• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a maminky z beremese, duben 2008

(Zamčená)
12. listopadu 2010 
matonka- gratulace. to je krásný. :slight_smile: další miminečko. díky za pochvalu bříška :slight_smile:
14. zář 2010 ve 13:04  • Odpověz
autor
matonko, taky moc gratulujeme, pěkně se snaž odpočívat a těhulkování si užít, pak už se nezastavíš vůbec :wink: Chystáš se chodit do práce až do nástupu na mateřskou?
15. zář 2010 v 11:11  • Odpověz
Tak jsem včera byla v poradně. Jsem 36+5.Miminko je otočený hlavičkou dolů, opět zase tlačí na branku. CS už mám 4. Otevřená ještě zatím nejsem. mám se hodně šetřit a nechat dělat jiný. Ta :astonished: k snad to zvládneme a ještě vydržíme aspoň nějakou dobu. Př :astonished: ece jen máme čas. D :frowning2: r. mě dělal CTG. Stahy byly úplně minimálně, křivka byla v pořádku. ještě mě sestřička brala krev na protilátky. Mám přijít za týden. prý mám reálnou šanci, abysme se s dr. ještě viděli. Zr :grinning: ovna teď toho má jako na potovru manža hodně v práci, tchýně je taky pořád v práci a nebo někde lítá- masáže, nehty, kadeřnice. Děda je sice doma pořád, ale jak je po úraze, tak to prostě není ono. Sám s ním být nemůže. Musím tam být s nima, takže se stejně nalítám. No doufejme, že ještě vydržíme. Docela mě to vystrašilo. Vše mám sice nachystné, ale ta představa, jak se to nezadržitelně blíží.
16. zář 2010 v 10:36  • Odpověz
Lestep, tak 36+5 už je v poho.....vlastně za dva dny už budeš mít donošenečka, tak klidně do toho.....zase ty menší děti se líp rodí, že? držím ale palce, ať to dopadne podle tebe, jak ty chceš......no jo, babička musím být v cajku, než se prcek narodí, to je jasná věc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: by mě asi švihlo.

jinak Matonce veliká gratulace a držíme palce, a kdeže to tedy teď bydlíš? první trimestr skoro za tebou, teď tě čeká ten druhý, tak si to užívej a hodně odpočívej, do zásoby.
16. zář 2010 v 17:02  • Odpověz
miri- Ondrášek se narodil 35+5 a byl v inkubátoru, tak si říkám, ať ještě vydrží dva týdny a bude dobře. Už takhle je zase velký. já takový drobek má velký děti. však měl taky Ondrášek 3100 g, což se všichni divily, že jsem měla takový mimi a ještě tak brzy. I primář se divil. odhadoval tak 2500 g. :slight_smile: snad to vše dobře dopadne. ale už mě teda neskutečně tlačí dole, jak by chtěl ven :astonished: jo, jo babi musí být v ca¨jku, jak říkáš. :slight_smile: za to já jsme měla včera jít ke kadeřnici, jenže manža se zdržel v práci, tchýně zatím odjela s autem, pak honem do poradny a už jsem nestihla jít na 14 h ke kadeřnici, tak se musím objednat na jindy. tak mám starch, že to ani nestihnu a budu vypadat hrozně, ještě mám barvu doma. no mazec. :confounded:
16. zář 2010 v 19:58  • Odpověz
@lestep no ale můžu tě uklidnit, že ten týden je hodně znát a u nás v podstatě děti nad 2,5kg i když jsou 36+cosi a samo, když nemají nějaký extra problém, necháváme rovnou u maminky a vyplácí se to :slight_smile:) takže bych to brala tak, že to máte v cajku a hodila se do klidu....a prďolka si to nějak zaonačí.
což mi připomíná, že jsem si zapomněla domluvit hlídání na pondělí, kdy mám jít na přeliv já.....:slight_smile:)
16. zář 2010 ve 20:59  • Odpověz
autor
Já si taky u obou kluků říkala, že musím hlavně vydržet do toko ukonč. 36, a pak ať už si jdou klidně ven, že to nejhorší by měli mít za sebou :slight_smile:
Já měla stříhání a melíry minulý týden, poprvé jsem si nechala udělat jenom světlé a nakonec se mi to líbí nejvíc. Měla jsem kadeřnici doma, holčina od nás z vesnice, pořád jsem hledala nové kadeřnice, protože jsem stále nebyla s něčím spokojená a myslím, že už jsem tu pravou našla :slight_smile: Nemusím nikam jezdit, nemusím shánět hlídání a ještě za dobrou cenu, co víc si přát :grinning: :slight_smile:
17. zář 2010 v 07:03  • Odpověz
@matonka jééé gratuluji.... :wink:
17. zář 2010 v 11:38  • Odpověz
to jsou moji chlapáci... :wink:
@lestep neboj to bude dobrý, už jsi fakt daleko... a je ještě možné že budeš přenášet...
17. zář 2010 v 11:45  • Odpověz
miri- díky za uklidnění. Říkám si fakt do té příští poradny a bude to dobrý. přenášet tedy nechci a myslím, že ani nebudu. To je mě začíná malej tlačit, tak si říkám, že bude brzo venku :wink: nad 2500g si myslím, že máme podle toho minulého ultrazvuku. :slight_smile:takže to bude v pohodě.

Zuzi, to je super. Potřebovala bych taky nějakou kadeřnici, která přijde domů. Nejsm teď s kadeřnicí nějak spokojená. Chodím tam už přes 3 roky, ale poslední stříhání, tak 2x jsme spokojená nebyla. Pak tam měla novou kadeřnici a ta stříhala mnohem lépe, ale prý jí odešla. Tak nevím. Ta vedoucí je mladá, ale někdy fakt na ní byla hnusná i přes zákaznicema, címž se mě strašně zprotivila :angry:

Dneska jsem skoro dochystala košík pro mimi. ještě dožehlím zavinku a bude vše nachystané. ještě že jsem si to vše udělala, když byly ty vedra a krásně to schlo venku. :slight_smile: I když tento týden je taky nádherně :wink:
17. zář 2010 ve 12:27  • Odpověz
spetra- moc jim to chlapákům sluší :slight_smile:
17. zář 2010 ve 12:29  • Odpověz
@spetra krásné foto, krásné dětičky

já mám taky super kadeřníka, i když teda ceny šílené, on je tu ve varech největší hvězda, ale prvně mi někdo udělal něco pořádného na hlavě...naprosto bezúdržbový účes na ty moje kolíky, co vůbec nedrží tvar. tož mu zůstanu věrná co nejdýl to půjde.
17. zář 2010 ve 13:47  • Odpověz
Přeju krásné odpoledne. V poradně dobrý. Jsem otevřená na 1 prst, Cs score už je 6. Takže porod může kdykoliv přijít. tak se na to pomalu fyzicky i psychicky chystám. Odpočívám, přemýšlím, co je potřeba udělat, úkoluju manžela, říkám mu, co kde máme, co třeba ani neví. :slight_smile:
23. zář 2010 ve 12:43  • Odpověz
@lestep tak to už máš fakt asi za pár, těším se na nové miminko. a kdo bude doma s Ondráškem? manžel nebo babička?? :grinning: :grinning: :grinning: my včera prvně dali večer bez maminky. m. mě "pustil" sportovat až u večerníčku, tak jsem zkysla na bruslích až do půl deváté a po návratu domů už Kubík spinkal. no je to šikula......tak už můžu vyrazit někam zapařit.
23. zář 2010 ve 14:04  • Odpověz
ahojky holky. tak hlásím návrat z porodnice. Včera mě odtekla hlenová zátka. vypadalo o, jako by mě praskla voda, ale nepotvrdilo se. Vak blan je za¨chovaný. Večer jsem měla stahy, sice nepravidelné, ale byly. tak si mě tam do rána nechaly. udělaly mě odběry krve, ultrazvuk- malej má 2950 g. Vše je v pořádku. Monitor také. Tak mě pustily dopoledne domů. Večer mě píchly plegomazin, tak jsem z toho ještě taková ospalá. Jsem ráda, že je manža doma. S malým to zvládli úplně na jedničku, takže poplachová akce se vydařila. Vím, že se na všechny můžu spolehnout a manže je fakt úžasnej, jak to s malým zvládl. Potvrdilo se to, jak je skvělej chlap i táta.

manžel bude hlídat až budeme v porodnici a pak bude s náma doma babi. :slight_smile:
24. zář 2010 v 11:51  • Odpověz
lestep: tak to jsou samá pozitiva, příště už naostro :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2010 ve 13:43  • Odpověz
Miri- necháme se překvapit :astonished: kdy to vlastně bude :slight_smile:
25. zář 2010 v 17:34  • Odpověz
Ahojte holky, jsem teď neměla asi měsíc nějak čas... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vidím, že už jsi "na rozsypání", Leni. :dizzy_face: Zážitek z porodnice z "planého poplachu" teda nezávidím, ale asi už budete mít mimčo fakt brzy u sebe. :wink: Máš to hezky naplánovaný, bezva, že to manžel všechno zvládne. :slight_smile: A co během porodu? Chcete, aby byl na sále? A kdo bude kdyžtak mít tehdy Ondráška?

Miri gratuluji k prvnímu večeru bez maminky. :slight_smile: Mně se zdá, že ty děti to snad snáší líp, než my. Nějak z toho nedělají žádnou vědu... Teda když Lukášek ví, že jsem třeba ve vedlejší místnosti (a píšu diplomku... :stuck_out_tongue_closed_eyes:), tak za mnou letí s každou hovadinou, ale když se rozloučíme, nebo o mně neví, tak mě nehledá. :wink: (prý teda :sunglasses: ).

Peti, to je paráda, že si kluci spolu vyhrajou a Tomík je velkej brácha :sunglasses: Je to super! Jak se Ti prosímtě do té vaničky vešli? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Věruš, přidávám se ke gratulacím! I když sem asi moc nechodíš... :slight_smile: Takže už jsem snad oficiálně na řadě já! :wink: :sweat_smile:

Takže snažilkování se nám zatím nedaří, tak přivítám nějakou dobrou radu, protože styl, nesmíte na to myslet a ono to přijde, se neosvědčil... Sice je to teprve půl roku od začátku fakt snažilkování (protože semo tamo jsme tomu nechali "volný průběh" už od ledna...) , ale i tak, mateřskou mám do konce ledna a i když se nabízí hned několik možností řešení, tak bych raději už byla v tu dobu těhotná. :wink:
25. zář 2010 ve 23:03  • Odpověz
@lestep - tak už je to na spadnutí :wink: tak držím palce ať to vše probíhá ok...

Já těhotenství vůbec nepociťuji, kromě většího bříška (i když to mám z těch sladkostí na které mám teď pořád chutě). Žádné nevolnosti apod...

Do práce zatím chodím, tam to kromě mých 2 kolegyň zatím nikdo neví, dokud nebudu muset, tak to říkat nebudu, chci ještě nějaké premie a šéfová už se trochu třese na to až půjdu, asi se trochu bojí o místo, to víte ,budou volby...
Jelikož dojíždím tak asi do vánoc zůstanu, pomůžu se závěrkou a novým účetním programem a zůstanu doma...
26. zář 2010 v 08:12  • Odpověz
Věruš, tak to máš super, že se cítíš dobře....sladkosti klidně mlsej, vůbec bych si z toho nedělala hlavu, já vyloženě "žrala" a při lítání kolem prcka je to všechno pryč.....

Ivu: no tak asi plodné dny, bych kusila, kolem ovu pořádně do toho :slight_smile:)
26. zář 2010 v 11:06  • Odpověz
@ivulla malej bude s babi a dědem. bydlíme společně, teda přes dvorek, takže malýho dáme babi a pojdeme rodit. pokud teda nebude v práci. snad to tak nějak vyjde. a a kdyby, tak vezmeme malýho sebou, manža s ním počká venku, prostě uvidíme. necháme se překvapit.to mě mrzí, že se nedaří. chápu, že ta věta, kterou píšeš, se jaksi míjí účinkem.
@matonka hlavně, ať se ti daří a v práci, ať to také jde. :slight_smile: je fajn, že se cítíš dobře a užíváš si to. taky musím říci, že jsem si těhu aktivně prožila, se vším všudy až do toho 35 tt, kdy mě dr. řekl, že je malej zase níže, ale do té doby jsem fakt dělala všechno,co bylo potřeba doma, na zahradě, domácnost, kolem malýho, zahrádka, baráček.S manželem jsme si také do té doby užívali milování, což bylo fakticky fajn. Teď už je to jiné, jak má člověk strach, kdy to přijde a přece jen ještě nejsem úplně blízko termínu, tak aby nebyl zase v inkubátoru.
26. zář 2010 ve 12:45  • Odpověz
autor
Ahoj holky, já zase vůbec nestíhám, do toho marodíme a jsem teď na několik dní s kluky sama, no na mrtvici :frowning2:

Ivi: a baštíš vitamínky? :wink: a ovulační test jsi zkoušela? Já jsem jinak na tohle špatný rádce, já vlastně nevím, co je to snažení...... Mirena to jistí :slight_smile:

Leni: na Tebe myslím, kudy chodím :slight_smile: :wink:
29. zář 2010 v 09:36  • Odpověz
@kryserka co vy, už je lépe? dnes zase poradna.tak jsem zvědavá. jsi hodná, že na mě myslíš. :slight_smile:
29. zář 2010 ve 12:18  • Odpověz
nález od minule pokročil. CS 7. Miminku se daří dobře. KOntrola za týden, pokud do té doby neporodím. :slight_smile:
29. zář 2010 v 18:21  • Odpověz
autor
@lestep Venoušek už je lepší, ATB zabrala, akorát má chudáček strašně opruzený zadeček, tak mažeme Imazolem, snad to brzy zabere, je mi ho tak líto.....
29. zář 2010 ve 21:18  • Odpověz
@kryserka tak ať je pupíček brzy lepší. chudák, snad bude líp. Co plínky, nezkoušela jsi jiný?
Koukám, že jsme tady stále sami, nikde nikdo.
30. zář 2010 ve 12:39  • Odpověz
autor
@lestep používám právě už jen pampers premium care, plínama to není, asi to je ze spojení růst zoubků+atb :frowning2: Dneska už je to po tom imazolu mnohem lepší
30. zář 2010 ve 12:42  • Odpověz
@lestep jé to se tak krásně čte... je to super, že to manžel i Ondrášek tak krásně zvládají...
@ivulla recept na otěhotnění nmám, my jsme měli štěstí že to šlo samo.... ale držím moc pěstičky nech už to výjde...

@kryserka drž se, to je asi na těch 2 dětech nejhorší, že je věčně některý nemocný... :frowning2:
30. zář 2010 ve 12:46  • Odpověz
@kryserka tak snad už to bude brzy bez problémů. držte se.
@spetra co vy, jak se vám daří?
30. zář 2010 ve 12:57  • Odpověz
autor
blbý je, že jsem to chytla i já, chrchlám jak sterej tuberák, jsem hrozně unavená a spánek, to je asi hudba daleké budoucnosti :frowning2:
30. zář 2010 ve 13:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.