• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
jaji: jak nemožný? prostě měj u sebe pořád vodu nebo plnou sklenku či hrníček. když dopiješ, automaticky si dolej. tak budeš průběžně pít, protože tu sklenici budeš mít pořád na očích. tak to dělám já v práci a vypiju 1 láhev vody denně.
beat: ve vinohradský jo? no tak to jsem zvědavá. hele to mám kousek jak z domova tak z práce :dizzy_face:
16. únor 2009 ve 14:59  • Odpověz
ahoj holky, hlásím se jako pracující na MD...dneska mám snad víc práce, než když jsem v kanclu, ani nekoníkuju. dodělávám jednu prezentaci, takovou mimořádku. ale zase proč bych to neudělala, v práci mi dlužni nezůstanou :slight_smile:

moc díky za přání k narozkám, je to od vás hezký :dizzy_face:
zrovna poslouhám leonarda cohena, super výběr toho nej. dostala jsem ho jako jeden z dárků. no a od miláčka jsem dostala krásný naušničky z bílýho zlata a představte si holky-spodní prádlo. on mi koupil spodní prádlo, je krásný a ještě trefil velikost !!!! je ale blázen, mu říkám, že nemůže vědět, jak budou vypadat moje prsa až mi vyrostou-zatím mi totiž ještě nevyrostly. no snad se vrátí do původního tvaru, protože tohle prádlo by mě teda mrzelo.fakt krásně vybral!

beat....co to čtu? malá se chystá ven! hurá hurá, bude další mimi do party. :dizzy_face:
16. únor 2009 v 15:03  • Odpověz
jinak feb...ve středu si jedu pro papíry k porodu do motola, nebudu tam chodit do poradny, budu chodit ke své mudr., má veškeré vybavení. hele myslíš, že je to dobrý nápad? ona říkala, že mají s motolem dohodu, ale já nevím, aby se třeba v motole jako neurazili, že k nim nechodim na poradnu? co vůbec dělaj v těch poradnách - jen monitory, nebo i kontrolujou mimi, plodovku, průtoky pupečníkem apod.
no ale zase si říkám, že je to asi jedno...kolikrát jsou maminy, který nestihnou ani jednu poradnu, protože dřív poroděj a taky je přijmou...
16. únor 2009 v 15:05  • Odpověz
kaca: čaaau koukám, že si MD užíváš :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: spodní prádlo ti závidím i ty náušničky :dizzy_face:
16. únor 2009 v 15:16  • Odpověz
Teda Káči to byly narozky a Valentýn.... :dizzy_face: Tak prádlo už jsem žádné nedostala ani nepamatuju... jo vlastně jo - pořád dostávám, ale žádné sexy prádélko, ale takový ty klasický kalhotky s nohavičkou - na denní nošení. Soupravičku žádnou. No pravda, že teď bych v ní byla stejně jen k smíchu :grinning:
16. únor 2009 v 15:59  •  1 dítě  • Odpověz
tak jsem si skoro hodku dachla, tchanovci jsou s malým venku :grinning:

kaci...neurazej se neboj, u mě kontrolovali plodovku kolik ji je, placentu, průtoky ale zase mi nedělali monitor
16. únor 2009 v 16:03  • Odpověz
tak mě zas doktor dělá monitor a jen prohmátne. Ultra už moc ne. Jdu k němu zítra, tak uvidíme, zda budou nějaké novinky. Jinak sleduju porody holek únorovek a je to různé - dost se tam taky přenáší. Teď pár holek za sebou mělo naprosto úžasný porody - rychlý i do 2 hodin! No ale pár jich tam je, který přenášejí a pořád nic. Jedna je v porodce na vyvolání a zatím trpí asi stejně jako Jája - pořád nic....
16. únor 2009 v 16:12  •  1 dítě  • Odpověz
jaji: teeeda to se ale máááááš :grinning: jen hezky odpočívej a ať tě ani nenapadne uklízet!
16. únor 2009 v 16:13  • Odpověz
delfi...neuklízím, sedím a koníkuju :slight_smile:))) mám tam teda na žehlení prídlo ale to počkááá
16. únor 2009 v 16:24  • Odpověz
no beat...já taky v tom prádle vypadám zatím směšně, ale není to žádná krajka, ani sportovní, něco mezi tím a jsou k tomu dvoje kalhotky, jedny normoš trošku bokovky a druhý tanga...
akorát jsem teda zvědavá, co dostanu za mimi...ty naušnice jsem si přála za malou, ale mám je už ted :confused:
jáji..jasně, prádlo počká, na mě čeká taky a navíc ta prezentace taky čeká a ještě se sama nedodělala :dizzy_face:
16. únor 2009 v 16:27  • Odpověz
já na naušnice za Tomíka stále čekám, už by ale měly být hotové, juchůůů
16. únor 2009 v 16:33  • Odpověz
holky jdu dodělat tu prezentaci a udlat něco k večeři...když jsem ted ta žena v domácnosti,ne? chichi :confused: :confused:
16. únor 2009 v 16:36  • Odpověz
jaji: to je moje řeč, prádlo počká :grinning:
beat: teda já myslím, že ty přenášet nebudeš. neboooj porod nějak dopadne budem všechny držet palce :wink:
kaca: no jo mě se ta práce taky sama neudělala - zvláštní, to teda netuším proč :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2009 v 16:44  • Odpověz
Jé tak já teda vůbec nevím, co si za malou přát. Na šperky jsem si nějak odvykla, nosím jen prstýnek, tak mi to přijde škoda. Jinak do konce týdne dostanu nový noťas a brzy bude nové autíčko, ale to není nic na památku za mimíska. Jenže já fakt nic ani nepotřebuju :slight_smile:
Jinak taky přemýšlím, co udělat k večeři. Musím vymyslet něco lehkého, protože poslední dobou mi večeře neseděj. Pravidelně zase zvracím :frowning2: Ale jenom večer a to sním třeba jen kousek králíka s bramborem a zeleninou (když si to samé dám k obědu,tak v pohodě). Ale na druhou stranu mám zase hlad..... tak nevim, je to těžký něco vymýšlet. Jinak už 2 týdny se mi stále drží stejná váha, tak už asi nepřiberu. Mám tedy nahoře 11 kg - což je slušný, když jsem počítala tak s 20 kg :grinning:
16. únor 2009 v 16:49  •  1 dítě  • Odpověz
beat: no jo to ti rozumím s tím dárkem, ale tak přece nemusíš nic dostat ne? já třeba silně pochybuju, že bych něco dostala. ale zas budeš mít žofinku :dizzy_face: s tím jídlem to je blbý, prostě asi už trávíš hoooodně pomalu a večer jak odpočíváš tak to prostě nestrávíš a vyhodíš. tak zkus třeba jen salát a jez to po kouscích abys neměla pak hned hlad. jinak s tou váhou gratuluju! :wink:
16. únor 2009 v 16:53  • Odpověz
No ještě uvidíme, jestli ta váha půjde dolů, nebo zůstane :grinning: No já právě za malou ani nic nechci, ale je mi to takový blbý, protože se na to zrovna všichni ptaj...
Jdu pročítat salátovou kuchařku a hledat inspiraci k večeři :wink:

Jo jo na Žofi už se těším, teď jen aby nevylezl Žofré.
16. únor 2009 v 17:21  •  1 dítě  • Odpověz
beat...ty by ses furt chtěla opičit po mě, s přenášením s klukem místo holky :grinning: žádný takový :grinning:
16. únor 2009 v 17:27  • Odpověz
beat teda jestli to bude žofré, tak se snad picnu :wink:
jinak já jsem nepřibrala asi už tak 10 dní, tak doufám, že vše je OK, takže ted jsem stále + 6 kg, když počítám před otěhotněním, jinak teda +8 kg, když započítám ta dvě kila, co jsem zhubla a zase pak nabrala...
je ale fakt, že taky extra moc nejím, hlad nemám ale nepřejídám se

tak a ted jsem si uvařila první malinový čaj v těhotenství.

já taky za mimi nic nechci, ale vím že se to dává, tak jsem kdysi říkala, že bych chtěla nový naušnice, chtěla jsem je tak jako tak, nejradši z chirurgický oceli, ale to se martinovi nezdálo, že bílý zlato je lepší... no jo, ale koupil je k narozkám, tak mě to mate :wink:
16. únor 2009 v 17:30  • Odpověz
cau holky... v gyn smolařství zase pokracuju... :rolling_eyes: :frowning2:
16. únor 2009 v 17:46  • Odpověz
ahoj feb, co se zase děje? :confused:
16. únor 2009 v 17:48  • Odpověz
feb...copak??
16. únor 2009 v 17:53  • Odpověz
Feb: co se stalo?
16. únor 2009 v 19:07  • Odpověz
autor
čau feb ... co se děje?
16. únor 2009 v 19:15  •  2 děti  • Odpověz
byla jsem na kontrole, deloha uplne cista neni, tak jsem dostala injekci na delozni cinnost aby se to vycistilo, resp. podporilo se cisteni. a dorazila me inf ze jestli z histologie ty revize vyjde ze tam byl kus placenty nebo plod. obalu, budu muset na revizi znova. mam strach ze se mi udelaj nitrodelozni srusty... :( po injekci zase vic krvacim... btw uz 8. tyden... fakt super.histologie bude az za 3 tydny, za mesic jdu na onkogyn a pak zas budu 2 tydny cekat na vysledky... uz jsem z toho fakt psychicky vycerpana :rolling_eyes: :frowning2:
16. únor 2009 v 19:55  • Odpověz
feb...ty jo ty to fakt nemáš jednoduchy, no snad to bude v pořádku a už nebudeš muset nic podstupovat, budu držet palečky
16. únor 2009 ve 20:01  • Odpověz
teda feb ty to fakt nemůžeš mít jednoduchý...
vypínám PC, běží mi celej den a jdu si sednou se zázvorovým čajíkem k telce...
16. únor 2009 ve 20:02  • Odpověz
autor
feb ... ty vole, ty si teda ty gyn. potíže vyžíráš naplno ... je mi to fakt líto, že musíš tak trpět ... vše probíhalo tak hladce a teď taková jedna rána za druhou, ale neboj, jsi silná ženská, která to všechno zvládne

a vůbec, nevěděla jsem, že když se dělá revize dělohy, že se to posílá na histologii
16. únor 2009 ve 20:12  •  2 děti  • Odpověz
Hoj holčiny, tak mi právě asi praskla voda, tak valíme do porodky. Jsem z toho vykulená, tak sama nevím co bude. Teče to zatím po kouskách a s krví. Bolesti zatím žádné. Budu informovat asi přes sms Káče. zatím papa a držte nám palce
16. únor 2009 ve 21:05  •  1 dítě  • Odpověz
ty jooo, beat rodiiii :slight_smile: no to je super! drzim palce a kaci ty nas koukej informovat :slight_smile: 3. mimi je na ceste ven tradaaaa aspon naka dobra inf dneska :dizzy_face:

bukca- cokoliv se z tela vyndava se posila na histo, teda drtiva vetsina
no jo holky, aja jsem proste gynekologickej smolař. tohle byla moje 4. hospitalizace, vsechny na gynde, 3. celkova anestezie- 3. na gynde

ted se mi hlavou honi cerne scenare, ze za 3 tydny bude histo, budu muset znova, mezi tim musim stihnout jit na cyto, pak ze me pozenou na konizaci (resp. v mem pripade by se uz jednalo o amputaci hrdla, neb by z cipku uz nezbylo nic moc) a nekolik mesicu budu jenom resit gyn veci, nebudu sportovat, o sexu ani nemluve a pak akorat strach jak to bude s 2. mimi :(
HOnza je zatim dost v pohode, ja jsem uz dost frustrovana ze spolu nespime a ani nemam chut na nic :(
16. únor 2009 ve 21:21  • Odpověz
téda já budu informovat, jen co beat něco pošle, zatím jsem se to dozvěděla od jáji,tak jsem rychle naklusala sem...
tak at to má beat rychlý a jsou obě zdravé!
16. únor 2009 ve 21:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.