• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
autor
ahoj holky .. začínám mít trochu strach ... už třetí den mě střídavě popichuje na obou stranách ... žádná závratná bolest, ale sem tam to píchne ... fňuk ...

jinak včera už Radek konečně vyjel s novým autem .. jupíííí
4. dub 2009 v 09:28  •  2 děti  • Odpověz
bukco...neboooj, mě taky všelijak bolelo břicho, to bude dobrý

feb...hele neprovokuj s těma hodinama jo??
4. dub 2009 v 09:56  • Odpověz
dobré ránko ... bukco klídek, píchat v podbříšku tě bude na začátku často ...
já se dneska chystám prát a uklízet a odpo doufám někam vyrazíme s manželem na prochajdu :slight_smile:
4. dub 2009 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz
autor
tak to jste mě trochu uklidnily

teď jsem pověsila prádlo na zahradu ... máme 17° ... krááááááásně
4. dub 2009 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
Bukco jak píšou holky píchání je úplně normální taky jsem to měla myslím, že do sedmého nebo osmého týdne určitě.
4. dub 2009 ve 12:23  • Odpověz
autor
ahoj adel ... já doufám, že je to ok

teď jsem si byla posbírat prádlo a krásně mi na zahradě uschlo .. doma by mi to schlo do zítřka
4. dub 2009 ve 12:46  •  2 děti  • Odpověz
Jo já prala včera a taky jsem ho měla na zahradě a uschlo brzy a nádherně vonělo. Je to fakt super takové počasí.
4. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz
bukc neboj, to se natahujou vazy jak se zvetsuje deloha :slight_smile:
4. dub 2009 v 16:34  • Odpověz
tak dnes jsem opet vyrizena, 4,5h chuze po pruhonickem parku- a my chodime fakt rychle, zadny tahnuti se jako smrad ;) + 2x kojeni a prebalovani na lavicce, mama s tatinkem hotovy, danecek pekne odpocatej a vyspinkanej al zase plnej dojmu, misto hracek jsem mu dala osahat vetev s listama uschlejma- sustilo to pekne :slight_smile: a podobne :slight_smile:))
4. dub 2009 v 17:35  • Odpověz
tak jsem koukala v tescu na plenky a vychází úplně cenově stejně jako Huggies
4. dub 2009 v 18:36  • Odpověz
autor
holky .. udělala se mi uzlina jak prase z té osmičky ... bolíííííí, ale zub je v poho
4. dub 2009 v 18:39  •  2 děti  • Odpověz
jaji to jo- vychazej stejne jako hagis v akci, ale kdyz jsou tesco v akci vychazi o dost levnejc. a jinak mi fakt prijdou stejny...
4. dub 2009 v 18:43  • Odpověz
az nekde koupis hagis kde jedna plena vyjde na 2,45kc, dej mi vedet :grinning:
4. dub 2009 v 18:49  • Odpověz
jdu se koupat s tlustinkem huraaa :slight_smile:))
4. dub 2009 v 19:14  • Odpověz
autor
ahoj holky .. takdy to nějak poslední dobu vázne .....

je krásně tak honem ven, že?

zítra už jdu do práce, ach jo ... vůbec se mi nechce ...

jinak se chci s vámi poradit, kdy mám jít k MUDrovi ... cambina mi říkala, že to mám ještě odložit, že nepůjde vidět srdíčko .. poraďte ... poslední MS byla 26.2., pravděpodobné oplodnění bylo asi 15.3. a cyklus 31 dní ... tak jsem z toho jelen ... co vy na to?

u nás dneska zase krásně, akorát sluníčko je tentokrát trošku zubaté, ale jinak se to dá ... 21°
5. dub 2009 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz
kolikátý týden ti to hází když to dáš do koníka?? já bych šla až tak v 6tt nebo 7tt dřív neee
5. dub 2009 ve 12:05  • Odpověz
autor
6tt
5. dub 2009 ve 12:13  •  2 děti  • Odpověz
Bukco já byla 7+2 a srdíčko už bylo vidět tak nevím 6tt bude asi ještě brzy na srdíčko.
5. dub 2009 ve 12:16  • Odpověz
autor
a kolikátý DC jsi adel byla?
5. dub 2009 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz
bukco ja kdyz byla poprve na potvrzeni tehu tak jsem tam sla nak 9 dni po vynechani MS, to byl samozrejme videt jen vacek a za dalsich asi 14 dnu jsem byla objednana na srdicko
5. dub 2009 ve 12:47  • Odpověz
Bukco byla jsem 40 DC, ale ovulku jsem měla později takže ono možná když to tak počítám by mohlo jít vidět. Ty budeš kolikátý DC? Co bříško ještě pobolívá?
5. dub 2009 ve 13:27  • Odpověz
Bukco ne promiň blbost blbě jsem to spočítala byla jsem už 68 DC, ale ovulku jsem podle všeho měla o 14 dnů později takže 28 DC a to bylo od ovulky 40 dnů tak je to přesné.
5. dub 2009 ve 13:29  • Odpověz
autor
budu 44DC a břicho je pořád stejné .... fňuk a prsa? ani nemluvím
5. dub 2009 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz
autor
aha ... tak to já budu cca 30 DPO
5. dub 2009 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz
No tak to bude asi ještě brzy, to bys možná pro klid Tvé duše mohla o týden přesunout, to už by mělo srdíčko být. Prsa mě bolí pořát takže Ti rozumím a co nevolnosti to je vpohodě?
5. dub 2009 ve 13:35  • Odpověz
autor
jj, nevolnosti nejsou žádné .... doufám, že se ani žádné nedostaví ....
5. dub 2009 ve 13:37  •  2 děti  • Odpověz
autor
přes týden zavolám MUDrovi a sám mi řekne, kdy mám přijít ..... jinak zatím ten pátek nechávám a změním to, až co mi když tak řekne MUDr.
5. dub 2009 ve 13:40  •  2 děti  • Odpověz
Jo bukco to asi bude nejlepší když ještě srdíčko nebude tak flíček už určitě, nech to tak jak to je.
Mě je občas pořát divně. Teď jsem zjistila, že mám zase hlad, ale jíst přece nemůžu když jsem ve dvanáct obědvala, se za chvíli neunesu.
Jinak jsem tady asi nepsala info z páteční kontroly. V pátek jsem byla 10+5, mimi měřilo 3,95cm, a termín porodu mi byl vypočítán na 35.10. Taky mi sestřička povídala o těch genetických testech kdy se bere krev. Říkala, že u nich se to bere 15, 16 týden, ale že pokud chci první testy by mi vzali teď v prvním trimestru ve Frýdku Místku a musella bych zaplatit 700. Nejdřív jsem si říkala, že tam nepůjdu když se to dělá i potom, ale holky z druhé diskuze mi říkaly ať jdu, že tyto testy jsou přesnější než ty druhé takže tam zítra brknu a uvidím co mi řeknou.
5. dub 2009 ve 13:58  • Odpověz
ahoj holky ...
jj, sluníčko láká ven ... a taky návštěvy se množí ...
bukco - já byla na první kontrole 6+0tt a srdíčko už bylo, radši se domluv s doktorem, ten ti poradí nejlíp
mě čeká zítra zubař a v pátek jdu na test na cukrovku, bléééé
adel - ty první testy jsou NT screening, jsou spolehlivější aspoň co se downa týče než pak tripple testy, možná bych si je radši nechala udělat, někteří doktoři jim pak přikládají váhu pokud vyjdou špatně ty tripply ...
5. dub 2009 ve 14:20  •  2 děti  • Odpověz
Lufe jo už jsem se rozhodla, že tam zítra zavolám a půjdu na ně.
5. dub 2009 v 15:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.