• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a maminky z beremese, duben 2008

(Zamčená)
12. listopadu 2010 
@lestep kdyby na to přišlo tak stačí když si koupíš za 200,-- nějaký starý kočár na spaní na zahradě... :wink:
o postavě ani nemluvím, jsem měla vždycky břicho... ale teď ho mám fakt masivní a hlavně vytahané... no co ale mám krásné děti.... :wink: a třeba se mi s tím povede zabojovat... :wink:
31. črc 2010 v 11:55  • Odpověz
spetra- už mám od kámošky domluvený starý kočár. dá se hned přëměnit jak pro mimi, tak pro Ondráška. takže zatím to bude vyřešené. s tím sourozenecým počkám. kámoška taky počká. neboj, bříško se spraví pak cvičením :slight_smile:
31. črc 2010 v 15:34  • Odpověz
ahoj po dovče, byla super, foto brzo dodám

tý jo, lestep, to jsi snad jediný člověk na světě, komu nevadilo 6inedělí...závidím.
spetra....já cvičila s hankou kynychovou na hejbejtese.cz a super....10i minutky, které se jednou až dvakrát týdnně daly stihnout. a břicho funguje.....
1. srp 2010 ve 14:50  • Odpověz
miri- tak super, že jste si dovču užily. jak to vypadá s manžou? jezdí k mámě, tak jak jsi psala nedávno, že bude jezdit sekat trávu atd? ujasnily jste si to? nemám pocit, že by mě šestinedělí nějak přímo vadilo. potíže byly, ale dalo se to.
2. srp 2010 ve 12:37  • Odpověz
@miri9 já šestinedělí taky docela dobře snáším... i s po prvním porodu... ano člověk je unavený... ze začátku bolístky.... ale náladu mám dobrou... jsem ráda že jsem se zbavila břicha... :wink: já spíš nemusím to těhotenství...
2. srp 2010 ve 13:14  • Odpověz
Leni...kupodivu nejezdí...scéna kolem toho tehdy byla a asi zbytečně, babička teďko jezdí na chalupu sama a je klid. tedko jezdí akorát M pro ně večer, aby ji odvezl zpět, ale bere sebou i Kubíka. takže klid.....pracovat ne.
2. srp 2010 ve 13:36  • Odpověz
miri- tak to je dobře, nakonec to dopadlo jak nejlépe mohlo. :wink:
3. srp 2010 ve 12:37  • Odpověz
zítra jedeme na focení k profíkovi do ateliéru, tak se moc těším. přece jen těhu fotečky nebudu mít už třeba nikdy v životě.tak snad vše klapne. :wink:
3. srp 2010 ve 12:37  • Odpověz
lestep: tak to zase budou super fotečky.......těšíme se.
jinak tady naše z dovči:
4. srp 2010 ve 14:01  • Odpověz
autor
Ahoj holky, jdu vás pozdravit po dovče, pak písnu víc, jsem tu jen na skok :slight_smile:
10. srp 2010 v 08:03  • Odpověz
ahojky Zuzi, jak bylo?

miri- krásný fotečky, sluší vám to. užily jste si to, viď? :slight_smile:
10. srp 2010 ve 13:06  • Odpověz
Leni, super fotečky, bříško moc krásné... :wink:
10. srp 2010 ve 13:10  • Odpověz
peti- díky :slight_smile:
11. srp 2010 v 19:42  • Odpověz
kdepak jste všichni?
17. srp 2010 ve 14:38  • Odpověz
autor
já nějak pořád nestíhám. vždycky něco málo napíšu třeba do jiné diskuze a mezizím už zase musím zmizet od PC. Jsem teď s klukama co nejvíc venku, aby se Kuba vyřádil, večer pak vždycky padnu za vlast, noční vstávání a ráno budíček o půl šesté, padám na hubu :frowning2:

Peti: všechno nejlepší k svátku :wink: jak si zvykáte? U toho kojení už je to lepší?
17. srp 2010 v 16:00  • Odpověz
autor
tak jsem konečně zkoukka fotečky, Leni, Miru, máte krásný fotky :wink:
17. srp 2010 v 16:04  • Odpověz
zuzi, díky moc :slight_smile: fakticky jsme si to užily. :slight_smile:
18. srp 2010 v 10:21  • Odpověz
@kryserka díky za přání... někdy kojení je lepší jindy není.... no spíš si zvykám já než T....
taky pořád lítáme venku.... bez toho sourozeneckého kočárku bych to nedala.... tě obdivuju že jsi to zvládla... i když ve městě je to asi o něčem jiném... Jiřík nemůže zaspat v kočárku... Tomášek nechce za ruku, tak se válí pořád po zemi.... takže různě střídám děti v kočárku (obě, jedno, žádné)
18. srp 2010 ve 13:10  • Odpověz
autor
Peti: my ten kočár kupovali někdy na šesti týdnech. Teď už s ním jezdím minimálně, Kuba jezdí na kole a už je to taky hrozně těžké, jak už jsou oba větší. jinak já bydlím na vesnici, ne ve městě :wink:
18. srp 2010 ve 14:25  • Odpověz
@kryserka já to tak myslela já ve městě, ty na vesnici...
18. srp 2010 ve 20:09  • Odpověz
@kryserka kolo to si zatím nedovedu představit, nezvládám Tomáška chytat ani když jde pěšky... skáče mi pod auta...
18. srp 2010 ve 20:10  • Odpověz
ahoj
my jsme pořád na moravě u babi, o víkendu si pro nás přijede tatínek....jak vás tak holky pročítám, jsem ráda, že jsem nenaplánovala děti blízko po sobě :grinning: :grinning: :grinning: spíš trochu pomýšlím na kousek nčasu návrat do práce, ale uvidíme, zatím m. přemýšlí, jestli mi vyjde vstříc s hlídáním......
19. srp 2010 ve 13:07  • Odpověz
autor
Peti: u nás to je právě na kole mnohem lepší než pěšky

miri: ale zas něco to má taky do sebe, mít děti takhle :wink:
19. srp 2010 v 15:01  • Odpověz
Ahojteee! Hlásím se na chvilku v domově líbezném, tak jsem si na vás udělala čas. :wink: Vidím, že se máte krásně :wink: Miri, kde jste to byli? To je v Tatrách? :confused: A je teda vidět, že jsi cvičila! Jsi jak modelka! :wink: Asi ještě taky s nějakým tím kilečkem zabojuju... A mně teda celkem pomohla kalanetika... Po měsíci a půl dvakrát týdně cca půl hodiny dvě kila dole... není to žádná sláva, ale je to trvalého rázu. Hubla jsem to v březnu a dubnu a doteď nenabrala. Navíc to znamená konečně váhu před těhotenstvím. Ufff! :sunglasses: (krom toho jsem teda trošku upravila jídelníček, ale nejsem dietový typ, takže jedla všechno, ale málo a hodně pila :wink: Výsledek zaručen!)

Leni máš krásný fotečky! A máš krásný malinkatý bříško! Jsi zářný důkaz toho, že nemusí být s přibývajícím počtem potomků obrovský břicho... Já totiž s Lukynem normálně fungovala - boty obouvala bez problémů, zimní bunda mi byla i když jsem šla do porodky... pohoda. A každej mi říkal, no jo, však s prvním dítětem jsou bříška vždycky menší... A já doufám (v první řadě teda, že nějaký brzo bude!), že budu mít malinký bříško i s druhým... :wink: Fakt Ti to moc sluší!!! :slight_smile:

A co se týká sourozeneckýho kočárku asi moc nepomůžu, ale docela to teď řeší tím vozíkem za kolo 3v1, který je určený pro dvě děti a dá se s tím jedním kolem vpředu navíc použít jako kočárek. Já teda ale musím říct, že Lukynek je ukázkový dítě. Poslechne mě na slovo, když vycítí hrozbu (jakoukoliv- pozná, když na něho zakřičím, protože se o něho fakt bojím... úplně s sebou vždycky trhne - třeba když je blízko u silnice, schodů... A když ví, že mu tzv. vyhrožuju, je rozvážnější, ale nakonec stejně poslechne, jinak prostě dostane. Ví, že nevyhrožuju naprázdno... :wink: )

Zuzi, ale Kubík je teda šikula, že zvládá kolo, ne? nebo to je normoš...? :confused: Já teda nemám asi s kým srovnat, ale Lukyn teďka prostě neušlape ani tříkolku, ne tak ještě držet nějakej balanc... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak hlídání u našich zvládli všichni na 1. :wink: Luky byl prý zlatej, mamka to prý dokonce malinko obrečela, že už ho musí vrátit :sweat_smile: A minulej týden dovolená na Šumavě - paráda. Bylo nás tam 8 dospělých a tři děti (jeden bezdětný pár). Lukynek věkově uprostřed, mladší holčička 10m byla ještě moc mimo, ale se starší Adélkou (2,5 roku) si náramně vyhrál a to jsem fakt viděla obrovskej rozdíl, když byl L sám a s malou... Na zahradě spolu tak řádili, ž jsme o nich ani nevěděli. Jasně občas vymysleli nějakou lumpárnu (třeba nosili květináč s vodou a házeli do něho kamínky, až se uvelebili u prodlužky pod proudem... :stuck_out_tongue_closed_eyes:). Tak to jsme jim netolerovali. :grinning: Ale fakt stačilo je většinou jen tak zlehka sledovat, co se zrovna děje a vystačili si sami a my jsme si celkem odpočinuli. :wink: Takže v tomto věku asi tak brzy děti po sobě = velká výhoda!!! :wink:
19. srp 2010 ve 21:59  • Odpověz
autor
Ivi: to není klasické kolo, ale to odrážecí :wink: Ale myslím, že na klasickém se taky naučí brzy, s tříkolkou si veděl rady hned, jak ji viděl, na kole drží hezky balanc, tak myslím, že to klasické nebude problém, on je asi talent po tatínkovi, na co ze sportu sáhne, to se daří. A po mě to mít rozhodně nemůže :grinning: Super, že jste si dovču tak užili! Já jsem taky ráda, když jsme někde, kde má Kuba stejně staré děti, je to pak poloviční hlídání, jak si vyhraje :slight_smile: On je celkově na návštěvách hodnej, jak tam má jiné hračky a vjemy, tak ai ani neuvědomí, že by mohl taky zlobit :slight_smile:
20. srp 2010 v 08:42  • Odpověz
@miri9 já rozhodně nelituju že je máme blízko, naopak jsem moc ráda, štastná.... jen je to fakt náročné...
@ivulla ivi, vy už se taky snažíte nějakou delší chvíli a zatím nic? :frowning2:
T. je kaskadér když na něj zařvu pozor jede auto ještě zrychlý abych ho nestihla chytit a skáče do silnice... já ho teda moc neplácám ale manžel jo, už měl i modřinu na zadku a stejně to udělal za minutu znova... :frowning2:
23. srp 2010 ve 14:11  • Odpověz
Miri- jsem ráda, že js¨me naplánovaly děti blízko sebe. Začneme stavět a mezitím mít dítě bych asi nechtěla a pak bych se musela vrátit do práce. Ještě nevím, jaké miminko bude, ješstli hodné nebo křiklounek, ale prostě to ak cítítm, že teď je na to správná doba i manža to tak vidí.

Ivi- tak to je super, že jsi na sobě tak zapracovala. Šikula.díky za pochvalu. bříško mám úplně stejný jako u Ondráška, na kila taky stejně, takže to není vůbec o počtu dětí. moje mamka mě taky říkala, že s bráchem přibrala málo a se mnou 30 kg, tak mě strašila že budu taky taková a zatím se nic takovýho nekoná, tak jsme ráda. Jím sice hodně, ale necpu ce nějak neurvale, to ne. Dopřeju si fakticky všechno a chutná mě hodně. :slight_smile:
24. srp 2010 ve 12:08  • Odpověz
já přibrala v prvním těhotenství víc než ve druhém, to jsem byla celá taková rozteklá... ted jsem měla břicho asi větší... ale jinak docela stejné...
24. srp 2010 ve 12:36  • Odpověz
autor
ani já jsem u druhého nepřibrala víc, u Kuby 8 a teď 5, na začátku druhého těhu jsem sice hned měla vidět bříško,a le na konci bych řekla, že bylo stejné, možná i menší, takže to je fakt pověra :slight_smile:

Leni: určitě bude hodné, moc Ti to přeju :wink:

mě teď oba kluci spí, vzácný okamžik, tak rychle vařím oběd -) Jsou teď závisláci oba dva, jak se hnu, tak je zle
24. srp 2010 ve 12:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.