• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
autor
kači ... nestihnu .. z Ostravy tak 4-5 hodin autem a pak bloudění po Praze :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dub 2009 v 11:14  •  2 děti  • Odpověz
kaci...pro mě to je z ruky :unamused: jo jo asi prochází spurtem, snad to brzo skončí
14. dub 2009 v 11:20  • Odpověz
bukca, jáji...škoda :frowning2:
14. dub 2009 v 11:24  • Odpověz
kaci...já vím, holt jsme z jiné strany Prahy :frowning2:
14. dub 2009 v 11:33  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: já se dnes taky výjimečně nezúčastním :wink: radši si půjdu sednout ven na zahradu ... dneska mě chytla nějaká uklízecí mánie ... jinak Velikonoce byly super ...
14. dub 2009 v 11:35  •  2 děti  • Odpověz
kaci beat mi taky psala, nakonec prrijedu v pul 2, tlustinek si dnes posunul kojo o hodinu spi jak zabitej, nemuzu ho probudit
14. dub 2009 v 11:48  • Odpověz
Ahojky všem...už zase pracovně...víkend super...sice jsem makala na úklidu zahrady a zahr.domku, že jsem večer skuhrala na záda, ale jinak super :slight_smile:
14. dub 2009 ve 12:15  • Odpověz
autor
dobré ránko ...

jenom ať nezapadneme někam dospod ...

jaký byl včerejší srazík???
15. dub 2009 v 07:33  •  2 děti  • Odpověz
ahoj bukco, sraz byl fajn :slight_smile: slejzaly jsme se postupne, pak usedly v restauracce na zahradce, nakrmily deti, pokecaly :slight_smile:)
15. dub 2009 v 10:14  • Odpověz
čau holky, jsem v prd.... začala jsem špinit, sice malinko, je to takové hnědé, ale špiním :frowning2: :frowning2: :frowning2: po obědě jedu k doktorce, asi se do té doby zblázním :frowning2: :frowning2:
15. dub 2009 v 10:36  • Odpověz
paji uplne ti rozumim, ja jela v tehu kvuli spineni na pohotovost 3x, bylo to svetle hnede, docela dost... a pokazde narazove, po par hodinach to prestalo uplne, takze u doktora uz zadny spineni nebylo, jen zbytky v pochve, taky jsem myslela ze zesilim kdyz jem cekala v cekarne kdy prijdu na radu na UZ. Drzim moc palce, dobre to dopadne, stava se to docela casto. At ti to co nejrychleji utece a dej pak vedet
15. dub 2009 v 10:54  • Odpověz
kurňa a teď mě nějak bolí v podbřišku, tak nevím, nevím :confounded:
15. dub 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
paji .. neboj, to bude ok .... dej hned vědět

já jsem dneska zase praštěná pytlem ... jsem nějak unavená
15. dub 2009 v 11:23  •  2 děti  • Odpověz
bukco ja dneska taky, rano me bolela lava a vubec jem se nemohla vyhrabat z postele
15. dub 2009 ve 12:08  • Odpověz
autor
ty aspoň můžeš být doma, ale já trčím v práci ...
15. dub 2009 ve 12:17  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky, srazík byl moooc fajn :slight_smile:
akorát jsme klasicky zapomněly fotit... daneček je už pořádnej chlapák, sofinka krásná holčička a naše eminka je proti nim ještě úplný miminko :slight_smile:, no jo, aby ne, dneska je jí 19 dní:slight_smile:
pajjo, držím palečky, at to není nic vázného

my jdeme odpolko na kyčle, tak taky bojim, snad bude vše ok
15. dub 2009 ve 13:16  • Odpověz
autor
kaci ... škoda, že jste nefotily ...

kyčle budou určitě super ....
15. dub 2009 ve 13:36  •  2 děti  • Odpověz
co ta paja... :unamused:

info pro beat: dnes jsem poprve cvicne na ven dala daneckovi bodycko s kratkym rukavem + teplacky, a hlasim ze je to uplne v pohode, sahala jsem mu porad na cely rucky jestli nebudou studeny, nebyly ani vlazny, ale porad teply. takze v pohode fakt... ono v tom kocarku je precejenom jiny klima :slight_smile:
15. dub 2009 v 15:32  • Odpověz
autor
paji .. copak je s tebou ???
15. dub 2009 v 15:42  •  2 děti  • Odpověz
teda paji, snad to dopadlo dobře, ufff držím palec
15. dub 2009 v 16:34  • Odpověz
čauky, tak už jsem u pc. Kontrola u dopadla dobře, prcek roste a zase mával. Doktorka říkala, že tam nic nevidí a doporučila mi zůstat doma. Takže vyčerpám dovolenou a potom asi tu nemocenskou. Dala mi nějaké pilule (vůbec si nepamatuju na co říkala že jsou :sweat_smile: ale vše vypadá dobře. V úterý jdu na další utz, tak snad se to do té doby uklidní. Jinak jsme 11+5tt, rodit bysme měli 30.10. a máme něco přes 5cm. Ten kámen co mi spadl ze srdce musel být slyšet až v Praze :wink:
15. dub 2009 v 16:35  • Odpověz
ufffff, supeeeeeeeer, jsem ráda že jste v pořádku :wink:
15. dub 2009 v 16:42  • Odpověz
paji, ufuf, tak to je stejny jako se mou tehdy, brala jsem nakej progesteron a mela jsem byt radsi v klidu. Do prace jsem nechodila, takze jsem byla doma tak jako tak, kdybych do prace byla byvala nastoupla, moc bych se tam neohrala :grinning:
15. dub 2009 v 16:59  • Odpověz
Ahoj holky,
Paji to je bezva, že jste v pořádku. To budeš rodit o pět dni později než já, i když třeba to bude jinak.
Já dnes byla na zkoušce takže jsem docela hotová, unavená bolí mě hlava, ale naštěstí jsem to zvládla díky dobrým otázkám tak zase o jednu starost míň.
15. dub 2009 v 17:05  • Odpověz
adel vis jak to chodi ;) mela jsem rodit 4 dny po jaje a nakonec jaja rodila 2 tydny za mnou ;)
gratuluju ke zkousce :slight_smile: kolik ti toho jeste letos chybi?
15. dub 2009 v 17:19  • Odpověz
autor
paji .... super, jsem na tebe celou dobu myslela ..... ten šutr co spadl, jsem slyšela v Ostravě :grinning:
15. dub 2009 v 18:29  •  2 děti  • Odpověz
Feb ještě 4 zkoušky a pak státnice. Jo já vím jak to bylo však proto říkám, že je to jen kdyby to tak bylo :slight_smile:
15. dub 2009 v 18:31  • Odpověz
ach jo, zda se ze pres moje snazeni bude mit danecek stejne ekzemek :( no jo, geny se jen tak obejit nedaji. doufam ze kdyz uz, tak nebude mit nakou tezkou formu... :frowning2:
15. dub 2009 v 19:45  • Odpověz
autor
feb ... u nás to bylo tak, že z mamky to šlo na mě a jí se to úplně vytratilo ... asi to tak bude i u teb :unamused: e
15. dub 2009 ve 20:07  •  2 děti  • Odpověz
mne se ted o vikendu ekzem rozjel, na levy ruce nenatahnu prostrednicek, jinak by mi popraskal do krve, je to des :( nevzala jsem si s sebou svoje mydlo k tchyni... to myslim je pricina :(
danecek ma trosku hrubsi tvaricky a jeden svetlej flicek na hrudnicku
15. dub 2009 ve 20:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.