• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a maminky z beremese, duben 2008

(Zamčená)
12. listopadu 2010 
Zuzi, díky. doufám, že tomu tak bude. kéž by. :wink: to je určitě super, když oba spinkají zaráz. :slight_smile: co vaříš dobrého?

Ivi- super, že si to rodiče s malým užily a vše zvládly. jen tak dál :slight_smile:
24. srp 2010 ve 13:00  • Odpověz
jojo, děti blízko sebe, věkový rozdíl do dvou let, to je asi ideál právě pro ty děti, ale pro maminku když jsou malí docela peklo, právě že.....já si to prostě s tím naším drakem nedovedu představit, Petruš...ty máš můj nebetyčný obdiv. a Lukášek od Ivy poslechne v tomhle věku???? no nechápu, Kuba neposlechne absolutně, naopak, dělá vždy přesně to, co se nehodí a asi nám právě začalo vztekací období....no a bude hůř, že? takže do tohoto porodit druhé dítko s tím, že jsem tu na ně celé dny sama, to bych fakt nedala, jsem bábovka, i když vím, že jiní to zvládají taky.

jinak na Moravě jsme měli synovce, kterému je 2,5roku a musím říct, že si kluci spolu zase až tak nehráli...Vojtíšek by asi i chtěl, ale náš Kuba prostě neměl čas trčet někde na místě a hrát si...on furt někam lítá, běhá, něco poponáší....a to zase dlouho nebavilo Vojtíška. a neposlechne ani jeden, takže když jsem hlídala chvíli oba najednou, byl to docela fofr. myslím, že příští rok už to bude o něčem jiném......spolu akorát vojta jezdil na Kubíkově odrážedle a K ho honil :grinning:
24. srp 2010 ve 13:11  • Odpověz
@miri9 já bych třeba nechtěla v tomhle období otěhotnět... představa že je mi špatně... a do toho tenhle čert no hrůza.... když jsem otěhotněla T. spal ještě 2x denně a já s ním... půlku těhotenství byl ještě v kočáru.... to bylo na tom super... teď když už se cítím fyzicky dobře tak se s tím úplně jinak pracuje... ano za celý den se nezastavím... ale ani za nic bych neměnila, jsem tak ráda že máme kluky s takovýmto rozdílem.... :wink: a těším se až si budou spolu hrát... :wink:
no on je Jakoubek ještě malý aby si dokázal s někým hrát.. to příjde... :wink:
30. srp 2010 ve 20:43  • Odpověz
autor
já si taky říkám, že kdybychom přejklenuli období po Jakoubkově roce, asi bych se těhu bránila jako čert kříži :slight_smile: Ale ten věkový rozdíl je fajt. Kuba už má natolik rozumu, že když hopoprosím, aby Venouškovi podal dudu nebo hračku, když třeba vařím, tak to udělá, teď se na sebe večer chechtají z postýlky do postýlky, to mě hrozně baví, je pozorovat. Venoušek se v bráchovi fakt vidí, to budou lumpačiny, až z toho začne mít rozum, to mě z nich pak asi odvezou do Bohnic :slight_smile:
30. srp 2010 ve 20:54  • Odpověz
petruš: jo to až někdy po druhém roce, že?
zuzi: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: si to celkem umím představit......tý jo, Venouškovi je půl už roku
holky, tu máme vyfocený nový pokojíček: http://skypalovi.rajce.idnes.cz/pokojicek/
no Kubíček teďko spí 1x denně, kdyby druhý mimis byl jako K, tak by dopolko spal mimis, pak kuba a pak zase mimis a pak by se koupalo a pak bych asi chcipla....:slight_smile:) ne, to si dělám srandu. já teda si s tou myšlenkou pořád pohrávám, i pořád nadhazuju, to nevyhodíme, bude se hodit pro "Klárku"...ale m. zatím stále nějak nereaguje, no...tak počkáme.
a navíc mám rodičák na tři roky, tak to by byla škoda peněz
31. srp 2010 v 00:21  • Odpověz
Miri- tak rodičák mám taky na 3 roky, ale vůbec jsem tuto skutečnost neřešila. Jsme ráda, že to vyšlo. Každý to rpostě vidíme jinak a každý má svůj ideální věkový rozdíl. Jak píšou holky, je to p¨rostě různé. taky sjem ráda, že jsem začátek těhu zvládla ještě s nechodícím Ondráškem a bylo to prostě takový jiný. teď je divokej a lítá jako drak, ale to k tomu patří. Uvidíš sama, prostě to najednou přijde a vše kolem ti bude jedno. :slight_smile:
31. srp 2010 ve 12:44  • Odpověz
spetra- také si to říkám, že je to prostě s nima jiné, když už nebudu mít bříško, nemusíš se pořád ohlížet na to,aby se člověk šetřil. To mě asi nejvíce omezuje. pak už je to jiné.
31. srp 2010 ve 12:54  • Odpověz
@kryserka jé to je krásné, už se na to teším až se na sebe budou usmívat... :wink:
@miri9 jj

@lestep jj, když nemáš bříško je to fakt o moc lepší, nemusíš už mít srach a člověk se cítí líp (teda jen co přejdou poporodní bolesti)
31. srp 2010 ve 14:05  • Odpověz
autor
miri: nojo, letí to strašně, ach jo ...... Náš Kuba kolikrát nespívůbec, tak to je potom fakt super den, pak ho baví budit mimího, to bych ho přetrhla.....

peti: to je fakt krásný, chvíli se tak třeba i zabaví přes den sami a já můžu něco udělat :slight_smile:

Leni: na tomhle týdnu už byl Ondrášek na světě, viď?
31. srp 2010 ve 14:57  • Odpověz
Zuzi- 35 tt. je to mazec :wink:

Spetra- to si taky říkám, teď už to břicho všude vadí, jen se pro něco zvednout a poklízet věci, co jsou rozházený po kuchyni, to je fuška, funím, jako blázen a to mám jen 9 kg nahoře. :slight_smile:
31. srp 2010 v 19:24  • Odpověz
aha, a je to tady: včera s Petrem dohodnuto, že se vrátím na pár služeb v měsíci do práce, takže miminko ještě dlouho nebude :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: no nic, jsem si to tak vymyslela, tak te´d to mám.....
1. zář 2010 ve 13:03  • Odpověz
miri- určitě je to super. nevypadneš z praxe a budeš se na malýho těšit.mimi třeba přijde, ani nevíš jak.
2. zář 2010 ve 12:26  • Odpověz
autor
Miri: třeba bude, se jednou zapomenete a bude to :slight_smile:
3. zář 2010 v 07:39  • Odpověz
@kryserka ted jsem mluvila s jednou známou má stejný odtsup jako my... to mladší má už rok a říkala že je to skvělé že si spolu samy hrajou už i hodinu... :wink:
3. zář 2010 ve 20:48  • Odpověz
Leni, kdyby náhodou tak držím palečky.... ale věřím,že budeš rodit až okolo termínu... :wink:
Jak je? Máš strach z porodu, ze 2 dětí nebo se "jenom" těšíš?
3. zář 2010 ve 20:52  • Odpověz
@spetra mám strach, jak to vše budu zvládat, než si uděláme nějaký režim. S Ondráškem jsme zajetá a zvládám vše. uvidíme. Z porodu, zatím strach nemám. Říkám si, jen a´t je vše v pořádku, ať to ještě vydržím. Fyzicky se cítím dobře. Určitě líp, než u ondráška- To jsem byla dost vyfluslá. i se těším, jaké to vše bude, představuju si, jak ten druhý chlapeček bude vypadat, zda bude na mě podobný nebo zase na manžela. jak to máte vy? Jsou si kluci podobní? taky se trochu bojím, jak bude reagovat Ondrášek na brášku, prostě jaké to vše bude. :slight_smile:
4. zář 2010 ve 13:15  • Odpověz
@lestep T. je pohvahově i podobou celý manžel
Jiřík je snad spíš po mě... :wink:
Bude to krásné!! Náročné, ale to se zvládne.... :wink:
Tomášek učí Jiříka paci paci... tleská z jeho ručičkama a říká tu básničku a Jiřík se na něj směje... Je to nádhera... za to ta dřina fajt stojí... :wink:
6. zář 2010 ve 13:17  • Odpověz
spetra- tak si říkám, že druhý bude třeba po mě. aspoň trošičku :slight_smile: to je krásný, když ho Jiřík tak hezky učí.jak vy to máte se spaním? máte velkou postel pro Tomíka a postýlku pro JIříka? jste v jedné místnosti? právě jsem měla mít košík na mimi, jenže to padlo, tak to teď řešíme, jak to vymyslet. počítala jsem s tím celé těhu a teď nic. musím to řešit narychlo. ach jo. :frowning2:
7. zář 2010 ve 12:45  • Odpověz
teda, myslela jsem samozdřejmě tomík učí Jiříka, ale přijde doba, kdy to bude i naopak, že? :slight_smile:
7. zář 2010 ve 12:46  • Odpověz
jé, Peti, to je krásné.... :grinning: :grinning:
7. zář 2010 ve 14:01  • Odpověz
chtěla bych vás moc poprosit, zda byste mohli pro mě hlasovat do soutěže o pupík roku 2010.
Není to očíslované, ale je to fotečka s černým kloboukem a brýlemi, snad mě poznáte. Moc díky.

http://pupikroku.cz/
10. zář 2010 ve 12:27  • Odpověz
@lestep hotovo...tedy ale některá bříška tedy jsou mega....no nezávidím. ty máš takové krásňoučké akorát
10. zář 2010 ve 14:53  • Odpověz
miri- díky. to bříško je taky před 5 týdny focené. teď už vypadá opravdu jinak. :slight_smile:
10. zář 2010 v 17:21  • Odpověz
autor
Leni, hlas jsem Ti poslala :wink: Ještě to pošlu mejlem kámoškám :wink:
13. zář 2010 v 08:08  • Odpověz
Zuzi, díky moc. :slight_smile:
13. zář 2010 ve 12:45  • Odpověz
pořád tu chodím načumovat, jestli už se u Lestep něco nechystá...no ale zatím ne, koukám.....tak že by tentokrát fakt až na termín? :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2010 ve 13:18  • Odpověz
miri- neříkám hop, dokud nepřeskočím. však je ještě dost času. I tak by to bylo teď pořád brzy :sunglasses:
13. zář 2010 v 19:55  • Odpověz
to jo, ještě chvilku počkejte....a jak se cítíš? dle kontrol se něco chystá? nebo klídek po pěšině? a já asi nějak prošvihla, jaké máte připravené jméno.

my teďko chodíme na cvičení batolátek a do bazénu, tak si docela užíváme, fakt musím konstatovat, že toto je už ta pravá mateřská dovolená :grinning: :grinning: :grinning:

K už hrozně diskutuje, relevantně používá nene a kolo, pak umí zvířátka a na všechno ostatní říká tetete...je to švanda. včera šel prvně sám na prochajdu, já kočár, on pěšky, děsně nadával, jako že se mu nechce pěšky, že ho to neba, ale sednout si nechtěl ani za nic. no dost jsme se bavila. asi hudroval proto, že jsem musela držet ten kočár a nemohla ho honit po lese. tak musel jít po cestičce.
14. zář 2010 ve 12:35  • Odpověz
miri- snad se nic nechystá. U ondráška se taky nic nechystalo a přišlo to. Ondrášek byl akorát níže, než má být,a le byla jsem zavřená- Prostě prsakla voda bez varování. Ani nijak divně mě nebylo. cítila jsem se dobře, jako teď. Na kontrolu jdu zítra, tak jsem sama zvědavá. Jméno jsi neprošvihla, protože je ví jen manža, já a Ondrášek. Nikdo jiný :slight_smile:
Kubík je šikula. :slight_smile:
14. zář 2010 ve 12:57  • Odpověz
Ahoj holky, teda tady už je dětí, a další přibude za měsíc... :wink: Nestačím Vás dočítat, tak možná pomaličku.Přestěhovali jsme se mimo Prahu do domečku, dojíždím do práce, ufff hrůza, nějak to zatím zvládám, ale změna určo do budoucna bude.

@lestep- krásné bříško máš :wink:
@spetra - gratuluji k dalšímu přírustku :slight_smile:

Já se k vám příští rok taky přidám :wink:
14. zář 2010 ve 12:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.