• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
Feb děkuju fakt jsem nedoufala když jsem viděla co jsem si vytáhla, ale povedlo se :slight_smile:
27. dub 2009 v 17:53  • Odpověz
nekdyzdanlve spatna otazka je lepsi nez co by is prala vytahnout... mne takhle malem vyhodili na patole na otazce, kterou jsem si vylozene prala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2009 v 18:46  • Odpověz
jupi honza veze domu Chariot CX2 :sunglasses:
27. dub 2009 v 19:30  • Odpověz
pěkný vozítko, koukám že docela mastný. ale určitě ho využijete a službu udělá :wink:
27. dub 2009 v 19:33  • Odpověz
mastny jo... puvodne jsme chteli levnejsi... no ale znas to... zcnes zjistovat ze tamhleten neni odpruzenej, blbe odvetranej, blby luzko pro mimi, nema brzdu a uz to jede nahoru ... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz
feb to znám...člověk si dá limit, ale když zjistí, že si může připloatit třeba 5 tis. a má o třídu vyšší kvalitu... tak hned se limity zvyšují
my takhle vybírali kočár...
kdybysme kupovali tohle vozítko, je mi jasný, že bychom taky vzali tohle. ale my to asi tolik nevyužijem, na kole nejezdíme a na běžkách taky ne. na treky budeme používat náš kočár a kam se nedostanem s kočárem, tak do krosničky - na tý šetřit nebudeme. už ted hledám, jaká má nej popruhy, materiál, stříšku proti slunci, pláštěnku atd. :slight_smile:
27. dub 2009 ve 20:49  • Odpověz
kaci hlavne tyhle veci se jednou budou dat bezproblemu prodat...
27. dub 2009 ve 20:52  • Odpověz
a protoze mezi vozejkama neni zadna konkurence tak ani ceny dolu nepujdou... se tesim hned o vikendu vyrazime na kolo :slight_smile:
27. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz
autor
dobré ránko ....

adél ... velká gratulace :grinning:
28. dub 2009 v 07:18  •  2 děti  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
adel - gratulace ke zkoušce, jen tak dál ...
jaji - mě taky něco přijde?
28. dub 2009 v 07:28  •  2 děti  • Odpověz
autor
jsem úplně unavená z práce .. všechno mě tady se.e, hlavně ten jejich přístup, že musím dělat všechno bez ohledu ... fňuk
28. dub 2009 v 07:58  •  2 děti  • Odpověz
bukco no jo no... :( mě takhle zase mamka nutila mejt okna a nosit truhliky s kytkama kdyz jsem byla tehotna a nevedela to jeste, neb jsme to nechteli rikat... :grinning: mela pocit ze nic nedelam a jenom se valim (tak rikala memu uceni se cele odpoledne a vecer :stuck_out_tongue_closed_eyes: dokud clovek nema bricho tak se na tete kazdej vyprdne :unamused:
28. dub 2009 v 08:28  • Odpověz
autor
feb ... jj, přesně tak a to je to nehorší
28. dub 2009 v 08:33  •  2 děti  • Odpověz
dosnidam a vyrazim zas na brusle... to by v tom byl cert abych se to nenaucila ne? ;)
28. dub 2009 v 08:41  • Odpověz
tak me napada, ze az budem zakladat novou mistnost, uz se muze jmenovat tehulky a maminky duben 2008 :grinning: zadna snazilka uz tu neni ne? ;) nebo jsem na nekoho zapomnela? :sweat_smile:
28. dub 2009 v 08:43  • Odpověz
bukco - je to teď blbý období, ale vydrž ...
feb - no myslím, že už jsme komplet ...
28. dub 2009 v 08:51  •  2 děti  • Odpověz
autor
feb .... jasně, jsme kompletní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2009 v 08:54  •  2 děti  • Odpověz
feb a děláš pokroky v bruslení:slight_smile:

to je fakt, žádná snažilka tu není, za chvíli to tu bude samá maminka :dizzy_face:
28. dub 2009 v 10:24  • Odpověz
ufff, jsem vyrizena, jezdila jsem hodinu, to je tak 10 kolecek kolem rybnika :slight_smile:
28. dub 2009 v 10:39  • Odpověz
lufe...jo jo tobě taky za 183 kč, 83 dělá dobírka s poštovným dohromady :confounded:
28. dub 2009 v 10:54  • Odpověz
teda tady ty obchody frčej :slight_smile:
28. dub 2009 v 11:21  • Odpověz
jdem na KO, tak paaa
28. dub 2009 v 11:23  • Odpověz
feb..ty jo ty jsi hrozně akční a ještě stíháš psát sem...to nechápu... :wink:
kdy jako třeba vaříš, luxuješ, žehlíš, atd... porad mi :dizzy_face:
28. dub 2009 v 11:28  • Odpověz
čus holky
adel: gratuluju ke zkoušce
feb: ty jsi fakt děsně akční nasadilas laťku moc vysoko :grinning:
28. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz
Zdravím holčiny .....
Bucka: to znám, ale změní se to uvidíš....teď už je to paráda, nic mě nebolí, není mi špatně a už jsou i ty lidičky ohleduplnější :slight_smile: je to asi fakt nejhezčí období....
Jen někdy mám poslední dobou torchu strach, že to nezvládnu, že nejsem připravená a tak...ani nevím proč mě to někdy tak přepadne, že jsem z toho až přešlá a připadám si divně, že to tak cítím. Ale jen někdy, nárazově, pak jsem zase happy....no a pak se v těch náladách vyznej chi...
Za týden nastupuje koleg.na mateřskou je o 5tt dýl těhu....bude mi tu púo ní smutno...chodily jsme na těhotenské obídky a to bylo fajný :slight_smile: strašně to letí...
Dneska se mě šéfik ptal, zda budu plně na mateřské, jako že naznačoval, jestli bych nechtěla něco pro něj dělat z domova..už jsem nad tím uvažovala...ale těžko říci, jak to budu zvládat,jaké bude mimi a tak...a taky nevím, zda bych to vlastně chtěla....ale zase si nechci úplně zabouchnout dveře a tak jsem to nechala otevřené, že se tomu nebráním, ale neumím ted odhadnout jak to budu zvládat....tak uvidíme...si říkám, že bych na jednu stranu chtěla klid od práce, ale na druhou stranu bych zase doma z těch plenech nezblbla a udžela si kŕok s dobou a nezakrněla...no a teď babo raď že...
28. dub 2009 ve 12:50  • Odpověz
hasev ty stavy (strachy) co popisuješ jsou úplně normální, měla jsme to asi všechny :dizzy_face:
hasev ode mně ohledně práce je rada jasná - na prvním místě dítě, ale pokud to lze skloubit s prací, nebran se tomu. já se tomu taky nebráním a zatím to jde. když je mimčo zdravé a hodné, není problém. uvidíš, jak ti to půjde. ono je vážně fajn, nevypadnout z práce , z kolektivu, být v obraze, držet krok a nezblbnout jen u plenek. a co si budem povídat, finanční stránka taky není zanedbatelná. První půlrok je fajn, PPM je docela vysoká, ale jak přijde rodičák, to je pak peklo... pokud je šéf takhle fajn, já bych to zkusila :slight_smile:
28. dub 2009 ve 12:57  • Odpověz
hasev: ad práce - já jsem taky myslela (a stále jsem tak domluvená), že budu omezeně pracovat, ale už teď vidím, že na to prostě nemám vůbec myšlenky. práce mě už otravuje a nechce se mi nic dělat. pochybuju, že po porodu to bude lepší. jen doufám, že se to do půl roku ustálí a budu schopná pracovat nějak víc, protože rodičák je fakt masakr....každopádně tu možnost si nech, ale spíš počítej, že na to fakt nebudou myšlenky :wink:
28. dub 2009 ve 13:09  • Odpověz
Kača: díky za rady se strachy :slight_smile: si mě uklidnila :slight_smile: a co se týče práce, souhlasím, s tím, jak to píšeš po všech stránkách ..šéf je fakt fajn a tak proč si zavírat dvěře...říci,že to prostě nejde jde kdykoli... :slight_smile: No uvidíme že :wink:
Defi : také děkuji...třeba na to myšlenky nebudou, ale je fakt, že úplně nevypadnout je asi fajn....a finance se taky hodí :slight_smile:
28. dub 2009 ve 13:57  • Odpověz
ale holky, nechte toho, akcni neakcni, stejne porad plno veci nestiham co bych chtela...
ad vareni- varim jidla ktery jsou jednoduchy na pripravu a nemusim u toho moc stat... muzem vymenovat recepty jestli hccete ;)
no a jinak zaklad je, ze delam nekolik veci na jednou a tak pak vysetrim naky to volno :slight_smile:

na kontrole dobry, dostali jsme druhou hexa, paseni pochvaleno, danysek pribral za mesicuz jenom 400g :grinning: takze ma "jenom" 7750, ja myslela ze bude mit pres 8, tak to je dobry a 66cm :slight_smile: takze zas tak velkej neni :sunglasses:
28. dub 2009 v 16:29  • Odpověz
Ahoj holky, sice jsem jeste nebyla ani u dr., ale uz zvazuju, kde budu rodit :wink: . Takze mam par dotazu:
Delfi: kde nakonec budes rodit
Feb a Kaca: respektovali by v Motole pripadne nejaky porodni plan.
Omlouvam se, ze pisu tak spatne *bez hacku, carek a otazniku*, ale jsem ve skole na netu a je tu fakt divna klavesnice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2009 v 16:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.