• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
feb: lufe na to kápla daneček spí a rodiče maj roupy :grinning:
hasev: jojo začnu tak za 2-3 týdny (až mi přijde další výplata :sweat_smile: )
holky jdu na nehty a pak se vypravovat na ten kurz zatím papa
1. dub 2009 v 10:41  • Odpověz
Paja a ty to scanuješ ? Nebo to stahuješ z foťáku?
Def: to bude akorát :slight_smile: já z káždé výplaty už od začátku těhu něco škudlím na nepoužívaný účet a tak do té doby něco budu mít :grinning:
1. dub 2009 v 10:45  • Odpověz
jo, chtěla jsem to normálně nascanovat, ne vyfotit a přetáhnout. Máme pokažený foťák :frowning2:
1. dub 2009 v 10:46  • Odpověz
delfi a lufe zrovna vcera danecek usnout dlouho nechtel ;))))
juuu delfi vy jedete vlastne na kurz!!! se maaate! tak si to tam moc uzijte :dizzy_face: pozdravuj tam :slight_smile: o mym trapeni ani muk!!! ;) v kvetnu jedeme na sraz i s miminama :slight_smile:
1. dub 2009 v 10:46  • Odpověz
holky ja se bojim...
1. dub 2009 v 11:26  • Odpověz
feb - klíííííd, to bude dobrý ...
1. dub 2009 v 11:27  •  2 děti  • Odpověz
feb, teď jsem dočetla předchozí stránku a musím říct, že je to teda prča :slight_smile: ne že bych se vám smála nebo tak, ale byla by to dobrá náhoda. Když já tak počítám, tak já jsem narozena v zíří a sestra v listopadu dalšího roku, takže naši se s tím taky nepárali.
Tak dej potom vědět jak jsi dopadla :wink:
1. dub 2009 v 11:42  • Odpověz
no prca to je, ja se tomu na jednu stranu smeju a na druhou jsem z toho na prasky :grinning: :sweat_smile:
1. dub 2009 ve 12:15  • Odpověz
hm, to věřím a jsem zvědavá jak to dopadne :slight_smile:
1. dub 2009 ve 12:38  • Odpověz
Ahoj holky,
teda Feb další prosinčovátko? Neboj to by byla fakt strašná náhoda kdyby to vyšlo.
A jak se jinak holky máte? Já včera konečně odevzdala diplomku a teď už zase učení a učení.
1. dub 2009 ve 12:57  • Odpověz
uffffffffff, jsem doma :slight_smile:
mudr pri 1. pohledu na monitor rekl ze takhle to ma pri kojeni vypadat, ze mam sliznici delozni nizkou, ze mi garantuje ze na tom se nic nezachyti, ze u me zatim kojeni jako atk funguje a do zpravy pripsal ze minimalne nastedujici 4 tydny hormonalni atk neni nutna :grinning:

tak jsem si oddychla. Hlavne kvuli tomu ze nemam vysledky cyto, mohl by to byt prusvih.
1. dub 2009 v 15:02  • Odpověz
jo a jeste rikal, ze davat mi atk nema cenu, akorat bych se prej rozkrvacela... tak jsem moc rada ze zadny svinstvo nemusim brat :dizzy_face:
1. dub 2009 v 15:56  • Odpověz
ahoj holky,

teda Feb :grinning: Já teda zatím také nic neberu a nevím, jestli začnu nebo ne. Další mimi teda zatím určo neplánujem, ale dáváme si pozor.

Holky tak vám teda řeknu, že začínám být také pěkně naštvaná na Pampersky.... newborn byly skvělý, ale začala jsem kupovat 2, které jsou od 3 kg (ale mají jinou strukturu) a snad každá druhá mi proteče. Převlíkám snad 5 x denně a něco nejde ani vyprat :frowning2: Malá má vždy pěkný flek na zádech.... to teda nechápu. Vždycky jí do toho umotám fest, že chudák nemůže ani dýchat a stejně to proteče, tak nevím, kde soudruzi udělali chybu :grinning:
1. dub 2009 v 16:25  •  1 dítě  • Odpověz
beat...faaakt mě se to stalo asi 3x ale bokem, já teda používám huggies a nedam na ne dopustit, ale jsou dražší, pokud teda koukáš na cenu, já ne, hlavně když sedí a mají vzadu ten natahovací proužek
1. dub 2009 v 16:32  • Odpověz
Mě je cena taky celkem jedno, ten rozdíl už není tak velký, hlavně když to bude sedět. Co na tom, když ušetřim, když pak celý den máčím a předpírám posrané bodýčka, než je hodím do pračky... a pak tam stejně kolikrát zůstane flek...
1. dub 2009 v 16:54  •  1 dítě  • Odpověz
beat...tak u huggies se mi po... až na záda 2x ale protože měl tu plenku nízko a pololežel na mě :grinning: jinak jsou fakt super
1. dub 2009 v 17:01  • Odpověz
holky jestli muzu neco rict k plenam, honza vycet na baby café ( :grinning: ) ze si maminky pochvalujou tesco fialove... fakt jsou super, ostatni plny vyjdou tak v akci 3,5 za pleny, tuhle vysly jedna na 2,5 coz je cena bezkonkurencni, neprotekly ani jednou, krasne i vypadaj, rekla bych ze jsou z drazsi kategorie plen, fakt... doporucuju
1. dub 2009 v 17:28  • Odpověz
no ja na ne zase moc chvaly neslyšela a hlavně jsem jednu viděla a neměla ten proužek takovej jako huggies :slight_smile:)

chce to vyzkoušet ale mě je to fuk kolik to stojí

a kolik je tam plen, v tom baliku?
1. dub 2009 v 17:39  • Odpověz
já jako o plínkách vím zatím prd, ale na netu jsem viděla i takové ty látkové. Jako když kalhotky a do toho vyměnitelná plínka (jestli jsem to teda dobře pochopila :sweat_smile: Ty jste nezkoušely?
1. dub 2009 v 19:01  • Odpověz
jaji zalezi jaka velikost
1. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz
jaji jedny tesco jsou blby, musi to byt ty co maj fialovej balik, pak je jeste nakej jinej typ jinak barevnej
1. dub 2009 ve 21:14  • Odpověz
no já viděla tu fialovou tesco plínu a pro mě prostě vede Huggies :grinning:
1. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz
chjo se mi nepřidal příspěvek :frowning2:

bukco to je dobře, že se nevolnosti dostavují, to je dobré znamení :slight_smile:
koukám feb si zažila adrenalinek s možným těhu, to by byla prča

beat mě pampersky taky už protekly, mám zatím ty new born a bohužel už koupený 2 balíky těch o kousek větších...
nezávisle na feb jsem slyšela jen chválu taky na ty fialový z tesca a chystám se pro ně

ad moje kojo) :unamused:
dneska už to bylo lepší, ale stejnak jsem nutrilon zase dala :unamused:
mlíčko už mám, ale malé to prostě nestačí, krmím co 3-4 hodky (spíš 4), vždy nejdříve z prsou (celkem 40-60 minut), pak už jí to přestane snad i bavit... začně plakat, být mrzutá a už se nechce přisát... saje si ručičky až mlaská. to je podle mě známka toho, že má hlad
přikrmím nutrilonem (cca 50 ml) a je klid, spokojeně spinká ty cca 3 až 4 hodky. ted se už i budí, dřív jsem jí musela budit sama.přikrmuju pořád střkačkou, lahvičku nedávám.
bez příkrmu prostě neusne, ale křičí... ach jo
je hrozně hladová, asi je to tím, jak je malinká...
zítra jdu koupit odsávačku, zkusím odsát, abych viděla, kolik, toho mlíčka vůbec mám
to je trápení s tím kojením, jinak je to s malou radost :slight_smile:
1. dub 2009 ve 21:35  • Odpověz
kaci..to ze si saje rucicky neni znamka hladu, to me dela malej po kazdym kojeni
1. dub 2009 ve 21:40  • Odpověz
fakt jo? ale ona se po mě děsně sápe...

holky je potřeba nějaký spešl klidový režim v šestinedělí?jako třeba nezvedat věci, moc nechodit apod.?
my už byli s malou 2x venku a to jí je dneska 6 dní...nerada bych něco pokazila, ale je teplo, tak snad to neva
jinak mě když dlouho jdu, začne bolet spodek...asi jizva :unamused: tak by mě zajímalo, jestli si nemůžu ublížit?

beat...kočárek je super, akorát se mi nějak nezdá to přední kolečko u toho našeho. zdá se mi, že není úplně v pořádku, když není zaaretovaný, vždycky se mi strašně rozklepe (když jedeme na zámkový dlažbě - a zrovna z té je celá silnice a všechny chodníky kolem domu, kde bydlíme...). budu to sledovat a kdyžtak reklamovat
1. dub 2009 ve 21:45  • Odpověz
kaci...ten můj se sápe po prsu furt, ale jen cumlá, to postupně zjistíš, co ta váha?? máš? pak teprve bych zkusila odsávačku
1. dub 2009 ve 22:34  • Odpověz
nemám váhu
zítra jedem koupit odsávačku

chodíme denně ven, snad to nevadí...
1. dub 2009 ve 22:37  • Odpověz
já třeba odsávačku mám a nepoužívám, pučila bych si nejdřív váhu abych věděla kolik pije a pak teprve odsávačku

nevadí když je teplo a jdete max na hodinu
1. dub 2009 ve 22:57  • Odpověz
no tak my jsme venku dýl...ježiš, snad to neva

jáji nemáš tip nebo holky některá z vás na web, kde by bylo psáno po cca týdnech třeba, co už mimi umí?
jako třeba jak vidí, slyší, vnímá atd.?

váhu nemám, zkusím tu odsávačku, snad mlíko neztratím úplně a využiju jí...
1. dub 2009 ve 23:13  • Odpověz
ahoj holky
kaci, danecek si taky rve a rval ruce do pusy a neni to vzdycky rozhodne tim ze ma hlad, nekdysi jen chce proste sat...
kdyz byl malej, pres den jsem ho kojila a 2h a v noci po 3h...
a ven klidne chod, proc bys nechodila... samozrejme ze to neni na dlouhy svizny prochazky, ale na chvilku ven samozrejme muzes a nic tim nezkazis. Podle toho jak se citis, kdyz te nic neboli, budte venku klidne 2h, jestli mas vysledovany ze te to boli po hodine chuze, budte venku 45min. Ja jsem ven s maly nemohla protoze byly zrovna treskuty mrazy, tak jsme chodili aspon jenom s honzou na chvili kdyz u nas byl nekdo na navsteve abych se provetrala.ale taky me pak po delsi dobe jizva bolela..ale ja byla nastrihnuta mnohem vic nez ty, precejenom danecek byl roch jina vahova kategorie a hlavne hlavu jak pytel od bananu :grinning:

jakou odsavacku jdes koupit? mne vuuubec nevyhovovala, bolelo me to, na ruku nedam dopustit :slight_smile:
2. dub 2009 v 08:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.