• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
feb jj půjdu na VZP
6. dub 2009 v 08:45  • Odpověz
feb..zpívám jí a vždycky na mě kouká :slight_smile:
6. dub 2009 v 08:45  • Odpověz
teda doufam ze budu mit dost mlika tady na ten spurt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: musim aspon vic pit, vypda to ze malej bude mit hlad ted furt :grinning:
6. dub 2009 v 09:19  • Odpověz
autor
dobré ránko .. hlásím se v pracovním prosecu :frowning2:
6. dub 2009 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz
dobré ránko bukca...nesmutni kočko, za chvíli tě čeká MD :wink:
feb...no, malej bude asi žroutík, já ale myslím, že ty to zvládneš

tak jsem objednaná k zubaři, mám přijít dneska ve 12:30. uf tak to mám co dělat, jsem zvědavá, jak to s malou zvládnu, musím vyjít nejpozději v půl 12 z baráku, abych stihla bus
no tak to jsem zvědavá...předtím nakojit, dokrmit, sbalit s sebou příkrm pro všechny případy, obléci mě i malou....ty brdo
a poprvé pojedu busem s kočárkem, snad mi někdo pomůže...
bojim bojim
6. dub 2009 v 09:43  • Odpověz
kaci...na pojistovnu musis prihlasit malou docela rychle, mam pocit ze max do 14 dnu....a muze to vyridit manzel nebo tak

feb...hele na nás asi taky leze spurt nebo co, v noci se mi začal budit po 3 hodkách, což už měsíc nedělal ufffff
6. dub 2009 v 09:47  • Odpověz
no jaji spurt je nekdy kolem 3m, takze u vas muze prijit driv jako u nas prisel pozdejc. Danecek uz 3t spal celou noc a najednou se vcera porobudil v pul 3 a dnes dokonce ve 2 a pak jeste nad ranem, ale tak snad to nebude trvat dyl nez tyden a zase se nam to vrati o starych koleji :slight_smile:

holky, dneska je to 3t od odebrani cyto, rikali ze za 3-4 tydny to bude. Co myslite, mam tam zkusit zavolat uz dneska nebo pockat a zavolat az po velikonocich? :confounded:
6. dub 2009 v 09:53  • Odpověz
no mě se právě takhle taky už nebudil, jako vstávačka kolem 3tí ráno, to faaakt neznám, fuj
6. dub 2009 v 09:56  • Odpověz
jaji clovek se rychle namlsa co ;) aspon nam to pripomnelo ze je treba si opravdu vazit kdyz deti dobre spi a nebrat to jako samozrejmost :dizzy_face:
6. dub 2009 v 10:01  • Odpověz
autor
dneska mě nějak více pícha břicho ... ach jo
6. dub 2009 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz
feb...mno jooo ale já jsem ráda za 6 hodin v kuse a ty to máš už na háku s 11hod tsssssssss

bukco...nebooj, to bude dobrý, břicho tě ještě zlobit bude
6. dub 2009 v 10:09  • Odpověz
jaji mne se ted probudil po 6-7i h :grinning: ale mezi 2-3 je to fakt blby vstavat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
holky poradte s tim volanim na vysledk... si rikam, kdyby to bylo spatny, abych si aspon nekazil velikonoce kdyz to budu vedet az po... ja nevim :( dneska se mi o tom zdalo, ze byl vysledek spatnej :confounded:
6. dub 2009 v 10:20  • Odpověz
bukco neboj, ja z pichani v brise byla taky cela zelena, pichalo me hlavne vpravo v podbrisku. Uz ses domlouvala s mudrem kdy mas prijit na KO? :slight_smile:
6. dub 2009 v 10:21  • Odpověz
autor
teď jsem tam volala a je tam dneska, zítra a v pátek ... tak mám přijít v pátek nebo v pondělí .... nechávám to teda na ten pátek
6. dub 2009 v 10:27  •  2 děti  • Odpověz
ahojte holký :wink:
tak u nás se spinkalo celkem fajn...akorát teda včera přes den ani v kočárku :sweat_smile: 10min a už koukala a strašná sranda :grinning:

bukca...a bude hůř..počkej až budeš v 8.měs :grinning: si to užívej, za chvilku bude mimí kopat a to budou rány..hlavně odpočívej, ono je to vážně potřeba :wink:
6. dub 2009 v 10:27  • Odpověz
bukco no bezva, to rychle utece :slight_smile: a v patek uz pujdes dom vitezoslavne s 1. obrazkem :slight_smile:
6. dub 2009 v 10:31  • Odpověz
feb..zavolala bych tam až po velikonocích, ale ono to bude určo ok
6. dub 2009 v 10:45  • Odpověz
myslim ze tam zavpolam resp. zkusim zavolat uz dneska, asi bych stejne byla nesva... fuj to zas bude adrenalin
6. dub 2009 v 11:10  • Odpověz
autor
feb .. doufám, že budu odcházet s fotkou
6. dub 2009 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz
co bych dala za to aby sestricka nejdriv rekla... pockejte, podivam se... pani doktorko, je to v poradku :dizzy_face: :unamused: a hlavne neee, noo, je tam nalez... :angry: :angry: :angry: :angry: to nesnasim!!!
6. dub 2009 v 11:12  • Odpověz
bukco jasne ze jo, dyztak si o ni rekni :slight_smile: seda mlha s cernym ovalkem :wink: prvni foto mimise :grinning:
6. dub 2009 v 11:13  • Odpověz
to je sranda, naše dítko objevilo svoje nohy, tak na ně furt kouká :grinning:
6. dub 2009 v 11:17  • Odpověz
autor
holky, ale dneska je to opravdu hrozné .... píchá a píchá
6. dub 2009 v 11:34  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
tak kontrola u zubařky dopadla u mě dobře, žádnej kaz, jen mě zas upozorňovala na osmičku, že ji pak budem muset dát pryč ... manžel měl jeden kaz, jsme si to pěkně vyměnili, minule to bylo obráceně ...
bukco - to bříško je teď hodně citlivé, těš se na pátek, to budeš odcházet od doktora s krásnou fotečkou ...
holky se z toho mýho zblázním, sám vybral na netu kompletní vybavení do postýlky včetně postýlky ... ale samo se na to nejdřív pojedem podívat, ale ta aktivita :confused:
6. dub 2009 v 11:54  •  2 děti  • Odpověz
bukco a boli te cely nebo jen nekde?
6. dub 2009 v 11:55  • Odpověz
holkyyy je to v poradkuuuuu n:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: se uplne klepu :grinning: :grinning: nesnasim tohle volani fakt.
jeste nekdy za tyden budou vysledky od myho mudra tak doufam ze v jiny laboratori neco nevystouraj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dub 2009 ve 12:11  • Odpověz
feb - tak to je super zpráva :slight_smile:
6. dub 2009 ve 12:13  •  2 děti  • Odpověz
autor
feb .. jenom někdy ... super zpráva .. gratulace

lufe ... je fajn, že ti nic nedělala ...
6. dub 2009 ve 12:19  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holkyyyyyyy hlásím se po zasloužené odmlce :grinning: copak je nového? nějak nemám sílu to zatím dočítat.
kurz byl SUPER! mooooc sme si to užili a budu ho všem doporučovat! feb díky za tip.
jak se jinak máte? koukám že vše je v pořádku, bukca má mimíska stále v bříšku a miminka moc nezlobí :grinning:
6. dub 2009 v 16:09  • Odpověz
teda holky já přijdu a vy nikde :angry:
6. dub 2009 v 16:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.