• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a maminky z beremese, duben 2008

(Zamčená)
12. listopadu 2010 
manžel naštěstí žádný vášnivý fotbalista není, takže mu 11.7. vadit nebude... :grinning:
jajda: i tak je to super, že máš snahu si s mimčem povídat.... přece jenom škola a Kubík je až až...
17. čer 2010 ve 20:00  • Odpověz
autor
tak už má Venoušek neštovice taky :cry:
18. čer 2010 v 08:14  • Odpověz
chudák... zrovna jste se zbavili jedněch a hned druhý... :frowning2: je to hrozně na dlouho co...
18. čer 2010 v 11:13  • Odpověz
@kryserka Zuzi, to je blbý, už se to táhne dlouho, co? Ale hlevně Venoušek je ještě malinkej, chudáček... :frowning2:
O rodičáku jsem fakt neslyšela... A 17% je fakticky hodně teda!!! Mno uvidíme, co vymyslí, chytráci... O stavebku jsem slyšela, se za chvilku nevyplatí vůbec... :rolling_eyes:

@spetra Peti, 12 kg je v pohoddě, ne? Já měla taky tak nějak v té době, co jsi Ty a pak už jsem se radši nevážila... Každopádně mi zůstaly jen 2 kg po pordu a i ty jsem nakonec shodila (i když až před nedávnem a musela jsem se "snažit"... :wink:). A kolik jsi přibrala s Tomíkem? A co je 11.7.? (jsi asi psala původně do jiné ddiskuze, že? :grinning:) To mám narozky já :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

18. čer 2010 v 11:54  • Odpověz
autor
paradoxně to ale zatím snáší líp než Kuba, no ještě uvidíme, teď oba spí.
Jé, Ivi, Ty jsi taky ráček? To je i má moc dobrá kamarádka Ivča, má narozky týden po Tobě :slight_smile:
18. čer 2010 ve 12:12  • Odpověz
@kryserka Zuzi, držte se. budete to mít za sebou. Kámoška je taky s malým měla, bylo mu myslím necelýho půl roku a zvládli to výborně :slight_smile:
18. čer 2010 ve 12:37  • Odpověz
@ivulla to že se narodí 11.7. si myslím od té doby co jsem otěhotněla, tak uvidíme... :wink:
17 kg jsem přibrala s T. a bohužel mi něco zůstalo.... a jestli to půjde tak dál, tak se minimálně na těch 15 kg dostanu.. a to mi příjde už fakt dost... :wink:
18. čer 2010 v 16:52  • Odpověz
Ahoj kočky...

Zuzi, to je mi moc líto, že má Venoušek neštovice :frowning2: a Kubík taky... :frowning2: Ať jsou oba dva brzo v pořádku!

Miri, krásný fotečky!

Spetro, Ty to už máš za pár... moc držím palce a ať vše dobře dopadne! 11/7 je fajn datum, vidím, že nejen Ivča je v ten den narozená, ale i můj manžel :slight_smile: Tak třeba to vyjde. A kdyby vyšel jiný datum, myslím že je to jedno, ne? Hlavně aby mimčo bylo zdravý a vše proběhlo v pohodě...
A jinak kila neřeš, já přibrala 18kg a už to mám všechno dole, vážím teď tolik, kolik jsem měla před otěhotněním. Sice by to ještě nějaký kilčo chtělo, ale jsu ráda, že mi po Lukinkovi kromě strií a větších prsou nezůstaly žádný kila nahoře. Myslím že se pak budeš mít co ohánět, tak to půjde samo. :wink:

Leni, jak Tobě se daří těhulko?

Matonko ahojky! Takže se taky snažíte, tak držím palce!

Ivi, no a Tobě samozřejmě taky... :wink:

O rodičáku jsem slyšela a je to nechutný, co vymýšlejí... to je fakt bez komentáře. Asi jim přijde lidský šetřit na rodinách s děckama... No nic. Myslím že nás čeká hodně blbá doba... Uvidíme, jak to vše dopadne.

Všechny mooc zdravím a pěkný nedělní podvečer přeji!

20. čer 2010 v 17:26  • Odpověz
@lenajsek jj, datum je mi jedno... to už fakt neřeším.... beru jakýkoliv datum... :wink: 11.7. je jen mů typ....
21. čer 2010 v 07:55  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak to vypadfá, že neštovice začínají být konečně na ústupu, hurá :slight_smile: Je chudínek sice ještě takovej neklidnej, ale snad už to bude brzy dobrý
22. čer 2010 ve 13:07  • Odpověz
Ahojte, Zuzi, to je bezva, že už jsou neštovice na ústupu. Aspoň to máte brzo za sebou. :wink: Nás to teprve čeká, tak se bojím, aby to třeba taky nepřišlo v nejméně vhodnou dobu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vidím, že raci (obzvlášť ti 11.7. jsou v kurzu :wink:) Peti, tak třeba Ti to vyjde! Já si myslela od začátku na termín 23.ledna a ono to bylo nakonec až 29., ale stejně je to jedno, ne? :wink:

Peti, mně přijde 15 celkem o.k. ... Je to sice v dnešní době spíš víc než míň... Ale když zase čtu, jak je nebezpečný se v těhu krotit s jídlem, tak radši přiberu 20kg, než by se prckovi něco pak stalo, nebo měl kvůli tomu problémy později... :wink: Krom toho dřív ženský normálně přibíraly 20 kg a bylo to v pořádku, tak co.

Zuzi, máte krásnej dort. :wink: Já úplně zapomněla, že Kubík má už vlastně 2 roky!!! :dizzy_face: :astonished: :sunglasses: Jsi zase pekla, že? Jsi šikulka! Tak dodatečně všechno nejlepší!!! A jaká bya osalva?
23. čer 2010 ve 12:19  • Odpověz
zuzi: koukám, že myšičky jsou oblíbené... pokud se nepletu byli i k 1 roku, ne? :wink:
23. čer 2010 ve 12:36  • Odpověz
autor
tentokrát tam je myšla jen jedna :grinning: ještě jsem dělala traktor a letadlo a na druhým dortu měl ještě náklaďák :slight_smile:

no jooo, když já mám na myšky a medvídky úchylku :grinning:
23. čer 2010 ve 13:14  • Odpověz
:grinning: a na dopravní prostředky má úchylku zase Kubík..... ještě mu stačíš? T. se mě už ptá na takové věci co se týká aut, že tomu prostě nerozumím... :sunglasses:
23. čer 2010 v 15:31  • Odpověz
autor
jemu naštěstí zatím ještě pořád stačí názvy dopravních prostředků, popřípadě vlastní prozkoumávání, tak je to dobrý :slight_smile:
23. čer 2010 v 19:54  • Odpověz
@lenajsek díky, daří se dobře. týdny utíkají. pomalu přemýšlím, kde je vše potřeba co nachystat,a by nás nic nepřekvapilo. tchýně jede za měsíc do lázní, takže budeme sami, tak začnu prát a chystat brzy. jak se daří vám?

@kryserka moc krásnej dortík. :slight_smile: jsi šikula.to je dobře, že jsou neštovice na ústupu. :slight_smile:
24. čer 2010 v 09:55  • Odpověz
autor
@lestep díky :wink: se začnu červenat :slight_smile:
24. čer 2010 v 10:58  • Odpověz
@lestep jj, určitě chystej, aspon tě pak nic nebude honit, opravdu se ani nenaděješ a je to tady....
24. čer 2010 ve 12:32  • Odpověz
ahoj holky,
@spetra držím palce, už to bude cobydup
@kryserka jéje, to ve 4 měsících má teda Venoušek smůlu, no ale už to máte za sebou a bude dobře
my se v po vrátili z kunína, dobrý dobrý, K si na zahradě nacvičil chození za jednu ruku.....ten bazén absolutně nic a písek už trochu jo, ale na pořízení vlastního to tedy ještě není.....tak pošetříme.
teď tu dva dny byla kamarádka, co čeká za měsíc mimi a tak si odvezla vábavičku, krom fusaku v podstatě všecko, z čeho nám už K vyrostl...tak jsem ráda, že to tu nebude trčet a čekat na dalšího, že se to využije a hnedle mám zase spoustu volného místa ve skříních :grinning: :grinning: :grinning:

a my jsme s m. schválili nábytek do pokojíčku, tak příští týden objednávám, nemáme už kam dávat hračky a na zemi mě to dráždí......hurááááá http://www.meblik.cz/kolekcje/57/oceanic/ bude tento
25. čer 2010 ve 14:02  • Odpověz
miri: krásný nábytek jste vybrali.... :dizzy_face:
25. čer 2010 v 17:03  • Odpověz
@spetra jo, jo, chystat se budu. co nejdříve. nejdůležitější je vše pohledat a mít to na jednom místě. mám to vše u tchánovců přes dvorek, tak to přenosím, vyperu a vše nachystám,ať mě nic nepřekvapí.
26. čer 2010 ve 12:46  • Odpověz
@miri9 moc hezký nábytek. a ty plánuješ druhé dítko kdy?
26. čer 2010 ve 12:46  • Odpověz
no tak za dva roky nejdřív, Leni

Peti, super fotka....
27. čer 2010 ve 22:47  • Odpověz
autor
jůůů, nábytek siper :wink:

peti: Tobě to mooooc sluší :wink:
28. čer 2010 v 08:44  • Odpověz
autor
Leni: a co Tvoje těhufotka, máš už nějaké? :wink:
28. čer 2010 v 08:44  • Odpověz
zuzi, jo, jo, jen domácí, ale ateliérové také zase¨plánujeme.Mo c se na to těším, snad to vyjde.
28. čer 2010 ve 14:57  • Odpověz
tak leni sem s fotkami.....já nestíhám, ale už je konec června, tak asi o víkendu přyhodím ze 13. měsíce....dneska se mi pár zase povedlo. už chodíme za ručičku, K to miluje, tak až budeme venku všichni tři, vezmu taky foťák.....hrozně krásně se směje, když ´tape po nožkách.....jo a nábytek jsem právě dopočítala na 50tis, tfůj...no ale když je tak krásný.
zítra jede K poprvé na koupák.....jako venku, vnitřní bazén má zmáklý, tak snad mi někam nezdrhne a neutopí se.... :wink: :wink:
28. čer 2010 ve 22:43  • Odpověz
soryyy.přihodím, jak se mi tam to "y" dostalo??????
28. čer 2010 ve 22:44  • Odpověz
Ahojte :slight_smile: Peti, krásný fotečky fakt. Jsi kočka!! :slight_smile: :wink:

Miri, nábytek je parádní! Teda ale těch peněz :confused: To je hrůza, co ty děti stojí!!! :pensive:
Paráda, že už Kubík tak hezky ťapká... Teď je to takový náročný období, že? I když se naučí sám, tak bude asi často padat... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Furt jsem musela být L za zadkem... Teď už je to frajer, nechám ho klidně na chvilku samotnýho i v obýváku s ostrýma hranama u stolu... :wink:

Leni, jasně přihoď i "domácí" fotky, ať se můžeme rozplývat! :wink:
29. čer 2010 v 10:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.