• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
feb... přibrala to za 9 dní....

jáji...k tomu kojení..pochválila nás, jak jsme přibral a říkala, že pokud je přiložená třeba i hodinu a pak klidně vytáhne i 50, 60 příkrmu, tak že si ode mě moc nevezme. můžu prý dávat i víc, resp. dát víc do lahvičky a nechat jí at si vytáhne kolik potřebuje (stejně jako při kojení), že se nepřejí, max. ublinkne.
mě právě moc neblinká, ani když po kojení dám ten příkrm, a tím že jsem příkrmu udělala vždycky 60 i když chtěla víc, tak jsem jí nedala, protože bylo dopito.
mudr. říkala, že po krmení by mi mělo v lahvičce něco zůstat, neměla by hladově vypít vše, ale pěkně pít až jak potřebuje a sama si "říct" dost

a taky jí prý nemám mít přiloženou tak dlouho, prý max 15, 20 min. u jednoho prsu. pak už stejně nesaje, jen polyká vzduch a pak jí bolí bříško
bolí mě levý prso jako blázen, mám podrážděnou bradavku, tak mažu bepanthenem. levý prso je zrovna to lepší...to mám víc nalitý :unamused:

dneska malá spala v noci skoro 6 hodin v kuse a když se probudila, měla jsem tvrdá prsa, tak jsem jí kojila a vytáhla příkrmu jen asi 4O a už nechtěla. Už na sobě skoro poznám, kdy mlíko bude a kdy ne...když mám prsa měkká, nenalitá, tak většinou po kojení vypije i tu 60 a dala by i víc, když je mám tvrdá (většinou po delší pauze), tak už příkrmu tolik nechce.... se mi to mlíko prostě nestačí dělat, no
už to trochu vzdávám, myslím, že se příkrmu už nezbavíme. objednala jsem od aventu ohřívačku lahví a parní sterilizátor, protože takhle jak sterilizujeme lahve a vaříme příkrm, to bysme se elektřiny nedoplatily...a to nemluvím o vodě, když pod tekoucí vodou hladím přkrm na správnou teplotu...

je krásně, taky půjdeme ven .-)
zítra přijedou naši, tak se mooooc těším :slight_smile:
9. dub 2009 ve 12:30  • Odpověz
no kaci vidis :slight_smile: bude to dobry :slight_smile:
stejne jak jou ty deti jiny, danecek pribiral 360g tydne jen to vrzlo a to pil uplne normalne :slight_smile: no proste se nastartoval na toho dvoumetrovyho chlapaka ;)

jsme po obede a jdem zas ven
9. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz
autor
vy mě tady necháváte pořád samotnou ... je mi smutno !!!
9. dub 2009 ve 13:20  •  2 děti  • Odpověz
já už jsem doma

feb...s tou vyrážkou na obličeji, ale říkala ať se nestresuju že to je běžný, takže promazvat a na noc zinkovou mast

kaci...jo jo mě taky mudr říkala 15min max jedno prso, víc ne
9. dub 2009 ve 14:37  • Odpověz
jaji a co to teda je ta vyrazka?
9. dub 2009 v 15:20  • Odpověz
holky já teda nevím, ale nám ta PA na kurzu říkala, že ze začátku se kojí třeba i hodinu, že prostě dokud pije a nedudlá (prý to poznám HAHA) tak máme nechat přiloženo. Je otázkou co to je "ze začátku".
holky která z vás mi poskytne ten super seznam věciček pro miminko co tady koloval? chtěla bych pomalu začít nakupovat.
jinak mě to těhu začíná zmáhat - dost (jako pro mě dost, objektivně to asi tak strašný nebude) mi natejkaj nohy i ruce - už nemůžu nosit ani snubák bo bych ho pak nesundala. A děsně mě bolej nohy....bude hůř co? :rolling_eyes:
9. dub 2009 v 15:38  • Odpověz
feb...nevim rikala ze to jsou ucpane neco ale nevim co a že to nemá tak hrozný a že to samo zmizí
9. dub 2009 v 16:53  • Odpověz
holk zejtra jedem pryc, tak balim veci. je toho asi milion :grinning: ani ne tak veci tlustínka, ale pecu mazance a jeste takovy skoricovy krucanky, musime vzit oseni a tak, zas budem plny jak kdybysme nekam jeli na mesic uz to vidim :grinning:
9. dub 2009 v 17:07  • Odpověz
Ahoj holky, co vylezlo sluníčko, tak to tady teda jede :grinning:

My byly dnes u doktorky, tak už máme 5 kilo :grinning: Mě teda pije hodně dobře, ale jsem ráda. A teď, co jsme na chatě mi malá spinká už i 7,5 h :wink:

Delfi - ano, bude hůř :grinning: ale je to individální, tak uvidíš. Po seznamu se ti mrknu a něco pošlu.
Káči - tak hlavně, že Eminka prospívá, hold asi kojit nebudete no.
Feb - tak když se budete chtít zastavit, písni :wink:
Bukčo - nevolnosti jsou ok, uteče to a bude mimísek!!!!
9. dub 2009 v 19:40  •  1 dítě  • Odpověz
teda holky vy to tady flákáte - no dobře já taky :grinning:
dneska jsme byli na 3D UTZ a bylo to fakt super! mates se sice nechtěl ukázat a pořád si před obličej strkal ruce i nohy (obě) ale nakonec se pár obrázků povedlo udělat. manža byl naměkko (já taky) když viděl jak se tam směje a cucá si paleček atd. no a nakonec jsem místo 1250 platila jen 950 - prý tam u nich mám slevu
beat: dík za ten seznam. hele holky co dáváte do kočárku na dno? a co dáváte teď místo fusaku - nějakou deku?
9. dub 2009 ve 21:57  • Odpověz
:grinning: holky, danecek ma tak posl 3 dny desny zachvaty smichu :grinning: to je takova legrace :grinning: dneska se poprve rehtal hracce, do dneska se smal jenom na oblicej a na smrdlani ruckama nozkama a podobne. Dnes mu honza vzdycky natahnul takovou vrcici hracku a jak to zavrcelo, hned se rehtal a takhle asi 5 min v kuse :grinning: uplne s smichy zajika :grinning: a vypískne, si ty videa poustim porad dokolecka a porad se tomu musim smat
9. dub 2009 ve 21:58  • Odpověz
jsem rada ze je to takovy usmevavej clovicek. rano jsem myslela ze jeste spi, neb bylo ticho, ale on vykukoval a prohlizel si rucicky, jak me uvidel tak se hned zacal usmivat. Detskej smich to je fakt tak neco nadhernyho a jak mu u toho svitej ocicka :dizzy_face:
9. dub 2009 ve 22:00  • Odpověz
feb: to musí bejt fakt krásný. hlavně jak se ti děti dokážou smát na stejnou hračku třeba 20x a neomrzí je to :grinning:
9. dub 2009 ve 22:16  • Odpověz
delfi jojo, nebo takovejm blbostem :grinning: staci zatrepat nozkama a jaka je to pro nej legrace :grinning:

zitra jdeme na kycle, na 2. kontrolu, tak doufam, ze to bude ok.
9. dub 2009 ve 22:21  • Odpověz
delfi ty jo, tobe se to neodvratne taky blizi co :slight_smile: uz 27tt tyyyy jo :dizzy_face: uz se tesite co ;)Takze ted uz 10.000 za krz povazujes za dobrej vklad? Ja na to tak rada vzpominam, obcas si opustim pisnicku "mimino se narodilo" z kasparka v rohlku, taky vam to pousteli? uplne me to prenese na ten kurz. Mas naky ty fotky?
9. dub 2009 ve 22:23  • Odpověz
ty 3D fotky s nozkou pred oblicejem jsou vtipny :grinning:
9. dub 2009 ve 22:24  • Odpověz
feb: no bylo to dost peněz, ale fakt to pomohlo (ani ne v přípravě na porod jako v našem vztahu-nový vítr :grinning: ). to cd jsme nekoupili, ale když si na to vzpomenu tak tu písničku budu mít vždy spojenou s kurzem. fotky mi zatím žádný nedodali - říkali že do 2 dnů, no už je to 4 a nic, ale zase chápu že to tak rychle nepůjde. ad 3D - sem říkala, že malej v tomhle bude po mě - takovej ohebnej akrobat :grinning: a to tam má obě! nohy.
tak držím palce na ty kyčle. :wink:
dobrou noc a zítra se tu ukážu (jsem v práci :grinning: )
9. dub 2009 ve 23:03  • Odpověz
autor
dobré ránko ... tady nikdo a já jsem po KO

jsme velcí 0,88cm a srdíčko zatím nemáme, ale prý to vypadá dobře ..... další KO 24.4.

jak to tak vypadá, tak tady dneska budu opět sama, že?
10. dub 2009 v 08:45  •  2 děti  • Odpověz
delfi my jsme to cd takysamozrejme nekoupili. Ale tuhle pisnicku a jeste jednu nam dali k fotkam na CD. Kasparka jsme si pak stahli z netu samozrejme ;) ale ty ostatni pisnicky jsou blby.

bukco! gratulaceeee!!!!! tak ted pekne odpocivej at mrnousek pekne roste :dizzy_face:

Holky, se s vama loucim, jdeme na kycle, pak na vylet a pak jedem a nebudu az do pondelka na netu, takze peknyvelikonoce! http://www.acapela.tv/Easter-1-bd0eb33426edd :dizzy_face:
10. dub 2009 v 09:38  • Odpověz
delfi aha, nam to cd s fotkama stihli dat hned na konci kurzu. A prave, na tom kurzu se mi taky asi nejvic libilo to ze jsme ho celej prozili s h dohromady a rekl jsme si tam veci, ktery bysme si normalne nerekli, byla to sps priprava na zivot ve 3 :dizzy_face:
10. dub 2009 v 09:49  • Odpověz
bukca: supeeeer hele nechceš si už změnit profil ať víme kolik tt jsi?
feb: my jsme žádný cd s fotkama nedostali....fotky budou na picassowebu, ale pořád čekám až mi pošlou heslo...tak držim palce :wink:
10. dub 2009 v 09:51  • Odpověz
autor
delfi .. nevím, ještěnemáme srdíčko, tak nechci nic zakřiknout
10. dub 2009 v 10:01  •  2 děti  • Odpověz
bukca no a kolik tt by jsi měla být?
10. dub 2009 v 10:14  • Odpověz
autor
podle poslení ms asi 6tt
10. dub 2009 v 10:19  •  2 děti  • Odpověz
tak to je na srdíčko ještě moooc brzy, navíc tys měla ovu pozdějš že?
10. dub 2009 v 10:32  • Odpověz
autor
ovu byla cca 16DC a teď jsem 44DC
10. dub 2009 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz
tak to je v pohodě. a jak ti jinak je? blbě nebo těžko?
10. dub 2009 v 10:45  • Odpověz
autor
dneska super, akorát klasicky ráno kartáček ....

ale musím si postěžovat, nikdy jsem neměla výtok a teď co jsem těhu, tak musím nosit slipovky ... vůbec si na to nemůžu zvyknout :unamused:
10. dub 2009 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz
bukca: jojo to je normální....já taky nosím slipovku - bez ní to nejde. prostě si na to budeš muset zvyknout....kartáček je dobrej :wink:
10. dub 2009 v 11:21  • Odpověz
autor
jdu na oběd .. po dlouhé době a máme kuřátko s rýži .. už se na to těším
10. dub 2009 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.