• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
Ahoj holky,
Bukco gratulace ke kontrol, jak píše delfi na srdíčko je ještě brzy takže hezky odpočívej užij si velikonoce bude krásně :slight_smile:
10. dub 2009 v 11:36  • Odpověz
autor
adel, děkuji .... to víš, že si je užiju ... Radek bude celý víkend jezdit a já budu jenom a jenom ležet a sem tam se zajdu projít s pejskem, toť vše !!!
10. dub 2009 ve 12:09  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem si dneska poprvé lehce zacvičila...
bukca...neboj srdíčko bude příště. jinak slipovky jsem nosila celý těhu :slight_smile:
ani ne tak kvůli výtoku, i když ten v těhu taky byl, ale tak prostě pro jistotu :slight_smile:

jinak holky všem přeju krásný velikonoce!
k nám přijedou dneska naši, tak o víkendu moc nebudu :wink:
10. dub 2009 ve 12:40  • Odpověz
kaca: tak si to pořádně užij a hlavně se nenech mamkou a jejíma radama vystresovat! známe maminky že :sweat_smile: . se cvičením to nepřeháněj, i když chápu, že je potřeba trochu vypnout. co malá?
10. dub 2009 ve 12:49  • Odpověz
delfi malá v pohodě, spinká ted jak andíle, ale půjdu budit, musím krmit, jinak by to zaspala :slight_smile: s kojením furt bojujeme, ale to tady nechci furt psát :unamused:
jinak je to zlatíčko, i když své záchvaty pláče taky má, většinou večer, když už se těším až usne :slight_smile:
teda koukám,že tobě to taky pěkně letí. to je paráda :slight_smile:
10. dub 2009 ve 12:57  • Odpověz
autor
kačko .. to doufám
10. dub 2009 ve 13:22  •  2 děti  • Odpověz
kaca: no jo asi chce maminku na pomazlení :grinning: jojo pěkně mi to letí až se tomu sama děsim - no ale už začínám pomaloučku realně rozmýšlet nad výbavičkou. příští týden se snad dostanu do obchodu s látkovkama, abych si nakoupila výbavu. a až budem přestěhovaný (začínáme příští týden) tak koupím už i přebalovák (mám vybranej typ), postýlku. zavinky + povlečení se doufám domluvím v rámci rodiny ať mi koupí (sama koupím max. 1). na koupací kyblík se mi ptá švagrová. lehátko a hrací deka mi snad taky přistane od rodiny. účelový oblečení (jako ne na parádu) podědím od svagrový....no a pak zbývá snad jen kosmetika. kočárek je objednanej, dneska jsem koupila elastickej šátek na nošení....snad se to už konečně trochu rýsuje!
holky obnovuju svou prosbu na ten seznam věcí na miminko - jedná se mi spíš o takový ty vychytávky, který tě hned nenapadnou ,ale jsou potřebný. díky :wink:
10. dub 2009 ve 13:53  • Odpověz
holky to jste toho zase nakecaly :angry: no co se dá dělat v tomhle počasí kdo by chtěl být zavřenej doma že... no nic jdu domu tak se možná připojím ještě večer. zatím se mějte!
10. dub 2009 v 16:00  • Odpověz
Holky bolí mě dásně ach jo, no snad se to spraví.
Bukco a kdy změníš profil až bude srdíčko?
10. dub 2009 v 17:36  • Odpověz
adel: to je normální, mě teď po každé při čištění zubu teče trochu krev :unamused:
holky přidala jsem bříšku - konečně :wink:
10. dub 2009 v 18:35  • Odpověz
delfi krásný bříšenko i fotky z 3D :dizzy_face:
11. dub 2009 v 11:54  • Odpověz
kaca: díky :wink: jsem to porovnávala s tvým bříškem a tys měla menší :slight_smile:
11. dub 2009 ve 12:24  • Odpověz
Ahoj holky, tak mojí švagrový odtekla odpoledne plodovka a už je prý na sále, tak čekám na další zprávy :slight_smile: , no jo, trošku nás předběhli, ale zase to asi taky nečekali.. (i když to samozřejmě nepřiznají) :wink: .
Jinak vás samozřejmě poctivě dočítám, ale musíte uznat, že k tématům zde probíraným nějak nemám co říct.
Bukca: super, že prohlídka dopadla dobře a těším se spolu s tebou, až bude srdíčko.
11. dub 2009 v 18:00  • Odpověz
betty: tak to držím palce a jak seš na tom ty?
11. dub 2009 v 18:03  • Odpověz
delfi: já už ani nedoufám, že by to mohlo někdy vyjít, ale bukca je pro mě velikou nadějí, že se na každýho jednou může usmát štěstí :dizzy_face:
11. dub 2009 v 18:11  • Odpověz
delfi: to jsem se chtěla zeptat, pro jaký kočárek si se nakonec rozhodla?
11. dub 2009 v 18:11  • Odpověz
Ahojky všem...dneska bylo zase krásně ...manža už se kupal v bazenu :grinning: 23 st. na mě ještě málo brrr...
Jinak Davča o sobě dává už pěkně vědět za poslední 3 dny se pěkně rozjel a cítím ho několikrát za den a hlavně večer ....Jinak mám od doktorky super foto...vystrčil na nás zadek a roztáhl nožičky, že jsem super viděla pindíka...Dr. říkala, už takhle dlouho nastavený dítko neviděla a že mi musí dát foto... Takže nehrozí, že by to byla holčička je to víc než 100% ....zítra bych chtěla venku poklidit zahradní domek..ale přiznám se že se mi do toho chce čím dál tím míň..jsem hned ko a taky mě bolej nějak víc záda...ale jinak se cítím ted fajně...Ale povím Vám břuch mi pěkně rostě :grinning: velká radost u DR. mám nahoře zatím 3,8 kg...což jsem přešťastná, jen ty prsa kdyby už nerostly.....neumim si představit, že se pak ještě nalejou mlékem budu fakt jak kojná :frowning2: pěkně mě štvou...každej kdo má malé...buďte ráááádi...je to hrozná pruda a přítěž vrrrrr :angry:
Těď si jdu dát spršku a pak pohoda u TV...krásné velikonoce holčiny...pa pa
11. dub 2009 v 19:07  • Odpověz
betty: neboj i na tebe přijde řada - vlastně ty seš na řadě!!!!! bylas u mudra? nakonec to bude teutonia cosmo http://www.kocarky-teutonia.cz/upload/obrazky/produkty/obrazek-47-3.jpg . tak uvidíme, přijít by měl tak na začátku června :dizzy_face:
holky sem se chtěla zeptat co všechno z domácích prací jste v mým tt dělaly? jak se blíží stěhování do domečku tak tam furt šúruju a švagrová mě sprdla že meju okna že nemám zvedat tak vysoko ruce (sem jí radši neřekla, že to dělám na žebříku :sweat_smile: ). taky furt zameták a vytírám. čeká mě komplet úklid koupelny jako i umytí stěn a tak. myslíte že je to moc? švagrová mě vystrašila že prý u 1. dítěte taky myla okna a šúrovala a porodila z toho (32tt). samo že to dělám pomalu, postupně a mezitím odpočívám. ale občas mě po tom bolí trošku bříško - je to blbý?
11. dub 2009 v 19:07  • Odpověz
autor
delfi .... raději se na to vykašli, nikdy nevíš, co se může stát ... já jsem punťa a taky teď na to prdím, protože mám fakt strach, aby se něco nestalo ...
11. dub 2009 v 19:18  •  2 děti  • Odpověz
bukca: no ono to nejde se na to vykašlat - někdo to udělat musí. do toho stavebního prachuse stěhovat fakt nemůžem :sweat_smile: no asi si někoho vezmu k sobě. mě nejde o naleštěnou domácnost, ale o to, abychom tam mohli bydlet a chodit třeba v papučích atd....jinak tobě to chválím :wink:
11. dub 2009 v 19:37  • Odpověz
autor
tak si když tak najmi úklidovou firmu ... dneska už to není tak drahé .... ná bych to tak určitě udělala
11. dub 2009 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz
autor
ahoj holky .....

všem vám přeji krásné Velikonoce a taky krásné počasí, i když u nás je zataženo a 8° brrr

jinak jsem včera padla za vlast ..... mám teploty, rýmu, kašel a nemůžu si nic vzít ... utrpení .... tak mi nezbývá nic jiného, než čajíčkovat a že čaj nenávidím .... ale je to jedinné, co teď můžu a taky ležím a pokud možno se ani nehýbu .... noc katastrofální ... spala jsem tak 3 hodiny, nemohla jsem dýchat ... fňuk
12. dub 2009 v 09:01  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
Betty věřím, že se k nám brzy přidáš a budeš se nít s báni o čem bavit i když my se nebavíme jen o těhulkování a miminkách takže se klíďo zapojuj.
Bukco jejda tak to znám taky jsem byla na začátku nemocná tak se opatruj
12. dub 2009 v 09:43  • Odpověz
autor
adel .... to je ale hrozné ... připadám si, že za chvilku umřu
12. dub 2009 v 09:54  •  2 děti  • Odpověz
Ale ne neboj to zvládneš ujvidíš. Hezky odpočívej, dej si nějaké vitamíny, hodně pij a uvidíš, že to bude dobrý. A jak je jinak? Nevolnosti v pohodě? U mě už se to začíná zlepšovat. Sice nevím jak to bude v autobuse, ale snad už to bude OK.
12. dub 2009 ve 12:22  • Odpověz
autor
adel ... nevolnosti nemám už žádné, tak doufám, že je vše ok ... do 24.4. se zblázním ....
12. dub 2009 ve 12:24  •  2 děti  • Odpověz
A citlivost prsou tu máš?
12. dub 2009 ve 12:26  • Odpověz
ahoj holky, hlásím se z krásného sluníčkového dne :slight_smile:
bukca...uvar si lipovej čaj s medem, udělej si i rozpustný kalcium, a kup si vincentku - teplou kloktej, a můžeš jí i pít. hlavně se brzy uzdrav, marodit v těhu není nic moc, vím to ze svý zkušenosti. pokud bude teplota, můžeš paralen.

delfi...s tím úklidem to nepřeháněj!

holky maminy jaký krémem mažete dítka proti sluníčku. potřebuju tip, co koupit... SPF 5O nebo víc? a jakou značku?díky
12. dub 2009 v 19:49  • Odpověz
já mám daylong kids, je to 30, byvala 40, to stačí, stejnak na sluníčku není a 50kou bych mazala leda u moře
12. dub 2009 ve 20:27  • Odpověz
jáji díkes. to se kupuje v lékárně?
12. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.