• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
beat- tak to vyresi jedine satek nebo nositko ;) danecka ted uz aspon hracky zajimaj, tak na 15min ho to bavi :slight_smile:
Ladronka joooo :slight_smile:))
7. dub 2009 ve 12:23  • Odpověz
beat ted me jeste napada, budete o velikonocich doma? my jedeme za tchyni do Jedomelic- to by melo byt nekde kousicek od vas, mohli bysme treba dat spolecnou prochazku kdybyste meli cas a chut a nebudete mit cely velikonoce navstevy :slight_smile:
7. dub 2009 ve 12:24  • Odpověz
autor
holky .. jsem dneska úplně mimo .. jsem hotová
7. dub 2009 ve 12:26  •  2 děti  • Odpověz
jakto bukco?
7. dub 2009 ve 12:46  • Odpověz
autor
nevím ... jsem nějaká unavená .. asi to počasí
7. dub 2009 ve 13:16  •  2 děti  • Odpověz
bukco - nesváděj to na počasí ... všechnu energii spotřebovává mimís :wink:
7. dub 2009 ve 13:21  •  2 děti  • Odpověz
beat...no právě, uvidím u mudry.
jinak ladronka je super. když bude příští týden hezky jsem pro všema deseti. naorganizovala bych si to tak, že bych jednu cestu zvládla MHD a pak by mě tam martin vyzvedl.
nevíte, jak se jmenuje zastávka MHD u Ladronky? abych si to našla v jízdních řádech. budu to mít si myslím s min. 1 přestupem na dejvický, ale to neva. dřív to jezdilo z hradčanský, ale ted jak je to tam rozkopaný, tak nevím, jak to jezdí. ale najdu :slight_smile:

ještě holky řeším chůvičky? už nějaký máte?
7. dub 2009 ve 13:27  • Odpověz
kaci my mame od aventu a jsme spokojeny. zjistim ti presne co je to za model.
zastavka se jnmenuje vypich
jupi, ovzdusi se zlepsuje tak nakojim a pudem ven
holky, ta moje kamaradka co je s malym na ty neurologii na vysetreni... jsem z toho uplne hotova, malymu delali EEG a nezda se jim to, cekaj na dalsiho doktora na konzultaci, aby malej nemel epilepsii ....:confounded: ach jo :(
7. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz
:frowning2: to je smutný :cry:
7. dub 2009 ve 14:33  • Odpověz
Lufe: no bříško roste jak z vody...pěkně vyskočilo :grinning: a s pícháním jsem na tom stejně...dole v podbřišku, jakoby na vaječníkách mě píchá a i cítím takový tlak atd. takže jsem ráda, že je to asi ok...když to máš taky :slight_smile: už přes týden to pozoruji...zachvilku budu jak hroch chi...
Taky je mi horko....bylo mi ikdyž bylo 10 st a tak teď je to masakr...v kanclu je snad 30 st. Sem zvědavá co budu říkat v červenci a srpnu chi... :grinning: :grinning:
A co ty nakupuješ něco ? Jen abych se třeba nainspirovala.....
7. dub 2009 ve 14:45  • Odpověz
ahoj,

my jsme byli v té Stromovce, ovzduší fakt neřeším a holky taky ne, byla to prostě paráááááda :slight_smile:))) Příští týden jdem zase někam :slight_smile:)) Fotky v albu

kaci..podle mě s malá zvykla na UM, to jí nedávali v pordnici MM??? podle mě ta laktační poradkyně je dobrej nápad ale mě se zdá že to vzdáváš.... přitom se ti to ještě může rozjet, nejsi tak dlouho po porodu

no nic mějte se pa
7. dub 2009 v 16:55  • Odpověz
ja byla venku az odpo, vysli jsme asi v 15h, kdy bylo ovzdusi aspon na trojce- jinak predtim bylo na petce, s tim ze 6 je nejhorsi. Ja teda ovzdusi resim, nez aby malej spal na smogu, to radsi at spi doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to je kazdyho vec.
Nak me dneska boli bricho sakris :confounded: mam nakou zacpu ci co
kaci zavolat laktacni poradkyni je dobrej napad... zkouselas to uz?
7. dub 2009 v 17:19  • Odpověz
jdu zasadit konecne oseni, uz se na to chystam nekolik dnu :slight_smile:)))
7. dub 2009 v 17:21  • Odpověz
Jáji hezký fotečky. Taky už se těším, jak se přidáme ke společnému kočárkování. Příští týden už snad budem v Praze, tak holky tahám alespoň na Ladronku - tak pojeďte taky. Já jen vím, že jsi říkala, že to máš hodně z ruky...já zase teď ještě nemám auto, tak taky hledám něco bližšího :slight_smile:

Feb - budeme na chatě až do pondělí, úterý, tak kdyby jste se chtěli zastavit, budu ráda :wink: Kdyžtak se to tady jmenuje Hrdlív, tak na to mrkněte. Jo a chůvičky od Aventu bych chtěla taky, říkáš, že jsou dobré?

Hasev, on si člověk nevybere - máš mít pupek ve vedrech, nebo se s břichem kutálet po ledu
:grinning: Hlavně, ať je vše tak jak má, ostatní přežijeme :wink:
7. dub 2009 v 18:20  •  1 dítě  • Odpověz
beat tak je to od sebe 11,8km :grinning: napises mi do IP tvoje tel.c?
7. dub 2009 v 18:31  • Odpověz
beat...ladronka je na druhem konci sveta pro me:slight_smile:)) já tak akorát v dosahu metra C :grinning:
7. dub 2009 v 18:44  • Odpověz
jaji z budejovicky pres muzeum to na ladrobku hlasi 37 minut. To prece neni takovy drama :slight_smile:
7. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz
to ne, ale přestupovat a jet tram se mi fakt nechce :grinning:
7. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz
já taky nemám ted auto a taky musím přestupovat - z příměstskýho busu na městký bus směr vypich...ale snad to zvládnu :wink:
ráda se s váma uvidím :slight_smile:

holky laktační poradkyni jsem nezkoušela, jak jsem psala, na to já moc nejsem...malá sát umí a taky že saje. ale je u mě i přes hodinu (jako nesaje v kuse samozřejmě, ale může si vzít kolik chce) ale pak stejně křičí.
je fakt, že dneska se to zlepšilo, asi se napila víc a příkrmu dala méně.
uvidím, co zítra u mudr. ...
7. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz
ted koukám, na ladronku to mám od nás za 32 minut :dizzy_face: , s jedním přestupem a přesunem k jiné zastávce...
to zvládnu...
akorát to budu chtít zmenežovat tak, aby mě nazpátek martin mohl vyzvednout, páč nazpátek se mi to bude blbě plánovat vzhledem k těm příměstským busům...

jáji, myslíš že to fakt nezvládneš? metro máš skoro u baráku... to máš pohodu
já musím jen na bus cca 15 minut chůze... no jo, holt "vesnice" :dizzy_face: , ale zase tady máme kráááásnej vzduch a prahu nadosah ruky :slight_smile:
7. dub 2009 ve 21:52  • Odpověz
kaci..já jsem děsnej lenoch a nerada přestupuju :grinning: hlavně teď to mám trošku plný :sweat_smile:
7. dub 2009 ve 22:04  • Odpověz
kaci ty bydlis v hostivicich nebo v horomericich? mne se tohle furt plete :slight_smile:
jupi uz se tesim :slight_smile:
ja mam ladronku busem 20min primo 174kou :dizzy_face:
a kdyz uz nas to nebude bavit na ladrnce, muzem se presunout na hvezdu, ta je hned vedle :slight_smile:
7. dub 2009 ve 22:13  • Odpověz
autor
dobré ránko .. dneska je mi hrozně ... ráno jsem obímala umyvadlo, při čištění zubů ... fuj a pořád je mi tak nějak divně .. musím se najíst a jsem zvědavá, co to se mnou udělá :unamused:
8. dub 2009 v 07:36  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Bucka: mě bylo taky špatně vzpomínáš asi až do 14 tt. Zkus se najíst a dát si malonko coly...mě trošku pomohla...noc závrátného ale jo...jinak bohužel neporadím, na mě nic nezabíralo...takže jsem čekla ...držím palce...
Já jsem dneska nějaká ospalá, chci se ale stavit se nechat ostříhat a jsou tam až od 9:00 hod a tak jsem ještě doma, abych nečekala v obchoďáku...
....zítra jdu na KO ke své Dr. tak se těším, že uvidím špuntíka Davču :slight_smile: pořád mi přijde, že skoro nekope :frowning2: někdy to navečer cítm ale tak malonko a jen párkrát za týden :frowning2:
8. dub 2009 v 08:21  • Odpověz
autor
hasev ... a ty už nechodíš do práce?
8. dub 2009 v 08:24  •  2 děti  • Odpověz
autor
nasnídala jsem se a je mi celkem hej .... půjdu si koupit tu colu, jak říkáš
8. dub 2009 v 08:28  •  2 děti  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
nám nějak blbne po ránu net ...
bukco - mě pomáhala cola nebo kofola nebo pivo ... hlavně jez a jez to, co ti chutná a dělá dobře ...
hasev - mě malej taky moc nešťouchá, ale jak jsem byla včera na kosmetice a ležela asi hoďku na zádech, tak se mu to asi moc nelíbilo a furt sebou mydlil, jak ses ptala včera na ty nákupy, tak už máme vaničku, přebalovací podložku, 6ks bodýček, bryndák, jedno kousátko, zítra chcem jít omrknout postýlku a veškeré vybavení do ní, o víkendu mám v plánu vytřídit u taťky věci, co po nás schovala máma, hlavně se chci zaměřit na plínky a taky bych mohla najít nějaký hračky, taky se budem stavovat u příbuzných, co mají ročního chlapečka, tak se zeptám, jestli by nebylo něco na podědění, takže furt něco střádáme, včera mi udělala radost tchýně, koupila mi nové těhutričko, vybírali s tchánem :wink:
8. dub 2009 v 08:44  •  2 děti  • Odpověz
AHoj holky,
Bukci asi to budou ty ranní nevolnosti, ale mě teda většinou pomáhá když se najím. Pak je sice žaludek taky jakoby na vodě, ale je to lepší. Mě nejvíc vadí hodinová cesta autobusem to je děs a jinak čištění zubů mi vadí stále taky :slight_smile:
8. dub 2009 v 08:58  • Odpověz
ahoj holky
bukco- sice je to neprijemny, ale je to prece priznak tehu :dizzy_face: takze je treba brat to pozitivne :sweat_smile:
8. dub 2009 v 08:59  • Odpověz
autor
já to beru "pozitivně" a zjistila jsem, že mi pomalu začínají vadit i žvýkačky ... ne teda pokaždé, ale tak 2-3x za den mě to žvýkání natáhne :frowning2:
8. dub 2009 v 09:03  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.