• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
Bukco aha tak to jo. Budu na Tebeb myslet.
23. dub 2009 v 10:33  • Odpověz
autor
feb .. neboj, já si řeknu .. platí se za ní 50,- a minule neměl drobné, tak mám jednu předplacenou

jdu tam na sedm a snad kolem 8:30 bych mohla napsat co a jak !!!
23. dub 2009 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz
bukco - ty platíš za fotku, jo? tak to je drsný ...
zítra bude kontrolní den, taky jdu k mudrovi, ale až na 9.20
23. dub 2009 ve 12:27  •  2 děti  • Odpověz
autor
říkal mi doktor, že tři fotky budu mít grátis a zbytek si musím zaplatit
23. dub 2009 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz
bukco - a jako který ty fotky grátis to budou?
23. dub 2009 ve 12:32  •  2 děti  • Odpověz
autor
prý v poradnách .. já fakt nevím ... musím se na to zeptat
23. dub 2009 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz
mne na homolce dali za jednu navstevu klidne 3 fotky, prej abych taky mela co dat babickam a tak :grinning: ale uznavam ze pak treba v motole, kde se za fotku plati 100kc na screeningu, jsem dostala dve fotky gratis jen kvuli memu titulu a ze jsem studovala tam :grinning:
23. dub 2009 v 15:17  • Odpověz
autor
feb .. vidíš .. všude je to jinak ....

jinak valím domů a zítra na mě holky myslete a držte pěstičky .. budu to potřebovat !!!
23. dub 2009 v 15:48  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky, dneska je teda počásko naprd
váleli jsme se v posteli až skoro do půl 11, martin byl dneska s náma. pak jsem se vydala na zličín, chtěli jsme koupit něco na sebe, pro martina nějaký kratasy a já měla představu nějakejch plátěnejch kalhot, zelený nebo hnědý, sportovní.
no a dopadlo to tak, že martin má super kratasy i triko a já šedý sport. kalhoty. šedý jsem zrovna nechtěla, protože jedny už mám, ale jsou super střižený a daj se z nich udělat tříčtvrtáky. tak jsem si je vzala. ale neuspokojilo me to., budu muset vyrazit brzy znova.
ještě předtím bych ale byla ráda, kdyby se mi podařilo nějak srovnat to břicho a boky. váhově už jsem skoro na svým, chybí mi kilčo, ale to břicho je furt takový měkký. jako když stojím, tak už je v pohodě, ale jak si sednu, je tam špek
a vůbec mi přijde, když se na sebe podívám zpředu, že jsem nějaká rozšířená...snad se to ještě srovná, nemůžu chtít zázraky měsíc po porodu.
mmch....za třičtvrtě hodky je to měsíc, co mi praskla voda :slight_smile:

jinak dneska poctivě vážím před kojo a po kojo, a furt je to nějakech cca 20 g... takže bez nutrilonu se už asi neobejdem.
otázka je, jak dlouho těch 20g při každým krmení vydržím, jestli to má smysl. věřím že ano, že aspon ten trošek bude emince prospěšnej a doufám, že jí tím nedělám zmatek v bříšku. od včera dávám na radu kamarádky lžičku dětského fenykl. čaje před každým krmení a musím to zatukat, od tý doby se eminka nekroutila kvůli bříšku...snad mi doktorka nevynadá, až jí to řeknu...
23. dub 2009 v 18:08  • Odpověz
dobré ránko holky ...
tak by mě zajímalo, co ta bukca, psala, že tu o půl deváté už bude a nic ... no snad je vše ok, nic jinýho si ani nepřipouštíme, že?
já jedu na kontrolu za chvíli a odpo máme srazík v Brně se srpnovkama, tak to bude fajn :wink:
24. dub 2009 v 08:32  •  2 děti  • Odpověz
autor
ahojky lufe .. spoň že ty na mě myslíš :slight_smile: .. jsem zpět z KO a jsme ok ... srdíčko máme a další KO 22.5. ( se asi nedočkám) .... fotka v albu
24. dub 2009 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz
bukco - to je super velká gratulace, do toho 22. to určo zvládneš, je to sice dlouhá doba, ale dát se to přežít :wink: mooooc pěkná fotečka, celej tatínek :wink:
24. dub 2009 v 08:39  •  2 děti  • Odpověz
autor
lufe ... mocinky děkuji, to přesně i Radek říkal :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2009 v 08:43  •  2 děti  • Odpověz
bukco no supeeer :slight_smile: mam z tebe velkou radost :slight_smile:
no jo, je to za dlouho ta kontrola, v tehle zacatcich je to blby, neb mimi neni "citit", az bude kopat tak uz to je lepsi :slight_smile: tyyyyjo, to je stejne tak bezva ze se vam to konece povedlo, hlavne maximalne odpocivej a nicim se nestresuj a uzivej si to :dizzy_face: koukam ze budete mit termin nak na mikulase ;)
24. dub 2009 v 09:03  • Odpověz
juuu uz 9tt no o je kraaasa :dizzy_face:
24. dub 2009 v 09:04  • Odpověz
autor
feb .. děkuji, taky jsme moc rádi, že se to konečně povedlo .. v neděli to snad řekneme Radovým rodičům
24. dub 2009 v 09:12  •  2 děti  • Odpověz
Bukco gratuluju ke kontrole a srdíčku. Je a už máš změněný profil :slight_smile: A máš už i těhu průkazku?
24. dub 2009 v 09:16  • Odpověz
autor
adel ... všechno dostanu až toho 22.5. :grinning:
24. dub 2009 v 09:21  •  2 děti  • Odpověz
bukca je dubnova snazilka s rocnim zpozdenim ;) duben je proste prejici mesic ;)
24. dub 2009 v 09:23  • Odpověz
Feb březnová snažilka ne?
Bukco aha však ono není kam spěchat hlavně, že už je srdíčko. A co nevolnosti vpohodě?
24. dub 2009 v 09:30  • Odpověz
autor
včera jsem si dala večeři a celou jsem jí vyhodila do WC ... asi si mimís řekl, že guláš nechce ... bude po mamince, pěkně vybíravé, ale jinak musím zaklepat, zatím se od soboty držím
24. dub 2009 v 09:32  •  2 děti  • Odpověz
Bukci tak to je moc dobře. Já naštěstí nezvracela ani jednou za což jsem teda ráda a teď už je to i celkově dobré ani žaludek na vodě moc nemám jen občas :slight_smile:
24. dub 2009 v 09:34  • Odpověz
autor
to je super ... mě to snad taky přejde
24. dub 2009 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz
Ju určitě Tě to taky brzy přejde. A budeš si jen užívat těhulkování :slight_smile:
24. dub 2009 v 09:49  • Odpověz
autor
adel a jde to už na tobě vidět?
24. dub 2009 v 09:52  •  2 děti  • Odpověz
Bukci právě že nejde jako trošku větší bříško mám, ale málo. Přes víkend ho vyfotím a hodím do alba ať se můžete mrknout. Asi to budu mít jak mamka na té to nešlo skoro poznat až do šestého měsíce jak u bráchy tak u mě. Dokonce mi hodně lidí řeklo, že se jim zdá, že se mi zmenšily boky a stehna (což mě samozřejmě nevadí), ale s tím bříškem to je asi fakt individuální.
24. dub 2009 v 09:56  • Odpověz
autor
jsem zvědavá ..mrknu :grinning:
24. dub 2009 v 10:05  •  2 děti  • Odpověz
Dobrá doufejme, že o víkendu dodám :slight_smile:
24. dub 2009 v 10:08  • Odpověz
bukkco to prejde, ja teda nezvracela ale bylo mi trochu nevolno, musela jsem jist mensi castejsi porce a lehci jidla

adel mne bricho lezlo malicko kolem 14tt, ale kdo me dobre neznal predtim tak to nepoznal
24. dub 2009 v 10:27  • Odpověz
tak já jsem zpět z kontroly, u mě už nic převratnýho asi nebude, čípek mám oproti minule v normě, tak asi pomohlo to magnézko, jinak kontrola za měsíc, na mateřskou budu nastupovat nejdřív 22.6., tak už si konečně můžu naplánovat dovolenou před MD ... jo a ještě jak mi mudr koukal tím vnitřním UTZ na čípek, tak tam měl malej hlavu, se asi šel mrknout, co ho to tam šťouchá :wink:
24. dub 2009 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.