• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
kačí :dizzy_face: jůůůůů to by bylo prímá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jáji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2009 ve 21:25  • Odpověz
no celodenní nezvládnu, ale na chvíl bych ráda
ale neslibuju...uvidím, jak budu stíhat sama. a taky bych musela přejet na druhou stranu přívozem...nevim, jestli by mi vzali kočár. snad jo.
a hodně chodíte, nebo někam sednete? dlouhé prochajdy zatím nezvládám, takže od přívozu do zoo a zpět je pro mě tak na hraně :wink:
nechci vás ale blokovat, udělejte si program, já se bud přidám nebo ne. kdyžtak až budu úplně fit :wink:
5. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz
jo celodenní, hlavně když nejezdí výtah :angry:
5. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz
sluni...to zvladneme i po schodech, uz jsme profici :grinning:
5. dub 2009 ve 21:29  • Odpověz
j oa jako už mám 2.MS :angry: a to jsem měla jít už konečně zítra k dr po tom 6ti nedělí :grinning: to nějak nezvládám :sweat_smile: :grinning:
5. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz
sluni...no jo, tak jedině další těhu a budeš bez MS :dizzy_face:
5. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz
kačko..teda já mám už nějakej den po porodu a ta prochajda na mě byla mazec :grinning: jsem spala jak zabitá :wink:
pokud se Ti bude chtít aspoň na chvilku budem mooooc rádi :wink: ale jen jestli budeš opravdu fit a Amálka taký :wink:
5. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz
kačí... :grinning: šmarjá boha, nestraš..aspoň nějakej ten rok :grinning:
5. dub 2009 ve 21:40  • Odpověz
Ahoj holky, no co se to děje, tady se kecá :grinning:
5. dub 2009 ve 21:44  •  1 dítě  • Odpověz
holky muzu v ut dyztak s vama? :slight_smile:
jinak hodili jsme novy fotky na www.picasaweb.google.com/flekounci jestli chcete mrknout
5. dub 2009 ve 21:44  • Odpověz
beat...ahojík:wink:

féééb..jééééžiš, co to je z aotázky?? no to je přeci jasný :dizzy_face:beat nechce se Ti s námi taky?? :wink:
5. dub 2009 ve 21:52  • Odpověz
uf jsem vykoupanáááá
5. dub 2009 ve 21:52  • Odpověz
sluni...si myslim ze se ti kamionaci po.... tolik kocarku urco nevideli :grinning: :grinning:
5. dub 2009 ve 21:54  • Odpověz
jáji...to byla fuška,co? :confused:
5. dub 2009 ve 21:55  • Odpověz
feb hezký fotky :slight_smile:
co máte za postýlku..já právě vybírám, kterou objednat, tak budu ráda za tip..
5. dub 2009 ve 21:55  • Odpověz
jáji... to ne,kord u jedný pani :grinning:
5. dub 2009 ve 21:56  • Odpověz
sluni..myslíš to koupání??? :grinning:
5. dub 2009 ve 21:56  • Odpověz
sluni...si jako myslis ze poberu vsechny kocary a vy se budete flakat?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: tuuuuuudleeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. dub 2009 ve 21:58  • Odpověz
jáji..jojo, to čvachtání... :wink:
5. dub 2009 ve 21:59  • Odpověz
no jooo fuska :grinning:
5. dub 2009 ve 22:00  • Odpověz
jáji...ne? teda a já už jsem s tim chtěla začít počítat :grinning: ale mimí bych si vzala sama :wink: :grinning:
5. dub 2009 ve 22:00  • Odpověz
kaci je to babypoint bolo, kdybysme ji meli platit my, objednala bych nakou levnejsi. Kupovali nam ji znamy vymenou za jinou laskavost. Je fajn- kdyz vis jak na to ;) jednoduse se sklada, rozlozena je sbalena do celkem malyho objemu, ma i novorozenecke zavesne luzko- resp. tam v klidu muze lezet i nas tlustoch :slight_smile: a jeste to ma zavesnou tasku. Bocni vlez a kapsu na druhem boku. Bocni vlez je podle me dost zasadni, az deti budou sami mobilni, muze si do ni lezt a vylezat a hrat si kde chce
5. dub 2009 ve 22:01  • Odpověz
vybirala jsem podle ceny, toho bocniho vlezu, zavesny luzko zvyseny mi neprislo zasadni, pak podle vahy a objemu slozene postylky, a nosnosti postylky, kolecka se podle me vyuzijou, taky dobra vec
5. dub 2009 ve 22:03  • Odpověz
Tak vy jdete v úterý kočárkovat jo? Já bych se taky přidala, ale úterý se asi stěhujeme zase z chaty, tak nevim, nevim :frowning2:
5. dub 2009 ve 22:06  •  1 dítě  • Odpověz
holky..když budete v úterý moc, tak by to bylo žůžó...je to vážně super prochajda...akorát trochu žíznivá :grinning:

já se stehuju směr postel...tak papa a brou (a klidnou) noc všem i mimískům
5. dub 2009 ve 22:22  • Odpověz
sluni...dobrou a zítra se dohodnem :wink:
5. dub 2009 ve 22:24  • Odpověz
jsem tu první ???? :confused: dobré ránko :slight_smile:
u nás noc celkem ok, krmení 23:OO, usnula v cca 0:30 a spánek až do šesti ráno.
bylo by to dobrý, kdyby mě zase nebolel ten zub, takže jsem nespala od cca 2-3 chjo.
dneska jdu volat zubakovi a domluvit se co a jak dál. mám plánovaný to trhání osmičky, ale fakt nevím, jak to zvládnu... jako opíchnout už mi to může, ale doufám,že pak budu moct jíst nějaký prášky na bolest,když se snažím kojit, kdyby to bolelo až to přijde k sobě..
posledně když mi trhal osmičku, tak si pamatuju, že jsem tam ještě chodila asi 4x ráno na výměnu nějaké vložky, protože se mi dělalo tzv. suché lůžko a to bolí jak čert.
takže jak to ted logisticky zvládnu, kdo mi pohlídá malou, když tam budu takhle muset chodit to fakt nevím...

no, ale řešit to nějak musím :frowning2:

holky, můžu začít už posilovat nějak břicho? feb-ty asi budeš umět poradit tohle nejlíp...

jo a dneska jdu volat na úřad, jak teda vyřdit to porodný, jestli tam musím osobně. no a taky musíme malou přihlásit na pojištovnu, tam je nějaká lhůta taky, že?
6. dub 2009 v 08:05  • Odpověz
jinak na emince je hrozně znát, jak je den co den starší, už vydrží po krmení vzhůru třeba hodinu, není to jako když jsme si jí přivezli, to se najedla a usnula... ted už vyžaduje víc pozornosti.
Holky, jak zabavit takový malý mimi když nespí? Jak si s ním hrát?
6. dub 2009 v 08:39  • Odpověz
kaci, opichnout to muze a co se bolesti pak tyce- mne jednou trhali 2 osmicky najednou a nemusela jem si na bolest brat nic- je teda fakt ze jsem obcas trochu drson, ale fakt nepamatuju ze by to bylo tak hrozny ze bych si musela neco vzit. Trik byl, ze jsem s sebou mela termosku s ledem a v tom takovej ten gelovej pytlik a jen co jsem vylezla z ordinace, zacala jsem chladit, to byl myslim zaklad uspechu ;)

kaci az budes mit RL, tak na pojistovnu nekdo zajde s tim, nemusis to byt ty, staci myslim kdyz nekomu das ten RL a tvuj prukaz poj, aspon u VZP to tak bylo. Brnkni na svou poj nebo tam kam chces malou prihlasit a zeptej se, ale myslim ze to nijak dramatickynehori
6. dub 2009 v 08:40  • Odpověz
jinak holky na nas prisel trimesicni spurt :grinning: od vcerejska je najednou co chvili hladovej, dnes se dokonce probudil ve 2 a v pul 6 v noci, porad ma chudak hlad :grinning: tak doufam, ze to nebude trvat moc dlouho ;)

kaci ja malymu hodne povidam (zpevnou intonaci aby ho to zaujalo), nebo ukazuju hracku. Emminka kdyz je mala, tak stejne na nejakou sustivou ci hraci hracku urcite zpozorni, nebo zpivani je fajn a k tomu o rytmu mimisovi treba smrdlat nozkama ruckama, to taky nas danecek rad :grinning:
6. dub 2009 v 08:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.