• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a maminky z beremese, duben 2008

(Zamčená)
12. listopadu 2010 
ahojky. tak jsme byly včera na ultrazvuku a bude to další chlapeček.Manžel potřebuje dalšího pracanta do lesa. Přece jen máme hodně lesa a ranč, tak je potřeba chlapská ruka. Jsme moc rádi. Vše je v pořádku, miminko opodvídá 300 g, zdravé. :slight_smile: Úžasný zážitek, krásný den, počasí vyšlo, daly jsme si doboru večeři, zmrzlinu, pokoupily nějaké oblečení pro Ondráška v tescu. měli pěkný slevy. Uspávala babi, zvládli to úplně ja jedničku. :slight_smile: :slight_smile:
29. kvě 2010 v 08:29  • Odpověz
LESTEP: :grinning: jj přesně to říká můj manžel že potřebuje pracanta k dědovi na dříví... :grinning: jsem si ale myslela, že ty holčičku budeš mít... a co jméno už je vybrané?
Jinak blahopřejeme k super výsledku.
30. kvě 2010 v 09:08  • Odpověz
Lestep: gratuluji moc, tý jo, 1/4 kila nového človíčka....vy máte ranč? no to jsem vůbec netušila.

jinak u nás včera proběhla oslava prvních narozenin: divoký den.....já celou noc protrpěla v křečích v břiše, nezamhouřila jsem oko.....ráno ještě asi dvě hodiny, furt jsem lítala vítekam, Kubík řval, pač netušil, proč maminka není s ním a je s babi a dědou, kteří u nás spali od soboty....pak vstal Petr, cítil se ještě hůř než já......zvládl akorát ležet u K v pokojíčku a číst si s ním, jak se zvedl, tak letěl zvracet.....dorazili druhá babi a děda, předával se dort, dárečky, Kubík nadšen, papal piškoty z dortu, rozdával všem okolo....pak dělal "jé" nad dárečkama, tak jsme byli štaštní, jak se mu to líbí...mně se udělalo trochu líp, tak jsem zvládla navařit pro staroušky oběd. naši pak už museli jet, odešli i druhý babi a děda, Kuba vstal, ale P ne...ten ležel v třesavce, já už padala únavou, no ale museli jsme s K místo na plánovaný společný výlet rodinky jet do lékárny a pro rohlíky :grinning: a K byl jak z divokých vajec, jsem za ním nestíhala běhat z pokoje do obyváku. no naštěstí to mělo celkem rychlý průběh, ráno už jsme oba celkem fit, tak P šel normoš do práce a já to tu trochu dala do pořádku. fotky dodám až stáhnu....no ale zážitek to teda byl.... :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2010 ve 13:15  • Odpověz
Miri- ne, máme normálně dva baráky a k tomu stodole a ještě kravín a velkou zahradu, ale říkáme tomu ranč, protože je tam plno práce. :slight_smile: teda, to jste si pořádně užily. tak snad už je lépe.

děkuji za gratulace.
31. kvě 2010 v 19:46  • Odpověz
autor
miri: Fííha, tak to mě moc mrzí, že jste měli takovou oslavu.... Hlavně, jestli jste už v pořádku?

Peti: a jak Ty? Už se Ti to pekelně blíží, už cítíš nějaké změny? :wink: Moc na Tebe myslím, že už brzy bude další mimi na světě :wink: A co Tomášek? Už se těší? :wink:
1. čer 2010 v 10:30  • Odpověz
autor
Leni: taky jsem byla v tesci koukat na hadříky, ale tady to bylo hrozně přebraný, tak jsem nic moc nevybrala, jen tepláčky pro Venouška, na Kubíka vůbec nic :cry:
1. čer 2010 v 10:31  • Odpověz
Zuzi- je pravda,že tam ěmli dost věcí spíše do 24 měs a pak už nic moc. Nejvíce tam měli oblečků 68 velikost. zatím nic nepotřebujeme. Jo, jo peti se to edy neskutečně blíží.
1. čer 2010 ve 12:29  • Odpověz
autor
mě teď Venoušek tu 68 začíná nosit, ale máme věciček hodně po Kubovi a v bezva stavu, jak to nestihl unosit. V té 104, co teď Kuba nosí, to byla teda tragédie, se teď Tesco dost pohoršilo :frowning2:
1. čer 2010 ve 12:34  • Odpověz
Zuzi, to jo, 68 to mají všude, ale ty ostatní velikosti to tedy nic moc. Měli jsme teď problém vůbec koupit pyžamo velikost 98. ondráškovi dávám na spaní pyžamka. ty overalky j¨dou na látkovku blbě oblékat, tak mám raději pyžamo. měli všude 80 a pak až 104. mezitím nic.
1. čer 2010 ve 12:39  • Odpověz
autor
tady zas mají nejvíc 0-3.Zkus nějaké teakové ty klasické obchody s textilem, tam mívají pyžamek dost :wink:
1. čer 2010 ve 12:47  • Odpověz
mně doporučila ségra nextík.cz.....koupila jsem super pyžamka, 92, Leni, zkus kouknout, třeba budou i na vás.
1. čer 2010 ve 22:05  • Odpověz
miri- díky za typ. Kouknu na to.
2. čer 2010 ve 12:25  • Odpověz
jj, ve velikosti našich prcků je opravdu malý výběr oblečení všude a o tesku ani nemluvě... :frowning2:
cítím se docela dobře, jen mám dost problém s dýcháním, funím i při oblékání trička.... :angry: tak doufám že mimi brzo klesne a bude líp... tento týden jsem u našich na moravě, tak odpočívám... :wink:
jinak změny necítím, občasné tvrdnutí nebo poslíčky už mám od 20 tt ale dle doktorky se ve vnitř nic neděje....
3. čer 2010 ve 20:28  • Odpověz
autor
peti: já si taky snad nepamatuju dobu, kdy by mi netvrdlo břicho.....

tak jsem byli u dr a máme neštovice, sjem to ořvala, protože jsme měli jet na víkend na hory :frowning2:
4. čer 2010 v 10:33  • Odpověz
Zuzi, teda, tak ať je Kubík brzy fit. Venoušek to taky chytl?

spetra. užívej si klidu u vašich. :slight_smile:
4. čer 2010 ve 13:11  • Odpověz
autor
Venoušek zatím ne a doufám, že ho protilátky ochrání......
4. čer 2010 ve 13:35  • Odpověz
zuzi to je škoda, s těma horama, s dětmi toho člověk moc nenaplánuje, co? my máme v neděli návštěvu celkem dlaších 4 kojo/batolat s rodiči, co přijdou slavit K narozky, tak se těším, akorát to oddřu...a nějak jsem zjistila, že máme víc hostů, jak nádobí, tak musíme jít nakupovat sklenky a hrnky na kafe :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. čer 2010 v 15:05  • Odpověz
4. čer 2010 ve 21:22  • Odpověz
miri: krásné fotečky, moc vám to sluší... :wink:
zuzi: to je mi líto, člověk se těší, že se dostane taky někam jinam a nakonec je to úplně jinak... :frowning2: držím palečky nech se Venoušek neštovice nechytne...
6. čer 2010 v 19:50  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak je tady ze mě po víkendu troska, spala jsem na včerejšek 4 hodiny, masakr :frowning2:

miri: kráááásný :wink:
7. čer 2010 v 08:48  • Odpověz
Ahojte, Zuzi, to fakt naštve, člověk si něco naplánuje, nejhorší je, že se už těší, jak vypadne a pak tohle.. :frowning2: To je fakt blbý! A ještě si užíváš, Kubík je asi v noci protivka, co? Svědí ho to... Jak je na tom?

Miri, oslava se vydařila, co? Malý si to asi užíval podle fotek. :wink: A vy asi taky, že? :wink: Přece jen, je to událost :dizzy_face:

Leni, gratuluju k chlapečkovi :wink: Jojo, mužská ruka se na baráku (obzvlášť takovém!!! :confused: )vždycky hodí. :wink: Tak halvně, ať jste zdraví. :wink:

Jinak se musím pochlubit, že už jsem obešla všechny zkoušky a chybí mi jen jedna - nemám ještě výsledek testu (ale bude snad dobrý) a dopsat ještě práci... Tak jsem ráda a pak už "jen" diplomku a státnice. Sláááva!
Ale to hlavní - ve středu jsem odjela k našim do Brna a na dvě nejhorší zk jsem se učila tam - jednu jsem dělala ve čtvrtek, druhou v pátek. Pak jsem přijela až v pátek odpoledne z5 domů a chlapáci to tu bezvadně sami zvládli. :wink: Jsou to šikulové. Mira teda říkal, že je to náročný, ale že ho to náramně bavilo, tak jsem byla vskutku nesmírně šťastná :dizzy_face:
7. čer 2010 ve 12:35  • Odpověz
autor
Ivi, moc gratuluju ke zkouškám, za týden už to budou 4 roky, co jsem dělala státnice, to to letí :slight_smile: a vůbec mi to teda nechybí :slight_smile: Kuba už je o chloupek lepší, ale protivka pořád, jenže na to má chudínek nárok...
7. čer 2010 ve 12:46  • Odpověz
ahojky holky, tak jsem vás našla :slight_smile: budu si vás muset přečíst... my se snažíme, ale po HA nic moc takže teď 44DC a ve 34DC negativní :unamused:
7. čer 2010 ve 13:07  • Odpověz
ale koukám:slight_smile: že jsem tu asi jediná bez potomka :frowning2:
7. čer 2010 ve 13:08  • Odpověz
matonko: držíme palčky, nech se brzy zadaří!!! jak dlouho se snažíte?
ivi: to je super, jste šikovná rodinka... :wink:
7. čer 2010 ve 20:06  • Odpověz
autor
ahoj matonko, moc moc držíme palce, ať se brzy zadaří :wink:
8. čer 2010 v 08:16  • Odpověz
Ahoj Matonko, co není, určitě bude. :wink: Tak taky držím palečky, ať je to co nejdřív :wink:
Peti, co šikovná rodinka... Ale kluci jsou šikovní. :wink: Mira sice s mímem moc nepomohl, ale čím je Lukynek starší, tím víc se k němu má. A teď zvládli i dvě noci sami, tak jsem fakt ráda!! :wink:
9. čer 2010 v 11:32  • Odpověz
@ivulla no ivi maminka je taky šikovná když při Lukáškovi, tak úspešně studuje... :wink:
9. čer 2010 ve 12:18  • Odpověz
autor
tak jsme dneska byli u dr, Venoušek už má 62cm a 6560g :slight_smile:

u nás to je skoro stejný, péče o mimi je čistě na mě, u Kuby Venda třeba občas přebalil a donesl na kojení, o Venouška už se starám jen sama, večer teda koupe, ikdyž někdy si i koupu sama...
9. čer 2010 ve 12:35  • Odpověz
No... teda spíš dodělávám resty... od maturity uběhlo už 7 let!!! Já hned nastoupila na VŠ a jsem stále pouze Bc. ... Pravda, že jsem i pracovala, ale stejně... A studium bych určtě nezvládla bez podpory - teda hlavně našich, pže ti mi hlídají Lukynka (vyjma toho minulýho týdne) vždycky, když jsem ve škole. :sweat_smile:
9. čer 2010 ve 12:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.