• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
Hezké ránko všem ...
16. únor 2009 v 10:50  • Odpověz
Defi: kdy a kde je veletrh v Praze ?? Díky
16. únor 2009 v 10:58  • Odpověz
dEF: tak už jsem to našla...
16. únor 2009 v 11:25  • Odpověz
beat - no za měsíc už bych pomalu ty pohyby hlídat mohla, zatím jen manža poslouchá na břiše, akorát neví, jestli jsou to moje střeva nebo co to je ....
hasev - jak se máš? co nevolnosti a jak se jinak cítíš?
bukco - trošku optimismu, ale zas pokud nejsou testy doma, tak to neláká a koupit se dají v každé lékárně :wink:
16. únor 2009 v 11:43  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky Lufe : celkem to jde...sice mi stále žaludek zlobí a taky hlava...takže bojuji ale snažím se :slight_smile:
A co ty jak je tobě ?
16. únor 2009 v 11:45  • Odpověz
hasev - tak hlavně, že se to aspoň trochu zlepšuje ... já to musím zaklepat, žádnej problém, v podstatě se citím celkem dobře, příští týden jdu na kontrolu a na tripply, tak jsem zvědavá jestli bude dělat i UTZ nebo ne ....
16. únor 2009 v 11:52  •  2 děti  • Odpověz
hoj holkyyyyy
feb: držím palce :wink:
jaji: jeeeeeej teda co malej předvádí??? tě obdivuju, já bych z toho byla na prášky už asi po týdnu. věřím, že to brzo prolomí a bude to nejhodnější mimčo na světě :wink:
beat: tý brďo, že by další porod v přímém přenosu? toto teda uběhlo rychle co? máš už sbalenou tašku a kde vlastně rodíš?
bukca: jojo budem prskat těhu bacily!!!!jak dopadla valentínská večeře?
adel: kdy jdeš k tomu mudr.? jsem zvědavá co ti řekne, třeba to mimís přece jen bude....
hasev+lufe: jen se holky nebojte za takový 3 týdny budete pohyby chytat stejně jako já, ale vy určo s větším úspěchem :sweat_smile:
16. únor 2009 ve 12:10  • Odpověz
delfi...si nemysli ja jsem taky na prášky, občas jsem i hnusná :frowning2: no teď se posral, tak jdu přebalit :grinning:
16. únor 2009 ve 12:30  • Odpověz
Ahoj Delfi no jo a co když budeš mít taky takového křiklouna jako Jajinka tak to taky budeš muset vydržet :slight_smile: K mudrovi chci jít dneska za chvíli asi půjdu z práce a stavím se k němu už mě to fakt totiž nebaví. Snad mě neodbude.
16. únor 2009 ve 12:33  • Odpověz
autor
delfi .. nedopadla nijak, protože jsme byli rozhádaní, tak z toho selhalo .... kašlu na něho, ať si dělá co chce
16. únor 2009 ve 12:34  •  2 děti  • Odpověz
Lufe: také jdu na krev 25.2. ale kontrolu mám až 12.3. taková doba :confounded: ...
Def: jasan že to budeme honit :grinning:
16. únor 2009 ve 12:39  • Odpověz
Bucka: to je mi líto :frowning2: chjoooo
16. únor 2009 ve 12:39  • Odpověz
holky ale když to vezmu do globálu tak on zas tak nebrečí, to spíš poslední dny a to mohlo být těma atb, do toho růstový spurt a hlavně já blbec skoro nepiju, jsem to nějak nepovažovala za důležité a ono je :sweat_smile:
16. únor 2009 ve 12:41  • Odpověz
jaji: hih posral :grinning: tak si to užij - se teď posmívám, ale za pár měsíců mě to čeká taky :sweat_smile:
adel: oki tak nás pak informuj co a jak
bukca: to je mi líto, že ste to nestihli řešit. jste pohádaný kvůli tomu mimi nebo kvůli něčemu jínýmu?
hasev: no možná to budeš honit už příští týden :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jaji: hlavně aby se to brzo vyřešilo, resp. aby se zjistilo z čeho to je. co ta vyrážka (nebo jak tomám nazvat)? už se to lepší?
16. únor 2009 ve 12:49  • Odpověz
Jaji: pití je ale sakra důležíté :slight_smile: chi
16. únor 2009 ve 12:50  • Odpověz
Defi: to je moc brzo ne :slight_smile: a co ty a práce ? Já mám děsnou pracovní morálku, dělám málo a pomalu...je to děs vůbec mě to neba a pořád něco odkládám... :unamused:
16. únor 2009 ve 12:51  • Odpověz
autor
delfi .. s mimi to nemá nic společného .. je to prostě vůl s velkým V !
16. únor 2009 ve 12:52  •  2 děti  • Odpověz
delfi..nee moc se to nelepší, asi to musí prostě samo odeznít, vypadá jak puboš :grinning:

hasev...noo a já vypila denně tak 0,5l víc ne, takže dneska mám plán 3 litry, sice bych se mohla odstěhovat na wc ale co pro prcka neudělám že :grinning:
16. únor 2009 ve 12:53  • Odpověz
Bucka: každej se někdy pohádá...to zas bude ok hmmm....
16. únor 2009 ve 12:54  • Odpověz
bukco..tebe asi fakt nas.al coo?
16. únor 2009 ve 12:57  • Odpověz
hasev: nooo někdo to cítí už v 16tt. pravda většinou druhorodičky, ale v tý druhý diskuzi jich už pár bylo, co něco cítily už v 16tt - ha a už tě bude hlodat červík :stuck_out_tongue_closed_eyes:
bukca: ojoooj tak to je špatný no někdy se každej chlap chová jako puberťák :angry:
jaji: puboš :grinning: ty bláho 0.5 litru? koukej pít pořádně z čeho pak má to mlíko být udělaný??? tě musíme hlídat :wink:
16. únor 2009 ve 13:02  • Odpověz
delfi...no joo, puboš :grinning: už mám vypitej litr během asi hodiny, snažím se snažím :wink:
16. únor 2009 ve 13:09  • Odpověz
autor
jaji .. nasral mě řádně a jen tak mě to nepřejde ... má to doma pořád na talíři a dlouho mít bude a o to se postarám
16. únor 2009 ve 13:15  •  2 děti  • Odpověz
bukco,,,ajaj, tak to je vážné :frowning2: no snad se to urovná a budeš zas v pohodě
16. únor 2009 ve 13:16  • Odpověz
autor
jaji .. já jsem v pohodě, to on musí zjistit, že to přehnal ...
16. únor 2009 ve 13:23  •  2 děti  • Odpověz
bukco...no tak snad to zjisti brzo, preci jen je to chlap :sweat_smile:
16. únor 2009 ve 13:26  • Odpověz
Jaji: já také dříve pila hodně a teď se musím hlídat...snažím se alespoň ten 1,5l denně...ale jak říkáš..pak trčím pořád na WC :grinning:
DeF: no já ti dám červíka chi....
16. únor 2009 ve 13:44  • Odpověz
jaji: šikulka jen tak dál a ty 3 litry minimálně vypij...uvidíš, třeba má malej jen žízeň a tím že ty nepiješ máš jiný mlíko a proto pláče. vsadím se, že když budeš pitný režim dodržovat tak se snad i malýmu uleví a nebude tolik brečet a ty nebudeš muset přikrmovat :wink:
bukca: jej jej tak to už je vážný, ale bacha na to, chlap když je mu něco naznačováno tak to nepochopí. tak aby věděl proč seš na něj naštvaná. jinak držím palce
16. únor 2009 ve 13:44  • Odpověz
puboš :grinning: Holky to se jako musí hodně pít jo? No tak to bude mazec, já taky moc nepiju - to bude boj do sebe dostat 2 litry.

Bukčo jak říká Delfi - chlap většinou spoustu věcí nepochopí, tak se pak cítí dotčeně... tak hlavně ať je zase brzo vše v pořádku.

Delfi - rodit snad budu ve Vinohradský, doufám, že to ten můj doktor stihne k porodu...no na druhou stranu, kdyby to nestihl, tak by to znamenalo velice rychlý porod a tím bych teda taky rozhodně nepohrdla :slight_smile: Tašku snad sbalenou mám, i když stejně nevím, co budu a nebudu potřebovat, tak se to bude aktuálně řešit dle situace. Důležitý věci mám.
16. únor 2009 ve 13:58  •  1 dítě  • Odpověz
beat,..no oni mi to říkali už v porodnici, že mám pít 2-3 litry za den, pro mě nemožnééé, ale musím, třeba to malého sklidní
16. únor 2009 ve 14:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.