• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
danecek v tomhle pocasi asi celej den prospi nebo co :grinning:
17. dub 2009 v 10:50  • Odpověz
ahoj holky,
díky za podporu, nevzádám to i když je to někdy těžký (piju litry vody, čajů atd.), ale prostě to nestačí. do toho to bolavý levý prso - emminku ted využívám jako odsávačku, protože odsávačkou mi to prostě nejde. ale emminka mi moc pomáhá, je moc statečná a šikovná.... půl hodky saje a vysaje si jen 20... to musí být trpělivost.
co vám budu povídat, občas to na mě padne a obrečím to, zrovna ted třeba :cry: je mi to líto, ale nenadělám nic.
taky jsem vyrostla na sunaru...

jinak feb.. krásný fotky...
já už musím taky zřídit albumek na rajčeti nebo piccassovi. na picassa web to jde taky zaheslovat, že se na to nemůže koukat každej? musím to prostudovat, jak se to dělá...

jinak u nás je taky hnusně.
jdu si zacvičit lehce, než se malá vzbudí
17. dub 2009 v 11:55  • Odpověz
kaci dik, jojo, jde to tam, ale jak, nevim, technicky veci ma na starost honza, my tam pod heslem mame jen oslavu flekinkova narozeni, to jsou trochu drsnejsi fotky :grinning:
normalne danecek dnes spal asi od 21h do sedmi do rana, pak byl tak pul h vzhuru a pak spal doted :grinning:
17. dub 2009 v 11:58  • Odpověz
autor
feb .. já bych chtěla, ale Radek nebude chtít jít .. znám ho
17. dub 2009 ve 12:05  •  2 děti  • Odpověz
bukca....martin taky nechtěl, ale pak to bylo nakonec super, a moc ho to bavilo
17. dub 2009 ve 12:10  • Odpověz
bukco plno chlapu nechce a pak se necha premluvit- honza treba chtel mit vyfocenou me-nahou. Takze o muzes navliknout, ze by bylo fajn mit zvecneny tvuj pupek... a on ze by sel jako doprovod, tim bych zacala. Pak mu ukaz naky fotky na webu, treba ty nase ;) treba zmeni nazor... casem, az ti brisko poroste, uvidis ze se na to bude koukat jinak :slight_smile:
17. dub 2009 v 16:26  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: já jsem se byla podívat na prezentaci látkových plenek v jednom obchodě, tak už prďolu můžu do jedné i zavinout :wink: ještě jsem byla mrknout po nějakých tričkách, páč mi jsou moje krátký
jaji - dík, že na mě myslíš
feb - fotky krásný :dizzy_face: taky doufám, že se takhle budem fotit, ukazovala jsem už dřív ty vaše fota manžovi a líbily se mu, akorát nevím, kam by se dalo zajít v Brně ...
bukco - tebe to těhu nějak masakruje ... ale aspoň víš, že se něco děje ...
kaci - včera jsme měly přednášku v kurzu o kojení a řeknu ti, že je to fakt věda a moc tě obdivuju s jakou vervou pořád bojuješ ...
17. dub 2009 v 16:31  •  2 děti  • Odpověz
lufe...jo jo nafotím to až bude lepší světlo a pošlu :wink:
17. dub 2009 v 16:44  • Odpověz
lufe- diky :slight_smile:
urcite v brne neco najdete, ted se s tim dost roztrhl pytel, se soukromym focenim :slight_smile:
17. dub 2009 v 17:07  • Odpověz
autor
ahoj holky .... jsem už z toho těhu zoufalá ... ještě nejsem ani v 7tt a je mi zle ... nejsem schopna pomalu se ani pohybovat .... všechno mě zmáhá, chutě žádné a když něco sním, tak je mi těžko a chce to ven, ale snažím se to vždy rozchodit ... chodím po bytě i 30 minut, abych to rozdýchavala anebo jsme v okně ... no hnus a už to trvá třetí den .... se z toho zblázním ... ať už je to období za mnou

pátek se blíží a já se těším na KO, že mi MUDr řekne, že je vše ok ...
17. dub 2009 ve 21:34  •  2 děti  • Odpověz
bukco...ty jo ty si užíváš, ale určo je vše v pořádku když je ti takhle blbě :sweat_smile: Snad to brzy přejde
17. dub 2009 ve 21:51  • Odpověz
bukco, je to neprijemny, ale preci neprijemnejsi bylo cekat kazdej mesic na druhou carku ne ;) Neboj, prejde to casem :sweat_smile:
17. dub 2009 ve 22:28  • Odpověz
jaji koukala jsem na novy fotky co mas v albu- tomik je fakt celej tata :slight_smile: je mu desne podobnej :slight_smile:
17. dub 2009 ve 22:30  • Odpověz
feb...to říkaj všichni :grinning: je to vůbec moje dítěě :grinning:
17. dub 2009 ve 22:50  • Odpověz
jaji maminka je vzdycky jista ;) a z taty si aspon nikdo nemuze delat legraci :grinning:
17. dub 2009 ve 22:54  • Odpověz
no to ne, protože mi to říká každej, aspoň nemůže tvrdit že není jeho :grinning:
17. dub 2009 ve 22:59  • Odpověz
lufe... no jo, co mi zbývá, bojuju bojuju, i když občas už zoufám a smiřuju se s UM. když je malá přisátá, někdy brečím, protože mám pocit, že za chvíli už jí nebudu moct co dát a tehnhle pocit, když kojím své dítě, už nikdy nezažiju... :cry: :cry: :cry:
19. dub 2009 ve 22:13  • Odpověz
autor
dobrá ránko ....

zase je tady pondělisko ... fňuk
20. dub 2009 v 07:35  •  2 děti  • Odpověz
dobré ránko ... jj, pracovní pondělek zde a víkend daleko :frowning2:
20. dub 2009 v 08:58  •  2 děti  • Odpověz
autor
jj, víken daleko .. moc :angry:
20. dub 2009 v 09:20  •  2 děti  • Odpověz
bukco ty bud rada ne, blizi se patek ;)
kaci :( uplne te chapu, ja mam taky vzdycky tak rada kdyz je danecek hladovej a celje dychtivej se prisaje, je to takovy miloucky :´). Chjooo, neni to fer, naky zensky kojit muzou a primarne proste NECHTEJ... tak ale zatim mas maly co dat, tak si to uzivej :slight_smile:
20. dub 2009 v 09:21  • Odpověz
holky vcera byli u nas na navsteve kamaradi se 7m chlapeckem a jak zazvonili, danecek se desne leknul, chudinka zacal tak nestastne plakat a ja jak na to nejsem zvykla aby takhle jecel, tak jsem z toho byla uplne nestastna taky.. musime ten zvonek nak zmenit nebo ztlumit, fakt je to desne protivnej zvuk :angry:
20. dub 2009 v 09:23  • Odpověz
autor
feb .. chdinka malinká ...

už aby ten pátek byl ....
20. dub 2009 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky, hlásím se z krásné dovolenky :slight_smile: špinění přestalo hned ten den co začalo (ťuk, ťuk aby to tak zůstalo) a je nám pořád stejně, jen asi začínám dostávat chutě na všechno možné a nemožné. Ale snažím se krotit :sweat_smile:
bukco, tak se nech taky vypsat na nemocenskou. Čím delší nemocenská tím lepší, první měsíce sice stojí za prd, ale potom už to ujde :wink:
zatím ahoj, jdu pověsit prádlo. Venku je zase krásně
20. dub 2009 v 09:39  • Odpověz
autor
paji .. dokud budu ok, tak chci chodit do práce, ale asi se tomu nevyhnu
20. dub 2009 v 09:55  •  2 děti  • Odpověz
čau holky zdrávím. už jsme konečně přestěhovaný a na dnešek jsme spali v novým (mezi krabicema, pytlema, přepravkama atd. :sweat_smile:)
jsem po dlouhý době v práci a řeknu vám že už absolutně nejsem schopná cokoliv udělat, prostě na to nemám myšlenky - ještě že ke konci dobna, což je za 2 týdny končím!!!! huráááá
jinak sleduju novinky :dizzy_face:
feb mooooc hezký fotky - co je to za fotografa?
kaca: u který fotografa jste byli vy? taky se už po něčem musím začít koukat....
lufe: a kdes byla na tý prezentaci - jako v jakým obchodě? já se chystám taky do brna do jednoho obchodu. co sis koupila za plínu?
bukca: no hele s tím chozením do práce - já vím že kvůli penězům prostě chceš chodit, ale pokud je ti takhle blbě tak si fakt nech napsat neschopenku - třeba jen na 2-3 týdny dokud tě ty nevolnosti nepustí. hihi je srandovní jak jsme téměř všechny po vysněném otěhotnění najednou začaly psát, že to je děs, ať už je to za námi, přitom jsme se na to strašně těšily :grinning:
20. dub 2009 ve 13:41  • Odpověz
ahoj delfi :slight_smile: super, že už jste přestěhovaní :dizzy_face: jakej byl první sen v novým, ty se prý pak plní :wink:
já jsem byla v Bráně k dětem, koupila jsem si na doporučení kámošky plínku Haipa daipa pastelka a jedny svrchňáčky od Imse Vimse a k tomu jednu snappi sponku, do větších akcí jsem se zatím nepouštěla ... bylo to hodně info a člověk to potřebuje trošku vstřebat ...
20. dub 2009 ve 13:56  •  2 děti  • Odpověz
lufe: jo do brány přesně chci jet taky, ale nakoupit tam už alespoň 1/2 výbavy - celkem mám rozmyšleno velmi zhruba co, ale chci si to osahat a zeptat se osobně na doporučení a tak. hele a HD pastelka není na novoše hrozně velká? ty svrchňáčky máš pulky ve vel. s? - hoď foto do alba :wink: já jsem si říkala, že spíš půjdu do AIO nebo do kalhotkovek + svrchňáky, než do nějakejch zavazovaček či čč (vv)....no uvidím co mi tam řeknou. hele a to byla nějaká organizovaná akce nebo si prostě přišla do obchodu a tam se ti věnovali?
20. dub 2009 v 15:08  • Odpověz
delfi - tu haipu nám doporučovala i ta ženská z toho obchodu na začátek, ty imse mám pul vel.S rorganic se zvířátkama, ale jsou i menší ... no já jsem si říkala, že bych i možná nějaký čč nebo vv na začátek koupila radši než ty kalhotkovky, no uvidíš, jakej si uděláš sama názor ... jinak ta prezentace je organizovaná, platí se 50 Kč, který ti pak při nákupu odečtou, víc najdeš na stránkách toho obchodu, kdy jsou ty prezentace, určo by ti poradili ale i mimo tu přednášku, ale nevím, jak moc, ta prezentace trvala asi 1,5 hoďky ... a byly tam dvě mamči s mimísama a 4 těhule ...
http://www.branakdetem.cz/ - sekce prezentace ...
20. dub 2009 v 15:29  •  2 děti  • Odpověz
lufe: jojo ty IV organic se zvířátky bych chtěla taky :dizzy_face: jako jasně že nakoupím i čč a vv na plenkování, ale spíš jako doplněk nebo jako vycpávky. na doma bych pak používala 50:50 a na ven a na návštěvy pak jen AIO. hele ale to byla akce na bezplenkovou komunikační metodu ne? btw. tu bych taky chtěla praktikovat...
20. dub 2009 v 15:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.