• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a maminky z beremese, duben 2008

(Zamčená)
12. listopadu 2010 
autor
Já teď měla od maturity 11, to je masakr, jak to letí :grinning: Máš Ivi můj obdiv, já bych to fakt nedala :wink:
9. čer 2010 ve 13:08  • Odpověz
ahoj, Ivi, jste fakt šikuly, taky si nedovedu představit, že bych měla u Kubíčka studovat..naštěstí jsem atestaci zmákla napoprvé......bych ho musela šidit a to bych asi hodně těžko snášela.....

matonko, super, že se taky objevila, držím pěsti při snažení.
9. čer 2010 ve 13:14  • Odpověz
:wink: @miri9 moc krásný fotečky. sluší vám to tam. :wink:
@kryserka zuzi, jak se mají kluci?
@ivulla ivi, díky- :slight_smile: gratulace ke věšem zkoušám. jsi dobrá. klobouk dolů. taky si to nedokážu představit s dětma :astonished: kluci jsou šikulové :wink: máš fajn rodiče.
@matonka jé, ahojky. to jsem ráda, že jsi za náma zavítala. tak ať se brzy zadaří. :slight_smile:
@kryserka krásný míry :slight_smile:
10. čer 2010 ve 12:42  • Odpověz
autor
leni, jsme všichni uvařený, doma máme skoro 28 stupňů, chjo. Já ty horka tak nemám ráda :cry: Venoušek včera dostal hexu i synflorix, ale je to můj statečnej chlapeček, u jednoho píchance ani nebrečel, až trochu u toho druhého.
10. čer 2010 ve 12:45  • Odpověz
autor
jo a už jsme včera mohli konečně Kubu vykoupat, neštovice na ústupu :slight_smile: No ale abychom se nemohki jen radovat, tak má pupeční kýlečku, ale je prý naděje, ža se to ještě zatáhne, tak kéž by..... @miri9 jakýpak máš na ty kýlečky názor Ty? Já se strašně bojím, aby nemusel na operaci :frowning2:
10. čer 2010 ve 12:47  • Odpověz
my se snažíme od začátku roku, konečně se manža rozhoupal, taky už budeme mít vyřešený bydlení, tak si to budeme moci vše dovolit...
Mám problémy po vysazení HA se srovnáním, takže v pondělí byla znovu vyvolávačka, takže nevím, nevím, ale už bych si mimčo moc přála.... taky už mám věk :grinning:
10. čer 2010 v 19:52  • Odpověz
No, já doufám, že Lukynka "nešidím", naopak si říkám, že je dobře, když není pořád se mnou a tohle se mi zdá jako dobrý důvod. Když jsem po Bc. hned nepokračovala dál, tak mě to občas mrzelo. Na druhou stranu, bych teď byla bez mateřské a o dvouletým rodičáku bych si mohla nechat akorát zdát, protože v práci jsem byla na HPP teprve tři měsíce, když jsem otěhotněla... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže teď jsem ráda, že to dopadlo, jak to dopadlo... :wink:

Zuzi, to je fajn, že neštovice jsou na ústupu. Já tento týden viděla tři "potečkovaný" děti. Asi to byly neštovice, ale to nemusí být doma? :confused: Já se upřímně trochu bála, že to Lukynek chytne...! Teda ale si s Kubíkem užijete - s tou kílou... Jak k tomu přišel? Chudák... Zrovna, když je konečně hezky, má takový bolístky...

Matonko (jsem zapomněla už, jak se jmenuješ... :pensive: omlouvám!), to snad ještě není nijak závratný, ne? Teď mi někdo říkal, že průměrná doba "těhotnění" u nás je půl roku... (s Lukáškem jsme se ani nezačali snažit a teď už je to taky skoro čtvrt roku a nic. ... Tak jen doufám, že nebudu "dorovnávat průměr" rok se mi nechce čekat! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: )
11. čer 2010 ve 23:32  • Odpověz
ahoj, pokud mě paměť neklame, tak matonka je v civilu Věrka?????
@kryserka záleží, jak to má velké, tu kýlu, jestli opravdu vylézá váček, nebo je jen hmatná dírka, když si sáhneš, ta druhá se s největší pravděpodobností spraví fakt sama. jinak pupeční se neuskřinuje, takže není kam spěchat a pokud, řešení se doporučí až před nástupem do školy, pokud není nějaký důvod k celkové anestezii dříve. ale já bych se toho Zuzi nebála.

jinak jsme těďko s K na prázdinách u babi a dědy v Kuníně, chodíme na procházky do zámeckého parku, včera byl prvně na písku, no žádný odvaz z toho ještě nemá, v bazénku být nechce absolutně, ale leze si po kolínkách kolem baráku po okapovém chodníku a sbírá větvičky a lístky z trávy :grinning: ....ale dneska začalo púršet, to jestli bude celý týden, tak mě trefí.....není tu co moc v dešti dělat.
14. čer 2010 v 11:54  • Odpověz
autor
Ivi: no my se teda doma drželi,a le když ty pupínky zaschnou, tak už prý infekční nejsou. Dr mi říkala, že dneska už se u neštovic karantény nedrží, no nevím, no.....,

miri: díky :wink: Právě malinký váček vylézá, jde to reponivat zpátky, ale za chvilku zase vyleze, ale je to fakt maličký, no uvidíme, to víš, jako sestra jsem profesionálně deformovaná.... :frowning2:
Třeba jakoubka ještě píseček chytne, já začala s Kubou na písek od nějakých 10 měsíců, to si tam lezl a byl strašně spokojený. No a za sobotu jsem ho z bazénu nemohla dostat, tak mu k narozeninám koupíme větší :slight_smile:
14. čer 2010 ve 12:22  • Odpověz
autor
reponivat, píšu rychle a jak prasátko :slight_smile:
14. čer 2010 ve 12:22  • Odpověz
já právě myslím, že do toho doroste, zatím si s hračkami nehraje, jako lopatka, bábovky a tak....my do bazénku i písku dorosteme, až uhodí zase mrazy :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2010 ve 12:33  • Odpověz
autor
teda samozřejmě reponovat, ach jo, navíc mi tu blbne internet, je to k vzteku, bych do toho nejradši kopla :frowning2:
třeba to stihne i dřív, podzim bývá taky pěkný :wink: :grinning:
14. čer 2010 ve 12:50  • Odpověz
no jo, ale na podzim už asi kupovat pískoviště nebudu...koupili jsme pidi bazének na balkon a akorát jsem se tahala s vodou tam a zpět zbytečně...blbé je, že to nejde jen tak vylít, jako na trváě, by mi asi sousedi dali, kdybych jim to chrstla pod nohy na parkingy :unamused: :unamused: :unamused:
14. čer 2010 ve 13:01  • Odpověz
autor
já myslela na písek někam na hřiště :wink:
14. čer 2010 ve 13:03  • Odpověz
no to jedině
14. čer 2010 ve 13:08  • Odpověz
14. čer 2010 ve 13:58  • Odpověz
Miri, mám stejný pocit, jen jsem si nevěřila tolik, abych to napsala... Takže je Matonka Věrka. :wink: Neštovice jsou asi O.K. Lukynek se navíc nejeví jako "napadený", takže se asi u mě fakt jedná o "zaostalost". Kýla je teda blbá. Ach jo, toho je fkt tolik, co si ty děti můžou udělat... Ještěže sem chodím a všechno to vidím. Pak mám pocit, že Lukynek je vlastně úplně normální. (tchýně je právě vyplašená, že 10dennímu vnoučkovi - od mojí šagrové "vyteklo" očičko a musí mu ho prokapávat. Jejda, takových věcí bude!! :slight_smile:) Tak si to musím zase pochválit, že sem občas zavítám, je to fakt uklidňující! :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2010 ve 21:45  • Odpověz
T. bazének taky moc nebere, rád si s ním hraje ale doma má v něm kuličky.... mnohem spokojenější je když dostane kýbl s vodou a hrníček a pak zalévá... :wink:
holky snažiílky: držím palečky nech už to výjde... :wink: bude potřeba posílit řady těhotných v diskuzi až porodím... :wink:
15. čer 2010 v 11:36  • Odpověz
@matonka a kolik ti je vlastně let, jestli se můžu zeptat? podaří se, neboj.
@ivulla , brzy se zadaří, neboj :slight_smile:
@kryserka tak snad ty kýla bude dobrá. jsou to ale starosti, viď?
@miri9 užijte si Kunín. :slight_smile:
15. čer 2010 ve 12:30  • Odpověz
Jej, Peti Ty už to máš teda za pár! :wink: Myslím na Tebe :slight_smile:
Leni, já se nebojím, vím, že to vyjde, až bude správný čas :wink: (jen doufám, že to nebude fakt za rok, pže to by bylo zbytečně komplikovaný kvůli mateřské - mám ji jen na dva roky...)
16. čer 2010 v 10:43  • Odpověz
@ivulla kvůli tomu jsem mateřskou na dva roky nechtěla. určo se povede. držím pěstičky :slight_smile:
16. čer 2010 ve 12:42  • Odpověz
autor
já se té dvouleté taky bála, no, nakonec by mi to vyšlo, jenže riskovat jsem to nechtěla. Jsems tátu aspoň ušetřila prachy, tak nám teď za odmšnu zkrouhnou rodičák :frowning2:
16. čer 2010 ve 12:52  • Odpověz
já se teď vrátila z posledního plánovaného výletu před porodem.. jeli jsme s T. vláčkem na Konopiště... :wink: samozřejmě byl nadšený... ještě v sobotu nás čeká zlatá svatba... ale to už s manželem... mimochodem nevíte co koupit? jenom nějakou maličkost...
tak já využila krásně 2 letou verzi rodičáku....
16. čer 2010 ve 13:22  • Odpověz
@kryserka to budeš mít méně rodičák než teď? nějak o nechápu?
@spetra tak krásný výlet.
16. čer 2010 ve 14:04  • Odpověz
Zuzi, taky nechápu :confused: Oni chtějí dělat v rodičáku nějaký škrty? To jsem neslyšela ještě... :astonished:

Peti, to je paráda, jste si užili, co? :sunglasses: :dizzy_face: Dárek Ti asi neporadím... Bych možná teda volila nějakou klasiku - lahvinku... My kupovali ke zlaté svatbě dohromady rádio s CD přehrávačem.... Každý přispěl trochu :wink:
17. čer 2010 v 07:36  • Odpověz
autor
včera to bylo be zrpávách, že janota navrhuje příští rok snížit rodičák o 17% :frowning2:
17. čer 2010 v 08:57  • Odpověz
@kryserka hm, tak to jsem ani nes¨lyšela. Už mě ten janota vážně vytáčí. co všechno by chtěl ještě snížit, že? jak se jinak daří? co neštovice? už jste to zvládli?
@spetra užijte si zlatou svatbu. kolik jsi přibrala, jestli se můžu zeptat?
17. čer 2010 ve 12:57  • Odpověz
autor
ještě chtějí snížit státní příspěvek na stavební spoření a zdanit výnos z něj :angry: :angry: :angry:
neštovice už jsou za námi, zvládl to rychle, pár stroupků ještě má, ale o nich už neví
17. čer 2010 ve 13:00  • Odpověz
@kryserka to je super, aspoň to máte za sebou a hlavně, že nemá velký jizvy.
17. čer 2010 ve 13:23  • Odpověz
12 kg, z toho 3 kg za posledních 14 dní... :frowning2:
těch 17% je fakt dost... :frowning2:
17. čer 2010 v 19:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.