• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
jaji - prosím tě a jaký jsou to velikosti a jaká je tvoje cenová představa? já teď pojedu do cvičení, pak bych na to sedla a dala ti vědět ...
16. dub 2009 ve 14:13  •  2 děti  • Odpověz
lufe...adel tě předběhla, vzala vše :grinning: ale budou další věcičky :wink:
16. dub 2009 ve 14:16  • Odpověz
je tak to je smůla a adel má štěstí, no co, snad příště ... :slight_smile:
16. dub 2009 ve 14:17  •  2 děti  • Odpověz
lufe...já ještě projdu zbytek a nafotím, pak ti to pošlu
16. dub 2009 ve 14:19  • Odpověz
Lufe promiň tak až bude Jajinka prodávat větší věcičky tak je přenechám Tobě ju? :slight_smile:
16. dub 2009 ve 14:19  • Odpověz
kaci jakypak "skoro 7kg" :grinning: mel 7360 na 3m prohlidce
jaj tak to je tomik delsi nez danecek, ale jinak je to teda drobek
16. dub 2009 ve 14:20  • Odpověz
adel...některé věcičky jsou teplejší, to se ti bude hodit :wink:
16. dub 2009 ve 14:20  • Odpověz
adel - nic se neděje ... :slight_smile: jsi lepší obchodník :grinning:
16. dub 2009 ve 14:21  •  2 děti  • Odpověz
Jaji no právě já musím kupovat spíš teplejší takže se budou hodit. Děkuju moc fakt jsem ráda. :slight_smile:
16. dub 2009 ve 14:22  • Odpověz
no já bych právě musela vybrat jen něco, ale ty věcičky jsou fakt kouzelný :dizzy_face:
16. dub 2009 ve 14:23  •  2 děti  • Odpověz
feb..fakt je delší?? kolik má Daneček??
16. dub 2009 ve 14:24  • Odpověz
mel 64 na 3m kontrole
16. dub 2009 ve 14:25  • Odpověz
Lufe spíš rychlejší :slight_smile: , ale aspoň se mi zlepšila nálada protože mám trable z placením šeků. Platila jsem telefon a satelit 30.3. a psali mi SMS ať zaplatím. Tak jsem tam volala a že jim to nepřišlo. Tak jsem volala na účet a chyba se stala tam vůbec transakci nepřevedli tak jsem se s tím nerval, že mi málem zablokovali telefon a teď mám aspoň lepší náladu za tak super obchod :slight_smile:
16. dub 2009 ve 14:26  • Odpověz
feb...tak to je jen o půl cm :grinning:
16. dub 2009 ve 14:27  • Odpověz
koukam ze danecek je v garfu s hmotnostne-vyskovym pomerem asi na 75. percentilu, tomik je asi na 5. takze na spodni hranici normy, fakt cahoun-hubenour :slight_smile:
16. dub 2009 ve 14:29  • Odpověz
no jo celej tata noooo :grinning:
16. dub 2009 ve 14:31  • Odpověz
čus holky tak se k vám hlásím po dlouhé odmlce, která bohužel ještě dlouhá bude :frowning2: ani vás nestíhám dočítat.
furt jsem na stavbě a uklízím. sem si k vám přišla postěžovat bo nemám kde jinde. manžel mě neskutečně s.re se stěhováním - jen proto, že slíbil nějakýmu blbýmu kamarádovi náš byt do konce týdne tak se prostě musíme stěhovat do stavby - spodek není vůbec dodělanej je tam plno stavebního prachu a furt tam dodělává podlahu (s toho se samo dost práší). nicméně to mu nezabránilo, že dnes (řekl mi to včera!) odvezl pohovku, stůl televizi apod. a prý do zítřka do večera musím vše ostatní (rozuměj celej byt) sbalit aby se to mohlo převézt. sice to na stavbě není kam dát, ale to prej neva, budeme to mít prostě v krabicích (oblečení, kosmetika atd.) Kdyby aspoň zajistil ty blbý krabice!!! nic vys.al se na to, krabice nejsou, prý kupovat nemám že je to zbytečný, že zajistil přepravky 6ks a velký pytle tak ať to naházím do pytlů, že přepravky bude muset vrátit! je v práci, dovolenou si vzít prý nemůže, brácha se na mě taky vys.al takže to celý balim úplně sama. nevím co mám dělat, to prostě nezvládnu a všichni na mě kašlou....mám z toho pěknou depku..... :frowning2:
no snad sem vás moc nevytrhla z tématu, ale potřebovala jsem si postěžovat
16. dub 2009 ve 14:31  • Odpověz
delfi...ty bláááááho, tak to je manža celkem frajer, to by mě nas.al docela brutálně!!!! co si jako myslí??
16. dub 2009 ve 14:36  • Odpověz
delfi, to je des teda, prece jenom 28tt uz neni zadny pianko.... mela bys to manzelovi durazne pripomenout :angry:
16. dub 2009 ve 14:36  • Odpověz
delfi...ty jo to je záhul na těhuli. drž se kočko, hlavně klídek. když to nesthihneš, ono se to nepo :wink:
16. dub 2009 ve 14:37  • Odpověz
celej byt jem loni sama balila pri uceni na statnice, vim jakej je to vopruz a makacka, natoz v tehu!!
16. dub 2009 ve 14:37  • Odpověz
Delfi teda já jsem na mojeho taky dneska nasr, ale toto teda je fakt hnus.
16. dub 2009 ve 14:40  • Odpověz
jaji: no on taky samo maká - na baráku dodělává tu podlahu - akorát mě sere, že to prostě neumí zorganizovat a já to pak vyžeru.
holky dík za podporu....teď aspoň jím, takže si můžu odpočinout, ale jinak to asi nepřežiju....snad to bude vše v pohodě a nubudu z toho mít zdarv. problémy - to by ještě scházelo.
on si manža nějak neuvědomuje, že teď už toho vážně zvládnu jen zlomek toho co normálně a navíc nemůžu se přemáhat tak jako kdybych nebyla těhu. to mě pak začně bolet břicho a musím si lehnout.
16. dub 2009 ve 14:43  • Odpověz
delfi-...já chápu že taky maká, ale on není těhotnej :angry:
16. dub 2009 ve 14:44  • Odpověz
holky ja mam tak opaleny hrbety rukou :slight_smile:))) od strkani kocaru a vubec, konecne mamjakstaks zdravou barvu na moje pomery :grinning:
16. dub 2009 ve 14:47  • Odpověz
feb..já taky, já teda celé ruce a i ramena :grinning: skoro jako od mooore coo??
16. dub 2009 ve 14:48  • Odpověz
holky já chci takyyyyy-se strašně na to kočárkování těším
16. dub 2009 ve 14:50  • Odpověz
autor
delfi .. ty jo, ten manža je ale v.l ... já bych se na to vykašlala a nepřmáhala se ... až to bude, tak to bude .... se přece nepo.... no ne?
16. dub 2009 ve 14:58  •  2 děti  • Odpověz
jasne ze mam taky cely ruce, ale ty hrbety rukou nejsou obvykle v tuto rocni dobu ;) to je poroste tim jak furt drzim madlo kocarku :slight_smile:))
ja se teda mazu porad kremem s faktorem, nechci byt ve 40i jak indianska babicka :grinning:
16. dub 2009 v 15:06  • Odpověz
bukca: on si to spíš neuvědomuje že těhu přináší nemalá omezení, než že by na to kašlal. hi to je sranda před chvílí jsem ho hanila sama a teď ho obhajuju. holky máte pravdu v tomhle je trochu neuvědomělej. mu budu muset říct že to prostě nestíhám a basta! akorát se bojím, že to pak začne balit on a to způsobem - naházím to všechno do pytlů bez ladu a skladu, bez systému a jedno před druhý. protože vybalovat to budu samo já. to chápete že si to radši udělám celý sama, resp. zorganizuju to sama, ať s tím pak nemám ještě víc práce.
tak jsem se najedla a už jsem trochu klidnější. ještě dezert a jdu zase balit.
bukca jinak jsem postřehla že už máš hnusný těhu příznaky (objímání mísy) - super gratuluju, vše se vyvíjí jak má. :wink:
16. dub 2009 v 15:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.