• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
autor
delfi .. no nevím, jestli je to super .. mi to rozhodně super nepříjde, ale co ... mimís o sobě dává znát
16. dub 2009 v 15:52  •  2 děti  • Odpověz
http://www.detskyraj.cz/zbozi/6710-emitex-slunecni-striska-
http://www.babystyle.cz/kocarky-teutonia/teutonia-slunecni-striska

nasla jsem ze existuje tohlecto, treba to nekterou z vas muze zajimat, pokud nechcete pres kocar hazet plenu, coz neni zrovna uplne esteticke :slight_smile: my vzhledem k tomu, ze hlubokej kocar uz moc dlouho pouzivat nebudem tak to neporidim, ale mit letni dite tak o tom premyslim
16. dub 2009 v 16:26  • Odpověz
i kdyz vlastne to jde i na sportak, hm, no uvidime, v lete budem stejne nejvic pouzivat ten vozejk za kolo i misto kocarku
16. dub 2009 v 16:28  • Odpověz
feb...já to viděla i na sporťák, kámoška to bude kupovat :wink:
16. dub 2009 v 16:28  • Odpověz
holk co uz mate deti, chtela jsem vas poprosit, kdyz pojedete nekam na nakej peknej vylet kterej se da absolvovat i s kocarkem, dejte pleas vedet :slight_smile:
16. dub 2009 v 16:29  • Odpověz
třeba tady: http://www.ecipisek.cz/detail/clona-na-kocarek/13/2687/

my jsme byli v průhonickém parku, tam si byla??
16. dub 2009 v 16:30  • Odpověz
jojo, tam je to bezva, byli jsme tam minuly vikend
16. dub 2009 v 16:42  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem vás dočetla. Neměla jsem teď moc času koníkovat. Z Hostivic jsme přestěhovali na chatu půl baráku a tak jsem tady taky vybalovala, uklízela a to vše mezi kojením a nošením :slight_smile: Taky tady zrovna sejeme novou trávu a oprašuju záhonky po zimě...no hotová venkovanka :slight_smile:

Jinak ruce z kočárkování mám opálené úplně stejně :grinning:

Delfi - nepřeháněj to s balením a úklidem, hlavně nic netahej, ono se to nepo.... A kdyžtak to vem z té lepší stránky - už budete bydlet v novééééééém.

Jinak holky, pěkně vám to těhu utíká....týdny hezky naskakujou.
Bukčo, ty se raduj i ze zvracení, patří to k tomu a ještě nedávno bys obětovala cokoliv, za takovou pozitivní zprávu, tak se drž kočko.

Káči, tak jestli Eminka vysosne fakt jen 20 tak to fakt asi nemá smysl :frowning2: Doufám , že se ještě přihlásíš s pozitivní zprávou po dalším vážení.
16. dub 2009 ve 20:38  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj beat
16. dub 2009 ve 20:43  • Odpověz
kaci, kazdej mililitr je dobrej, aspon ted v zacatku, davas maly protilatky, prospesny to samozrejme je i kdyz je to trapeni pro tebe, zkus to jeste vydrzet..
16. dub 2009 ve 21:11  • Odpověz
čus holky hlásím se z balící mise....najedla jsem se, prospala a už jsem v poho. manža přišel a říkal že se to nepos.re, že se nemám moc namáhat, dokonce mě honil do postele ať si odpočinu. tak to tady už v klidu balim a neřeším. odpoledne se mnou dost cloumaly hormony (sem to asi trochu přehnala), teď už jsem v pohodě a hlavně manža sám od sebe mi řek ať se nepřepínám
feb: ta sluneční stříška je prý super, já si jí určo budu kupovat. od emitexu je prý lepší než od teutonie (i když mám kočár teutonia).
beat: tý brďo přestěhovat půl baráku a pak ještě stihnout zahrádku - samo ještě se sofinkou - to smekám. jojo už konečně budu bydlet ve vysněném baráčku!
16. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz
feb...jasně že se snažím vydržet, co to půjde :slight_smile:
16. dub 2009 ve 21:22  • Odpověz
kaci jeste me napadlo, stridas prsa pri kojeni? klidne je vystridej nekolikrat, kdyz totiz odstrikavam a moc to netece, tak to odstrikavam nastridacku a tece to tak lip.A hodne pij, vodu a kojici caje ve velkym, asi stejne uz zkousis prvni posledni, jsi skvela mamca ze to nevzdavas, plno zenskejch by se na to uz na tvym miste davno vyprdlo :sweat_smile: snad se to jeste da do pohybu... kazda kapka dobra :slight_smile:
16. dub 2009 ve 21:34  • Odpověz
delfi a v cem je lepsi emitex kdyz teda pominem cenu? ;)
16. dub 2009 ve 21:34  • Odpověz
kaci....snaž se ale mám známou co se snažila 2 měsíce a stejně to víc nešlo, teď už odstříká jen 10ml, takže konec, hlavně se nestresuj, já vyrůstala na sunaru a taky žiju :grinning:
16. dub 2009 ve 21:35  • Odpověz
feb: no hlavně je levnější a udělá stejnou službu a je univerzální. třeba ten teutonia jde jen na jejich sportovní stříšku...
kaci: no obdivuju jak to fakt nevzdáváš moc držim palce :wink:
16. dub 2009 ve 22:14  • Odpověz
jaji jasne, i ze sunaru se da vyrust a jak vid :grinning:
ale dokud to tece tak bych to mimisovi davala... :slight_smile:

holkyyy, konecne mame fotky a atelieru a jsou supeeer :slight_smile: zitra je dam do alba (musim je dost zmensit, jsou v nakym obr formatu)
16. dub 2009 ve 23:24  • Odpověz
ahoj holky, tak se nam pocasi zkazilo co :( no snad se to zas brzo vylepsi :slight_smile:
17. dub 2009 v 08:12  • Odpověz
autor
ahojky .... u nás ještě krásně svítí sluníčko, ale odpoledne se to má pokazit

feb .. co ty fotky?
17. dub 2009 v 09:02  •  2 děti  • Odpověz
ahoj,

je dobře že prší, po tom sluníčku :slight_smile:) jinak noc hrůůůzná

jooo holky, hlavně teda Lufe, mám další věcičky, až nafotím, tak ti to pošlu jako první ju???
17. dub 2009 v 09:34  • Odpověz
autor
jaji ... Lufe je v Brně :unamused:
17. dub 2009 v 09:47  •  2 děti  • Odpověz
co dělá v Brně?
17. dub 2009 v 09:51  • Odpověz
autor
já už zase nevím ... včera mi to psala, ale už si to zase nepamatuji ... myslím ale, že něco s plínami, ale 100% to nevím .... prý je to těhudemence a ta se mě teda drží zuby nehty
17. dub 2009 v 09:55  •  2 děti  • Odpověz
tak holciny, na www.picasaweb.google.com/flekounci jsou novy fotky, je jich more a nechce se mi je zmensovat a pak nahravat sem, jsou v obrovskym formatu. Je to 3. album, na obalu je cernobila fotka. Pak jsou taky novy fotky v prvnim albu- fotky z velikonoca tak... tak pokud chcete tak mrknete :slight_smile:
17. dub 2009 v 09:56  • Odpověz
autor
feb .. krásné fotky
17. dub 2009 v 10:05  •  2 děti  • Odpověz
diky bukco, jsem z nich uplne nadsena :slight_smile: fotit se zas pujdem tak za 3m, az se bude dat flekinkem blbnout, litat a tak :slight_smile:
17. dub 2009 v 10:10  • Odpověz
autor
a feb na kolik to tak vyjde ?
17. dub 2009 v 10:14  •  2 děti  • Odpověz
autor
letadálko je stejně nejkrásnější fotka ... z ní jsem úplně mimo .. krááááásnéééé
17. dub 2009 v 10:19  •  2 děti  • Odpověz
za tehu fotky jsme platili myslim 900, ted 1200, ale to proto ze to jsou znamy tak trochu... normalne vyjde foceni tak na 2000, podle oho kolik taky chces fotek. My uz priste taky jdem za 2000 :slight_smile: pokud budem chtit toho tolik co ted ;) ale byli jsme tam asi 2,5h, to vis, foceni s ditkem je na delsi lokte ;) i tak je cena dobra. Urcite se to vyplati, protoze tak hezkou fotku doma proste neudelas...
17. dub 2009 v 10:21  • Odpověz
bukco :slight_smile:))
planujete se jit vyfotit az budes mit pupek? :slight_smile: ja byla 35+0, o je podle me dobrej cas, kamoska mela naplanovano nak 36tt a uz to nestihli o 2dny, rodila driv...
17. dub 2009 v 10:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.