• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
jo jo v lékárně, sama známá co má už dvě velký děti mi řekla že 50 je tak leda k moři, že fakt stačí 30 - 40
12. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz
ahoj holky, to jsou nádherný slunečný dny, co? To se to kočárkuje :wink:
máte pravdu - potřebuju také koupit nějaký krém, aby se malá mohla slunit :grinning:
Holky - v úterý budu v Praze, pak zas asi pojedu sem na zahradu - je tu nádherně, tak je škoda být doma. Co říkáte na srazík v úterý? já teda jdu ve 12:30 k doktorovi, ale pak už jsem volná.
12. dub 2009 ve 21:34  •  1 dítě  • Odpověz
beat - úterý by teoreticky šlo,ale ještě potvrdím během dne, najisto zatím nemůžu nic moc slíbit :slight_smile:
kočárkuje se báječně, včera jsme dali asi 5 km výlet :slight_smile: cestou necestou, polem nepolem a S4 zvládla v pohodě :slight_smile:

jáji, co vůbec manduca? osvědčila se?
12. dub 2009 ve 21:53  • Odpověz
jo jo, to Káči chápu, člověk míní mimčo mění, že? :grinning:
12. dub 2009 ve 22:07  •  1 dítě  • Odpověz
no beat, je to tak :wink:
12. dub 2009 ve 22:11  • Odpověz
beat chtěla jsem se tě zeptat, máš náhradní duši do kolečka na S4? já bych jí právě pro jistotu koupila, kdybysme někde píchli... ale nevím kde?
12. dub 2009 ve 22:12  • Odpověz
jen jsem nakoukla, jestli nejsou nové info o zítřejsím plánovaném srazíku a koukám, zatím nic...tak zas letím
13. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz
kaci...manduca vrácena, nelíbilo se mu v ní
13. dub 2009 ve 20:18  • Odpověz
ahoj holky, hlasum se z velikonoc, to bylo nadherne co? az tady vybalim plnou bednu jidla co jsme dostalii, vyperu a uklidim, prihodim naky fotky...
13. dub 2009 ve 20:31  • Odpověz
Ahoj holky

Káči - duši náhradní nemám, ale je to dobrý nápad. Zkusím se po ní poohlédnout.
Jinak stále mám zítra volno, tak můžu jít kočárkovat - tak se domluvíme, že si dáme do 12 SMS jak to bude vypadat? Co holky, připojíte se? L A D R O N K A!!!
Budu se taky muset popřípadě domluvit s Mírou, že by mě tam hodil a pak vyzvedl, nebo tam dojedu MHD.
13. dub 2009 ve 20:41  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj beat, navstevu jsme vuuubec nestihali :slight_smile: porad naky vylety a jidlo a tak :slight_smile:))
HOlky, misto ladronky navrhuju hvezdu, je to hned vedle, cesty tam jsou siroky, takze nas bezproblemu muze jet vic vedle sebe, coz na ladronce nejde :/ co vy na to? byli jsme se tam projet v patek odpo a byla jsem moc spokojena.
13. dub 2009 ve 20:48  • Odpověz
ok, dáme si vědět. souhlasím s ladronkou, je mi to jedno, kam mám jet, stejně musím do busu a přestupovat, tak je mi to jedno, tohle mám aspon jen s jedním přestupem ...
já bych vás ráda viděla, vyměnila si zkušenosti - teda spíš se od vás poučila :slight_smile:, tak snad to vyjde
13. dub 2009 ve 20:52  • Odpověz
tak uz jsme 3 :slight_smile:)) hura
13. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz
no tak mě se na ladronce líbí ta restauračka, jsem myslela že sednem na "kafíčko" a pokecáme...ne že budeme celou dobu kočárkovat mezi bruslařema :wink:
leda že bysme si vzaly brusle s sebou...
13. dub 2009 ve 21:21  • Odpověz
kaci ale 3 vedle sebe na ladronce jit nemuzem vubec :( ale prizpusobim se
13. dub 2009 ve 21:26  • Odpověz
jsem spíš pro ladronku...
pokud se rozhodnete pro hvězdu, písněte mi prosím název zastávky...na hvězdě to neznám
doufám, že mi tam pojede busík z dejvic, nerada bych přestupovala 2x...
13. dub 2009 ve 21:53  • Odpověz
kaci z dejvicky ti jede 174
tak jo, ladronka, ale obavam se ze ona vytouzena restauracka bude plna k prasknuti :sweat_smile:
13. dub 2009 ve 21:56  • Odpověz
zastavka je stejna jak pro hvezdu tak pro ladronku- vypich
13. dub 2009 ve 21:57  • Odpověz
Holky, když budeme šikovný, můžeme zvládnout oboje :wink: I brusle sebou vzít můžeme, ale já bych se s tím kočárkem asi zabila :grinning: no nevim no... ale restaurace je tam dobrá :wink:
13. dub 2009 ve 22:45  •  1 dítě  • Odpověz
ja bych brusle taky radsi dala jindy, jeste jsem to s kocarkem nezkousela a hlavne nejsem zadnej zdatnej bruslar :slight_smile:)))

holky, muzem jit do estaurace na neco dobryho a pak se projit, kdyz budete chtit byt porad tam, tak neni problem, ja pujdu do hvezdy sama, stejne na slunicku nevydrzim a prcka na slunicku mit taky nechci :slight_smile:
14. dub 2009 v 08:08  • Odpověz
holky tak jak? koukala jsem na busy, muzu tam prijet asi ve 12,20 nebo 13.20 a zpatky tak ve 4. Takze spis pojedu po ty dvanacty :slight_smile:
14. dub 2009 v 09:00  • Odpověz
ahoj, teda tenhle čas je pro mě trošku blbej... já to plánovala tak na druhou tam a zpátky po pátý... domluvila jsem se s martinem, že by mě po pátej vyzvedl...

taky jsem na bruslích s kočárkem nezkoušela a v podstatě jsem na nich nestála asi 2 sezony, no možná už 3, takže taky zdatnej bruslař nejsem... :unamused: nicméně se chystám tento sport oprášit.

tak dejte vědět jak časově...
14. dub 2009 v 10:14  • Odpověz
kaci ja to beru podle kojeni, kojim tak ve 2 a pak v 5, na tu patou bych uz potrebovala byt doma, h. prjde brzo z prace a pujde zkusit ty brusle prave...
no ale neva, se tam muzu nejdriv pochazet sama a pak za vama dorazit... akorat,ze kdyz zacnu krmit ve 2, tak milacek si sosa tak pul hodiny :grinning:
14. dub 2009 v 10:30  • Odpověz
kaci ja jsem se zase zacala ucit na bruslich predloni vlastne... jako mala jsem si na lede zlomila ruku a pak uz jsem se na brusle bala.. a kdyz mam na bruslich pomalu 2m, tak mam precejenom respekt z vysky :grinning:
14. dub 2009 v 10:33  • Odpověz
no tak to by bylo taky v pohodě, dorazila bych cca na půl třetí, jak mi to vyjde, popř. se taky projdu :slight_smile:
14. dub 2009 v 10:34  • Odpověz
no tak vejška je rozdíl i pro nás menší, taky si připadám nějak moooc vysoko, natož pro tebe :slight_smile:
14. dub 2009 v 10:35  • Odpověz
autor
ahoj holky, můžu se k vám přidat ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2009 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz
bukca jasan berem tě! stíháš to na tu druhou nebo přijdeš už po jedný jako feb ? :wink:
14. dub 2009 v 10:51  • Odpověz
dobré ráno,

koukám že se jdete srazit, tak si to moc užijte :wink:

my se máme tak nějak všelijak, přes den kojím co 2 hodky a v noci cca po 3 hodkách, stále se to neupravilo, fuuuuj
14. dub 2009 v 11:05  • Odpověz
ahoj jáji! nechceš taky dorazit? bylo by to mooooooc fajn!

feb...beat psala, že tam snad může být něco po jedné, uvidí podle mudr. a dopravní situace. a zpátky kolem páté

jáji ty teda krmíš hodně často, tomík tě pěkně vysosává :wink:
14. dub 2009 v 11:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.