• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
betty no to jsou mi novinky :grinning: tak potichu drzime palce :slight_smile: hlavne nam dej vedet co na ko a tak :dizzy_face: ty jo tady se to tehulíííí :dizzy_face:
delfi- h. byl docela ohleduplnej, teda docela hodne, jen ty jeho akce sem tam mi pili krev, napr. kdyz 3t pred porodem sel na florbalovej zapas a byl nedostupnej, protoze kecal s jagrem, to me fakt vytocilo , kdybych se ten vecer rozrodila, tak se to ani nedozvi... myslim ze kazdej chlap ma nekdy trochu vypadek...
24. dub 2009 ve 14:26  • Odpověz
lufe: nojo s chlapama je potíž :rolling_eyes:
feb: no jo ale tys to měla specifický. ad honzovi výpadky - každej má jiný výpadky :grinning:
24. dub 2009 ve 14:44  • Odpověz
delfi...mě teda Tomáš dost pomáhal, zakázal mi luxovat, tahat nákupy atd, když jsem myla nové skříně a vlezla na židli, tak mě málem přerazil a ani výpadky neměl a nemá, je fakt zlatej chlap, do hospody jde jednou za měsíc a je vždy do půlnoci doma, takže pomáhá přebalit atd
24. dub 2009 ve 14:55  • Odpověz
ahooooj holky, to jsou krásný novinky, naše parta je kompletní. bukco gratuluju k srdíčku a betty potichoučku gratuluju k //.

holky já mám asi depku... zbývá mi asi jen kilo nahoře, ale prostě některý kalhoty mi nejsou, nezapnu je přes břicho, jsem se nějak rozkydla nahoře. zkoušela jsem si svojí oblíbenou košili a je mi nějaká těsná. fnuk fnuk, já nechci měnit šatník :cry: ....
co vy co už jste porodily dřív, jáji, feb, beat.... jak jste na tom? už jste zpátky ve formě pře těhu?
24. dub 2009 v 15:01  • Odpověz
kaci...já teda určitě ne, já ještě necvičila, nesměla jsem na břicho a hlavně se říká že se ženský změní postava po porodu
24. dub 2009 v 15:15  • Odpověz
jaji: no jo ty máš ukázkovýho chlapa :wink:
kaci: měsíc po porodu? vždyť to břicho se natahovalo 9 měsíců tak je jasný že se zpátky nescvrkne za 1 měsíc! jestli už máš skoro všechno dole tak je to super! dej tomu čas :wink:
24. dub 2009 v 15:32  • Odpověz
holkyyy jkdem s h. do divadla, pripravy to je mazec, odstrikavam furt, neb pry mimi ted vypije tak 1000ml denne, takze delno poctem kojeni coz je u nas asi 6x denne, takze to del skoro 170ml, tak se musim cinit... a otazka je jestli vecer na noc nesosa vic... tak radsi delam do foroty...
24. dub 2009 v 16:51  • Odpověz
kaci, ja naky kalhoty taky nezapnui jestli te to uklidni... teda takovyty s kteryma jsem byla vzdycky na stiru... jsem urcte vic "obalena" tukem nez jsem byla driv, proste chybi svalovina... ta se lehce a rychle ztraci ale zpatky to jde hur :slight_smile:
ja mam spis problem ze mi nejsou zadny tricka :grinning:
24. dub 2009 v 16:53  • Odpověz
a na vahu nelez dulezity je jak se citis a jak to je obleceni a ne jaky cislo na tebe vykoukne :sunglasses:
24. dub 2009 v 16:53  • Odpověz
ha, tak ma 200ml, to mu musi prece stacit se 100%ni jistotou :slight_smile:
holkyyy, ja ani nevim na co jdem :grinning:
24. dub 2009 v 17:02  • Odpověz
tak jste mě trochu uklidnily holky...vrátila jsem se venku, malá ještě spinká v kočárku.
feb... no tak s oblečení jsem na tom hůř než s váhou, podle čísla, který vykouklo, bych už měla být v pohodě, ale oblečení říká něco jiného :wink:
delfi..je fakt, že to nemůže splasknout tak rychle, když to tak dlouho rostlo

jáji a už můžeš cvičit? co jizva, už je plně zahojená?
24. dub 2009 v 17:19  • Odpověz
kaci...ptala jsem se jedný holčiny z lednovek a ta říkala že jí mudr řekla že může začít pomalu po 3 měsících od operace, takže pomalinku začnu, je fakt že mám furt děsný břicho a díky němu se nevejdu do kalhot :frowning2:
24. dub 2009 v 17:21  • Odpověz
jo a jinak jizva je zahojená, boulička zmizla asi to byl nevstřebanej steh :slight_smile: horší je že mě děsně začaly bolet kolena, jako ty klouby, když vstávám nebo tak uffff
24. dub 2009 v 17:22  • Odpověz
jáji já když stojím, tak už břicho vypadá zboku docela dobře, ale jak si sednu...objeví se mi pneu :unamused: a když zapnu kalhoty, který jsou mi v pase těsné, vyleze to nad tím...grrr
no co. hlavně, že máme krásný dětičky :slight_smile:
24. dub 2009 v 17:32  • Odpověz
prosim te, ja furt vypadam jak v 5 měsíci :((( no co, když sem nemohla cvičit, tak co žeee

hlavně že je tom zdravej
24. dub 2009 v 17:33  • Odpověz
jasně jáji, si dám zmzku, aby mi náhodou nějaký deko neubylo :wink:
24. dub 2009 v 17:36  • Odpověz
jen si dej, sem dala foto do alba, uz je tom pekne velkej
24. dub 2009 v 17:41  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím se k diskusi o špeku :grinning: Taky nejsem stále ve formě, ikdyž kila jsou dole. Kalhoty zapnu, ale špek se vyvalí nad...začínám cvičit, tak se to snad trochu srovná...No hold už jsme maminky a ne žádné modelky no :grinning:

Jinak jsem chtěla gratulovat - Bukčo, Betty :dizzy_face: Holky huráááá jsme kompletní, držim palce, ať jste v pořádku! Jinak 'Bukčo s tou těhu nevolností vím moc dobře o čem mluvíš.... Já jsem byla tak vyřízená, že jsem byla na neschopence, ale stálo to za to :dizzy_face:

Delfi, vydrž, už brzo budete 3 a to teprv bude kolotoč... chlapi jsou různý, ono je to totiž moc nenapadne, jaké to je vyčerpávající. Těžko jim vysvětlovat, že tělo pracuje tak na 30% :slight_smile: Zkrátka mu řekni, že si musíš odpočinout a on musí víc pomáhat a je to.
To se mi to ale kecá :grinning:
24. dub 2009 v 18:10  •  1 dítě  • Odpověz
tomik je krasaveček :slight_smile: kdoví jak by vypadala gábinka co jáji? vzpomeneš si ještě někdy na ní? chichi
jinak koukám, že pořád jedete s kytičkou co? já už jich mám koupenejch 5 :slight_smile:
to je jedinej dudlík, kterej naše dítko bere

ahoj chalupářko beat :slight_smile:
24. dub 2009 v 19:47  • Odpověz
kaci...už ani moc neee, Tomík je prostě Tomík a jsem za něj ráda, holky mám okolo sebe u lednovek, tak můžu poňunat je :grinning: Jo jo kytička je jedinej dudel, zkusila jsem jinej a kdeeeepak :grinning:
24. dub 2009 ve 20:16  • Odpověz
bre ranko, dnes vstavame driv, ze prej jdem na brusle ;)
vcera bylo divadlo super, jsme vlastne byl s h. poprve nekde spolu, predtim jsme chodili kazdej zvlast. Danecek doma vysosnul fakt 170ml :sweat_smile: to uz teda je makacka takovy mnozstvi odstrikat abych nekam mohla jit... tak to vychazi ze pije ten 1l denne, a protoze sosa jenom 6x denne tak to jsou velky davky tim padem...

jaji kyticku taky zkusim, snazim se bojovat proti cucani "parohace" , ale ruka mu cutna vicnez dudlik no... dudlik skoro nechce...
25. dub 2009 v 08:18  • Odpověz
jaji koukam jak je tomasek chudinka porad desne osypanej :( co ti rekla mudr ze to je?
25. dub 2009 v 08:20  • Odpověz
feb...neni už moc osypanej, už to má docela dobrý, řekla že má citlivou pleť po mě a na kožním řekla že se to časem srovná, že to nic není
25. dub 2009 v 09:41  • Odpověz
no a diagnoza je jaka? :grinning: citliva plet neni dg
25. dub 2009 v 10:30  • Odpověz
ja mam strach aby danecek nemel atopak :( , ma takovy hrubsi tvaricky,nekdy znatelny jen napohmat, nekdy i ocima, nakej den je to lepsi nakej horsi, a prave na tvarich zacina nejcasteji atopicky ekzem, okolo 3m..
25. dub 2009 v 10:40  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: krásný víkend :slight_smile:
jaji - Tomík je kus chlapa :dizzy_face:
feb - to musí být fajn si takhle vyrazit ve dvou ....
kaci - nám v kurzu říkali, že máme začít posilováním pánevního dna a pak teprv s břichem, že by se tam ty svaly mohly nějak divně vytvarovat ...
25. dub 2009 v 11:25  •  2 děti  • Odpověz
lufe, to jo, chvili mi to pripadalo jako "za starych casu" :grinning: a byla to fakt pr... to predstaveni :grinning:
25. dub 2009 v 11:36  • Odpověz
feb a na čem jste vůbec byli?
dneska bylo zase krásně, byli jsme na slavnostech v dejvicích, nejenže jsme přebalovali venku totálně pokaděnou plenku, ale taky jsme krmili - termoska s vodou, nutrilon - zvládly jsme to skvěle, a konečně vidím nějakou výhodu UM - prostě jsem se tam nemusela svlékat... poprvé jsem taky vlastně dala jen nutrilon a pak dokojila malou až doma.

holky jak dlouho po porodu může přijít MS? já furt trošku špiním, ale už je to jen na slipovku a není to krev, spíš takový nahnědlý, světle hnědý. ale dneska mě začaly bolet jakoby vaječníky, prostě pocit jako před MS... tak si říkám, jestli to není brzy? no a taky si vždycky vzpíomenu na feb, která taky dlouho špinila a pak se zjistil ten problém s nedočištěním.... feb tys krvácela červeně?
25. dub 2009 ve 20:16  • Odpověz
kaci v divadle bez zabradli na "3 muzi na spatne adrese" :slight_smile:
s tim spinenim- jestli je to hnedy tak by to melo byt ok, ja to mela chvili tak, chvili zluty, pak zas cerveny... :( neboooj, dyt ses teprv mesic po porodu, to jeste neni tak moc
helejd moje kamoska odmenstruovala 3tydny po porodu a to kojila jak o zivot kazdy 2h. To vis, ze kdyz ty moc nekojis, tak se MS s nejvetsi pravdepodobnosti brzo dostavi... :pensive:
25. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz
díky za info feb
prosímtě ty fialový tesco pleny, který tak chválš, jsou tyhle?
http://www.itesco.cz/modules/shop/flyer/pdf/617/8-Re_CR.pdf
maj je zrovna v akci (viz první strana letáku)...
25. dub 2009 ve 21:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.