• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a maminky z beremese, duben 2008

(Zamčená)
12. listopadu 2010 
@ivulla díky. :slight_smile: jako fakt bez toho nástřihu je to super. :slight_smile: taky mám seznam na hl. stránce, tam to píšou. :slight_smile: snad se to stou švagrovou vyřeší a malej bude v pohodě.přece jen něco nezanedbat. je to pak na celý život.
@spetra díky, zatím to jde. myslím, že už máme tak nějak systém a jde to. zatím stíhám. sice jsem pořád v pohybu, ale to mě svědčí. ty poslední týny před porodem, jak jsem se musela šetřit jsme fakt byla z toho deprimovaná.stíhám i látkovat, což jsme ani nedoufala.
@miri9 jé, miri, je ti podobnej. moc krásný :slight_smile:
@lenajsek díky, zamrzí to, ale byla dost nemocná. máme se o ní starala,a le ta péče byla fakt hrozná. ještě že jsem jí neviděla, jak vypadala.měla prý na sobě strašný modřiny. hrůza
@kryserka to ani není možné, že je malému už 8 měs. to vlastně se narodil, když jsem zjistiula, že jsme podruhé těhu, to si pamatuju :slight_smile: to mě moc mrzí, drž se.
19. říj 2010 ve 12:48  • Odpověz
autor
@lestep letí to letí :slight_smile:
19. říj 2010 ve 13:02  • Odpověz
@lestep jé Leni a dneska mě na cvičení pro batolata oslovila naprosto cizí paní, jestli náhodou nejsme skýpalovi, že dělala s mým mužem před 5i lety v bance a že je mu naprosto podobný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: podle mně má moji jen barvu vlasů

Zuzi, naprosto si neumím předtsvit, jak to zvládáš všecko, já jsem na palici, když mi tento týden tady vztekle vříšká jen ten jeden...a to krásně spinká podotýkám. :frowning2: držím palce, ať to kubíka co nejrychleji přejde.
19. říj 2010 ve 13:37  • Odpověz
autor
@miri9 no nic jiného mi nezbyde :slight_smile: včera jsem se o tom bavila s naší pediatričkou, prý se mám na co těšit, jestli mi doma roste hyperaktivní dítě
21. říj 2010 v 08:22  • Odpověz
@kryserka Zuzi, kámoška to má úplně stejné. Má dvě dítka 17 měs. od sebe. ten první je hrozný divoch, už jí dr. taky doporučil jít do pedagogickopsychologické poradny. když k nim jdeme Ondrášek se úplně bojí, co Tomík udělá, třeba na něj zezadu skočí, bouchen ho nebo do něj drbne, aby spadl. no Janča je z toho špatná, když tam u nich jsme.
21. říj 2010 v 11:40  • Odpověz
autor
To Kuba zas vůči ostatním dětem agresivní není, má ostatní děti moc rád. Ale prostě jakmile není po jeho, tak se začne hrozně, ale hrozně vztekat :frowning2: A vůbec nás neposlouchá :frowning2:
21. říj 2010 v 11:51  • Odpověz
@kryserka na to pomáhá jediné, umožnit mu vybít energii nějakým pozitivním směrem, většinoou se to řeší sportovními kroužky.....vy jste ale na vesnici že? tak to asi nebudeš mít úplně jednoduché a navíc to ještě chvíli potrvá, než přijde ten správný čas :grinning: :grinning: :grinning: a máte psa?

hele, třeba jen vrcholí období vzdoru, a s nátupem do školky se to upraví.
21. říj 2010 ve 12:47  • Odpověz
@lestep to si dobrá že ještě látkuješ

@kryserka Tomášek je děsně rychlý, živý... bohužel moc dobře vím o čem mluvíš... a je i agresivní, není zlý ale prostě když něco chce tak si to od ostatních dětí vezme když mnu to druhé dítě dá a když mu to nedá tak násilím.. navíc jak je rychlý tak nevnímá kolem sebe... je na cvičení... nosí třeba míčky do košíku.. a po cestě srazí 3 děti, prostě je nevidí... :frowning2: takže nechat Jiříka na zemi nemůžu.. jen když u něj opravdu sedím.... na Jiříka je hodnej, T. dělá nějaké kravinky a Jiřík se tomu směje a pak se všichni smějeme až se za břicha popadáme... ale jakmile mě chce vytočit začíná být agresivni, bije, škrábe, kope Jiříka.... moc dobře ví co mě nejvíc vytočí... :frowning2:
21. říj 2010 ve 20:10  • Odpověz
autor
@miri9 Ano, jsme na vesnici, takže než se jen teď někam vykopeme, je fůra času pryč, navíc pro takhle malé děti stejně nic není, jen cvičení v "sokole" ale to je v pro nás naprosto nepřijatelný čas :frowning2:

@spetra tak to u nás se naštěstí na Venouškovi nevybíjí, ale jinak to je taky nevidím neslyším, jde si za svým i přes překážky. a o hračky se nerad dělí od malička
22. říj 2010 v 08:21  • Odpověz
@kryserka ondrášek je taky strašně rychlý, ale ví, když zvýším hlas, tak už se klidí. když kojím, tak začne lézt na lavici a ví, že to nemá, tak se mě směje, ale jakmile křiknu, tak už se klidí dolů.
22. říj 2010 ve 12:52  • Odpověz
autor
já když křiknu, tak se mi začne tlemit do ksichtu :frowning2:
22. říj 2010 ve 13:05  • Odpověz
hm, kuba taky, dá najevo, že slyší moje námitky a pokračuje dál...prostě kdo z koho :grinning: :grinning: :grinning: a už jsme zjistili že cvičí výhradně mně, s m. nebo babičkou je nejhodnější chlapeček....prostě zjistil, že máma je měkká
25. říj 2010 ve 22:37  • Odpověz
autor
tak to u nás to teda zkouší na všechny :frowning2:

@miri9 Miru, prosímtě, na Tebe bych měla prosbu, nevíš, jak je to s operací, když má chlapeček nesestouplé varlátko? V jakém věku se to řeší?
26. říj 2010 v 09:12  • Odpověz
v orce věku je třeba začít: dle nálezu někdy stačí hormonální kůra. jinak operace by měla proběhnout nejpozději do dvou let věku.....takže když nepomůžou hormony, aby se to stíhalo.
26. říj 2010 v 11:37  • Odpověz
autor
@miri9 děkuju moc, mám z toho děsnýho nerva :cry: :cry: :cry: To asi zjišťují UZ, jak je ten kanálek široký, viď?
26. říj 2010 ve 12:27  • Odpověz
u nás ne....u nás to zkoukne jeden zkušený dětský chirurg, když jde varle stáhnout manuálně dolů, tak zkoušejí kůru hormony na endokrino, když ne, tak to rovnou zkusí stáhnout při operaci...jde spíš o délku závěsu, tá díra kudy to protáhneš, tak tak se dá rozšířit peanem.
26. říj 2010 ve 12:57  • Odpověz
autor
tak děkuju za info. Příští týden tam máme jít, teda pokud se uzdravíme, už mám zase oba kluky nemocný :frowning2:
26. říj 2010 ve 13:01  • Odpověz
na mámu to zkoušejí nejvíc, protože jsou s mámou nejvíc...

@kryserka at jste brzo zdaví... Co vás trápí nějké nachlazení?
27. říj 2010 ve 12:53  • Odpověz
@kryserka tak ať to dobře s varlátkem dopadne.
28. říj 2010 ve 12:29  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak jsem totálně odpadla, v pátek jsem musela jet k doktorce, mám angínu prý jako hrom, tak to byl docela masakr. Byla jsem slabá jak moucha, ale musela jsem jet i s kluky, protože jsem neměla hlídání, tak si to asi dokážete představit. To patro schodů jsem myslela, že s Venouškem prostě nevyjdu, jenže tam není výtah :frowning2: Tak mi nasadila ATB na deset dní, pak si mám zavolat na kontrolu. prý, kdybych ještě den dva čekala, tak jsem skončila na píchaném :frowning2:
2. lis 2010 v 07:42  • Odpověz
zuzi, to je mi líto, že se ná vás ty nemoci takhle věšechny sypou.....tak se držte, ať je brzo líp.
2. lis 2010 ve 12:12  • Odpověz
Zuzi, drž se. ať je brzy lépe.

přidávám nějaké fotečky
3. lis 2010 ve 13:00  • Odpověz
@lestep krásní kluci.. :wink:

zuzi: chudáku, ty zkusíš... :frowning2: drž se... aspon ti někdo při nemoci chvilinku pohlídá děti?
6. lis 2010 ve 21:43  • Odpověz
autor
Ahoj holky :wink: Tak jsem konečně zase tady, včera jsem dobrala ATB, tak snad už to bude dobrý, jen jsem pořád strašně unavená :frowning2: na kluky jsem od minulého víkendu byla víceméně sama, manža toho měl pořád nějak hodně, tak mi to moc nepřidalo. Ale v tom nejhorším začátku jsem tady měla dva dny mamku, tak jsem vlastně jen kojila, a jinak mi o ně mamka pečovala. Ale pak od té neděle to už byl docela mazec.

@lestep máte krásný fotečky :wink:
8. lis 2010 v 08:34  • Odpověz
9. lis 2010 ve 12:11  • Odpověz
autor
já ne, každej mě tam furt tahá,a le já jsem ráda, že odpovím na pár mejlů a juknu na koníka, FB je závislost :grinning:
9. lis 2010 ve 14:09  • Odpověz
hele, já tě netahám :slight_smile:) dlouho jsem odolávala, ale te´dko, jak mám víc času, jsem si řekla, vyzkouším, co to je......mno, koník je co se týče závislosti horší, konstatuji.....ale na FB je dost sranda odkazů.....tak vám sem třeba občas něco hodím, pro zlepšení nálady a kdyby vás to štvalo, tak mi to řekněte a já nebudu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: hm, včera jsme se byli fotit u fotografa, K to vůbec nebavilo, tak snad nebudou fotky moc zamračené.......
10. lis 2010 ve 12:56  • Odpověz
autor
@miri9 jasně jasně :slight_smile: Mě chodí každou chvíli na mejl odkaz, ať se přihlásím, že si mě chce někdo přidat mezi přátele, už to automaticky mažu. Holt teda jako nejsem in :grinning: :grinning: :grinning: Tak třeba nějaká fotečka vyjde pěkně, že nám pak nějakou pošleš? :wink:
11. lis 2010 v 08:06  • Odpověz
jistě, sedím tu jako na trní a čekám na email od fotografa.....hm, holky, když už jsme tu takhle uzavřená společnost, nedáme si to jako soukromou skupinu??? asi už se v dubnu 2008 nikdo vdávat nebude..... :wink:
11. lis 2010 ve 13:28  • Odpověz
autor
já jsem jedině pro :wink:
11. lis 2010 ve 14:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.