• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
kaci - tak aby bylo na technické vše ok
delfi - kila neřeš, určo půjdou lehce dolů ...
feb - Danaček si to pěkně užívá :wink:
5. kvě 2009 v 11:56  •  2 děti  • Odpověz
FEB: TAK SE VSADÍME :slight_smile: NO MOC DOBŘE SE NECÍTÍM, ALE TO KDYŽ SROVNÁVÁM S NORMÁLNÍM STAVEM....PROSTĚ UŽ MUSÍM DOST ODPOČÍVAT A STRAŠNĚ DLOUHO MI VŠECHNO TRVÁ. NA KONEC 7.MĚSÍCE SI ALE MYSLÍM, ŽE JSEM V NORMĚ.
HOLKY UVAŽUJU ŽE MALÝMU NAD PŘEBALOVÁK POŘÍDÍM INFRA LAMPU, ABY HO VYHŘÍVALA. V DOMEČKU JE CELKEM CHLADNO (OPROTI BYTU NA CO JSEM ZVYKLÁ) TAK PŘI PŘEBALOVÁNÍ, PŘI KOUPÁNÍ A KDYŽ HO BUDU CHTÍT NECHAT BĚHAT NAHÝHO TAK BY SE TA LAMPA HODILA NE? MÁ OTÁZKA JE - NEŠKODÍ TO? KDYŽ TO FAKT BUDU POUŽÍVAT NĚKOLIKRÁT DENNĚ?
5. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz
delfi tebe si teda neumím se 70 kg představit :wink: ale myslím si to co feb, že brzy to shodíš. mě připadá, že čím víc člověk nabere, tím rychlejc to jde dolů....
5. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz
jinak holky včera u nás byla paní, která mi ukázala, jak malou masírovat a plavat ve vaně :slight_smile: emince se to moc líbilo, tak se těším, až budeme plavat znovu a ukážem to i tatkovi. plánuju to na pátek, když bude martin doma celej den, tak vychytám, kdy bude mít emi dobrou náladu a půjdem na to :wink:
5. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz
kaci tak to zas asi neee :slight_smile:))) kamoska pribrala asi 25 a 15 ma furt nahore :(
jinak my neplavem, dacecek ma suchou kuzicku docela, tak ho nechci moc racht dlouho ve vode :(
delfi my v koupelne topime elektrickym radiatorem, vzdycky ho pustim tak v pul 6 a zhruba za hodku koupem. Nakej primotop neni asi od veci, infra ale teda nevim, ja se v tom nevyznam... a zas naky extra vedro nepotrebuje, aspon nebude precitlivelj ;)
5. kvě 2009 ve 14:01  • Odpověz
:grinning: holky, ja jsem premyslela jestli bych druhymimi chtela holcicku nebo kluka :slight_smile: ted to bylo jasny, to jsem chtela kluka... ale druhy bych srdcem asi o neco radsi holcicku, ale rozumem vic kluka :grinning:

znama ted ceka druhy mimi holcicku, tak proto me to napadlo :sweat_smile:
5. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz
KACA: JUUUU MASÁŽE A PLAVÁNÍ TO CHCI ZKUSIT TAKY, AKORÁT NEMÁME VANU :sweat_smile: TAK ASPOŇ TY MASÁŽE. NEHODÍŠ MI NA NÍ KONTAKT DO IP? Ať to mám všechno vymyšlený. ad 70 kg - no manža mi říkÁ KULIČKA
ha tak už mi klávesnice funguje - zatím....uz mi yas nefynguje>>>>
feb: no já se tipuju na 18-20 kg navíc....
5. kvě 2009 ve 14:21  • Odpověz
holky super knizka je "masaze deti a kojencu" od jany hašplovy. je to strucny jasny vystizny s fotkama
5. kvě 2009 ve 14:39  • Odpověz
FEB TAKY JSEM O NÍ SLYŠELA. ALE PŘECE JENOM KDYŽ MI TO NĚKDO UKÁŽE A EVENT. ZODPOVÍ MOJE OTÁZKY TAK TO ASI BUDE LEPŠÍ. HOLKY JDU SI NA CHVILKU LEHNOUT. TAK ZATÍM
5. kvě 2009 ve 14:43  • Odpověz
to jo, poradaj se i ruzny kurzy v materskych centrech ale zase kdy ti to nekdo rekne tak si to hned vsechno nezapamatujes. Tam je to sesumirovany nafoceny popsany, takze kdyz zapomenes tak si pripomenes :slight_smile: a povidani je tam k tomu taky. a neni tak draha, myslim ze je to dobra investice :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 14:52  • Odpověz
feb tu knížku mám, koupila jsem si jí od tý pani, co u nás byla. v podstatě je tam všecko, co nám paní ukazovala, tak kdybych něco zapomněla, mám to tam.
delfi...koukni na www.lavoda.cz, tam jsou kontakty
5. kvě 2009 v 18:17  • Odpověz
Ahoj všichni!
Delfi: ta infra lampa mi přijde jako fajn nápad- ségra ji měla a super- pak můžeš dítě nechat i dýl rozbalený a není mu zima, malí byli nahatý hrozně rádi. Švagrová naopak lampu nemá a jejich malá skoro celé přebalování propláče, to mi přijde škoda. Já teda ji také plánuju, ale uvidím, jestli ségra půjčí :wink: .
Co se kočárků týká, tak už mám jasného favorita: taky Roan Maritu, tak se těším, že s vámi půjdu někdy kočárkovat a u Jaji si ho vyzkouším :dizzy_face: . Na cestu do města (asi budeme jezdit docela často) pořídím nějaký lehký a levnější.
5. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz
bety myslim ze brek pri prebalovani nema moc co delat s teplotou, deti vetsinou prebalovani nesnasi, zvlast ty maly. Danecek jecel tak prvnich 14 dni, pak se mu to zacalo libit, i oblikani, si vzdycky tu manipulaci uziva :grinning:
5. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz
naše emi taky ráda oblékání a přebalování. a když je nahatá, no to jí baví nejvíc :slight_smile:
6. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz
kaci pridej zas nakou fotku eminky, je tak krasna :slight_smile:
6. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz
si ji zamlouvam jako nevestu pro danecka jo? :grinning:
6. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz
jé feb... to je od tebe milé. tak jo, danečka si píšu, starší než emy je a velkej chlap to bude. nám se totiž líběj velký chlapy a starší než my :wink:
nové foto v albu :dizzy_face:

jinak ko dneska super, emi váží 3950g a měří 56 cm :dizzy_face:
6. kvě 2009 v 18:07  • Odpověz
autor
ahoj holky ....

kači, fotka Eminky jak sedí je kouzelná .... super :grinning: :grinning: :grinning:

jinak holky, teď poslední dny trpím jako pes. Mám asi zácpu nebo nevím co to je ... když jsem doma, tak je to v pohodě, ale když jsem v práci, tak tak 3 hod. z 8 mám křeče v břiše .... pokud to nepřestane, tak se chystám v pondělí k doktorovi ....
7. kvě 2009 v 08:07  •  2 děti  • Odpověz
ahoj bukca...díky :dizzy_face:
zácpa je nepříjemná... :unamused: piješ dost? jíš dost vlákniny? ona je zácpa v těhu docela normální, proto se doporučuje hodně pít a jíst vlákninu. možná jsou ty křeče z toho, když dlouho sedíš, koukej jít k mudr a jít na neschopenku. to už se nezblázní, myslím, žes říkala, že bys šla marodit od 22.5., tak ten týden už není rozhodující. vzhledem k tomu, jak moc jste se snažili...nic bych nepodcenovala
7. kvě 2009 v 08:50  • Odpověz
jinak holky, u nás noc super. usnula v půl 9, pak krmení klasicky ve 2 a další krmení v 6:30. zhruba takhle už to je asi 14 dní. tak by to mohlo vydržet ještě dneska. přijedou naši a když se poštěstí, vyrazím s martinem do hospůdky koukat na plátno na hokej. vždycky jsme takhle chodívali celá parta, ted se to zatím koná beze mne. doufám, že ta naše kočička nevycítí, že se chystám ven a nebude zlobit. no ale neodejdu, dokud nebude tvrdě spát, budu na telefonu...do 10 minut jsem z hospůdky případně doma. tak uvidíme...
7. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz
autor
kači, asi to tak udělám, domluvím se s mudr a uvidím
7. kvě 2009 v 09:14  •  2 děti  • Odpověz
kaci tak to eminka pekne pribejva a roste a krasne spinka, to ti moc preju, ja si to spani nemuzu vynachvalit :slight_smile: danecek od 2m spi celou noc :dizzy_face:

bukco, hlavne hodne ty vody, neb kdybys jedla vlakninu a malo vody stejne z oho budes mit zacpu. Dyztak glycerinovy cipky, jsou volne prodejny, bezpecny, strcis do zadku a za 15 min uz to jede jak po masle :dizzy_face: :grinning:
7. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
feb a neublíží mi to????
7. kvě 2009 v 10:10  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky...Bucka já na zácpu taky trpěla :frowning2:
Jinak dneska má dorazit ta nová paní a tak jsem na ní zvědavá .....že bych z toho ale byla vydřená :grinning:
Odpolko jedu na KO a na to se těším :slight_smile: ještě, že je zítra volno...jedemem s M na chatu, ale jen na otočku, zkontrolovat a posekat travku...spát tam asi nebudeme, bude tam kosa a než by se to vytopilo :frowning2: a co plánjete Vy?
7. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
hasev my zitra rano jedem na sraz s lidma a miminama z predporodniho kurzu na cely vikend, tak se tesime :slight_smile: asi 10 párů potvrdilo ucast ze 13i :slight_smile:
7. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz
hasev ale ma bejt docela teplo, my byli min tyden na chate a kamna uz byly v boude mimo provoz...aby bylo vevnitr vic mista :slight_smile:
7. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz
Ahoj, tak jsem dneska byla u doktorky - mimi, resp. gestační váček vypadá mladší, než je. Od včerejška špiním, tak uvidím, jak to ten náš prcek zvládne, ale teď už to je jen na něm. Tak držte palce :wink: !
Koukala jsem na Daníka ve vozítku a vypadá naprosto úžasně. Eminku jsem zatím nestihla, ale hned to napravím.
7. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz
autor
betty .. tak hodně odpočívej .... brali ti krev?
7. kvě 2009 ve 13:01  •  2 děti  • Odpověz
betty držíme palečky!!!!!
7. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz
Bukca: brali mi krev na hcg, štítnou žlázu a ještě glykemii, kvůli rodičům. Jsem teda ráda, že je miminko v děloze, ale zároveň se docela bojím, ale musím mu trošku věřit, vždyť je naše :wink: .
Kaca: tak už jsem stihla i Eminku, musím uznat, že je vážně nádherná a s Danečkem by se k sobě hodili...a teď se musím podívat ještě na Tomáška :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.