• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
autor
už jsem doma ... vyhnalo mě počasí umýt auto ... už ho mám zase krásnéééé

zítra tam zavolám a domluvím se a uvidíme ... podle nějakých výpočtu na netu mi to vypočtalo 5tt+0d a podle koníka 6tt
5. dub 2009 v 15:13  •  2 děti  • Odpověz
Bukco jasně poraď se s mudrem to bude nejlepší.
5. dub 2009 v 16:00  • Odpověz
Hoj :slight_smile: ...dneska u nás bylo pod mrakem ale teplo...bohužel změna počasí mi zase rozjael bolení hlaviny a tak jsem celej den polehávala a spala....Ted si napouštím vanu a pak zase do pelechu ....
Bucka taky se mi nechce do kanceláře po dovolené...bych už nejraději nešla vůbec :grinning: :grinning: volníčko bylo super....Takže zítra pa holčiny
5. dub 2009 v 18:57  • Odpověz
hasev presne, ja byla taky dnes hotova a s bolehlavem. Danecek usnul az pred ctvrtou hodinou, jinak od rana (asi od 10h ;) tomu ja rikm rano aby bylo jasno ;) nespal, taky je z toho pocasi celej zmatenej :slight_smile:
5. dub 2009 v 19:04  • Odpověz
ahoj holky, jj dneska to nebyla taková paráda s tím počsím jako včera. včera to bylo super, vyrazili jsme na procházku, dali pivko na zahrádce (já ne samozřejmě)....no krása
dneska jsme se vypravili do tesca pro ty pleny, feb. stály 269 KČ a je jich tam myslím 80, tak to taky nevychází nijak extra levně. koukala jsem i na ty huggisky ale ted nevím, za kolik byly.
malá má první tesco (v takovým fialovorůžovým obalu, tak snad jsou to ony), tak uvidím, jestli nepročůrá, neprokaká

naš kojící boj pokračuje....máme odsávačku, ale odsajiu sotva 10 ml. :frowning2: :frowning2: :frowning2:asi něco dělám blbě, ale nevím co, nebo tam to mlíko fakt není
v noci jsem jí měla u prsu asi 5 min., nebyla schopná se přisát, vždycky jen na chvíli a hned se pouštěla, už jsem začala depkařit, že to zapomněla
ráno už trošku sála, ale zase ne nijak dlouho, nebavilo jí to
ale opdoledne - dneska jsme vyrazili na nákup a já si nevzala vložky do podrpdy (už jsem trošku rezignovaná, že mlíka je prostě málo...) a vrátila jsem se s morkýma flekama na triku...musela jsem se sama sobě smát. přiložila jsem malou, byla přiložená střídavě asi 40 min., vypadalo to že i něco pije. přesto byla nevrlá, tak jsem dala příkrm (já už si prostě asi taky nevěřím, že by jí jen mlíko mohlo stačit a taky prostě nechci aby třeba hodku plakala a pak bych stejně dala příkrm...protože pak se mi krmení celý rozhodí), ale tentokrát vypila jen 4O...
pak si i ublinkla... tak ve mě je zase malá naděje, že si fakt ode mně něco vzala. tak já vám nevím, jak se mi to mlíko tvoří nebo netvoří. váha by byla řešením, ale tu prostě nemám. takže se řídím pocitově...

od zítra chodí martin do práce, tak budeme s malou samy. bude s náma zase až ve středu, to jdeme k doktorce...
tak jsem zvědavá, jak to samy zvládneme... no snad jo. chci zkoušet jestli jí stačí kojení či ne... tak na to budu mít zítra klid, když jsme byli doma s martinem, tak jsme pokaždý potřebovali někam jít, něco stihnout, tak nebyl na experimenty moc čas...

holky jak dlouho jsou očistky? já třeba už mám přes noc vložku skoro čistou, jen málo krve, pak třeba dopolenene ještě taky a pak zase krev...tak se bojím, abych neměla něco jako feb, jako špatně dočištěná nebo tak?
jo a taky už nějak zapomínám na stehy a nedávám pozor, doufám, že si to nějak nepotrhám, když už si normálně sedám i na měkký a tak...
5. dub 2009 v 19:52  • Odpověz
ahoj Kačko,

teda s tím kojením fakt bojuješ, no můžu ti leda poradit babské rady typu, homeopatika, nealkoholicke pivko, nahrivat pred kojenim atd...

jinak my dnseka byli venku 3 hodinky, paráááda :slight_smile:))
5. dub 2009 v 19:56  • Odpověz
kaci my je samozrejme koupili v akci, pleny jinak nez v akci nekupujem. To vysly 3 baliky celkem na 500kc. Takovy hagis mimo akci stojej ke ctyrem stovkam ne...
kaci drzim moc palce s tim kojenim, nebylo by reseni pujcit si tu vahu? ja totiz odsavackou taky neodsala skoro nic, nak mi to neslo :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze to ze malo odsajes jeste vubec neznamena ze mliko nemas. Vim ze danecek pije 120ml, ale kdyz chci po kojeni z jednoho prsa z druhyho odstikat na naky krmeni z lahve, tak dam tak 40ml... a kdyby sosal, vytah by z nej tu svou davku... proste deti jsou nejucinnejsi odsavacky :grinning:
5. dub 2009 ve 20:27  • Odpověz
aha, no tak feb spoléhám na tebe, že dáš vědět, až zas budě někde akce...nám nechoděj žádný letáky, tak nemám šanci se o tom dozvědět...

jinak váha by byla řešením na to, že bych viděla, kolik vypila, ale ne na to, že křičí a neusne dokud jí nedokrmím, takže hlady... :unamused:
5. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz
kaci... a jsi s nima spokojena? s tema plenama? maji vzadu hodne pruznej prouzek???
5. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz
ahojté...

kačí ..mě ještě pomáhala Melta :wink:
5. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz
jáji ted má na sobě první....na první pohled se zdají ok, tak uvidím.
ahoj sluní :dizzy_face:
5. dub 2009 ve 20:50  • Odpověz
Sluni...zdaaar

jo na meltu jsem zapomněla :slight_smile:))
5. dub 2009 ve 20:51  • Odpověz
sluni...co děláš v úterý?? má být krásně :grinning:
5. dub 2009 ve 20:52  • Odpověz
jáji :grinning: fákt, že ybsme dali okruh? :grinning: berem víc peněz a rozjedem to :grinning:

kačko...mrkni sem :wink: http://www.akcniceny.cz/letaky/
5. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz
sluni..noo už jsem písla i Martině do lednovek, tak uvidíme, nicméně bych ráda šla :grinning:
5. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz
jáji...já bych klíďo taky šla, bylo to parádní:dizzy_face:
teda teď už dokonce víme jak zhruba mimíse oblíknout a kterýho číšníka nakopat do pr... :confused: :grinning:
5. dub 2009 ve 21:02  • Odpověz
a zase Stromovka?? nebo Vyšehrad?? Je fakt že stromovka je na delší dobu :slight_smile:))
5. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz
tak tohle mi je celkem fuk...můžem klíďo změnu, mě se teda tam líbilo mega moc, ale klíďo píďo můžem na Vyšák....a pak zase Strom a pak Vyšák a Strom a Vyšák a ták :grinning:
5. dub 2009 ve 21:09  • Odpověz
tak snad se ještě přihlásí Marťa a řekne co a jak :slight_smile:) klidně jsem pro Stromovku, vezmete holkám víc papu a bude to ok :slight_smile:)) a dáme někde pivko :grinning:
5. dub 2009 ve 21:11  • Odpověz
jaji..no kde? na začátku Strom. nebo až u zoo...u tý konírny radši ne :sweat_smile: takový pochybný pivo..ehm radši ne :grinning: nebo vezmem sud a hodíme dřep u stromu :grinning: :grinning: :grinning: a pak zavoláme mužům ať nás najdou :grinning: :confused:
5. dub 2009 ve 21:13  • Odpověz
a kdo jako za mě bude kojit? :grinning: víš že to naše dítko má na pivko radar :grinning: Už jsem písla Martě sms, mi to nedalo :slight_smile:))))))))
5. dub 2009 ve 21:14  • Odpověz
:grinning: :grinning: doufám,že bude moct :dizzy_face: kojit? nikdo Tomík to vytáhne i tak :grinning: bude sranda
5. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz
psala mi že by měla jít s kámoškama ale není to jistý a co prej mám v plánu, takže naděje tu jee :slight_smile:))
5. dub 2009 ve 21:17  • Odpověz
naděje umírá poslední...nalákej jí na něco :grinning: kdy končí matějská? :confused: :grinning:
5. dub 2009 ve 21:19  • Odpověz
ta tam ještě bude, jako že by si skákla na tu šílenost jooo? můžeš s ní, já dítka pohlídám :grinning: dva kočáry potáhnu přes sebou a jeden za sebou na šňůrce :grinning:
5. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz
jdu se koupat, ještě přijdu
5. dub 2009 ve 21:21  • Odpověz
do stromovky? a k zoo? hele nedělejte mi chutě, bo se neudržím a dorazím taky :wink:
5. dub 2009 ve 21:21  • Odpověz
si dáš tu šňůru kolem pasu,ne? :grinning: ale bacha na ty tatry co tam jezdí, jsou zrádný :sweat_smile: :grinning: my Tě budem sledovat zhora :sunglasses:
5. dub 2009 ve 21:22  • Odpověz
sluni...no jasan, kam jinam :grinning: okolo nohy si to neuvážu :grinning: tatry nabouraj, páč matku se třema kočárama neviděli :grinning:
5. dub 2009 ve 21:23  • Odpověz
kaci...jo jo stromovka a k ZOO, klidně pojď, ale je to skoro celodenní výlet
5. dub 2009 ve 21:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.