• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
Ahoj holky,

to budou Káči oni - volala mi máma, že mi je kupuje, tak jsem na ně zvědavá. Já teď koupila huggies - jsou nejdražší, nejhezčí, ale stejně mi protečou. Tak je to asi jedno, jaké máme, naše prďolka prokadí nejspíš všechny :grinning: Tak zkusím levné z Tesca a uvidíme.

Jinak se holky musíme pochlubit, už taky spinkáme 11 -12 hodin v kuse :dizzy_face:
25. dub 2009 ve 22:11  •  1 dítě  • Odpověz
kaci...jo to jsou ony, my je máme, dneska jsem je koupila ale vzala jsem 3 a Tomovi jsou ještě velké, je prostě hubenej

beat...cože??? jak to děláš že spí tak dlouhooo?? to ten náš ani omylem
25. dub 2009 ve 22:16  • Odpověz
jinak teda já stále mám nejraději huggies
25. dub 2009 ve 22:17  • Odpověz
jo jo Jáji huggies jsou nezjhezčí a jsou příjemné, ale jak říkám, u nás prokadíme všechno :grinning:
Jinak s malou to nijak nedělám, prostě se najednou přestala v noci budit :wink: A taky se mi jednou stalo, že usnula ve 4 odpoledne a spala až do 2, pak se najedla a dospala to do 6 :grinning: Asi bude holka po mamince :grinning:
25. dub 2009 ve 22:31  •  1 dítě  • Odpověz
já ted budu zkoušet taky huggies, ale asi jsem šáhla vedle a koupila ty classic, nikoliv premium :unamused:
no a chci si dojet pro ty teskový
beat tak to je paráda, jak malá spinká. já si teda taky zatím nestěžuju, ale na sofinku nemáme :slight_smile:
25. dub 2009 ve 22:39  • Odpověz
holky ted jsem vám koukla do albíček, jak jsme měly ještě bříška...to už vůbec není pravda, je to tak dááávno, ted už máme mimísky u sebe :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. dub 2009 ve 22:44  • Odpověz
kaci jo to jsou oni
beat danysek uz takhle dlouho nespi, ted ma interval kojeni v noci tak 9-10h, ale nekdy se probudi driv, treba po 7ih, ale zas usne hned, to neni problem, ono fakt zalezi asi v jaky rustovy fazi ty deti jsou... kdyz byl starej jak sofinka (proste v tom 3. mesici zivota), tak mel i interval 13h, to jsem pak mela obr prsa rano :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale furt si nestezuju- usina mezi 20-21, pak se budi nak mezi 5-6, pak je to ruzny, nekdy spi az do 11, nekdy si da este mliko kolem 8 spi do tech 11 dal... ale jak rikam, nekdy k me nelibosti ma hlad ve 3...
kaci joooo, briska... ja si tuhle prohlizela fotky z atelieru a prijde mi ze to uz neni ani pravda... :´)
25. dub 2009 ve 23:03  • Odpověz
Taky jsem se dnes rozněžňovala nad bříškama, ale nevrátila bych to. Bylo to hezký, ale pro mě dost náročný těhu.... a pořád strach, doktoři, nevolnosti....brrrr :wink:
25. dub 2009 ve 23:07  •  1 dítě  • Odpověz
beat tak dneska dal v noci danysek 12h kojo interval :sunglasses: jak je fakt znat, kdy neni spanek prerusenej tak i v 7.15 se citim uplne vyspala :sunglasses: lezeli jsme do 8, z postele me vytahl hlad, danysek je ted vzhuru, ale urcite to zase na dopo zapichne jako vzdycky :dizzy_face: tak bych si snad mohla zacvicit ;) to by mohlo dneska klapnout
26. dub 2009 v 08:16  • Odpověz
uf, tak jsem si zacvicila, ale reknu vam, dopo mi to nedela dobre... ale na druhou stranu je temer 100%ni jistota ze bude danysek spat, takze to musim zkousnout...jindy to pak moc nestiham, nebo spis neni prilezitost mit hodinu v kuse
26. dub 2009 v 09:40  • Odpověz
ahoj holky hlásím se z nového domečku - manža mi nainstaloval 4G na noťas tak se tu na chvilku můžu ukázat :grinning: dneska si dáváme odpočinkovej den, téměř nic jsem dnes nedělala a je to paráda! holky teda vám ty mimísové spí - to mates bude určo výjimka a bude se budit častějš.
26. dub 2009 v 16:08  • Odpověz
delfi...aspon bych nebyla sama v klubu často se budicich deticek :grinning:
26. dub 2009 v 17:19  • Odpověz
jaji: no ale pochybuju že tomík v 6m se bude ještě tak často budit - spíš bych řekla, že za tebe převezmu žezlo :sweat_smile:
26. dub 2009 ve 20:30  • Odpověz
Ty jo Delfi, tobě už se to taky blíží, co :wink:

Feb, já ti závidím, že se dokopeš cvičit... já cvičila chvilku včera, ale jsem po tom těhu jak lazar.

Jáji ty budeš mít atleta - hubenej, dlouhej a živej. Já budu mít naducanou buchtičku :wink:
26. dub 2009 ve 20:45  •  1 dítě  • Odpověz
beat myslis ze ja mam nakou vydrz? ;) pekny houbeles :grinning:
danecek ted podle me desne vytahnul, uz nema zdaleka tak kulaty brisko, je dlouhej :grinning: dnes pil jen 5x, takze ted vecer sosal zas asi 50min..
26. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz
No to je jasný, Tomášek i Daneček mají být po kom dlouhý, že :grinning: To Natálka, Eminka i Sofi budou proti nim trpaslíčci, ještě, že máme holčičky :slight_smile:
26. dub 2009 ve 21:09  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj holky...tak cvičení to je boj. já se občas donutím, ale není to pravidelný. po šestinedělí bych ráda na jela na aerobic aspon 2x týdně. zkusím to skloubit s martinem, abych mohla 2xtýdne vypadnout na dvě hodky večer...nebo taky se cvičí dopoledne, to bych se mohla domluvit s tchýní...musím prostě někam chodit, doma se moc nedonutím a když už, tak to není tak poctivý jako někde...
26. dub 2009 ve 21:13  • Odpověz
beat no jo, holčičky mušej bejt menší přece :slight_smile: kam by ten svět dospěl, kdyby se rodily samý 4kilový holčičky :wink:
26. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz
nemáš nový fotky sofinky?
26. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz
kaci emminka je bobek, jak spinka tak je konecne videt poradne :slight_smile: pripomina mi danecka v zenskem provedeni (kdyz teda pomineme velikost ;) :dizzy_face:
26. dub 2009 ve 21:23  • Odpověz
mno jo to naše dítko roste a roste, za chvíli mu bude 68 malá :sweat_smile:
26. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz
jak danečka v zenským provedení? jako že jsou si podobní...musím to prozkoumat :wink:
dneska se roštanda třikrát pokadila z toho dvakrát do úplně čisté pleny a jednou z toho to bylo po vykoupání a namazání. mě už se to nezdálo, protože když byla v kyblíku tak se najednou i rozplakala, což ještě nikdy neudělala, když je ve vodě, je spokojená... už asi tušila bobek.
takže jsem měla z vyvoněný sametový holčičky zase smradlavku :slight_smile: podle mě to naštvalo i jí, protože pak docela dlouho plakala (na to že moc nepláče), tak jsem jí vysvětlovala, že se na ní nezlobíme, že je dobře že se vykakala a tak :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no a asi to pochopila, a brzy přestala a usnula :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
no aspon si to táta užil :slight_smile: všechny tři nadílky vyfásl
26. dub 2009 ve 21:49  • Odpověz
no jáji není se co divit, vždyt mi už oblíkáme některý bodýčka 62 :confused:
26. dub 2009 ve 21:50  • Odpověz
pardon: my
26. dub 2009 ve 21:50  • Odpověz
jo jo rostou rychle dětičky :grinning:
26. dub 2009 ve 21:59  • Odpověz
No my už taky spoustu oblečení vyřadily :slight_smile:

Jo jo, musím dát také do alba nové fotky. Zrovna dneska jsme venku fotili - tak je tam zítra dám a teď jdu prozkoumat ty vaše :dizzy_face:

To je hezký, jak těhule debatujou ráno a přes den (ještě z práce) a maminy večer, až dětičky usnou :grinning:
26. dub 2009 ve 22:38  •  1 dítě  • Odpověz
hmm mě se dítko vzbudilo před 20min tím se dostalo ruku ze zavinutí, pak dostal hysterák jak nevím co a po nakojení zase usnul, no ale asi ne na dlouho :sweat_smile:
26. dub 2009 ve 22:40  • Odpověz
Jáji ty ho pořád na noc zavinuješ?

Mě zavinutá být nechce, pak má ruce venku a jelikož máme otevřené okno, tak má k ránu ruce jako led. Ale jinak jí zima asi není.
26. dub 2009 ve 22:59  •  1 dítě  • Odpověz
autor
dobré ránko ... zase pondělí, ale naštěstí teda jenom 4 pracovní dny :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2009 v 07:40  •  2 děti  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: jj, bukco, pravdu díš, co nevidět je tu zas volno :dizzy_face:
27. dub 2009 v 08:11  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.