• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
delfi - ne, to byla Prezentace látkových plen, no já budu mít nějaký čč poděděný, ale ještě nevím v jakém stavu, vv bych určo chtěla zkusit, pro začátek se budu jistit jednorázovkama a jak zjistím, co mi jak vyhovuje, tak do toho asi půjdu víc ... mám strach, abych teď nenakoupila spoustu věcí, u kterých pak zjistím, že mi k ničemu nejsou, vím, že se to dá prodat, ale i tak .... navíc, do Brna není daleko :dizzy_face:
20. dub 2009 v 16:17  •  2 děti  • Odpověz
delfíi jestli chces dam ti na fotografa kontakt, ani evim jestli maj www, oni jsou takovy bohemove :slight_smile:
20. dub 2009 v 18:56  • Odpověz
delfi nás fotila kamarádka, ráda fotí, má doma miniateliér - - plátno, světla, foták :slight_smile:
20. dub 2009 ve 20:50  • Odpověz
cau holky, obdivuju kazdou z vas ktera vstava v noci na kojeni, danecek se nes po dlouuuuhy dobe probudil nestandardne ve 2 a pak v 6.30 a pak v 9,30. posledni dva casy jou ted normalni, ale ta druha... :rolling_eyes: ja byla uplne vyrizena :grinning:
21. dub 2009 v 09:48  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
feb - si tě Daneček rozmazlil a teď zkouší, co vydržíš :wink:
21. dub 2009 v 09:55  •  2 děti  • Odpověz
clovek se hodne rychle namlsa :slight_smile:))) kdyz byl pinda malej, v noci se budil a 3h (asi tak prvni mesic zivota necelej myslim)
21. dub 2009 v 09:56  • Odpověz
lufe- ja mam pocit jestli mu nerostou zuby, desne totiz slinta a furt okusuje hracky, tak mozna to bude ten duvod...
21. dub 2009 v 09:57  • Odpověz
feb - no možný to je, snad ho zoubky moc trápit nebudou ...
21. dub 2009 v 10:01  •  2 děti  • Odpověz
jaji umi si tomik na houpatku sam spustit tu fialovou opici nebo co to je? :slight_smile:
21. dub 2009 v 10:56  • Odpověz
feb uz zoubky jo? ty jo to to letí :slight_smile:
mě ted malá usnula v šátku, to je parádní... martin mi říkal, že už mám jako zase bříško :slight_smile:
fakt je to ten pocit, jak jí hladím, když vstávám nebo se ohýbám tak si bříško jistím...prostě jako když jsem ho měla :slight_smile:
21. dub 2009 v 11:06  • Odpověz
Zdravím včechny...:slight_smile: nějak mám ted napilno a tak nestíhám, ale dočíst Vás je hračka :frowning2: asi mají napilno všichni či co a nějkak sem nechodí...
Jinak jsme ok...rosteme a cítím se ted pohodově,jen mě malonko zbodí bedra, jak něco chvíli dělám na zahrádce, tak pak skučím......venku je krásně a tak nálada celkem dobrá....
21. dub 2009 ve 14:23  • Odpověz
feb...já mu jí tam nedávám, nejradši má žabáka od lamaze a hlavně ted máme jinou zábavu a to přetáčení na břicho :sweat_smile:
21. dub 2009 v 18:50  • Odpověz
autor
ahojky ... dneska jsem náhodně v kabelce našla dva těhu testy, tak jsem jeden teď ze zvědavosti udělala a testovací na mě vykoukla dřív než kontrolní :grinning: .... dala jsem ho do alba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2009 ve 20:24  •  2 děti  • Odpověz
jaji to se pretoci sam ze zad na bricho?
21. dub 2009 ve 20:24  • Odpověz
bukco no div se dyt jsi uz PORADNE tehotna :slight_smile:
21. dub 2009 ve 20:25  • Odpověz
feb...mnoo ze zad na břicho a děsně se mu to líbí, jen mu tam ještě vadí ta ruka, ale dneska ráno se manžovi v posteli přetočil i s tou rukou :grinning:
21. dub 2009 ve 20:27  • Odpověz
jako fakt sam uplne??? to je husty, to normalne deti delaj kolem 6m...
21. dub 2009 ve 20:31  • Odpověz
noo mě dneska mamka řekla že je děsně aktivní ať si ho hlídám že za chvíli poleze, strašně se mu pak líbí na břiše při pasení, to si i vejskne :grinning:

šmarjaaa ať nestraší :sweat_smile:
21. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz
autor
jaji ... za chvilku už nebudeš moct nechat Tomáška bez dozoru ani minutku :grinning:
21. dub 2009 ve 20:37  •  2 děti  • Odpověz
bukco...no to ne, to že se přetáčí na bok už jsem si zvykla, ted se snazi pretocit na bok i v lehatku, coz mu teda moc nejde, neni to na to stavene :grinning:
21. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz
bukco pěkný tlustice :slight_smile:

ty jo jáji, tomík už se otáčí jo??? to to letí. mě emminka už tak 4 dny začíná zvedat hlavičku, když jí dám na bříško a už se jí párkrát podařilo i hlavičku otočit z jedný strany na druhou.l ale zatím je to pro ní fuška :wink: je to šikulka
21. dub 2009 ve 21:22  • Odpověz
jo holky, jestli jte se nekdy divily kolik vazi danecek, tak daneckuv kamarad, kterej byl dnesk na 3m prohlidce mel uctyhodnych 7500g ale jenom 60cm, to danecek mel 7360 ale 64cm, coz je u takhle malejch deti dooost rozdil. Takze proti kamosovi je twiggy :grinning: :grinning: :grinning:

kaci to je teda sikulka.danecek s hlavou bojoval taky desne brzo, pri odkrkavani furt "radaroval" co kde lita.
Ale u nas s pasenim- myslim ze budem muset cvicit, potvurku to na brise moc neba, coz dava najevo tim, ze zacne past krive... jen malokdy ma naladu ze pase pekne.
Dnes jsem jinak zjistila ze ho desne bavi hrat si s myma vlasama- pekne se mu chytaj :slight_smile:)) a tvari se u toho desne zaujate ;)))
21. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz
feb...mě taky chytá vlasy ale někdy au au au

Kači...ty joo to je šikulka šikovná :dizzy_face:
21. dub 2009 ve 22:06  • Odpověz
ahooooooooj jáji....ty jo tebe jsem "neviděla" ani nepamatuju...
21. dub 2009 ve 22:45  • Odpověz
kaci...počkeeeeeeej, nedělej že se tu neukážu :grinning:
21. dub 2009 ve 23:23  • Odpověz
jaji jojo, dost to boli :slight_smile:)) ale kdyz se mu to tak libi :grinning:
dneska se prbudil v pul 6, pak si po kojeni chtel "povidat" a smal se na me, pak to po chvili zapich a spi porad
22. dub 2009 v 10:03  • Odpověz
jj, jaji je zradkyne, vybavuje se porad v lednovkach ;)
22. dub 2009 v 10:03  • Odpověz
hihi no jooo jsem v lednovkách :sweat_smile:

jinak dnes ráno se opět sám přetočil na břicho, se z něj picnu :confused:
22. dub 2009 v 10:21  • Odpověz
ahoj holky ...
teda vy máte šikovný dětičky :wink: ty pokroky teď budou pořád :slight_smile:
22. dub 2009 v 10:40  •  2 děti  • Odpověz
jaji to mas fakt superrychlika, ja se prej otocila ze zad nekd v 5.m a to jsem byla velka pidalka, brzo jsem chodila brzo jsem mluvila...
22. dub 2009 v 10:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.