• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
no máma se tomu taky divila, dokonce se divila i tomu jak dobře pase, já nevím po kom to má, po mě evidentně neeee :sweat_smile:
22. dub 2009 v 11:03  • Odpověz
uf, tak mám uvařeno (treska na rajčatech), vyluxováno, dopírá pračka..zlatíčko se každou chvilku vzbudí, tak bude krmení.
pak přijde tchýně... ani nevím, jestli mě ta představa baví, radši bych šla s holkama do stromovky

holky dneska jsem byla protivná na martina . včera měl nohejbal a pak byl v hospodě, já jsem ho vezla na hřiště, chvilku tam s nima pobyla a jela domu. ještě jsem chtěla umýt auto vevnitř, už ho máme jak prase, no a malá se mi do toho vzudila, plakala a asi hodku nebyla k utišení. já hlad jako vlk... no prostě nějak mi nesedlo, že šel po nohejbale do hospody s kamarádama (se kterýma kamarádíme oba a dřív jsme chodívali spolu...). možná by mi to sedlo, kdyby nepřišel v půlnoci... jsem jako myslela, že přijde dřív. ale neřekla jsem mu to, takže on netušil, že se něco děje... noo prostě jsem se na něj naštvala ani vlastně nevím proč a ráno jsme se chytli, prostě blbost, ale já jsem z toho rozhozená, brečela jsem...hnějak se te to ve mě nahromadilo...v pondělí byl celej den v práci až do noci (to jako chápu, pracovat se musí), včera odešel z domova asi v 1O, pak jsme se viděli asi hodku jak jsem ho vezla na nohejbal a pak přišel v noci. dneska má naplánováno přijít dřív, jako třeba v pět a být s náma. ale mě prostě asi vadilo, že malou viděl za dva dny jen pár hodin... i když by se vlastně nezměnilo nic, kdyby včera přišel dřív, stejnak už malá spala...no a taky mě mrzí, že nemůžu jít s holkama do stromnovky, ale čekám na tu tchýnku, i když ona je fajn a normálně mi vůbec nevadí....asi píšu zmateně holky, ale musela jsem vám to napsat..... chjo, asi hormony :unamused:
22. dub 2009 v 11:20  • Odpověz
jeee, kci co bych dala za to kdyby se h. vracel o pulnoci :sweat_smile: :angry: no jo, obcas je takhle nasupena kazda z ans ymslim... h. treba jede ze so na ne ke kamaradovi cumet na hokej no... tak doufam ze danecek vecer dobre usne a ja si budu moc cist pana prstenu :slight_smile: jse dokojila a jdem ven, dnes se prcek prbudil az ank v 10.20 :grinning:
22. dub 2009 v 11:38  • Odpověz
čaues holky hlásí se vám ztracená duše :dizzy_face: sice opět jen na skok jak je mým zvykem, ale aspoň na chvíly. v domečku nemáme net, takže se sem dostanu jen z práce....
kaci: jojo hormony pracujou, já takový stavy mám taky-chudák tomáš, všechno mě štve, bo bydlíme mezi krabicema a chybí spousta drobností dodělat a já při mém sílícím hnízdícím reflexu to prostě nesnesu :sweat_smile:
22. dub 2009 ve 13:45  • Odpověz
delfi kde jsou fotky z nového hnizdečka?
22. dub 2009 ve 13:51  • Odpověz
kaci ja byla na nervy kdyz h. jel na firemni hory kdy bylo danyskovi 3t :confounded: 3 dny na horach a pred im zapijel syna kamarada, takze byl 4 dny pryc :rolling_eyes:
22. dub 2009 ve 14:40  • Odpověz
kaci: fotky jsou v pr...nic nestíhám a navíc teď nic fotit nebudu máme všude haldy krabic, pytlů apod. takže to vypadá dost hrozně :stuck_out_tongue_closed_eyes: kuchyň má manža v mobilu, ale musí to stáhnout do compu :sweat_smile:
22. dub 2009 v 15:00  • Odpověz
delfi i to si vyfot, aspon az to budte mit pekne uklizeny tak se tomu zasmejete jak to bylo otresny zit v krabicich :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: cim vetsi kontrast, tim pak vysledek vypada jeste lip ;)
22. dub 2009 v 16:30  • Odpověz
téda ostudy, tady nikdo od půl pátý jo???
tak mám zase váhu, zítra budu vážit před kojo a po kojo.
zkusila jsem to už dneska večer, přibraly jsme za týden 250g, což se mi zdá OK. Už teda máme 3300 g, což není sice ani porodní váha některých miminek, ale pro nás to znamená od porodní váhy nárůst 530 g.
podle váhy jsem nakojila 20-25 g (nevím přesně, je těžký udržet malou v klidu), takže to vysvětluje, že vycucne pak 90 nutrilonu ...
22. dub 2009 ve 22:53  • Odpověz
dobré ránko holky :slight_smile: dneska je u nás pěkně hnusně, to by se tady i mohlo kecat :wink:
23. dub 2009 v 08:30  •  2 děti  • Odpověz
autor
dobré ránko ... taky mě to napadlo .. maminy nebudou kočárkovat, tak budou koníkovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2009 v 08:35  •  2 děti  • Odpověz
bukco - no zatím ještě asi vyspávají :wink:
jaji - -koukala jsem do alba lednovek, jak pěkně kočárkujete :dizzy_face:
23. dub 2009 v 08:44  •  2 děti  • Odpověz
autor
asi to tak vypadá ...

mi se chce ale tady spát, asi je to tím počasím :frowning2:
23. dub 2009 v 08:46  •  2 děti  • Odpověz
autor
úplně se mi zavírají oči ... ach jo
23. dub 2009 v 09:03  •  2 děti  • Odpověz
ahojky,

lufe jo jo kočárkujem a moc mě to baví :grinning: Jinak počasí je na dvě věci, fuuuuuj :angry:
23. dub 2009 v 09:09  • Odpověz
jaji - tak to je super, že si to užíváte, no my pracující jsme rádi, že je trošku i chládek, v teple v práci nic moc ...
23. dub 2009 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz
no já to velký teplo taky nemusím, protože Tom má pak furt hlad :grinning: nebo žízeň

feb...tak jsem tam zkusila dát tu hrající hračku a on jí chytil a dokola to hraje
:grinning:
23. dub 2009 v 09:29  • Odpověz
Ahoj holky,
nebojte takhle hbusně má být jen dnes, zítra už bude určitě zase krásně uvidíte :slight_smile:
23. dub 2009 v 09:31  • Odpověz
autor
snad to tak bude, protože jsem ospalá .... je to hrozné, nejsem schopná nic udělat
23. dub 2009 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky
jaji- je to sranda vid, asi pred tydnem kdyz to poprve spustil sam jsem se uplne lekla co to hraje :grinning:
¨kaci- 250g je uplne ok :slight_smile:
ad kocarkovani- holky ja jsem asi divna, al me to normalne bavi sspis samotnou... :dizzy_face: neb rada rychle chodim :slight_smile: ted jsem vymyslela, ze pri tlaceni kocarku posiluju s powerballem, sice na sebe tim dost pritahuju pozornost lidi v parku neb to evidentne zas tak znama vecicka neni... :grinning: a dopo budu jezdit na brusle u nas kolem rybnika, kolem obeda je tam totiz prazdno. A odpo kdyz je krasne teploucko, tak si obcas sednu na lavicku a chvili si ctu- al musim porad smrdlat s kocarkem, danecek to totiz vetsinou prokoukne a vzbudi se :grinning:
jo a ted jsem jeste vymyslela jednu vec- ze se pri prochazeni se budu ucit naky slovicka- jestli aj nebo fr je uz jedno, ale zda se mi ten cas porad malo vyuzitej ;)
23. dub 2009 v 09:36  • Odpověz
bukco se ti nedivim- ja vstavam ted, v tomhle pocasi ko bynebyl unavenej... navic ty- tehule--- ja byla prvni trimestr na smrt unavena... no je fakt ze jsem bohuzel nemela kdy odpocivat :( ze skoly hodinu cesty domu, najist se, pak se ucit a mezi 22-23h si lehnout a vstavat v 5.20 :pensive: jsem si vcera v parku rikala ze si pripadam fakt jak na prazdninach po tech letech studia :grinning:
23. dub 2009 v 09:39  • Odpověz
autor
feb ... jen si to užívej, ty pořádné starosti teprve příjdou :grinning:
23. dub 2009 v 09:41  •  2 děti  • Odpověz
Bukco a kdy si změníš profil?
23. dub 2009 v 09:47  • Odpověz
autor
doufám, že snad zítra ... na 7 hod jdu na KO, tak jsem zvědavá ... mělo by být srdíčko
23. dub 2009 v 09:50  •  2 děti  • Odpověz
feb - tak s těma slovíčkama je to dobrej nápad :wink: ale jinak tě teda obdivuju, jak seš akční ...
23. dub 2009 v 09:51  •  2 děti  • Odpověz
lufe taky budes neboj... proste je treba si plan dne upravit tak abych stihla vsechno c hci... a tak se naky cinnosti musej nutne prekrejvat- sport/vychazka, bricho doma posiluju taky s tlustinkem, takze je to hrani si/posilovani a tak :grinning: a pak mam jeste dobrej pocit kolik toho stihnu ;)
dneska jsem rada ze je jeden den horsi pocasi, aspúon stihnu naky domaci prace, jak bylo pekne tak jsem na to doma vite co... :grinning:

bukco no jooo, zitra uz je patek :dizzy_face: budem napate cekat na fotku ;)
23. dub 2009 v 10:05  • Odpověz
tak já takhle akční teda nejsem, ale už pomalu začnu cvičit na břico, už mám za sebou tři měsíce tak prej můžu
23. dub 2009 v 10:13  • Odpověz
autor
feb ... doufám, že dostanu a mimís bude ok
23. dub 2009 v 10:19  •  2 děti  • Odpověz
akorat holky s tem bruslema... vcera jsem to psala v lednovkach... jako mla jsme si na lede zlomila ruku a pak jem uz na brusle nechtela, takze jsem se zacala ucit az v dospelosti :angry: nasi me do toho jako malou znova nenavrtali, takze sice nejsem uplny strevo, ale s jistotou taky nejezdim :angry: tak doufam, ze kdyz budu ted chodit castejc tak ze se to zlepsi... asi si na butovicich v in line parku zaplatim na par hodin trenera... a jinak az budem mit kocarek na sporty (ten za kolo, co se da pak pouzivat na behani, na inlajny nebo proste jako kocarek, tak budu chodit i behat, coz teda rozhodne neni muj favorizovanej sport ale cas od casu... se to da zkousnout ;)
23. dub 2009 v 10:29  • Odpověz
bukco urcite bude, a o fotku si dyztak durazne rekni kdyby ti ji nechteli dat :slight_smile:
23. dub 2009 v 10:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.