• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
delfi...to vis tady je mrtvo
6. dub 2009 v 16:41  • Odpověz
no jo všichni jsou venku
6. dub 2009 v 16:51  • Odpověz
já neee, já šetřím sílu na zítra :grinning:
6. dub 2009 v 16:55  • Odpověz
a co je zítra?
6. dub 2009 v 17:02  • Odpověz
jdem do stromovky :grinning:
6. dub 2009 v 17:03  • Odpověz
aha tak si to užijte - nám budou mo ntovat kuchyň do domečku tak budu celý den tam :wink:
jdu domu tak si to zítra pořádně užijte!
6. dub 2009 v 17:41  • Odpověz
ahoj delfi, to jsem moc rada ze se ti tam libilo :slight_smile: kdo to vedl a kdo tam vsechno s vama byl? :slight_smile:
6. dub 2009 v 18:38  • Odpověz
feb: no vedli 2 páry s dětma - ti stejní co vedli vás....pak tam byla PA Věrka a Lucka (měla jsem věrku - PA v neratovicích) pak psycholožka Iva....fotky ještě nemám, ale prý by zítra měli být na mailu :grinning:
6. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz
delfi tak to byla uplne stejna sestava jako jsme meli my :slight_smile: vsichni byli desne fajn vid?taky jsem byla ve skupince s verkou
6. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz
ahoj holky, tak já dneska u zubáka nic překvapivého...osmička musí ven, takže mám termín 11.5., když do tý doby vydržím, jinak dřív
akorát mi jí teda zacementoval (byla tam vypadlá i plomba v tý osmičce dole), a zkusil citlivost těch dásní nahoře, co mě taky bolí...není to kaz, je to dásen. takže šalvěj to jistí.

jinak dneska jsem měla na sobě předtěhu džíny - v nohách a zadku dobrý, jen to břicho mi nějak přetejká :unamused: , snad ty boky a břicho ještě schodím...
feb, kdy jsi začala posilovat břicho?
hele a jak dlouho jsi dávala pozor na šití po nástřihu..já právě pozor moc nedávám, normálně si sedám i na měkký, tak doufám, že se mi ta jizva nějak špatně nezahojí....vždycky si to uvědomím až když mě to tam dole trochu zabolí...

bylo krásně, zvládly jsme s amélkou cestu busem k tomu zubákovi, tak jsem na sebe hrdá :wink:
pak jsme ještě byly na prochajdě s taťkou.
je vykoupaná, nakrmená (cucala ze mě asi zase hodku a pak si vytáhla z lahvičky "jen" 4O a spí, tak možná něco ze mě už teče...)

bukco...v pátek na tebe budu myslet, píchání bříška je normální, neboj
feb...gratuluju k dobrým výsledkům!!!
6. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz
hokly ted jsem měla plátek masa s pálivým kečupem (jako kečupu trošku), tak doufám, že to nebude amélce vadit v mlíčku...
6. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz
když trošku tak neva, maximálně se ti osype
6. dub 2009 ve 21:17  • Odpověz
kaci, mne vypadly 2 stehy asi 2. den co jsem byla z porodky doma kdyz jsem sla na velkou, takze jsem to pak mela rozsklebeny a nebypadalo to vubec hezky, ale i tak se to zahojilo bezvadne, ze to skoro neni videt, takze se vubec neboj. Priroda to dobre zaridila ze v tech mistech je regenerace opravdu na vysoke urovni ;))))

cvicit jsem zacala poradne az po tom svym prodlouzenym sestinedeli (takze skoro 10t :angry: predtim jen neco z jogy, hlavne na panevni dno, takovyto dechovy cviceni... a trochu sikmy svaly. mela jsem diastazu, takze jsem tomu moc nedavala, nechtela jsem abymi to zustalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dub 2009 ve 21:52  • Odpověz
autor
dobré ránko .... dneska bude opět krásně .. jupííí
7. dub 2009 v 08:19  •  2 děti  • Odpověz
bukco ahoj, sice krasne jo, ale teda zatim aspon v pze je prisernej smog :(
7. dub 2009 v 08:50  • Odpověz
autor
feb .. tady taky, ale my jsme na to zvykl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dub 2009 v 08:54  •  2 děti  • Odpověz
bukco, no jo, ja ale s malym ven chodit nechci kdyz je venku smog, to se pak prochazky dost miji ucinkem :-P tak snad to bude odpo lepsi, vcera se to taky odpo zlepsilo
a jak ti je? Porad zadny nevolnosti a jen to pichani v brise? :slight_smile:

holky, chudak kamoska, ma chlapecka o 3t mladsiho, vcera dostaval naky krece, tak s nim jeli na pohotovost, zjistili na neurologii ze ma naky reflexy novorozenecky, ktery by uz nemel mit a na sonu bricha ze ma reflux a extremne plynaty streva, dnes jdou na dovysetreni na neurologii, to musi byt na nervy... :rolling_eyes:
7. dub 2009 v 09:11  • Odpověz
dobré ránko holky .... no skoro už dopoledne
tady taky pěkně svítí, dneska jdu odpo na kosmetiku, tak zas bude ze mě kočka :wink:
feb - no snad to bude v pořádku ...
7. dub 2009 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz
jinak dneska spal danecek zase az do rana do 8i h, ze by spurt trval jenom 2 dny??? :confused:
7. dub 2009 v 09:43  • Odpověz
Hezké ránko....tady je také teplo, ale Praha je opravdu zamžená a ve smogu :frowning2: ....ale v kanclu je vedro..vzala jsem si dnes jen krátké gatě a tílko a stejně je mi vedro :frowning2: co budu dělat vlétě, teda to nevím chi...
7. dub 2009 v 09:51  • Odpověz
feb - já tomu vašemu "spurt" nerozumím, u nás na Moravě takový výraz nemáme :grinning:
7. dub 2009 v 09:51  •  2 děti  • Odpověz
autor
feb ... vůbec žádné nevolnosti, jenom mi dělá zle kartáček na zuby, ale dá se to přežít .....
7. dub 2009 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz
lefe, to neni prazskej vymysl ;) to je normalne lekarsky vyraz :slight_smile:
bukc tak to je super :slight_smile: mne bylo blbe jenom jednou a to proto ze jsem se prejedla mrkvovym dortem a pak jsem jela domu busem, to jsem fakt myslela ze se po... to jsem to jeste taky nemela UZ potvrzeny. Pak mi obcas bylo trochu nevolno kdyz jsem snedla vetsi porci jidla, ale jinak dobry, nezvracela jsem ani jednou a to je zaklad. Tak at ti to vydrzi bez nevolnosti! :slight_smile:
7. dub 2009 v 10:06  • Odpověz
7. dub 2009 v 10:07  • Odpověz
hasev - co dělá bříško? já mám poslední dobou pocit, že nějak roste a roste, už jsem povolovala těhu gatě o knoflík a posledních pár dní mě pořád někde píchá, asi se zas natahujou svaly ....
7. dub 2009 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz
feb - dík, já myslela, že to je nějaká vaše místní hantýrka, tohle jsem nikdy neslyšela ...
7. dub 2009 v 10:09  •  2 děti  • Odpověz
autor
holky ... vy vůbec nedáváte do abla pupíky :frowning2:
7. dub 2009 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky, u nás je krásně, praha je zatím zahalena do mlhy, co tak vidím (mám jí z okna jak na dlani), nebo možná je to smog
je vážně fajn bydlet "nad prahou" - tady je ovzduší čistý, jsme výš

tak malá konečně usnula...už jsem myslela, že mám vyhráno, v 8 kojo, pak usnula. ale asi jen na hodku a od 9 střídavě koukala a vřískala, snažila jsem se pořád přikládat k prsu, přisaje a saje bez problému
dvakrát jsem přebalila pokakanou plenu (to je vážně spotřeba plen jak hrom... :frowning2: )
možná jí bolelo bříško, takže pořád jsem jí chovala, přikládala k prsu, dávala dudlík atd. to vše asi až do 11 :confused:
furt se po mě sápala, ale asi mlíčko neteklo...přikrmila jsem (ale jen 4O ml) a ted usnula...
občas už se mi stane, že když kojím nahá, teče mi mlíčko z prsu a prsa jsou trošku tvrdší... ale po nakojení mám prsa úplně měkká - o nějakém nalití prsou nemůže být u mě řeč... podprsenky mám stále stejnou velikost jako před otěhu
holky z dubnovek mi radí laktační poradkyni, ale na tohle já fakt nejsem...

jsem zvědavá, kolik jsme přibraly, zítra jdeme k mudr...

feb ta postýlka vypadá zajímavě. já mám vybranou babypoint apollo, ale tahle tvoje je levnější, tak to ještě zvážím. ta apollo má navíc koukám přebalovací pult, ale otázka je, jestli ho využiju...
http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=427881

jinak růstový spurt... jsem taky nevěděla, co to je...
7. dub 2009 v 11:38  • Odpověz
kaci, my bydlime hooodne na kopci, ale nekdy je to prd platny.. jako treba dneska, je to tu o malicko lepsi dnes nez jinde, ale i tak, chodim ven kdyz je ovzdusi aspon na trojce. Cidlo na ovzdusi mame tady 5min od baraku. Sleduju to tady na str hyrgometeo ustavu
http://www.chmi.cz/uoco/isko/isko2/exceed/class/actual_hour_data_CZ.html

ad postylka- no prave, taky jsem na apollo koukala, ale uz je to zbytecne drahy a rozdil mezi postylkama temer nulovej, i to zavesny luzko neni vlastne extra nutny, holt se ohnes o 50cm niz, ale pohodlnejsi to je. Prebalovaci pult je mi jasny ze by me byl na prd.
7. dub 2009 ve 12:17  • Odpověz
Ahoj holky, my jsme pořád na zahradě, tak tady je taky nádherně. Kdybych byla v Praze, hned bych se připojila k holkám na kočárkování :slight_smile: Tak třeba příští týden - Káči, Feb, co takhle dát alespoň tu Ladronku? Ta není tak náročná.

Jinak Káči úplně tě chápu - my jsme na tom se Sofi dost podobně. Usne na chvíli a když je vzhůru, tak se jí musím věnovat. Nosit jí, nebo krmit...po krmení se také občas vzteká, ale u nás to jsou určitě prdíky, pak to přejde. Já teda fakt nedovedu odhadnout, zda máš dost mlíčka nebo ne, ale jak to popisuješ, tak bych řekla, že je to normální a mělo by ho být dost. Jedině jestli malá třeba není zvyklá víc na tu umělou a lépe ji to zasytí - já nevím, fakt nemůžu radit. Uvidíš u té doktorky.

Jinak Feb, Jáji, Sluni - poraďte, co děláte s mimísama, když jsou vzhůru a zrovna nepapají :grinning: Sofi se zatím sama ničím nezabaví, hračky jí zatím moc nezajímají a když, tak jen max 2 minuty. Sama nedokáže být a jen vříská. Musím ji vzít na rameno a nosit. Když ji chovám, povídáme si, tak je to dobrý, ale bez maminky ani ránu. V kočárku mi spí jen když jezdíme, když ji zaparkuju před chatou, tak do 5 minut řev...Ale jinak je to sluníčko :grinning:
7. dub 2009 ve 12:18  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.