• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
delfi vid :slight_smile: vetsina lidi to rika... vlastne vschni krom my mamky :grinning: ta samozrejme vidi jenom mě :slight_smile:))) ja byla osklivy mimino :slight_smile: nebo ba ne, byla jse docela hezkej chlapecek :grinning: ale na danyska jsem nemela teda... to honza byl krasny dite, uplne jak z reklamy :dizzy_face:
30. dub 2009 ve 14:19  • Odpověz
feb: samo že tvoje mamka tam vidí jen tebe :grinning: já byla taky ošklivý miminko, takový pěkně naducaný :sweat_smile: . tys to s chlapečkem taky asi neměla lehký. jinak danýsek je taky reklamní mimčo :wink: a to moje samo taky (už v bříšku je krásnej :grinning: :grinning: )
30. dub 2009 v 15:36  • Odpověz
delfi dik :dizzy_face:
no a aby toho nebylo malo, tak me nasi ostrihali na naky nablbly "pážátko" takze tu klucicci formu jeste utvrdili :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jasnacka ze uz v brisku je mimi krasny :slight_smile: mne se danys libil i na obyc UZ :grinning:
30. dub 2009 v 15:49  • Odpověz
feb: hih na pážátko - no to si fakt nikdo nemoh myslet že nejsi kluk :grinning: jo to byly tenkrát účesy...ad UTZ - už se těším až ho uvidím naživo (Matesa) jestli si fakt bude podobnej :grinning:
30. dub 2009 v 16:28  • Odpověz
byli jte na 3D? danecek si je opravdu podobnej s tim zaznamem :grinning:
30. dub 2009 ve 20:24  • Odpověz
feb: jojo byli a právě proto jsem natěšená, zda si fakt bude podobnej :grinning:
30. dub 2009 ve 21:43  • Odpověz
holky ahoj, peknej vikend, pripojim se az v nedeli :sunglasses:
1. kvě 2009 v 07:46  • Odpověz
Ahojky...ta studená fronta mi dala zabrat, včer ami bylo ouvej...dnes už je ale líp...
Halo hlo...dneska ráno Martin cítil Davídka jak se tam hýbe, dal mu pěkných pár kopanců :slight_smile: udělalo mi to hroznou radost...
Jinak se chystám poklidit a tak...klasika no...Martin se pustil do stavy indiv.zahradního krbu, kreý sám navrh. Už má základy a dneska začíná stavět :slight_smile: už se těším na první grilovačku chi....Zítra razíme k Martinově mamce má narozky a víte co je kurňa náhoda...Moje mamka a Martinova Mamka mají narozeniny obě 1.5.....drsná náhoda ne :grinning: :grinning: ale k našim jedeme až za týden, spojíme to prý i s narozkami segry ....Tak přeji všem hezkého prvního máje a prodloužený víkend :slight_smile:
1. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz
Ahoj Hasev, tak to je skvělý s těma pohybama :wink: , asi měl i Martin radost, ne?
1. kvě 2009 v 15:35  • Odpověz
čau holky, koukám, že hezkej víkend znamená mrtvo tady :grinning:
hasev: to je super ty pohyby - mě vždycky taky moc potěší když tomáš malýho taky cítí. tak snad sis ty narozky užila.
mějte se a snad se tu ukážu v pondělí, ale už nechodím do práce, tak mi snad manža nechá doma noťas
2. kvě 2009 v 18:43  • Odpověz
Aby nám naše diskuze nezapadla, tak poposunuju výš :grinning: . Všichni asi užíváte sluníčka a já se musím učit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz
Ahoj Betty to jsme na tom stejně, taky se musím učit, ale já se učila venku. :slight_smile:
3. kvě 2009 v 16:48  • Odpověz
Adel: já bych se vemku nic nenaučila...no, doma to není o nic lepší :angry:
3. kvě 2009 v 17:00  • Odpověz
cau holky, jsem zpet, vikend super, projeli jsme se na kole (vsichni 3 ;) pridam fotky :slight_smile:
3. kvě 2009 v 17:50  • Odpověz
Betty tak to já zase ano, sednu si na lavičku nebo na houpačku a učí se mi skvěle. A jak Ti je? Nějaké příznaky?
Feb tak to muselo být určo super :slight_smile:
3. kvě 2009 v 18:11  • Odpověz
adel..balíček furt nikde?
3. kvě 2009 v 19:01  • Odpověz
adel to bylo :slight_smile: flekinkovi se tam desne libi :slight_smile: a i jako kocarek je to bezva... projede to temer kdekoliv, jak to ma velky kola+ dobry odpruzeni+zavesnyluzko pro prcky do 9m, tak ma to velkou prujezdnost :grinning: hura, muzem na prochazky ted temer bez omezeni :dizzy_face:
3. kvě 2009 v 19:03  • Odpověz
Jaji uvidíme zítra doufejme, že zítra už dorazí.
Feb tak to je fakt bezva :slight_smile:
3. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz
ahoj holky, hlásím se po super víkendu.
dočetla jsem diskusi o porodech... já se taky na porod svým způsobem těšila, ale malé obavy tam byly, aby bylo vše ok. motol byla moje volba a kdybych šla rodit podruhý, šla bych tam znovu. je teda fakt, že jsem měla porod bez komplikací, ale možná právě proto bych tam šla znovu, kdyby náhodou ty komplikace byly. malou m i taki po porodu odvezli asi po dvou hodinách a viděla jsem jí asi za 6 hodin, když jsem za ní šla na šestinedělí, protože tam nebylo hned místo a tu první noc (ani to nebyla noc, jen pár hodin) jsem ležela jinde. skoro nekojím, o mých problémech s kojem víte, ale nemyslím si, že je to způsobené tím odloučením.

kde rodit je každýho věc a řidme se vlastím názorem a zdravým úsudkem, případné následky špatného rozhodnutí si stejně ponese každý sám.
porod a narození zdraveho miminka je úžasný zážitek a každá se na to připravujeme svým způsobem.
přeji vám samá dobrá rozhodnutí!

jinak my byli taky na výletech a co toho S4 zvládne, to teda čumím beat. jsem zvědavá, kdy nám upadne kolečko, jezdíme s ním fakt všude...cestou necestou, polem nepolem. jen jednou jsme nemohli jet tudy kudy jsme chtěli, protože mezi skaliskama byl příliš úzký průjezd

ad 3D) naše malá je si taky podobná, je to fakt super :wink:
3. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
kaci reknu ti, ted s tim chariotem CX1, to je fakt super! jak jsme byli na ladronce, tak se mi zdalo, ze ty vase kocarky dost hrkaj i na dlazbe, no myslim ze s terenem na tom budou obdobne s x landerem +-... jezdili jsme taky dost vsude, ale rikala jsem si ze na to asi nejsou ty koacarky uplne staveny na dlouhodoby pouzivani. Kudy jsme chodili ted o vikendu bysme si uz teda s x landerem neskrtli, nebo skrtli ale mozna naposled :grinning: nebo uz s dost obtizema. A ted jsme si frceli jedna basen :slight_smile: a hlavne danysek je tam vysmatej, je tak bezvadne odpruzenej, ze naky sutry a vymoly s nim nedrncaj ale houpou :slight_smile:
3. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz
kaci: jojo už se taky těším na kočárkování - jsem zvědavá na mou teutonii jak zvládne ten náš terén tady :grinning:
feb: no jo to dokonce ty šutry vyhledáváš aby to pořádně houpalo :grinning:
4. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz
http://www.dveplusdve.cz/

ad rubrika- magazin
kaci koukni na ty fotky, uznej ze na takova mista se s normalnim kocarkem proste clovek nedostane :slight_smile: musim vymyslet naky vyletykdyz to vidim :grinning:
4. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz
já se dostanu s naším kočárem všude :slight_smile:
4. kvě 2009 v 15:13  • Odpověz
odpruzeni neni jaji vsechno. Velky kola a vysokej podvozek dela divy :dizzy_face:
4. kvě 2009 v 15:16  • Odpověz
a taky zalezi na tom kudy s nim chodis :grinning:
4. kvě 2009 v 15:17  • Odpověz
Ahojky Feb : je to tady ten vozík ? http://www.prodejkol.cz/chariot-cts-cx1
Celkem mě zaujalo, jak o něm mluvíš a tak jsem na něj jukla....také bych chtěla jezdit na kole a na běžkách...
Je ta cena mě trošku mě dostala :grinning: ...ale asi je to vyvážené kvalitou...dá se něco kvalitního sehnat v rozmezí 10.000,- 15.000,- ? nevíš ? Když jsi schnáněla, rozhodla jsi se hned pro tento a nebo je ještě nějakej dobrej...Díky moc Feb...
4. kvě 2009 v 16:12  • Odpověz
Feb: koukám na ten tvůj odkaz....podle čeho vybírat ? Vůbec v tomto ohledu nemám představu co si určit jako prioritu a tak :slight_smile:
4. kvě 2009 v 16:16  • Odpověz
hasev- taky jsme nejdriv mysleli ze koupime neco v te cenove relaci o pises... jenze... levnejsi croozer (cca za polovic) neni odpruzenej, nema brzdu a hlavne jsou croozery debilne odvetrany- u boku maj igelit a zepredu sitku- jenze zepredu se nejvic prasi, takze tam je dobry dat igelit a mit sitky z boku... chariot ma z boku igelity odepinaci uplne a pod tim je sitka- ze predu je igelit, sitka a protislunecni ochrana, muzes si to nakombinovat jak chces. No a hlavne croozery se nedelaj odpruzeny a bez toho to musi byt des fakt! odpruzeni maximalne doporucuju. Ke croozerum ti ho muzou sice dodelat treba ve velo fiala ale, tim porichazis o zaruku a zas to jsou dalsi prachy, takze ve finale te vylepsenej croozer prijde na 20k.My taky chteli brzdu kvuli bruslim.
Charioty obecne jsou lepsi nez croozery mnohem, taky jsou drazsi no :(
ten co mame my je vlastne nejlepsi co na trhu je :unamused: taky ta cena tomu odpovida. ale zas je to dobre vymysleny a funguje tak jak ma.
4. kvě 2009 v 16:31  • Odpověz
feb nepochybuju o tom, že ten kočárek je dobrej, když ho využiješ. my nejezdíme na kole ani na běžkách,takže tím se možnosti využití značně snižujou.
na brusle můžu jít s S4, do terénu taky. chariot určitě zvládne těžší terén, ale taky ne každej, takže my to budeme řešit tak, že kam nám S4 dovolí, tam letos půjdeme. těžší terény a tůry si necháme na příští rok, až bude moct být eminka v krosně, s tou se dostaneme úplně všude, i tam, kam žádný pojezd nedojede.

dej nějaký fotky danečka v kočárku, at se pokocháme :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz
kaci ja jen ze jsem na vyletech mela trochu strach ze x landera bychom brzo odrovnali, ze proste neni stavenej do terenu kudy lezem :slight_smile: na kazdej vikend...
o krosne taky premyslime, no uvidime, jestli to bude nutne.. tak vy asi budete mit emiska jako pirko, ale predstava ze krosna vazi nakejch nevim 5-8kg? + dite byt jen 15kg+ piti a dalsi vybaveni na turu... honza ma velkou skoliozu patere... tak nevim jestli s vysokohorskou turistikou nepockame az bude behat pekne po svejch :grinning: navic nemyslim si ze casto budem jezdit nekam kde by chariot neprojel...a obecne, kolikrat se za rok dostanem nekam kde bysme neprojeli aby se krosna vyplatila? no uvidime uvidime :slight_smile:
mas uz nakou vyhlidnutou?a jak jde noseni v satku? ja byla dnes s tlustinkem venku v satku a s destnikem :dizzy_face:
4. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.