• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
kaci prosim te, kdyz podniknete nakej peknej vylet v blizkosti phy, nejlepe okruh, das mi vedet? rada bych se inspirovala kam jet :slight_smile: diiiky :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz
feb...krosny zatím sonduju, ale už vím, že musí mít stříšku prosti slunci, pláštěnku proti dešti, musí sama stát, když ji sundáš ze zad... favorita zatím nemám
ještě to zvážíme, kolik do toho chceme dát, uvažuju jako ty, jako že kolikrát za rok se dostaneme někam kde bysme neprojeli s kočárem...

ad výlety) zatím se držíme docela blízko domova, naposledy jsme si dali pěšo výlet z lysolaj, resp. přívozem na podbabě jsme přejeli na druhou stranu vltavy, šli pěšky podél řeky do klecánek, tam přejeli zase přívozem řeku a z roztok busem zpátky do phy. je to pěkná prochajda, akorát ted už tam bývá o víkendu docela dost bruslařů a cyklistů, to je naprd :unamused:
ted o víkendu jsme byli na výletě od nás přes kozí hřbety po zelený až do únětic, poseděli u rybníka a zpátky po žlutý přes suchdol domů. to byl fajn výlet, že jsme mohli nechat auto doma, a trvalo to celý cca 3 hodky.

pěknej výlet je i přes malou a velkou ameriku, ale to asi znáš... to je profláknutý, ale krásný :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz
diky :slight_smile:
my se chystame na pruzkum prokopaku, mame ho tu "za rohem"
a uz hledate poklady? ja casto hledam vylety prave podle toho kde co je ;)
4. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz
koukam ze v horomericich jsou hned 4 ;)
4. kvě 2009 ve 22:02  • Odpověz
feb to mi ani neříkej, já se tím nějak nemůžu prokousat, vždycky si najedu na stránky a prostě to nejsem schopná pročíst, nevim jak zadat místo, kde chci poklad hledat a tak... potřebovala bych jít rovnou na věc, aby mi to někdo ukázal, nesnáším návody...nemám čas pročítat jak na to, jak se zaregistrovat a tak... a taky jsem se tam dočetla, že je dobrý mít turistickou mapu v navigaci, to si nejsem jistá, jestli náhodou nemáme jen tu co je do auta...máme super navigaci, jednu z nejdraších, což je trochu problém, protože na to není snad nikde software ke stažení, musí se ofiko koupit a to je docela pálka...skoro už by se vyplatilo koupit extra navigaci na geocatching, nějakýho obyč garmina nebo tomtoma

a taky ještě nemám ten českej návod na tu naší navigaci, tak na něj nebudu čekat a pustím se do toho anglickýho, jak tam zadat souřadnice.

hrozně bysme to chtěli zkusit, to je přesně to, co by nás bavilo, ale prostě je tam hrozně moc ALE, který to komplikujou...

pokud víš nějakej zjednodušenej postup, jak začít hledat, budu za něj ráda :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 22:14  • Odpověz
feb...náš kočárek má velký kola a nervoný terén opravdu zvládá dobře :slight_smile:)
4. kvě 2009 ve 23:46  • Odpověz
Ahoj holky,
Jaji a co más za kočárek? Já bydlím na horách a potřebuju nějaký takový pořádný, ale vůbec nemám přehled :frowning2:
5. kvě 2009 v 07:12  • Odpověz
ja jsem ale jaji nak nezaregistrovala ze byste podnikali naky vylety do divociny moc... nerovnym terenem myslim treba polni cestu s vyjetejma kolejema a vysokym prostredkem a sem tam dirou,sutrem, kde i jet jenom na kole je trochu problem...

ale vim ze ten tvuj to je takovej ten perak vid? zvlada teren urcite lip nez x lander nebo casualplay :slight_smile: nebo resp nemusis se bat ze ho tim znicis. Mslim ze pokud kocarek nema vylozene mrnavy kolecka, projedou obecne dost...
5. kvě 2009 v 08:05  • Odpověz
my treba jak lovime ty poklady, tak se potrebujem dostat leckdy i lesem mimo cestu a tak...
5. kvě 2009 v 08:06  • Odpověz
holky kde je bukca???
5. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz
no jo, kde je bukca?????
5. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz
snad je vsecno ok :confounded:
5. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz
Hezké ránko.....
Bucka je na ICQ a tak jsem jí písla....tak uvidíme...
Tak je prý ok a jde k nám :slight_smile:
autor
ahojky holky .. jsem tady ... poctivě vás čtu, jenom mám hodně práce, tak nestíhám reagovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2009 v 09:23  •  2 děti  • Odpověz
JInak mě pěkně bolí palice, to počasí fůůj :frowning2:
20.5. jdu na 3D....normálně měli všude plno, volno až na druhou polovinu června pffffffff.....nakonec jsem sehnala volné místo v Neratovicích....tak se těším...
5. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
hasev - a co jinak? jak se cítíš? jak seš na tom s kilama?
5. kvě 2009 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz
bukco :stuck_out_tongue_closed_eyes: koukej se poctive hlasit ;)
5. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
autor
feb ... ano, rozkaz :slight_smile:
5. kvě 2009 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky Lufe: jinak je mi ok....jen teď těch pár posledních dní co je tady to počasí takové divné...hodně se mění tlak a tak mi to asi nedělá moc dobře....
Já se doma nevážím, jdu na KO teď 7.5. a tak uvidím co mi to ukáže a písnu ju ....Jinak pupík roste...ale tak pěkně, jen dopředu,taková kulička...není vůbec rozlité do boku...Něco, jako když si pod triko strčíš fotbalovej balon chi chi... :grinning: :grinning:
A co ty? Jak jsi na tom s KG ty ? A jak se cítíš....
Zatím teď ani nic nenakupuji, asi zase začnu až budu na mateřské...v práci ted mám fofr...ve čt přijde nová holčina a tak jí budu muset postupně vše ukázat a pomalu předávat, ale bude pak sedět v Pardubicích, kam se celá naše firma stěhuje....tak uvidíme, jak to půjde....
Ale jsem ráda, že mi to takto vyšlo...myslím časově..jelikož do Pardubic bych jezdit nechtěla a přestože by mi šéf dal v Praze místo v jiné jeho firmě, ´bylo by to složité.A tak jsem ráda, že to dotluču tady a pak nastoupím na mateřskou :grinning:
Já ti ani nevím co ty vlastně děláš ?
5. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
hasev - přesně jak píšeš, balón pod tričkem :wink: kila přibírám tabulkově, jak to tak pozoruju, mám nahoře asi 6,5 kg, cítím se celkem fajn, jediný s čím mám problém jsou záda, ty mě celkem bolí od sezení u komplu v práci (dělám administrativní pracovnici), takže už se celkem těším, až to tady zabalím ...
nákupy teď taky stagnují, ale dovezla jsem si nějaký zásobičky po nás a ještě čekám, co vybere teta po bratránkovi a pak to zas začne ...
5. kvě 2009 v 09:48  •  2 děti  • Odpověz
adel...máme roana maritu a jsem spokojená

feb...taky nefotíme všude, jako třeba na polních cestách, v lese nebo na kamenité cestě :grinning:
5. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz
jaji, vis jak veklky kola ma chariot v prumeru?zadni 50cm, predni 40 :grinning: tomu rikam velky kola :sunglasses: X lander ma zadni 30 a predni 25
5. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
kaci jestli chces, muzu ti nekdy zavolat mam plno volnejch minut a muzu te nanavigovat jak se k pokladum proklikas :slight_smile:
5. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz
prihodila jsem 3 fotky :slight_smile:
5. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz
daneček vypadá spokojeně :dizzy_face:
5. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz
holky v pondělí jdu na technickou se sebou...bojim bojim
5. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz
ČUS HOLKY, SORRY ŽE PÍŠU S CAPS LOCKEM, ALE BLBNE POČÍTAČ A JINAK MI TO PSÁT NEJDE :unamused:
KOUKÁM, ŽE SE TADY STRHLA DISKUZE NAD KOČÁRKEM DO TERÉNU - JSEM ZVĚDAVÁ NA TEN SVŮJ :slight_smile:
VČERA JSEM BYLA U MUDR. A MÁM UŽ 70 KG :fearful: COŽ JE O 13 KG VÍC.....ALE ZASE POZITIVNÍ JE, ŽE ZA 2 TÝDNY JSEM PŘIBRALA JEN 0.5 KG TAK SNAD SE TO PŘIBÍRÁNÍ ZASTAVÍ.
AD VÝBAVIČKA - POŘÁD NIC VÍC NEMÁM, ALE ZASE UŽ MÁM VYBRANEJ PŘEBALOVÁK NAKONEC Z IKEI- ZA SLUŠNÝ PENÍZE. TEĎ HO JEN KOUPIT. JINAK MÁME KONEČNĚ PRAČKU, TAKŽE TEORETICKY MI NIC NECHYBÍ A MŮŽU ZAČÍT PRÁT A ŽEHLIT TO CO MÁM :grinning:
5. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz
feb...mě je jasný že to vaše vozítko je nejlepší na světě :grinning:
5. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz
nejlepsi neni ale rozhodne zvladne horsi teren :sunglasses:

delfi, z kil si nic nedelej, ty budes tutove brzo po porodu zas jak lunt se klido vsadim :dizzy_face: hlavne ze se citis dobre :slight_smile:
5. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.