• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
vaha se da kaci pujcit, trebave www.detskyraj.cz ale urco i jinde
2. dub 2009 v 08:22  • Odpověz
autor
dobré ránko ...

je mi skvěle ... žádná nevolnost (snad je to ok), cítím se ok, až na ty prsa, ty bolí pořád

feb ... ja ti dopadla cyto?
2. dub 2009 v 08:51  •  2 děti  • Odpověz
čau bukca, tak to je super, že ti není blbě :wink: a ty prsa budou bolet ještě dlouho, mě už to sice trochu ustalo, ale někdy mám pocit, že mi prasknou a bradavky bolí auau :frowning2:
A už jsi na netu zkoušela nějaké počitadlo na termín porodu? :wink:
2. dub 2009 v 08:57  • Odpověz
autor
paji .. začátek prosince, ale vše se ukáže až na UTZ
2. dub 2009 v 09:03  •  2 děti  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: dneska je v práci nějakej frmol ...
paji, bukco - je dobře, že se cítíte ok ...
2. dub 2009 v 09:08  •  2 děti  • Odpověz
autor
lufe ... už zase pracuješ?
2. dub 2009 v 09:11  •  2 děti  • Odpověz
jééééééé to budete mít krásné dárečky pod stromečkem :slight_smile:
konečně vylezlo slunko, báječný den :slight_smile:
2. dub 2009 v 09:12  • Odpověz
bukco - jj, tento týden už zas jo ...
2. dub 2009 v 09:13  •  2 děti  • Odpověz
autor
u nás je krásně ... včara jsme měli odpoledne 19° .. byla to bomba a dneska bude taky ....

včera jsme ještě stihli přezout autíčko a zajet na myčku, abych v pondělí jela do práce jako člověk a né jako prasátko
2. dub 2009 v 09:14  •  2 děti  • Odpověz
autor
paji ... v práci to o tobě ví, že jsi těhule?
2. dub 2009 v 09:14  •  2 děti  • Odpověz
autor
tak jsme si to lufe vyměnily ... ty min. a já tento :grinning:

zítra jedeme zase do Zlína pro auto, ale musíme tam být už na osm hodin ... ach jo .. zase brzo vstávat a zítra toho máme taky hodně .... pčítám, že se domu před 20 hod. nedostanu :frowning2:
2. dub 2009 v 09:16  •  2 děti  • Odpověz
bukco - to máš teda náročnej týden, ale pak zas bude klídek ... u nás bylo včera celej den zatažený, ale dneska už svítí sluníčko :dizzy_face:
2. dub 2009 v 09:19  •  2 děti  • Odpověz
autor
lufe .. to teda jo, ale Radek je nakonec rád, že jsem si dopředu domluvila dovolenou, že to nemusí oblítávat všechno sám ... je to fakt na palici, hlavně to čekání
2. dub 2009 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
u nás bylo včera taky hnusně zataženo, ale dnes už taky svítí sluníčko tak jsem strašně ráda. Sice se musím učit, ale hned ti jde líp když je krásně. Noc teda u mě byla hrozná. Ucpaný nos, usla jsem kdoví kdy a pořát jsem se budila. A dnes mi teda taky není moc dobře.
2. dub 2009 v 09:22  • Odpověz
adel - to učení teda nezávidím, to musí být na palici, ale je pravda, že při pěkným počasí to jde líp ...
2. dub 2009 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz
Lufe je to na palici, ale už je to spíš opakování ke státnicím. Profesor z práva byl tak hodný, že nám ke zkoušce dal otázky co budou u státnice takže super.
2. dub 2009 v 09:30  • Odpověz
adel - tak to je dobrý, tady u těch věcí, co souvisí s legislativou je to hodně těžký, na začátku studia se něco naučíš a než skončíš, tak oni to několikrát novelizují a musíš se to učit znova ...
2. dub 2009 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz
bukco, jo, včera jsem to řekla šéfovi. Aby měl čas se zařídit, než schválí náhradu, vypíšou výběrovku, někoho vyberou, tak bude červenec raz dva..........já jak vidím venku to krásné počasí, tak bych šla ven :slight_smile:
2. dub 2009 v 09:38  • Odpověz
Lufe jo to máš pravdu nejhorší je to v sociální politice protože zákony o sociálních službách důchodech, nemocenské se za dobu studia změnily snad tisíckát takže to není žádná sranda.
2. dub 2009 v 09:41  • Odpověz
autor
paji ... červenec?
2. dub 2009 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz
jo, půjdu na nemocenskou. Nechce se mi tu sedět do posledního týdne a čím delší nemocenská tím lepší, takže to v červenci zabalím. Přece jen jsem těhotná poprvé v životě tak se nemusím nervovat tu s těma blbcema. A taky budeme od července patřit pod korejskou firmu a to jejich pracovní nasazení od rána do noci bych asi nedala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2009 v 10:06  • Odpověz
autor
aha, tak to jo .. já nemám v plánu jít na nemocenskou, ale MUDr mě straší, že se tomu asi nevyhnu a to jenom z toho důvodu, že to máme rodové :frowning2:
2. dub 2009 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz
paji - no zařiď si to, jak ti to bude vyhovovat, nejdůležitější jsi ty a mimčo ...
no mě už se to v práci taky krátí, když bych šla 8 týdnů před porodem a ještě si předtím vybrala dovču, tak bych měla končit asi na konci května ...
2. dub 2009 v 10:15  •  2 děti  • Odpověz
já půjdu, sestřička se už podruhé divila že ještě nemám nemocenskou. Tak jsem ji řekla že za chvíli bude :dizzy_face: a taky mám ještě 25 dnů dovolené, takže uvažuju že půjdu už v červnu. Já to kašlu, tady se jen nervuju a taky je tu zvykem sedět v práci do 5 hodin. A to teda nehodlám :stuck_out_tongue_closed_eyes: vždyť budeme pracovat dalších 50 let :angry:
2. dub 2009 v 10:38  • Odpověz
paji - 50 snad už ne, to by bylo u mě snad do 76 .... :angry:
2. dub 2009 v 10:45  •  2 děti  • Odpověz
lufe, uvidíme co ti naši odborníci vymyslí. Ale chudáci chlapi, ti musí pracovat celý život, my máme apsoň tu mateřskou, že? ikdyž to je taky makačka
2. dub 2009 v 10:51  • Odpověz
autor
oni to ještě tolikrát zvednou, než půjdeme do důchodu my, že se nebudeme stačit divit
2. dub 2009 v 10:56  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj, moc vás nestíhám číst, ale koukám, že si feb zažila krásný adrenalin :grinning: .
Jinak já teď mám hromadu školy, takže nic nestíhám, no, při přednáškách jsem většinou na netu, ale každý mi kouká do pc, takže opravdu nemám chuť se připojit k vám :grinning: :grinning: , to by se mi spolužáci asi smáli a pořád se vyptávali. Tak jedině FB.
2. dub 2009 v 11:27  • Odpověz
ahoj holky,

dneska je ale krásně, už se těším ven :slight_smile:)) a zítra jdeme do stromovky jupííííííííí
2. dub 2009 v 11:40  • Odpověz
Ahoj holky, tak vidím, že maminky asi kočárkujou a těhule odpočívaj, když tady nikdy není :wink: My jsme zase na chatě. Objela jsem s malou zahradu a krásně spinkala, jak ji ale zaparkuju před chatou, tak je ihned vzhůru a pláče. Musí se s ní pořád houpat. Tak jsem ji nakrmila a uhoupala na rukou a spí doma :grinning:

Káči já nevím, jestli mi u kočárku taky rachtá kolečko - já ho mám raději zaaretovaný venku, volné ho mám jen v obchodě a tam nic nerachtá. Jinak tady u nás na zahradě je celej kočár naprd - jak už jsem psala. Vůbec tady nejezdí, já oči navrh hlavy, abych ho nezničila... nakonec to vyřešila stará Liberta - jezdí tu jak čamrda a casual stojí v garáži :grinning:
Jinak s malou jsem taky chodila brzo ven a docela na dlouho, že jsem pak měla výčitky svědomí, abych něco nezanedbala...ale zatím vše v pořádku. Jinak myslím, že žádný zvláštní režim v šestinedělí není - tělo si samo řekne. Já chodila na procházky, ale musela jsem pomalu, protože mě pořád bolely třísla a o jizvě ani nemluvím...jenže já jsem byla nastřížená a sešitá fakt fest.
A co kojení? Už je to lepší? Mě přijde, že malá musí být přepitá, jestli saje hodinu a pak ještě dostane 50 nutrilonu :grinning: Ale kdo ví, kolik vypije... já malou kojím tak 20 min a tak často, jak má chuť. Někdy jí nechám jen "cucat", když se jí chce spát a je najedená - hezky u toho usne.
2. dub 2009 ve 13:46  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.