• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
jo jinak holky hlasim ze tehotenskej test negativni :grinning:
jsem si dnes uvedomila, ze jsme danecka pocali pred rokem 11. nebo 12. dubna :sunglasses:
15. dub 2009 ve 20:52  • Odpověz
ahoj holky,
feb to je pech s tím ekzémem. já se taky bojím, co naše malá, jestli to po mě zdědí :unamused:

beat tak homeopatika nevim jestli zabrala.... jako malá vydržela dneska u prsu docela dlouho, už jsem skoro jásala, ale pak stejnak vyžadovala nutrilon... jediný co z toho ted je, je že mě děsně bolí levý prso...tak nevím, jestli je to tím, že se tam udělalo víc mléka nebo tím, že byla přisátá fakt dlouho...jako bradavka nebolí, ale to prso bolí jinak celý....chjo :cry:
sousedka mi půjčila váhu, tak zítra budu poctivě vážit před a po kojo a uvidíme... konečně budu vědět, kolik jsem jí schopná dát.

tak pa holky, ještě snad stihnu vložit nějaký nový fotky
15. dub 2009 ve 21:50  • Odpověz
jo, a kyčle máme v pořádku, nemusíme extra balit
15. dub 2009 ve 21:52  • Odpověz
kaci bezva ze kycle ok :slight_smile:
naky fotky pridej, at malou poadne vidime, v utery byla pekne zachumlana :sunglasses:
16. dub 2009 v 09:00  • Odpověz
jezis jak je malicka a hubenoucka :slight_smile: kdyz to srovnas s moji fotkou jak je danecek v kybli- to byl tak zhruba stejne starej :slight_smile:
16. dub 2009 v 09:02  • Odpověz
holky vite o me napadlo vcera, jestli tady tu diskuzi vydrzime tahnout do 2. deti, treba do jejich skolniho veku nebo jak... :grinning:
16. dub 2009 v 09:04  • Odpověz
autor
dobré ránko ...

feb nikdy nevíš, jak dlouho se to potáhne .. třeba to vydržíme, i když poslední dobou to tady hrozně vázne
16. dub 2009 v 09:08  •  2 děti  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
jsem ráda, že to s pajou dopadlo dobře :slight_smile:
kaci - super, že kyčle ok, malá je krásná :dizzy_face:
bukco - a co ty? jak se cítíš?
16. dub 2009 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz
autor
lufe ... dneska kupodivu dobře ... mám super náladu

včera mi moje kamarádka posílala UTZ a je v tom samém týdnu co já, ale ona už má srdíčko, byla předevčírem na kontrole ....
16. dub 2009 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz
bukco ale na druhou stranu, aspon se to da docist, treba do lednovek jsem chodila pred porodem, aLE TED NE, PROTOZE TAM CHODI MOC HOLEK, STRASNE SE TAM TOHO NAKECA A NEMAM SANCI TO DOCITAT
16. dub 2009 v 09:43  • Odpověz
bukco sak ty uz taky brzo budes mit srdicko :slight_smile: byla jsi brzo na UZ abys to mela potvrzeny, bylo jasny ze tou dobou jeste srdicko nebude videt- pockej priste uvidis srdicko jak pumpuje o 106 :slight_smile:
16. dub 2009 v 09:45  • Odpověz
Zdarvím ...hezké pozdní ránko....pořád makám , zakládám pro šefika novou firmu, koupil cihelnu a tak ke své firmě mám ještě novou chjoooo:frowning2: no pěkně mě to už nebaví...kolegiňka jde na mateřskou na začátku květka...cca o měsíc dřív než půjdu já....bych šla taky už teď chi...
Jinak jsme ok...pěkně rosteme, včer ajsem byla na krvi kvůli tomu RH faktoru a tak za 14dní uvidíme ...
Paja jsem ráda, že jste ok...
Bucka...taky už budeš mít srdíčko, stejně je to super, že se to povedlo :slight_smile:
Lufe : a jak u Vás vše ok ?
16. dub 2009 v 09:46  • Odpověz
autor
já doufám, že v pátek příští týden na mě srdíčko vykoukne
16. dub 2009 v 09:49  •  2 děti  • Odpověz
bukco pristi tyden to uz bude obrik-mimino :slight_smile:
16. dub 2009 v 09:51  • Odpověz
autor
doufám ... teď jsem byla objat záchodovou mísu ... fujjj ... a pálí mě žáha
16. dub 2009 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
Bukci neboj určo už je srdíčko i teď v tuhle dobu jenže Ty o tom ještě nevíš. A jaj objímat záchodovou mísu to Ti teda nezávidím. Já teda musím zaťukat jsem nezvracela ani jednou jen pořat ta těžkost od žaludku jakoby po flámu, ale je fakt, že poslední týden už se to spravilo a dokonce včera už jsem zvládla i hodinu a půl jet autobusem do Ostravy z čehož jsem teda měla hrozný strach takže snad už ani mísu obímat nebudu.
Feb jo tak zatím nám to kecání rok vydrželo tak snad vydrží i dál i když nekecáme tak často jako dřív tak o sobě víme a to je nejdůležitější.
16. dub 2009 v 11:56  • Odpověz
feb - no uvidíme, jak dlouho nám to vydrží, máme kliku, že nás tu moc není a vše se dá zvládat ...
hasev - teda ty seš pracant, já bych šla na mateřskou hnedka, jinak mě ty záda nakonec tak bolely, že jsem zašla k mudrovi a vyfásla jsem magnézko, od té doby je to ok, akorát zjistil, že mám jaksi kratší čípek, tak uvidíme 24. na kontrole, jak to bude vypadat, doufám, že je vše ok, jinak my taky rostem jak z vody .... jak mě bolely ty záda, tak bříško pěkně poskočilo ...
bukco - snad to s těma nevolnostma brzo přejde, ale zas víš, že prďolka se hlásí ...
16. dub 2009 ve 12:06  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj, hlásím se po 3m kontrole

má 5555g a 64,5cm, za měsíc přibral skoro 600g a vytáhl se o 6cm :sweat_smile:
16. dub 2009 ve 12:21  • Odpověz
autor
ahoj jaji ....

to už jste ale velci a šikovní .. jen tak dál :sweat_smile:
16. dub 2009 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz
jo a budu prodávat věci po Tomíkovi, tak kdybyste někdo něco chtěl :grinning:
16. dub 2009 ve 12:28  • Odpověz
ahoj holky, jáji tomík je teda šikovnej, jak krásně roste :wink:

feb..no jo, co bys taky chtěla od mimča, který váží 3050... daneček byl větší už při narození a je to kluk, ty bývaj větší, takže fakt nemůžeš srovnávat. naše malá bude menší než on ve stejném věku prostě pořád... maličká ani není, má 53 cm, a hubeňoučká zatím je, ale ona to dožene, je to šikulka, jak krásně papá... za týden přibrala dalších 200 g.
navíc daneček je opravdu obřík :slight_smile:. myslím, žes říkala, že má už skoro 7 kg ne? to už je pořádnej chlapák!

jinak holky mám půjčenou váhu od sousedky. jen na dnešek, ale myslím, že závěr udělat lze.
zvážila jsem malou ráno před kojením a pak po kojení, kojila jsem 30 minut a podle váhy měla o 20 g víc než při krmení. tak se nemůžu divit, že má hlad a vytáhne 90tku příkrmu. za chvíli budu muset dávat víc, mám pocit, že jí to přestává stačit, budí se čatěji než dříve...
dýl kojit asi nemá smysl, ona saje, ale prostě vážně asi není co.
akorát mě z toho bolej prsa, už mě zase bolí to pravý jako blázen, mám v něm takovou tvrdou bulku, dočetla jsem se že by to mohl být ucpaný kanálek. tak před kojením nahřívám a snad se to uvolní. je to trochu lepší než v noci...

tak ted stojím před rozhodnutím, jestli má smysl dál přikojovat, i když takhle malinko. jestli i tenhle trošek co jí dám, je pro ní prospěšný . pokud jen trochu ano, budu v tom pokračovat dál. ale pokud ne a 20 ml mléka je nanic, je to jako bych jí nedala nic, tak můžu přejít rovnou na UM :frowning2: a přestat trápit jí i sebe.
co myslíte holky?

vážit budu dneska celej den a večer teda uvidím, jestli se to pořád pohybuje kolem 20 ml nebo jestli to kolísá...
16. dub 2009 ve 13:01  • Odpověz
jáji - já věcičky nee :slight_smile: mám velkou zásobu a ty velikosti nám budou bůhví dokdy. takže já zatím nic nekupuju, až podle toho jak poroste :slight_smile:
16. dub 2009 ve 13:02  • Odpověz
Jaji já bych asi i nějaké věcičky koupila, ale buď by se to muselo řešit přes poštu nebo až v červnu kdy bych měla zřejmě jet do Prahy :slight_smile:
16. dub 2009 ve 13:06  • Odpověz
adel...tak já ti pošlu fotky, kdybys chtěla do meilu :slight_smile:) a na ceně bychom se domluvily :slight_smile:)) a klidně poštou
16. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz
kaci...pokud to je fakt jen 20ml a víc ani ránu, tak bych se na to asi vykašlala

jinak to naše dítě se furt chce přetáčet na břicho ale neví co s tou jednou rukou, to je sranda
16. dub 2009 ve 13:31  • Odpověz
Jaji Ok emailovou adresu máš v IP.
16. dub 2009 ve 13:42  • Odpověz
jaji - můžeš ty fotky poslat prosím i mě, taky bych se koukla, co nabízíš ... :slight_smile:
16. dub 2009 ve 13:50  •  2 děti  • Odpověz
lufe..na tebe meil mám viď??
16. dub 2009 ve 13:51  • Odpověz
možná jo, ale písla jsem ti ho znova do IP
16. dub 2009 ve 13:52  •  2 děti  • Odpověz
posláno, tak kdyby se něco hodilo, dejte mi vědět :slight_smile:) dala bych i nějak dáreček :wink:
16. dub 2009 ve 13:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.