• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
autor
už aby to bylo ...
27. dub 2009 v 08:15  •  2 děti  • Odpověz
holky maminy provokace jo- dnes danysek spal od 20.30 do 8i do rana :grinning:
27. dub 2009 v 08:22  • Odpověz
autor
ty jo feb .. tak to je snad rekord, ne?
27. dub 2009 v 08:34  •  2 děti  • Odpověz
neee, to uz spal i dyl myslim ze nejvic dal 13h15min kojo interval :sunglasses: budil me akorat tatinek chrapanim :angry: ma ted alergii jako tram, takze chrapal i na boku... tak jsem hoi v noci vyhostila do obyvaku... sla bych sama ale co tlustínek... toho bych pak neslysela. driv kdyz jeste spal ve vypujcenem vozejcku tak jsem odjela i s nim :slight_smile:
27. dub 2009 v 08:53  • Odpověz
feb - tak jeden krásně chrupká a druhej ti do toho chrápe ... ale jinak to máš super, že ti tak malej spí ...
27. dub 2009 v 09:11  •  2 děti  • Odpověz
Teda Kaca tvá bobková příhodá mě rozesmála :slight_smile: .
Potřebuju ukklidnit, je normální, že nemám vůbec žádný příznaky? Prostě nic kromě obrovský únavy, která mě chytí vždycky odpoledne (- minulý týden mě aspoň bolelo břicho, ale teď vůbec nic), já vím, že bych měla být spíš ráda, ale mě to trochu znervózňuje...
27. dub 2009 v 09:26  • Odpověz
autor
ahojky betty .... ani prsa tě nebolí??? určitě je to normální ... každý to snáší jinak ...

já už teď jsem taky v pohodě .. prsa sice na omak bolí, ale už né tak, jak před tím a navíc, já jsem taky neměla vůbec žádné příznaky první týden, co jsem to zjistila ... potom to začalo
27. dub 2009 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz
betty - buď v klidu, já taky skoro žádný příznaky neměla, jen ta únava, ono se to určo ještě rozjede, jak bude stoupat hcg ... pak budeš chvilku nadávat jak bukca :wink: a nakonec to bude vše ok ...
27. dub 2009 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz
betty ja mela otresnou unavu a zvysenou teplotu vlastne jako jediny priznaky hlavni...
27. dub 2009 v 09:38  • Odpověz
bukca: to je pravda, prsa mám tak citlivý, až se manžel diví :wink: , tak díky. Ve čtvrtek se chci objednat k dr.
27. dub 2009 v 09:40  • Odpověz
holky, jdu si rozbit hubu na brusle :grinning:
27. dub 2009 v 09:50  • Odpověz
beat...no jo já ho zavazuju do deky na pevno, on se rukama budí,zkoušíme ho nechat spát volně ale po hodině se vzbudí a brečí :((
27. dub 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
betty a co tak testíky do alba? určitě jich máš plno ...
27. dub 2009 v 09:59  •  2 děti  • Odpověz
jo a u nás noc na h.... jako obvykle

už mě nějak provokace neberou, holt mám dítko nespavce ale hlavně že je zdravej a šikovnej, pokud to takhle půjde dál tak za měsíc poleze :grinning:
27. dub 2009 v 10:02  • Odpověz
Ahoj těhulky a maminky (snažilky už nemáme :grinning: )

tak u nás dnešní noc nic moc. Malá se vzbudila ve 3, tak jsem jí dala napapat a ona začala pištět - to znamená, že jí bolelo bříško. Tak jsme cvičili nožičkama a ona usnula, jenže za chvíli slyším, jak se děsně pokakala. Tak z obav protečení, jsem ji šla hned přebalit, čímž jsem ji opět vzbudila. Přebalila jsem, byla spokojená, tak jsem ji dala spinkat. Slyšela jsem, jak se v postýlce pořád převaluje a heká, tlačila, prděla, až se zas po.... pak začala plakat a nic nepomáhalo. Chovala jsem, nosila, cvičila...nic. tak jsem rozsvítila, svlékla jí a na podložce jsme pomáhali vykadit. Pokadila mi celou podložku chudinka asi na 10 x. No zkrátka do 5 jsem měla co dělat, pak jsem ji dala znovu najíst (s obavama co to zase udělá) a hned usnula. Nevim, co jsem jako snědla špatnýho, docela se hlídám, ale člověk někdy neví... no tak tady teď snídám cereálie :angry: a malá se houpe v houpačce.
27. dub 2009 v 10:09  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky, tak já si taky nemůžu stěžovat, dneska malá spinkala 21-3, 4-7:3O, takže super.
akorát od těch půl osmý byla vzhůru až doted, tak jsme zpívaly, povídaly, ted sna už usíná :slight_smile:
je to nádhera ty človíčky pozorovat, jak postupně dozrávaj...najednou všecko pozorujou, jsou delší dobu mezi krmením vzhůru, začínají gestikulovat (třeba když dám lžičku čajíku, tak se šklebí :slight_smile: ) je to paráda

betty bud v klidu, každá to má jinak. vždyt i tady v týhle diskusi jsme příznaky měla každá jiné :slight_smile:

beat, jáji...já taky nezavinuju, mě se z toho vykopávala...naše malá spinká ve spacím pytli, někdy ještě přikrytá slabší dekou, ale ručičky má venku, většinou taky studený. ale tělíčko je teploučký, tak snad zima není

feb..kam jdeš bruslit? ty jsi akční teda. já mám zatím jen vypráno :unamused: , chci ještě uklidit koupelnu a jít taky ven, ale zatím si jen hrála s malou a povídala s váma. musím na to jít...

beat jestli má malá problémy s bříškem, zkus dávat před krmením lžičku nějakýho čaje s fenyklem. já dávám čaj větrníček...
27. dub 2009 v 11:06  • Odpověz
kaci...kdyz me se rukama budi vis???
27. dub 2009 v 11:16  • Odpověz
aha, no je fakt, že naše malá s nima taky šermuje, kdyř se lekne, tak rozpaží, ale většinou se tím teda nebudí...
ha, ted jsem jí dala spát na balkon do kočárku... nemohla doma zabrat. tak nevím jestli vyzrála ona nade mnou nebo já nad ní :wink:
27. dub 2009 v 11:20  • Odpověz
no prave ze tomik se tim vzbudi, ale budem zkouset nezavinovat, snad se nauci spat bez toho
27. dub 2009 v 11:39  • Odpověz
jaji no ono to taky neni terno kdyz je dite hodne napred :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
to ma tomik porad tak silnej moro reflex ze ho o budi? :confused:

kaci chodim bruslit k nam do parku okolo rybnika, dopo tam skoro nikdo neni takze ideal ;) neumim brdzdit a vubec- nejsem si an tom uplne jista, takze jsem klidnejsi kdyz mam plno prostoru a nemusim se nikomu vyhybat- zvlast mam strch z čoklů a malejch dětí aby se mi nepipletly do cesty. jeste lepsi je chodit kolem obeda, to jsem tam pak skoro sama :slight_smile:

sla jsem dnes ven netradicne i pred kojo v 11, neb ma byt v tydnu dost destivo, tak at si to venku uizijem :slight_smile: za chvili jdem zas, tentokrat teda pěšmo :slight_smile: potrbuju docist pana prstenu, uz mi chybi jen asi 15str :grinning:
27. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz
feb a to jezdíš s x-landerem nebo už máte ten sportovní kočár? bych se bála s kočárem bez brzdičky....
27. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz
feb..no jo já mu to nevysvětlím, přece mu nebudu zakazovat se otáčet atd :slight_smile:) jo jo furt se budí rukama
27. dub 2009 ve 12:15  • Odpověz
Ahojky všem, mám poslední dobou hafo práce a tak :frowning2: ...si to tady pěkně vyžeru až do konce ...jelikož zařizuji tu novou firmu a neustále něco scháním a tak...je to pěkná pruda....
Ještě že jsou 2 pátky za sebou volné a tak to snad nějak zmáknu. Ikdyž dneska jsem nějaká utahaná, asi jak se nustále mění to počasí. Jinak jsme snad ok. Přijde mi, jen, že David kope nějak málo. Večer fakt jen decentně. O víkendu pořád lítám a večer usnu a tak to asi zaspím. V práci mě občas žďuchne, když sedím u PC, ale přijde mi že nějak málo. Je to normální ?
Lufe, jak moc a jak často tě kope? Třeba Martin ještě kopání vůbec necítí, jen já vnitřně, na ruku to prostě cítit není :frowning2: No snad se to rozjede....Díky
27. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz
jaji jasne, otaceni v poho, ale kdyz deti brzo lezou, brzo si stoupaj, tak to ideal rozhodne neni... zatezujou tak pater driv nez je na to pripravena

kaci porad s x-landerem, zas tak hrozny to bez brzdicky neni, ja hlavne nejezdim nijak rychle- ono taky kdyz pred sebou tlacis nakejch 20kg tak je to hned znat :slight_smile:
pro sportovni kocar jede h. dneska, pokud ho teda budou mit na sklade :slight_smile:

hasev neboj, to je normalni, ve 25tt vim ze jsem citila mrnouse jen kdyz jsem byla v klidu, pri chuzi a tak vyjimecne, takze takyhlavne vecer, u telk, u pocitace, rano a vecer v posteli...
Ale je fakt ze honza to pres bricho citil de facto hned co jsem o citila ja, tzn nekdy18tt :slight_smile: ale to je myslim dost vyjimecny
27. dub 2009 ve 12:38  • Odpověz
ahoj hasev - malej kope celkem festovně, řekla bych, že má tak tři kopací období denně, ale záleží na tom, jak moc jsem v klidu, občas stačí se malinko pohoupnout a kopat přestane, manžel to cítí jak kdy, většinou stíhá až ten poslední slabší kopanec, asi potvůrka ví, že si ho chce taky ošahat a kopat přestane, taky ho hodně cítím vnitřně a posledních pár dní kope hodně nahoře, jakože pod žebrama ... David asi nebude takovej ranař :wink: určo je vše v pohodě, ještě si kopanců užiješ ...
27. dub 2009 ve 12:45  •  2 děti  • Odpověz
Feb,Lufe : díky moc...já ho cítím spíše dole v bříšku, než na žebrech, ale asi fakt nebude moc kopáč-zatím...třeba ted když sedím u PC v trochu v předklonu tak se hýbe, to se mu asi nelíbí, že ho mačkám :slight_smile:
Hlavu si tím nelámu :slight_smile: hlavně že ho někdy přes den prostě cítím :slight_smile: ...ráno ,přes den a nebo večer...vím že je ok....
Třeba bude i klidné miminko pak chi....
27. dub 2009 ve 13:35  • Odpověz
Ahoj holky,
musím se pochlubit dnes jsem opět zvládla další zkoušku, uf vytáhla jsem si jednu dobrou otázku a dvě nic moc takže jsem musela improvizovat, ale profesorka měla dobrou náladu tak jsem ráda, že mám další balvan z krku :slight_smile:
27. dub 2009 v 16:47  • Odpověz
adel...supeer, dneska sem byla na poště dát balík a máš tam zas nějaké věcičky navíc :wink:
27. dub 2009 v 17:08  • Odpověz
Teda jaji Ty si tak hodnáááá :slight_smile: dějuju.
27. dub 2009 v 17:36  • Odpověz
adel gratuluju :slight_smile:
27. dub 2009 v 17:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.