• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a maminky z beremese, duben 2008

(Zamčená)
12. listopadu 2010 
no Ivi přesně, teď už nechce ani po kolenou, pořád chce chodit, tak hledá, kdo by ho vedl za ruku a jak jsme celé dny sami doma, tak asi kdo to tak bude, že? hm...se nezastavím...koupák super, brouzdaliště krapet hluboké pro moje lezoucí mrně, ale užil si ho, velký bazén studený, drkotal zoubkama chuděka moje. ale asi na 30 min i usnul v kočárku, tak jsem si zaplavala i já a ještě stihla zmrzku a párek v rohlíku, teďko k spinká a já konečně můžu hodit svatební profi fotky, které jsem z důvodu povodní 2009 vyzvedla až letos...tak se pokochejte a vzpomínejte....:slight_smile:)
29. čer 2010 v 15:20  • Odpověz
tak vám s em dávám nějaké těhu foto :slight_smile:
Miri- moc nádherné fotečky, Fakticky super profi. sluší vám to tam :slight_smile:
29. čer 2010 v 19:50  • Odpověz
tak konečn ty fota :wink:
29. čer 2010 v 19:59  • Odpověz
na té poslední fotce mě dneska vykvetly kaktus. je tam 5 ¨květů, tak mám obrovskou radost :slight_smile:
29. čer 2010 v 19:59  • Odpověz
Ahoj kočky, nakukuji, jestli tady už není nové mimi, ale vidím, že Petra je pořád 2v1. Jak se daří, jak se cítíš? Už bys chtěla mít malýho u sebe, co? Jak snášíš ty vedra, dá se to?
Jinak krásný fotky, okomentovala jsem je v albu, fakt Ti to sluší a malýmu taky. :wink:

Miri, nábyten nádhernej!!! Týjo, tolik peněz, to je síííla! Ale je fkat super. Tak ať dobře slouží! :wink:

Leni, Tobě to těhulko taky moc sekne, jestli půjdete k profi fotografovi, tak to bude fajn a na fotky se těším. Já v těhotenství u profíka nebyla, ale jestli ještě někdy budu těhotná, tak bych chtěla jít, i s Lukinkem a snad i manželem, celá rodinka. :slight_smile:
Jinak ses ptala jak se máme, tak máme se fajn, díky za optání, Lukin občas kňourá a naříká, bo mu lezou zoubky, teď mu vylezla jednička nahoře a už tam prosvítá i druhá, tak se asi co nevidět začne klubat, dole jedničky má už vylezlý, ale už prosvítá i dvojka, tak zuby budou asi nekonečnej příběh. :slight_smile:
Jinak je to naše zlatíčko a je kouzelnej. :slight_smile:

Zuzi, to je fajn, že neštovice už ustoupily. Tak ať už vás žádný choroby netrápí. Jak vše zvládáš? Snad v pohodě, musíš být asi hodně unavená, ale určitě Ti dítka dělají radost. :wink:

Ivi, my se vídáme často, tak pokecáme osobně... :slight_smile: To je super, že Lukášek je už tak samostatnej a že ho můžeš nechat i samotnýho. Je to velká šikulka!!!

Miri, na fotečky ze svatby mrknu. :wink:

Zdravím všechny, ať se všem daří a mějte nádherný pohodový léto! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. črc 2010 v 10:16  • Odpověz
Ahojky, no cítím se právě dnes děsně,,,, ještě k tomu všemu jsem pěkně nahclazená.... vůbec to nedávám... manžel celé dny v práci, T. je dnes extrém, španě mi je, vedro a do toho týden do termínu... už úplně brečím že to nezvládám... ale ono bude zase líp..... :wink:

@lestep krásné bříško i kaktusy... :wink:
1. črc 2010 v 11:54  • Odpověz
autor
@lenajsek no kolikrát už padám na hubu,a le musím :slight_smile: Venoušek je ale fakt strašně hodňoučkej, jen venku to bývá náročné třeba na hřišti, uhlídat poletujícího kaskadéra a do toho Venoušek ve stojícím kočárku nechce být, nejlepší pak je, když potřebuju nakojit, to vyždycky skončí plácnutím přes Kubův zadek, protože samozřejmě nechce do kočáru a nechat ho nemůžu

peti: hooodně síly přeju, ty horka ničí i mě a to nejsem těhule, natož zralá na porod :-/
1. črc 2010 ve 14:30  • Odpověz
@kryserka no na to jsem taky zvědavá jak zkoriguju 2 děti... :pensive: zjistila jsem když jsem hlídala chvilinku kamarádce venku mimčo, že není prdel ani nandat mimču dudlík, aniž by T. něco neprovedl... :astonished:
2. črc 2010 v 10:59  • Odpověz
@lenajsek Leni, tak to je fajn, že s emáte dobře. jo, jo fotečky si nech udělat, určitě je to moc krásný. Já doufám, že nám to vyjde, přece jen je to památka na celý život. :slight_smile: teda, to už máte zoubků :wink:

@spetra myslím na tebe, drž se. počasí je hrozné. :astonished: já mám hnisavou angínu, beru od včerejška atb. naštěstí nemám horečky. Bojím se,aby to nedostal Ondrášek. manže je dneska doma, tak jsem ráda, že byl s malým a mohla jsem si chvilku lehnout. Zítra máme jít na setkání rodáků. tak uvidíme, jestli tam na chvilku půjdeme. na tu prezentaci. na sluníčko se snažím nechodit. ach jo.
@kryserka s tím kojením si taky říkám, že to bude zajímavé, až bude Ondrášek zdrhat :astonished:
2. črc 2010 ve 12:17  • Odpověz
ach jo lestep: další nemocná... teď jsou snad všichni... :angry:
no já to vidím že budu kojit za běhu.... :sweat_smile:
2. črc 2010 v 16:25  • Odpověz
s tím kojením to vidím podobně :slight_smile:
2. črc 2010 v 19:28  • Odpověz
kdepak jste všichni?
7. črc 2010 ve 12:28  • Odpověz
autor
Ahoj holky, my jsme teď byli na pár dní pryč, Kuba si zase totálně rozházel spaní, tak jsem s manžou na mrtvici oba :frowning2: S Venouškem jsme dnes byli u dr, má už 7 kilo :slight_smile:
Jo, holky, na kojení, to abyste toho staršího přivázaly k židli a do pusy roubík :grinning: :grinning: :grinning:
Tak Peti, co Ty? Jirouškovi se u maminky líbí, viď?
7. črc 2010 ve 13:30  • Odpověz
jj, líbí... :angry: já už ale v těch vedrech nechci! :frowning2:
A co Venoušek jak vůbec spí v noci? Nebudí se kluci navzájem? Spíte všichni v jedné místnosti?
7. črc 2010 ve 14:55  • Odpověz
@miri9 krásný fotky :dizzy_face: Jsem zase nostalicky zavzpomínala... :sunglasses: Si užívej Kubíkovi první kůčky :wink: Lukyn teda moc vodní živel není, ale hrátky s vodou (nikoli ve vodě) ho baví nesmírně... Takže pro nás je koupák ideální... Ovšem lozit by se v něm myslím taky nedalo. Teda měli by myslet i na "dospělé kojence" a "malá batolátka" :grinning:.

@lestep taky krásný fotečky, vidět, že si těhu užíváš! A máš krásný bříško :wink: Nemoci jsou fakt teď asi všude. My jsme z toho už snad venku, ale jak se střídá počasí furt, tak je to náročný... :frowning2:

Holky to kojení a vůbec starost o prcka s poskakujícím batoletem je asi fakt hodně náročná... :confused: I když já teda musím říct, že Lukynek je čím dál větší zlatíčko. Každý teda říká, že ho máme "vycvičenýho" a pravda je, že ho držíme asi trošku zkrátka, ale poslouchá a i když vymýšlí klukoviny, a často se taky vzteká, tak když jde do tuhýho, už stačí jen výhružka, že dostane na zadek a je většinou klid. :slight_smile: Ovšem pozornost teda potřebuje řádnou a to si s mímem umím představit jen těžko... :sweat_smile: Tak vás teda obdivuju. :wink:

@kryserka Zuzi, to je blbý, že se to Kubíkovi tak rozhodilo, snad bude stačit chvilka na aklimatizaci... A kdepak jste byli? Na prodlouženém výletě někde? :dizzy_face: Venoušek je už teda chlapák! Půjde snad v Kubíkových šlépějích! :grinning:

@spetra Peti ta vedra musí být pro Tebe hrozná... Tak dneska aspoň trošku pod mráčkem občas :wink: Se drž, už se brzy dočkáš! :wink: (dozvíme se, že jsi porodila? - máš na někoho tel...? :confused: )
7. črc 2010 v 15:11  • Odpověz
autor
@spetra Venoušek je v noci zlatíčko, vstává mi tak dvakrát na kojení,a le zase pak většinou hezky usne, to je prima, s Kubou si v noci užíváme víc. Docela si zvykli a nebudí se, jinak to nešlo, zezačátku se Kuba budil, ale za pár dní už ne. Jojo, spíme vb jedné místnosti, ještě budem asi dlouho, než se barák dodělá

@ivulla Byli jsme na Vysočině, V. rodina tam má chalupu, pak v Poličce u jeho příbuzných
7. črc 2010 ve 20:20  • Odpověz
@kryserka je to nepříjemné, že Kubík do teď v noci nespí... u mimča to člověk bere, ale takhle už je to otravné... :frowning2: no aspon že se už nebudí....
8. črc 2010 ve 12:13  • Odpověz
autor
to on se právě kolikrát zase budí i v noci a vyřvává, už jsme z něj docela bezradní :frowning2:
8. črc 2010 ve 20:32  • Odpověz
@kryserka a vyžaduje něco nebo prostě jen tak?
8. črc 2010 ve 21:27  • Odpověz
@ivulla jo, jo díky. snad už je to dobrý. ještě že jsme neměla horečky, to by byl mazec.

jinak taky budeme spinakt všichni v jedn místnosti, tak jsem na to zvědavá. jako děti jsme s bráchou spaly všichni společně i s našima skoro do 10 let a vůbec nám to nevadilo.
9. črc 2010 ve 12:50  • Odpověz
si to nedovedu představit spát takhle všichni v jedné místnosti, ale je to určitě jen o zvyku...
9. črc 2010 ve 14:35  • Odpověz
Peti- asi je to o zvykju. mě to nějak nevadí. jsem zvyklá z kolejí spát ve více lidech, takže si časem zvykneš, uvidíš. vedar jsou stále a ty jsi ještě celá, viď?
11. črc 2010 v 19:06  • Odpověz
autor
@spetra přijde nám, že prostě vytrapuje, nechce usínat sám a je to snad den ode dne horší a horší. Venoušek mi zase vstává ráno třeba o půl pátý a už fakt padám na hubu. Už aby byl podzim, ot se mi zase doufám trochu srovnají......
12. črc 2010 v 06:43  • Odpověz
@kryserka :angry: čím jsou starší tím víc zkoušejí co.... :frowning2: nám teda T. konečně hezky spí "celou noc" ale vstává okolo té 5.... jsem zvědavá jestli mu to vydrží i až se narodí mimčo....
jinak to vypadá, že moje děloha není asi schopná vypudit mimčo.... takže pokud nepřekvapí tak opět vyvolávačka o víkendu....
12. črc 2010 v 17:40  • Odpověz
autor
@spetra to teda :cry: Teda ti Tví kluci si dávají na čas :wink: Ale třeba si ještě dá říct :wink:
12. črc 2010 ve 20:47  • Odpověz
Zuzi, to je blbý, že se Kubík takhle budí... Lukynek se teda občas taky brobere, ael to je myslím tak kvůli špatným snům, stačí abych přišla (nebo někdo..) a když jen sedí, ho pohladila, položila... Když už v postýlce stojí, tak vzít na chvilku do náručí, položit hlavu na rameno a hned je klid... Ale to se stane fakt vyjímečně... Ani nevím, co bych Ti poradila, je to nepříjemný... :frowning2:
Na vysočině muselo být krásně :dizzy_face: Věřím, že jste si to užili :wink:

Peti, teda Jiříkovi se u Tebe líbí, co? No myslím na Tebe každej den, jak jsou takový vedra, musí to být fakt o zdraví... :unamused:Tak se drž, třeba si dá prcek říct i bez tablety :wink: :sunglasses:

A spinkání v jedné místnosti si taky umím představit jen těžko... Já teda potřebuju na některý věci soukromí a vědomí, že mi spí u postele v postýlce potomek mi odebírá značnou část klidu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže do určitýho věku určitě jo... Ale jakmile má mímo už nějakej zavedenej rádoby režim, myslím, že poputuje do jiné mítnosti. S Lukynem jsme spali v jedné (pže to bylo u rodičů) do jeho 8 měsíců a zdálo se mi to až přespříliš... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale nepochybuju, že je to o zvyku. Navíc je to asi "přirozenější", spát pohromadě. :wink:
14. črc 2010 v 09:16  • Odpověz
no vidíte, téma spaní pohromadě, já se teda upřímně děsím chvíle, až bude kubík odsunut do pokojíku.....kvůli sobě, si to neumím už představit, že bych spala jinde, takhle jsem hned vzhůru, když není OK a mám ho pod kontrolou......v pokojíku ho neuslyším a jak se znám, budu tam furt běhat ho kontrolovat a zase se nevyspím...te´dko už týden co nekojíme je to super, K se sice pořád i dvakrát za noc budí ale stačí dát čajík a hned si zase lehne v postýlce. akorát dneska mu nešlo usnout, ale statečně se o to hodinu snažil a pak se přitulil k mamince a bylo vystaráno...takhle pohodlné to s novým pokojíkem prostě nebude...no uvidíme, já ho teda nechci dát pryč až bude pokojík v září, spíš to chci nechat na dobu, když už se domluvíme, budeme usínat s pohádkou a tak.....a hlavně až se naučí uspávat i manžel....
14. črc 2010 ve 13:32  • Odpověz
autor
já si to taky nedokážu představit, přesně, jak píše Mirka, taky mi vyhovuje, že ho mám pod kontrolou a můžu hned reagovat. Alke u nás pokojíček ještě hodně dlouho nebude, tak mě to zatím uklidňuje :slight_smile: my povídáme každý večer tu stejnou pohádku, jak jsme odstavili, tak jsme prso vyměnili za pohádku :slight_smile:
miri, jak jakoubek odstavení zvládl?
14. črc 2010 ve 20:38  • Odpověz
Tak vám píšu krásnou zprávičku. Spetra je dvojnásobná maminka. porodila dnes v noci v 2.05 hod. Jiřík měří 54 cm a váží 3,47 kg. Porod prý dobrý- :slight_smile:
15. črc 2010 v 10:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.