• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
za chvíli jdu budit a krmit to moje zviřátko :grinning:

tak se loučím a dobrou noc

a všem rovnou dobré ráno :grinning:
2. dub 2009 ve 23:34  • Odpověz
autor
dobré ránko .... jenom nakukuji a vyrážíme do Zlína

do alba jsem dala dnešní testík ... polední :frowning2: , už žádný nemám

krásný den maminky, těhulky a betty
3. dub 2009 v 06:30  •  2 děti  • Odpověz
Hezké ránko...já také jdu jen pozdravit v 10 hod vyrážíme na KO do Kolína tak držte palce at je mimi ok a doufám že se mi ukáže, aby mi potvrdili toho kluka :slight_smile:
Včera jsem byla celý den venku, bylo tak nádherně :slight_smile: ...krásný den všem ...
Kača: hezká fotka...že také zdravím chi
3. dub 2009 v 07:12  • Odpověz
dobré ránko holky :slight_smile:
bukco - to jsou pěkný koleje :wink:
hasev - tak pak napiš, jak jste dopadli, ale určo to bude v poho
kaci - taky zdravím :dizzy_face:
3. dub 2009 v 08:08  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky
bukco uz jsem se lekla ze ten smajlik mracici se patri k testu a ono to patri k tomu ze uz zadny nemas :grinning: krasna druha carka :slight_smile:))) je to super!
beat driv mi mliko taky moc neteklo, fakt, bylo to trapeni neco odstrikat, spis to jenom tak ukapavalo. Az tak kdyz bylo daneckovi ke dvema mesicum se to hodne zlepsilo
3. dub 2009 v 09:24  • Odpověz
:grinning: jinak noc u nas zase bezva, vcera usnul bez jedinyho zaknourani, spal 12h, interval kojeni 13h :grinning: jediny co me v noci budilo byl tatuv budik :angry: naridil si ho na 5,45 ale rozhodl se ze bude vstavat o hodinu dyl :angry: takze jsem pak nemohla chvili uabrat a danecka to taky malem probudilo, uz se tam zacal vrtet a obcas vydal nakej zvuk, nastetsti ho to nevzbudilo uplne
3. dub 2009 v 09:26  • Odpověz
ahoj, u nás noc docela gut, krmení v 21-22, pak se malá SAMA probudila v 1:32 (měla týdenní narozeniny, tak to asi chtěla zapít), takže krmení i s příkrmem do půl třetí cca (příkrmu si vzala jen 40, takže asi už si něco bere i ze mě), pak spala do půl šestý - to bylo snad poprvé jen kojení bez příkrmu a usnula, vzbudila se v půl osmý cca.
takže vydržela hodku a půl po kojení.
možná další krůček vpřed.

ted mi dělá jen starosti, aby si nezvykla na sání z lahve, aby nezapomněla, jak se přisává k prsu.... snad ne proboha.
ze stříkačky už dávat nechci, protože tam neodhadnu to množství a možná krmím zbytečně moc - sice si nezvyká na dudlík, ale saje malíček a teče jí to víceméně samo, musí jen polykat...
dneska je krásně, se těším už ven :slight_smile:
3. dub 2009 v 10:44  • Odpověz
je sice krasne ale ovzdusi nic moc :( ja nakojim, najim se, prijde na navstevu tatka od 11-12 a pak taky vyrazim ven, zatim je ovzdusi na 3, jestli vyleze na 4 tak :(((
3. dub 2009 v 10:49  • Odpověz
holky jsem si rikala ze musim prckovi koupit naky slunecni brejlicky :sunglasses: a krem s faktorem
3. dub 2009 v 10:56  • Odpověz
holky to je vedro! museli jsme se z porochazky vratit pro vodu (mela jsem s sebou jen pullitru) a bylo mi vedro v dzinach, potrebuju neco kratsiho ;) a tlustinek se taky pece :slight_smile:)) tak vse zaridime, nakojime a zase vyrazime ven
3. dub 2009 ve 14:30  • Odpověz
holky ten danecek je tak strasne hodnej, to je fakt neuveritelny... takhle hodny dite jsem teda prej rozhodne nebyla ;) byla jsem vetsi průša ;)
3. dub 2009 ve 14:52  • Odpověz
Feb, víš, že se ale říká, že od půl roku se to mění :grinning:
3. dub 2009 v 17:15  •  1 dítě  • Odpověz
ale prosim te :slight_smile: tpo jem neslysela :slight_smile: ptala jsem se mamky a pry jsem byla hodna porad, jen jsem na ni porad musela videt, jinak jsem byla cela nesva ;) a honza byl hodnej taky porad :slight_smile:) ja myslim, ze je to v povaze uz proste od zacatku..
3. dub 2009 v 17:51  • Odpověz
tak my byli ve Stromovce a venku jsme byli 7 hodin :slight_smile:))

dala jsem fotky
3. dub 2009 v 18:07  • Odpověz
jaji nebolej te nohy? ja jsem vyrizena, chodila jsem po venku asi 4 hodiny. Na lavicce jsem sedela asi tak 20 min dohrmady :slight_smile:)) a taky jsem oslovila particu stredoskolaku, co hrali "hakise" (takovy to kopani do malyho micku) jestl bych si s nima nemohla zahrat- na gymplu jsme to mastili furt! a bylo to super nejdriv mi vykali :grinning: a chvalili me jak to pekne umim ze jsem druha holka kterou znaj ktera to umi :grinning:
3. dub 2009 v 18:33  • Odpověz
no bolej, ale bylo to supeeeeeer
3. dub 2009 v 18:39  • Odpověz
Hoj se hlásím z KO ...vše ok ........a prej je tam...Doktor žíkal, že je roztaženej jak žabža :slight_smile: a pindík 100% potvrzen...
Joooo a nevěřili by jste...cestou jsme se v Kolíně stavili do krámku s kočárkama, jako že se ještě koukneme, kdyby náhodou nás něco nadchlo místo maxi cosi a no a co myslíte...byli jsem tam 2,5 hodony a koupili kočák :grinning: :grinning: :grinning: se picnu...úplně jinej Concord...sem po něm nikdy nekoukala....měli poslední v barvě, která se mi líbí z kolekce 2008 a mě se strašně líbila barva a už se nedá nikde koupit...pořád jsem sice váhala, ale nakonec nám nabídla ještě k tomu zadara fusak v ceně 2.000,- ve stejné barvě od Concordu...no a tak jsem to vzali...nechtěla jsem kvůli tomu, že už poběží ode dneška záruka, ale záruku mi potvrdí až pojedeme z porodnice...nebo respektive, až po porodu...takže jsem neodolala a máme ho už na zahradě :grinning: :grinning: :grinning: teda chi...to jsme ale střelci co...no ale zase máme po starostech....je boží a strašně lehonkej, mě překvapil jen 11 kg sporťák...a super se manévruje...ho nafotím a pak dám foto do albíka jooo...
Jo a k tomu sjem koupila od Fischera kolotoč nad postýlku i s projekcí...je kráááásnej :slight_smile:
No takže dneska nákup za 23.500,- jen to fikne...
Jdu ještě na zahrádku...tak zatím pa pa
3. dub 2009 v 18:40  • Odpověz
:grinning: Fota jsou v albíku :grinning: tu barvu kočárku torchu asi foťák zkresluje, je to taková příjrmná teplá oranžová
3. dub 2009 v 19:21  • Odpověz
hasev gratuluju ke KO :slight_smile: a kočárek je taky krásnej

my jsme taky dneska kočárkovali, teda ne 7 hodin, ale i tak to bylo super. malá celou dobu spala, vyjeli jsme nakrmený

jé jáji ty ses viděla se sluninkou??? to je super, máte krásný dětičky
jinak už vím, čemu říkáš psychopárty :slight_smile: to co mi malá předvádí když je "jen" nakojená, to je mazec, nemám sílu nechat jí tak vřískat, takže dokrmuju

s tim kojením je to boj
nejřív kojím, cca hodku bojujeme, je přisátá a s pauzama saje, ale pak se tak rozpláče, že už se nepřisaje, jakoby jí to klouzalo nebo co. možná už je vysílená...v tuhle chvíli na mě padaj depky, že už se zapomněla přisávat...
a křičí a kříčí a není k utišení, dudlík vyplivává, sápe se po prsu ale nepřisaje se a brečí, je to prostě jinej pláč než když třeba brečí při koupání...¨klid je až po příkrmu, sápe se po lahvičce a vytáhne 50ml (víc zatím nedávám, ale podle mě by i víc dala...). po příkrmu občas ještě strčím pocucat prso, to už se většinou na chvilinku přisaje, už jí to jde a párkrát potáhne, nic velkýho... a usíná...

zítra budu mít odsávačku, tak poté co už nebude chtít prso zkusím odsát, jestli to na mě jen hraje, nebo tam fakt už nic nemám

holky sorry že tu furt otravuju s tím kojením :unamused:
3. dub 2009 v 19:39  • Odpověz
kaci...jo jo sluninka byla se mnou a byla to paráááááááda :slight_smile:)))

to je v pohodě, jen si vylij srdíčko :slight_smile: snad to s tím kojením dopadne dobře, já dneska kojila 2x venku :grinning:
3. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz
se máš jáji...
a jak to dělá sluninka, když je na UM?
sluni, jak to praktikuješ s nutrilonem prosím venku?

holky prosím poradte, jnechce se mi to hledat, ja se žádá o porodné-jde to poštou nebo někam musím osobně?
dííííííííííky
3. dub 2009 ve 20:19  • Odpověz
kaci ja byla na urade na nakym soc. odboru ci co, bylo to rychly, jen jsem vyplnila nakej formular a bylo to za 10 min vyrizeno :slight_smile:
3. dub 2009 ve 20:30  • Odpověz
´dík feb
3. dub 2009 ve 20:36  • Odpověz
kaci...prosím tě, měla namícháno z domova a měla to v takovým termoobalu tu lahvičku :slight_smile:) a nebo si s sebou vezmeš termosku s vodou :slight_smile:)

joo a na sociálku musíš mít rodný list
3. dub 2009 ve 21:04  • Odpověz
no jo, na to jsem uz uplne zapomnela

zitra se chystame na celodenni vylet do pruhonic, tak jsme ted pripravovala svacu, GPS souradnice na geocaching na odlov tamnich pokladu a tlustínkovi plenky, prebal. podlozky, nahradni oblecky pro pripad nehody.. zitra ma byt 21st paraaada :grinning:
3. dub 2009 ve 22:12  • Odpověz
ahojte holký..taky mám nějaký fotečky v albu :wink:

kačí..teda s tim kojením to je fakt trest, ale jestli to mlíko máš, tak zkus ještě bojovat, byla by to hrozná škoda :frowning2: jsem zvědavá jestli něco odsaješ, ale nezapomeň, že malá vytáhne víc než odsívačka..neměla bys jí teď dávat lahvičku, zkus nějakej alternat. způsob dokrmování, jak se naučí lahvičku, tak už prso chtít určitě nebude :unamused: moc na Tebe myslim a v tomhle držím palečky, taky jsem si tím prošla a co jsem se nabrečela :frowning2:
jinak UM jak psala jája, buď hotovej to lahvičky a termoobal a nebo termosku, to je i možná lepší, protože když jsi pak venku celej den, tak je lahvička málo..i když ty Tvoje beruška toho teď moc nespapká, tak by lahvička měla stačit..ale zase pokud Ti vydrží spinkat , tak je lepší čerstvej příkrm... taky jsme na Nutrilonu, ale HA...vyzkoušely jsme snad už všechny a Nutr. u nás vede..zbytek buď nezasytí, ublinkává nebo nechce vůbec :sweat_smile:
3. dub 2009 ve 22:22  • Odpověz
holky prave jsem zjistila, ze jsem si spalila ramena :slight_smile:))) no jooo, reditelka vapenky vylezla na slunicko ;)
3. dub 2009 ve 22:36  • Odpověz
sluni, taky mám nutrilon HA :slight_smile: zjistila jsem, že jsou 2 různý obaly nutrilonu 1 HA, ale složení snad bude stejný...

jinak s tou lahví..pokaždý nejprve přiložím k prsu a pak až dám láhev a někdy ještě po lahvi přiložím k prsu. je ale pravda, že ted večer měla malá problém se přisát, byla nevrlá, ale byla taky pokaděná. po přebalení se jí to povedlo...tak uvidím. to víš, že s tím bojuju sluni...
3. dub 2009 ve 23:07  • Odpověz
Hezké ránko...jdu snídat a pak jedeme do Hornbachu a pak budeme celýden venku na zahrádce...máme nějakou práci a taky udělám leháro na sluníčku na houpajdě. Už jsem se ve čtvrtek krásně opálila ale na jedné polovině obličeje daleko víc a tak vypadám poněkud směšně, takže to musím dohnat :grinning: :grinning: Večer si chceme prvně něco opéct :slight_smile: už mám chuťku :slight_smile: Tak hezký den všem ....
4. dub 2009 v 08:04  • Odpověz
ahoj holky, rano jsem mela jedno pso jak kamen, to odpil flekinek, z druhyho jem musela odstrikat, celkem 120ml (100 z jednoho, 20 z druhyho) :grinning: to jsou ty dlouuuhy intervaly no, dnes spal prcek asi 11h30. CHystame se do Prhonic, takze honzu vyhanim z postele, kdyz ma byt dnes tak pekne :slight_smile:
4. dub 2009 v 08:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.