• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
Tak to mě zase v autobuse pomůže jedině ta žvýkačka :slight_smile:
8. dub 2009 v 09:07  • Odpověz
bukc na kurzu nam ke vsemu rikali- "je to normalni a docasne ;)"
8. dub 2009 v 09:12  • Odpověz
autor
já už chci, aby byl pátek a já věděla na čem jsem
8. dub 2009 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz
bukco v kolik jdes? :slight_smile:
8. dub 2009 v 09:40  • Odpověz
autor
hned z rána ....
8. dub 2009 v 09:52  •  2 děti  • Odpověz
jsem tu, ale jen na 20 min :unamused: zase musím na stavbu....
já bych teď už taky kočárkovala! vám tak záááávidím!
kaci: laktační poradkyně není jen na to, aby tě naučila kojit a malou přisát, ale právě ponejvíc řeší ty problémy co máš ty! navíc si myslim, že když nebudeš chtít tak ani kojit před ní nebudeš muset, ani ti nebude zkoumat prsa apod. zkus tam jen zavolat co ti řeknou. za to nic nedáš a uvidíš jakým způsobem pracují.
bukca: to je dobře že už ti bývá zle to je dobré znamení :dizzy_face:
8. dub 2009 v 11:24  • Odpověz
Bucka: ne ne chodím ještě do práce...ale celkem si mohu časově práco organizovat a tak někdy jdu dýl a nebo dřív domů a jindy zase jdu dřív a tak :slight_smile: což mi hodně vyhovuje :slight_smile:
Lufe : tak to jsme na tom podobně, já už mám přebalovák, kočárek :grinning: , výplně do postýlky, cestovní postýlku do obýváku,jen tu postýlku do pokojíku ještě ne, a také mám oblečení, toho už mám celkem dost chi...vaničku taky ještě nemám, no a a elektronické věci nechávám kvůli záruce až na dýl...
Teda ty máš ale pozorný tchánovce chi... :slight_smile:
8. dub 2009 v 11:47  • Odpověz
hasev + lufe: holky vy jste ale! vy máte už skoro celou výbavičku. to já jsem pořád v klidu, přebalovák, postýlku, povlečení, cest. postýlku apod. ještě vůbec nemám! ještě že jsem stihla objednat ten kočárek :grinning:
no nic jdu na tu stavbu tak se mějte!
8. dub 2009 v 11:54  • Odpověz
čau maminy a těhule :wink: jak se máte v tom krásném počasí? asi dobře, že? Včera jsem manžovi říkala jestli se neodstěhujeme někam do teplých krajů, že to počasí je úplný lék........
Jinak mě rozbolel můj churavý zub, zubařka mi čistila kanálky a teď to bolí jak čert, mám úplně napuchlé dásno :frowning2: tak bojím, bojím. 28.4. jdu na křeslo, to zase bude trápička :frowning2:
8. dub 2009 ve 13:21  • Odpověz
bukco, neboj, za chvíli bude dobře :wink:
já jsem teda šťastná, že mě nevolnosti minuly. Jen se nějak nemůžu pořádně najíst, ze všeho je mi těžko a dokonce jsem se i v noci budila jak mi bylo těžko od žaludku :frowning2:
Jinak chutě mám jen na pomeranče, jablka a teď už pár dnů na termixy a jogurty, prcek asi potřebuje vitamíny a vápník :slight_smile:
8. dub 2009 ve 13:23  • Odpověz
paji ja byla venk, vratiula jsem se naobedvat a zase vyrazim :grinning: reknu vam, na materske si nestezuju ;) pro me je to opravdu "dovolena". Hlavne si po 6i letech konecne uzivam dubnoveho slunicka- jinak jsem se vzdycky ucila a byla zalezla nekde s ucebnicema :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dub 2009 ve 13:36  • Odpověz
se ti feb nedivím, je tam opravdu krásně :slight_smile: tak si to pořádně užívej :frowning2:
já taky za chvíli mizím, asi skočíme na zmrzlinu a potom do pergoly lenošit a opalovat :slight_smile:
8. dub 2009 ve 14:13  • Odpověz
autor
paji .. ahojjjj

já bych taky lenošila, ale nemám kde .... dělají nám izolaci kolem baráku, tak pod pergolou sedět nemůžu, protože jak režou zámkovou dlažbu, tak ten prach je všude .... fujjj

feb .. jen si to užívej
8. dub 2009 ve 14:20  •  2 děti  • Odpověz
Feb: Se taky těším až budu doma...upřímně si to asi člověk po několika letech práce nebo studia u tebe asi užívá, ikdyž je mimi, je to prostě jiný a já se na to moc těším :slight_smile:
Bucka tak někam do parčíku na deku ....
Ahoj Paja.....už 11 tt to to letí, sem ráda že je vše ok...:slight_smile: já se už taky těším na zahrádku doma...přijedu a lehnu si a asi vytuhnu chi...
8. dub 2009 ve 14:37  • Odpověz
ahoj holky, tak tady je dneska mrtvo, ale dobře že tak, aspon jsem o nic nepřišla.
to počasí je fakt paráda. my byli venku celé odpoledne skoro.
byli jsme taky u mudry, malá přibrala 200 g :slight_smile: , a podle měření vyrostla 4 cm...ta délka se mi moc nezdá, ale to je prý orientační. další kontrola je až za měsíc.... jsem myslela,že se chodí častějc

bukco...ááá ranní nevolnosti jsou tady, to je dobré znamení :slight_smile:
9. dub 2009 v 00:00  • Odpověz
autor
dobré ránko ... už zítra :slight_smile:
9. dub 2009 v 07:41  •  2 děti  • Odpověz
kacko...co ti rekla na to kojeni???
9. dub 2009 v 08:01  • Odpověz
autor
ahoj jaji ... koukala jsem na fotky ... kráááásné
9. dub 2009 v 08:08  •  2 děti  • Odpověz
ahoj bukco...díky :wink: četla jsem o tvých nevolnostech, to s tim kartackem mela moje kamoska :wink:
9. dub 2009 v 08:18  • Odpověz
autor
dneska to bylo v pohodě, ale zase mám knedlík v krku a myslím, že na mě něco leze ....
9. dub 2009 v 08:19  •  2 děti  • Odpověz
hasev, to jo teda, uzivam si to. Bylo to horsi nez kdybych pracvala, neb po praci bych mohla ven a o volnych vikendech nekam jet, ale takhle jsem prisla ze skoly a ucila se, vikendy zavbity stejne... jenom ve ctvrtaku to vyslo memu kruhu hezky, ze jsme koncili takovyma "nijakyma" zkouskama, tzn ze se na ne dalo naucit za tyden. Nemeli jsme totiz zkouskovy obdobi, ale blokovu vyuku, takze volno na uceni zadny. Vzdycky jsem nadavala, kdyz ty krasny mesice-duben kveten byly zabity :(((
Kaci za jak dlouho mala pribrala 200g? :slight_smile: hele ty deti fakt rostou rychle, vcera jsem si poustela videa a je to des, jak danecek vyspel treba oproti tomu kdyz mu bylo o mesic min...
9. dub 2009 v 09:07  • Odpověz
bukco, hlavne cely velikonoce odpocivej a spi a zadny domaci ci zahradni prace! pekne si to uzivej :dizzy_face:
9. dub 2009 v 09:11  • Odpověz
autor
feb ... to mám taky v plánu ....

v neděli jdeme k Radovým rodičům, tak to bude jedinná námaha, kterou vykonám :wink:
9. dub 2009 v 09:19  •  2 děti  • Odpověz
autor
nikdo .. to tady budu dneska zase sama?
9. dub 2009 v 09:43  •  2 děti  • Odpověz
autor
venku leze sluníčko, tak jste už zase všechny venku, že?

Ostrava by měla být dneska pod mrakem, tak snad nám odpoledne už konečně zaprší ... potřebovali bychom to jako sůl
9. dub 2009 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz
autor
já tady klidně můžu být sama .... však já si vystačím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2009 v 10:58  •  2 děti  • Odpověz
já jdu na kožní s malým a pak ven, takže nebudu
9. dub 2009 v 11:10  • Odpověz
autor
tak ať vám to dobře dopadne ... jinak já taky klidně můžu být sama .... mi to vůbec nevadí
9. dub 2009 v 11:13  •  2 děti  • Odpověz
jajii copak vas trapi ze jdete na kozni? :(
ja byla venku ted dopo, odpo maji byt prehnky, tak abysme prchzku nepropasli :slight_smile: ale kazdopadne pujdem jeste jednou i odpo. Za chvili prijde segra mamkou, tak honem trochu neco poklidim ;)))))
9. dub 2009 v 11:20  • Odpověz
autor
feb .. jsem si myslela, že jste vyrazili ven .. u nás zatím krásně a teploučko
9. dub 2009 v 11:23  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.