• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a maminky z beremese, duben 2008

(Zamčená)
12. listopadu 2010 
ahoj holky, všechny moc zdravím, jen takhle z rychlíku, pač nestíhám....v albu jsou fotky Kryserky a její rodinky, hurá....tak teď je na řadě Lukášek :wink:

Ivulko, obrovská gratulace, přeju Vám všem třem hodně zdravíčka a ať krásně rostete a prospíváte.....
16. únor 2009 v 15:27  • Odpověz
Lestep, Ondrášek je teda chlapák :slight_smile: Pěkně ho krmíš! :wink: Kéž by ten náš drobek taky pěkně přibíral... :sweat_smile: S rýmou a podobně bojujte statečně, já mám o prcka strach. Přece jen, takový malý mimino.. to je blbý, když něco chytí, tak snad odoláme. Ven taky nechodíme kadý den. Dneska tady navíc opět sněží, takže vycházka nebude :confused:
16. únor 2009 v 15:46  • Odpověz
zuzi, tak to je super, že jste nákup zvládli. my když děláme nákup, tak jedině s Radkem. To děláme vždycky tak za 2 tisíce. Jedeme spolu. Radek má koš s malým a já s nákupem a je to bezvadný. :slight_smile: Krmínm , krmím. Je to šikulka. A jaký jsi kooupila sprejík? My dáváme olynth a pak libenar a dobrý. Odsávám a vyírám nosánek. Tak snad to bude dobrý.

ivulko- neboj, určitě budete taky dobře přibírat. Co to kojení? Už je to lepší? Taky jsem z toho měla strach, ale nic s tím nenaděláš.Prostě to lítá vzduchem a izolovat ho od toho, to prostě nejde.My se snažíme chodit často ven. Líp potom spinká a já jsem ráda, že se aspoň projdu. Většinou uděláme procházku tak ty 3 km. někdy víc. :slight_smile:
16. únor 2009 v 17:12  • Odpověz
Kojení je mnohem lepší, i když ty bradavky ještě O.K. nejsou... :frowning2: Ale zdá se, že se to taky zlepšuje... Teď pro změnu bojujeme s křečema ve střevech... Jsem včera snědla čerstvej rohlík a to je asi jádro pudla. Malej se kroutí celou noc, nechce moc pít :frowning2: Nepomáhá už asi ani mastička (Pupík) ani čajík proti nadýmání... :pensive:
17. únor 2009 v 09:19  • Odpověz
autor
leni: no, tak měš včera ani ty dva tisíce na nákup nestačily :frowning2: a ještě k tomu tři stovky v lékárně. Jé, používáte Libenar? Já tu mám celé balení a vůbec ho nevyužiju, tak bych Ti ho dala, nechceš? Poslala bych to s těmi kuponky, zítra jsem Ti je chtěla poslat. Nám nejvíc pomáhá mořská voda, on je to teda pořádný fuk, ale pěkně ho to protáhne. Odsávačka taky jede.

ivi: chudín, bříško mi snad ani nepřipomínej, baby calm dáváme dodnes, jsem ho zkusila asi před týdnem vysadit a zase jsme se k němu vrátili. Tak na vás moc myslíme, aŤ je to brzo OK

miri: díííky :wink:
17. únor 2009 v 09:34  • Odpověz
Ivulky Lukášek je v albu!! :slight_smile: Ivi, ten je taky nádherný.....ach jo, ty dětičky jsou prostě k sežrání.

no mezi námi, mastička pupík ani moc pomáhat nemůže, to je jen tahání peněz z lidí......
17. únor 2009 ve 13:25  • Odpověz
autor
miri: však už se taky brzy dočkáš a budeš moct "okusovat" svého mrníska :slight_smile:

ivi: Je fakt nádherný :wink:
17. únor 2009 ve 13:44  • Odpověz
autor
miri: a jak se jako profík koukáš na probiotické kapičky?
17. únor 2009 ve 13:44  • Odpověz
Ahoj holky, mám hodně práce, o víkendu jsem nebyla u PC, tak jsem nic nepsala, ale teď hlásím, že MS dneska dorazila, a zítra v 7.30 naklušu k upírům na odběr krve na hormonální profil, tak porosím držte palečky, äby byly ty moje rozbouřený hormony v pořádku, a já mohl azačít stimulovat... Přečtu si vás za chvilku dneska mám práce až nad hlavu, do šesti mám co dělat...
Všechny moc zdravím, dívala jsem se na další fotečky v albíčku, je tam i Lukášek od Ivulky, je kouzelný!!! Vážně se vám moc povedl! :wink:
Pěkný zbytek dne všem, všechny zdravím! :wink:
17. únor 2009 v 16:06  • Odpověz
Která pravidla porušuje: | Zruš *** MAMINKY ***
Zeuwicka, 1 dítko - Dominiček, * 1. 6. 2006, 23.25 hod.
Petula.Cerna, 1 dítko - Nikolas, * 25. 6. 2006, 3800 g, 54 cm
Kryserka, 1 dítko - Jakoubek, * 20. 6.2008, 14.58 hod., 3820 g, 53 cm
Spetra, 1 dítko - Tomášek, * 17. 10.2008, 03.20 hod., 3950 g, 54 cm
Lestep, 1 dítko - Ondrášek, * 7. 12. 2008, 03.20 hod., 3100 g, 49 cm
Ivulla - 1 dítko - Lukášek, * 29. 1. 2009, 3300 g, 52 cm, moc gratulujeme!!!

*** TĚHULINKY ***
P_avlina - čeká miminko, TP 18.2.2009
Kettm - čeká holčičku (nebo chlapečka? ), TP 16.4.2009
Miri9 - čeká chlapečka, TP 27.5.2009

*** SNAŽILKY ***
Lenajsek, CAR Reprofit Brno, nyní antikoncepce, v únoru plán nativ s minimální stimulací, 18/2 hormonální profill
17. únor 2009 v 16:09  • Odpověz
zuzi, tak ho klidně můžeš poslat. Já ti ho zaplatím. My ho používáme a docela dobrý. Teď dáváme ještě olynth, tak snad už už to přejde. on ani nemá moc v nosíku, ale spíše kašle. Po tom mucosolvanu taky vždycky skoší a olizuje se jak blázen. :slight_smile:

ivi- tak to bude asi ten rohlík. Holt to musíš hlídat. je to protivný.

leni, držíme pěstičky. Bude to ok.
17. únor 2009 v 17:02  • Odpověz
Tak jsem si vás zběžně přečetla, kojení a různým podobným starostem=radostem nerozumím, tak jen potřeji hodně zdaru, a budu k vám někdy snad časem chodit na rady. Zatím je to pro mě totální sci-fi... :grinning:
Ivulko, díky za popis porodu, to je dobře, že to šlo tak rychle, a mrzí mě to sešívání, ale jak jsi psala o té druhé rodičce, to muselo být teprv něco... škoda, že Ti malýho hned nedali, ale snad už je vše v pořádku, a hlavičku zdeformovanou už nemá... :wink:
Tak se holky mějte, já jsu ještě v práci, a jdu pokračovat.. :slight_smile:
17. únor 2009 v 17:02  • Odpověz
A dívám se, že zítra má TP P_avlina, tak držím palečky... chodí sem ještě vůbec? Dozvíme se, jestli už porodila, nebo kdy se mimi narodí?
A jak je to s tou Kettinkou, co vlastně nakonec čeká? :slight_smile:
Leni, díky, zítra písnu víc.
17. únor 2009 v 17:10  • Odpověz
Holky, tak dnešní kontrolní HP dopadl prý o dost líp než v tom lednu, sice se dr. ještě něco nelíbilo, ale i tak můžeme začít.. takže ode dneška stimuluju, kontrola folikulů na UZ v pondělí ráno... :slight_smile:
Hurá, konečně se něco děje... ale je to úplnej začátek, tak snad se tentokrát dostaneme až k tomu odběru vajíček... Tolik novinky o mě. :slight_smile:
Všechny zdravím a přeji fajn den! :wink:
18. únor 2009 ve 12:52  • Odpověz
*** MAMINKY ***
Zeuwicka, 1 dítko - Dominiček, * 1. 6. 2006, 23.25 hod.
Petula.Cerna, 1 dítko - Nikolas, * 25. 6. 2006, 3800 g, 54 cm
Kryserka, 1 dítko - Jakoubek, * 20. 6.2008, 14.58 hod., 3820 g, 53 cm
Spetra, 1 dítko - Tomášek, * 17. 10.2008, 03.20 hod., 3950 g, 54 cm
Lestep, 1 dítko - Ondrášek, * 7. 12. 2008, 03.20 hod., 3100 g, 49 cm
Ivulla - 1 dítko - Lukášek, * 29. 1. 2009, 3300 g, 52 cm, moc gratulujeme!!!

*** TĚHULINKY ***
P_avlina - čeká miminko, TP 18.2.2009
Kettm - čeká holčičku (nebo chlapečka? ), TP 16.4.2009
Miri9 - čeká chlapečka, TP 27.5.2009

*** SNAŽILKY ***
Lenajsek, CAR Reprofit Brno, od 18/2 stimulace na nativ, KO 23/2
18. únor 2009 ve 12:53  • Odpověz
Leni, myslíme na tebe, ať je těch folikulů co nejvíce a posune se to někam dále. Je to zdlouhavá cesta, ale o to lepší bude ta odměna v podobě mimíska. :slight_smile:
18. únor 2009 v 15:04  • Odpověz
autor
leni: ráno jsem byla na poště, dopísek máš na cestě :wink: Náš Kuba, jak vidí kapičky, tak už má otevřenou pusinku a čeká na ně :slight_smile:

lenajsek: moooooc na Tebe myslíme :wink:
18. únor 2009 ve 20:26  • Odpověz
lenajsek: tak moc moc moc držíme všihni tři palce, ať to konečně vyjde

kryserka: no dle odbornych pediatrickych studii jsou probiotika JEDINY prokazany ucinny prostredek snizujici frekvenci a tizi kojeneckych kolik (bohuzel ne likvidujici)....a soucasne osobne na probiotika hodne verim, takze my PROBIO kapky papat budeme urcite....a jestli to funngovalo a jak vam reknu tak za rok :grinning:

tak uz se mi to krati....tento tyden odjezd na dovcu do Liebrce, 2.+3.3. posledni dva dny v praci a pak uz budu doma odpocivat a cekat na prcka....akorat ze je to straaaaasne dlouhe cekani :grinning: tak budu hromadit vecicky, to me teda bavi
19. únor 2009 ve 12:10  • Odpověz
zuzi, díky. písnu určitě email nebo sms. Kubíček je šikulka. Zase jsem přidala nějaké fotečky do albíčka.

miri- užívej si to chystání výbičky. Ráda na to vzpomínám. Fakticky mě to bavilo.neboj, to rychle uteče. :slight_smile:
19. únor 2009 ve 12:45  • Odpověz
miri- zeptám se tebe jako profíka, jestli se ty probio kapičky můžou dávat vícekrát za sebou nebo když se vybere jedna lahvička- asi za měsíc, má se dát nějaká pauza? Díky za odpověď.
19. únor 2009 ve 12:46  • Odpověz
určitě je můžeš dávat vícekrát za sebou.....máš moc pěkné fotečky,Leni, ty koláže si děláš sama?
19. únor 2009 ve 14:17  • Odpověz
autor
miri: my je právě dávali čtyři měsíce a nedám na ně dopustit, do tý doby, než jsem je nasadila, to u nás doma byla fakt hrůza hrůz, ani vzpomínat na to raději nechci, a pak během týdne jsme měli úplně jiné miminko, z prořvaného dne a noci to byly jen tak dvě hodinky/den, což byl fakt úspěch. Do Liberce? ty jsi sebevrah :slight_smile: Jen neboj, ono to čekání moc rychle uteče, a pak budou chvíle, že bys ráda, aby byl mrnís zase v bříšku, aspoň u mě to tak na začátku bylo :slight_smile: Ale je to můj mazlíneček nejmilovanější :grinning:

leni: jdu okouknout fotečky, pak ještě písnu :slight_smile:
19. únor 2009 v 16:13  • Odpověz
autor
leni: no to je nádhera :wink: Ondrášek je úžasnej :wink: Máte super mikču se slonem, my máme prakticky stejnou, ale ve žlutohnědé kombinaci a se lvem, ale jinak je stejná, ať žijou nákupy v CA :grinning: je krásně vidět, jak Ondrášek roste
19. únor 2009 v 16:17  • Odpověz
zuzi, díky, jsme rádi, že se Ondrášek líbí. Však se pořádně pyšníme. V pátek jsme byli na nákupech a malej se moc líbil. Jedna prodovačka v CaA na něj koukala a rozplívala se. Jo, jo. CaA je fak vděčný. mě se ta mikinka hrozně líbila. Ani nebyla drahá. Však už se těšíme na ty mikinky od tebe, až je budeme moct nosit. Však už to dlouho nebude trvat. :slight_smile:
19. únor 2009 v 16:47  • Odpověz
autor
no já když tam vlezu, taky většinou něco koupím, aspoň bodýčko, ale te´d mě vypekli, šla jsem pro bodýčka a oni měli jen s krátkými rukávy :frowning2: A sháním jarní bundičku, nejlevnější tam měli za 500,- no to nedám ani náhodou, tak snad dostanou něco v Cherokee, pomalu už by mohly ty jarní věcičky začít prodávat, ikdyž venku je sněhová kalamita :grinning:. No já si myslím, že do nich brzy doroste, my už teď dáváme většinou 86, mazec, ale on se hrozně nerad oblíká, tak ho do toho nerada rvu a u mikin nevadí, když mu je trochu širší.
19. únor 2009 v 16:58  • Odpověz
ahoj holky, pamatujete na mě? Našla jsem vás úplně náhodou :slight_smile:
kryserko, Lestep, Miri, Ivullko, a samozřejmě Leni - Lenajsku, přidávám se k Vám. Jestli to půjde vše jak má, tak na výročí svatby budu na konci 13 tt. :slight_smile:
20. únor 2009 ve 13:42  • Odpověz
autor
paaaja: tak velká gratulace, držíme palečky, aˇjste všichni v pořádku :wink:
20. únor 2009 v 15:35  • Odpověz
zuzi, já tam taky byla a měli s krátkým, tak jsme nějaký koupily. nevadí, že jsou s krátkým, stejně to dáváme do overálku nebo na to mikinku.

paaja- no zdravíme tě a jsme rádi, že ses k nám přidala. Gratulujeme k těhu. :slight_smile:
20. únor 2009 v 18:50  • Odpověz
Ahojte holčiny :slight_smile:
paaajo Vítej! Ať jde vše dobře a brzy jsi taky maminkou :slight_smile:
Nakupování na miminka to je věc. Taky ráda vzpomínám, jak jsem zařizovala výbavičku. Vzpomínám vždycky při žehlení, jak jsem nové kusy okamžitě prala, aby bylo vše nachystaný a jak mě bavilo to pak žehlit. :sunglasses: Jsem si to nechávala vždycky až na závěr, abych se měla při žehlení na co těšit. A teď ještě malej nemá ani měsíc a už mě to pomalu taky přestává bavit. :grinning:

Lenajsek - myslím na Tebe! Jak probíhá stimulace? Vůbec těmto nerozumím. :-/ Absolutně netuším, jak tohle probíhá, tak průběžně informuj, jak to vypadá! Když doktorka říká, že je to lepší než v lednu, určitě to vyjde! :slight_smile:
21. únor 2009 v 17:06  • Odpověz
miri- díky za odpověd. Tak jsem probiotické kapky v pátek koupila a zase kapeme. Teď má stoličku třeba 6x denně. předtím méně. Když kapeme, tak prostě lépe kadí. Fotečky upravuju přes dva soubory nebo na http://www.loonapix.com/, tak jsou předlohy a do toho vložíš fotečku. Moc mě to baví. :slight_smile:
22. únor 2009 v 11:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.