• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
autor
lufe ... to je fajn, že čípek je ok .... to všm, mimís musí kouknout, kdo se tam na něho kouká :grinning:
24. dub 2009 v 10:33  •  2 děti  • Odpověz
bukco - jj, je to zvědavka, jaktože nejsi na icq?
24. dub 2009 v 10:36  •  2 děti  • Odpověz
bukco...supeeeeeeeeeeeeeeeeeeer gratulujeme s tomikeeeem :dizzy_face:
24. dub 2009 v 10:38  • Odpověz
Bukco: skvělý!!!!
24. dub 2009 v 10:42  • Odpověz
ahoj betty :slight_smile: že se taky ukážeš ... jak se vede?
24. dub 2009 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz
autor
lufe ... nefunguje .. nevím, co se děje

holky děkuji ... máme radost a když mrknete na UTZ a mimís vypadá jako náš papušek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2009 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz
autor
bety ... jak se máš, že se vůbec ukážeš !
24. dub 2009 v 10:44  •  2 děti  • Odpověz
Já se mám výborně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. dub 2009 v 11:02  • Odpověz
autor
bety .. tak to ráda slyším a nějaké novinky, co bychom měli věděti?????
24. dub 2009 v 11:02  •  2 děti  • Odpověz
Když já to nechci zakřiknout a už vůbec to nikomu říkat a zveřejňovat takhle po netu, kde vůbec nevím, kdo to čte :wink: ...Takže už asi víte, o co jde.
24. dub 2009 v 11:07  • Odpověz
autor
jejda ... copak se to tady děje .. nikdo to nečte :grinning: ... že by konečně .... jsme jedno velké ucho !!!

těhu testy pozitivní nebo co ?????
24. dub 2009 v 11:08  •  2 děti  • Odpověz
To je dobře, že to nikdo nečte...a lidi, jestli mě tady někdo špehuje, tak to nikde nevykládejte :grinning: , hlavně ne našim!!!
Tak a teď to budu moct napsat.
24. dub 2009 v 11:09  • Odpověz
autor
jsem jedno velké ucho .. honem o půl jdu na oběd !!!!
24. dub 2009 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz
Tak to já počkám, abys měla být na co zvědavá :wink: !
24. dub 2009 v 11:12  • Odpověz
autor
nééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé
24. dub 2009 v 11:13  •  2 děti  • Odpověz
autor
bety .. jsem napnutá jak kšandy ...
24. dub 2009 v 11:13  •  2 děti  • Odpověz
Betty že si obhjevila //?
24. dub 2009 v 11:18  • Odpověz
Tak jo- ve středu jsem měla // :dizzy_face: , ale dál už to nebudu rozebírat, protože ještě nejsem ani objednaná k dr., tak si nechci ani dělat plané naděje a nechci nic zakřiknout a vůbec, však bukco asi víš, o čem mluvím.
24. dub 2009 v 11:18  • Odpověz
jeeee a je to kompleeeet :dizzy_face:

betty...tak jen potichounku gratuluju a drzim palecky
24. dub 2009 v 11:19  • Odpověz
Bettynko potichounku gratuluju, takže do roka to vyšlo nám všem? Já vím ještě nejsme u konce a stát se může cokoliv, ale snad nestane :slight_smile:
24. dub 2009 v 11:22  • Odpověz
autor
bety, tak to je bobma .. nerozebírej a raději zavolej a objednej se .... budeme čekat na datum
24. dub 2009 v 11:28  •  2 děti  • Odpověz
betty - tak já taky pst gratuluju, je to super, že už je to komplet, doufám, že za náma budeš chodit teď zas častějc :wink:
24. dub 2009 v 11:36  •  2 děti  • Odpověz
Teď už budu chodit častěji, protože mi tady doufám poradíte...např.v kolikátém týdnu už je vidět srdíčko?
Nechci se zatím objednávat k dr., protože mám delší cykly, tak by mě asi vyplašila, že tam ještě nic není vidět a přitom by mělo...
24. dub 2009 v 11:39  • Odpověz
24. dub 2009 v 11:43  •  2 děti  • Odpověz
Jo Betty já Ti rozumím taky delší cykly, byla jsem na kontrole u 44 DC s tím, že mám dlouhé cykly ať s tím něco udělá a mudr to nechal být, těhu ještě nepoznal a já se furt trápila co se děje. Test jsem si dělala až já nevím který DC a už tam byly krásné // takže je jasné, že nechceš nic uspěchat. Já tam byla až když jsem byla 7+2 a srdíčko už krásně tlouklo takže ještě vyčkej a zatím se opatruj.
24. dub 2009 ve 12:07  • Odpověz
autor
jsem zpět z oběda ... doufám, že ho udržím ...

betty ... mám z tebe velkou radost ... konečně jsme kompletní sice o rok později, ale přece ....
24. dub 2009 ve 12:19  •  2 děti  • Odpověz
teda holky já mám z vás radost - samé dobré zprávy a už jsme komplet!!!!! huráááá a betty i bukce mooooc gratuluju :dizzy_face:
co nového u mně: mates mě už začíná dost vadit (myslím jako fyzicky - pokročilé těhu) téměř pořád mě dole tlačí, a když mám tak z 1/3 plnej močák tak jak mě tlačí tak mě bolí břicho. začíná mi bývat občas špatně a celkově už jsem hoooooodně nemotorná, pomalá, udýchaná atd. holt jde do tuhýho že. k tomu mě pěkně s.re tomáš - vůbec na mě nebere ohled, že by mi namasíroval záda nebo udělal cokoli jinýho - to teda fakt ne, prej je taky utahanej (pracuju - i s prací na baráku - v průměru cca jen o hodinu méně než on) a že po něm nemůžu nic chtít, když do noci maloval/dělal podlahu/doplňte dle uvážení cokoli.....začínám pochybovat že ho budu chtít u porodu (abych pořád myslela na to, že je taky utahanej/bolej ho záda apod. blbosti). uznávám, že fakt toho má hodně, ale já taky že.....mám z toho dneska zase takovou depku....holky jak vám manžílci pomáhali/pomáhají? berou ohledy sami od sebe, nebo se třeba s taškou s nákupem musíte připomenout, nebo třeba s úklidem a tak?
24. dub 2009 ve 12:26  • Odpověz
autor
delfi ... je přejde, je to zse chvilkové, udivíš .. jinak mi Radek doma nepomůže s ničím ... víš jak to přece je, co si neudělá, to nemáš !!!
24. dub 2009 ve 12:29  •  2 děti  • Odpověz
bukca: dík za podporu, snad se mi nálada brzo zlepší, jinak bude mates pěkně nervní miminko (což si bohužel myslím že bude, moc v pohodě nejsem a ani jsem nebyla větší část těhu). aspoň vím, že je normální že manžel nepomáhá - teda spíš že v tom nejsem sama.
holky jdu na oběd, ale pak určo přijduuuu :wink:
24. dub 2009 ve 12:34  • Odpověz
delfi - nech si chutnat, s chlapama je někdy potíž, holt to mte teď náročný ...
24. dub 2009 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.