• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
hihi já jsem beat písla ať kouká informovat i mě, já jako kojící matka čumím na mobil furt, v noci kojim a ráno vstávám se zakokrháním kohouta :grinning:

jupíííí bude další mimiiiii
16. únor 2009 ve 22:01  • Odpověz
ahoj holky, dobré ránko, dneska jsem posel dobrých zpráv :dizzy_face:
od beat: "Tak jsme se dockali. Dnes ve 3:58 vykoukla na svet nase princezna Sofie Ella. Vazi 3,25 kg a meri 5Ocm. I pres male komplikace jsme vsichni 3 v poradku" :dizzy_face:

tak hurá hurá hurá, at se obema dobre daří. překvapení se nekonalo, to je taky dobře, je to Sofinka,pro kterou je doma už všecko připravené
17. únor 2009 v 06:50  • Odpověz
Si mě předběhla :slight_smile:))

jinak ty komplikace byly ty že Beat nemohla malou vytlačit takže přišlo na nůžky a kleště
17. únor 2009 v 06:52  • Odpověz
řeknu vám teda, chodit do práce, tak tady takhe brzo nejsem ani náhodou, ale ted uz chapu, ze jste tady bývaly po ránu i vy. jednak martin odjížděl dneska po šestý a jednak jsem nedočkavě čekala na zprávu od beat a když přišla,převalovala jsem se a říkala jsem si, že asi půjdu pustit koně a napsat vám to. no a už jsem to nevydržela, tak tady jsem...
tak ted tady snídám horký kakao a tvarohový závin...kakao jsem neměla snad sto let a mnamka je to, to vám řeknu :dizzy_face:
17. únor 2009 v 06:55  • Odpověz
teda Kačko si cvok, já bych spala až bych brečela ufff
17. únor 2009 v 06:56  • Odpověz
jé ahooooooj jáji, ale těsně jsem tě předběhla :slight_smile:
dobré ránko!
nůžky a kleště...chjo, to jsou věci. beat nám to pak poví, hlavně že jsou v pořádku. v noci jsem kontrolovala mobil a říkala jsem si, co se děje, že pořád nepíše, ale zase jsem si říkala, že od tý doby co jí odteče plodovnka musí mimi ven do 24 hod. tak že má ještě čas. jen mi vrtalo hlavou, že asi budou muset pospíchat víc, kvůli tý krvi v plodovce...
17. únor 2009 v 06:58  • Odpověz
já měla taky krev když ze mě tekla plodovka, teď mi tady to moje dítko zase povídá a já bych spalaaaaaaaaa
17. únor 2009 v 06:59  • Odpověz
no já jsem si říkala, jak budu na MD vyspávat. ale asi ta nervozita mě nenechala dospat-nejdriv jsem podvedome cekala na sms od beat, ted cekám na sms od martina, ze dorazil za zákazníkem v pořádku, furt sněží, tak jsem nervozni aby dojel v pořádku.
taky čekám na zprávu z práce, jestli je ta prezentace ok, abych si mohla naplánovat, co budu dneska dělat :wink: , jestli pojedu za tetou jájou a jejím tomíkem nebo co ...
17. únor 2009 v 07:00  • Odpověz
já bych vyspávala, aspoň jeden den v kuse :grinning: Teď spím s pauzou ani ne 6 hodin, uff to je málo :sweat_smile:

prezentace bude určo v pohodě a Martin taky dojede dobře

jinak já taky v noci čučela na mobil zda Beat píše
17. únor 2009 v 07:03  • Odpověz
no, mě to taky nedalo...to nevyspání chápu, říkám, že když jsem chodila do práce, byla jsem ráda, když jsem vylezla v půl osmý z postele a to jsem nijak pozdě spát nechodila, stejně jako včera...
17. únor 2009 v 07:08  • Odpověz
no já šla spát po půl 12, ve 3 budíček a usla jsem v 3:45 a v 6:10 budíček, nooo takhle jsem nevstávala ani do práce :sweat_smile:
17. únor 2009 v 07:14  • Odpověz
autor
dobré ránko .....

co to vidí oči mé???????????????

Beat, moc a moc gratuluji a vítám Sofinku na světě ....

třetí miminko, jupíííííííííííííííííííííííííííí a teď si na řadě ty Kačice !!! :grinning:
17. únor 2009 v 07:31  •  2 děti  • Odpověz
ahoj bukco... no ani mi nemluv...beat byla pro mě takovej mezník, že jako ještě mám čas, ale Sofi už je na světě, takže jsem fakt na řadě....uf, to to letí
17. únor 2009 v 07:39  • Odpověz
autor
kači, za chvilku je to tady .... a budeme mít čtvrté miminko .... a pak už jenom delfi, hasevka a lufe
17. únor 2009 v 07:44  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky¨,

jejda třetí miminečko to je nádherné. Beat moooc gratuluju
17. únor 2009 v 08:13  • Odpověz
autor
ahojky adél ... tak co nového?
17. únor 2009 v 08:18  •  2 děti  • Odpověz
no a pak bukca, adel, betty...
17. únor 2009 v 08:18  • Odpověz
autor
kači, tak to si ještě hodně dlouho počkáš, než já budu mít nějakého toho potomka :unamused:
17. únor 2009 v 08:19  •  2 děti  • Odpověz
Bukca byla jsem včera u toho mudra. Dle vnitřního i vnějšího ultrazvuku jsem v pořádku. Ptal se mě jak dlouho se snažíme. Řekla jsem mu od května a on se mě ptal, že to sice ještě není rok, ale že jestli už chci nějaké to vyšetření tak jsem na něj hleděla a samozřejmě řekla že ano. První mi teda vypsal žádanku pro Martina na spermio a pak se uvidí. Jsem ráda, že není laxní jak ta doktorka a že se něco děje. A Ty se neboj určo se taky brzyčko dočkáš moc by sis to zasloužila protože se snažit skoro tři r oky to je na palici co?
17. únor 2009 v 08:22  • Odpověz
autor
adel, je to na palici, ale já jsem si na to už zvykla .. co mi zbývá taky, že?

a na spermio jde na kožní nebo někde do nějakého centra? Uvidíš, to bude ok.
17. únor 2009 v 08:25  •  2 děti  • Odpověz
autor
ale aby tě nehnali na laparo a hystero, jako mě ... já jsem nevědala a tak jsem na to šla, i když mi můj gyndař řekl, že si myslí, že je všechno ok, ale když si to žádájí v GC, tak ať tam jdu a podstoupím to
17. únor 2009 v 08:27  •  2 děti  • Odpověz
Jede do Vsetína tam je nějaké nevím co centrum přímo ne, ale prostě se tím nějak víc asi zabývají nebo co. Jo to on už mi o laparce taky říkal, že to bude asi další varianta u mě pokud u něj bude vše OK
17. únor 2009 v 08:46  • Odpověz
autor
neboj, všechno zvládneš :grinning:
17. únor 2009 v 08:51  •  2 děti  • Odpověz
Jo kvůli miminku určitě. Akorát mi až teď došlo proč nás posílá na vyšetření když se nám už jednou mimi povedlo. Asi mu to nedošlo stejně jako mě, ale nevadí
17. únor 2009 v 09:29  • Odpověz
autor
to nevadí ... pošle tě tak i tak ... nám se taky mimi povedlo, ale až po to všem ...
17. únor 2009 v 09:40  •  2 děti  • Odpověz
Jupí!!!! Beat gratuluju!!!
Adel: tak aspoň, že se to nějak řeší, mě spíš napadá, že mohli začít úpravou tvého cyklu :confused:
17. únor 2009 v 09:41  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
takové krásné zprávy po ránu :slight_smile: moooooc gratuluju Beat!!!!
17. únor 2009 v 09:48  •  2 děti  • Odpověz
bukco...viděly jsme s Kacou včera :grinning:
17. únor 2009 v 09:53  • Odpověz
autor
jaji a jak to, že jste nedali echo?
17. únor 2009 v 09:55  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.