• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
betty, ohle mereni... danyska mi taky jednou nak na zacatku zmerili o 10 dni nebo tak nak mladsiho ja z toho byla spatna ze se mu spatne dari, ale na dalsi ko to zas odpovidalo... kazdej mm tam hraje dost velkou roli a jaky rozliseni ma ta obrazovka? jak je mudr schopnej kliknout presne kurzorem? a navic by mimi musel mit v idealnim postaveni,vacek taky neni uplne symetrickej, takze z toho nevyvozuj zadny zavery, spini taky kazda druha.
hlavne odpocivej :dizzy_face:
7. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz
ahoj holky ...
betty - držíme pěsti, hlavně se šetři, kdy budeš mít výsledky? a na to špinění jsi něco dostala?
jj, holky, máte ty dětičky jedna báseň :dizzy_face:
7. kvě 2009 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz
Tak Tomášek je taky moc hezký a myslím, že by se hodil k Natálce od Sluninky.
7. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz
betty...jo jo já si Natálku už zamluvila, je to čupr holčička :slight_smile:)) a mamku má mooooc fajn :slight_smile:)) :grinning:
7. kvě 2009 v 17:04  • Odpověz
Teda holky, to je ale škandál - s váma asi nebudu mluvit - vy už máte nevěsty rozebrané a naše Sofinka zůstane na ocet? :frowning2:
SOS Delfi - už toho Matýska vytáhni z bříška, ať máme taky ženicha :grinning:
7. kvě 2009 ve 21:50  •  1 dítě  • Odpověz
beat! :grinning: danecek bere sofinku do haremu :grinning: kdyby ji matysek pripadal moc mladej ;)
7. kvě 2009 ve 22:45  • Odpověz
Tak díky všem za podporu, bohužel miminko to včera vzdalo :cry: :cry: :cry: .
8. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz
betty...cozeeee??? to je mi moooooc líto :frowning2: :frowning2:
8. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz
betty - jakto? je mi to moooooooooc líto :cry: :cry: :cry:
8. kvě 2009 v 11:36  •  2 děti  • Odpověz
Já o tom nemůžu moc mluvit, protože se vždycky z toho akorát rozbrečím. Prostě jsem začala krvácet...ale doktorka už to asi tušila, tak trochu mě na to připravovala, jenže já jsem se nevzdávala naděje do poslední chvíle. Slabou útěchou je pro mě to, že je tohle prostě jako normální menstruace, takže by to mělo být bez nějakých problémů a zase na to můžeme hupsnout v následujících dnech...
I když při naší smůle, budeme zas čekat dalších osm měsíců, než se zadaří :angry:.
8. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz
betty...:(((( ale neboooj, nebudete čekat, zadaří se určo dřííííííííív :wink:
8. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz
Ahoj holky,
copak to tady čtu. Bettynko to je mi moc líto vím co prožíváš drž se holka uvidíš, že to vyjde a nebudeš čekat dalších osm měsíců. Pokud ještě budeš chtít můžu Ti poslat ten čajík. Drž se.
8. kvě 2009 v 17:06  • Odpověz
Tak jo, abych přišla na jiné myšlenky :stuck_out_tongue_closed_eyes: zakládám si ze své úchylky :grinning: blog o kočárkách: kocarky.pise.cz... Zatím je jen v začátcích a kdybyste tam chtěly mít ten váš ideál, tak mi pošlete jeho název a případně, jestli víte, váhu, rozměry korbičky, cenu (přibližně). Počkejte, já budu odborník, než se mi narodí škvrně :dizzy_face: .
9. kvě 2009 v 16:33  • Odpověz
Jinak naší malé hvězdičce na nebi říkáme Anička, snad to nikoho nepohorší, ale pro nás to už bylo opravdové miminko alespoň v našich představách a taky se nám po něm náležitě stýská...
9. kvě 2009 v 16:35  • Odpověz
ahoj holky, tak ja otevru net a prvni co tadyctu je tohlecto... :( betty drz se a drzim moc palce at to vyjde co nejdriv! je mi to moc lito :cry:
10. kvě 2009 v 17:53  • Odpověz
betty co to tady čtu? to je mi mooooc líto :pensive: drž se a mysli na to nové miminko co si s manžou uděláte určitě brzy. mooooc držím palečky. do blogu přispěju až ozkouším první jízdu s naším vozítkem - ještě je někde ve výrobě
10. kvě 2009 v 18:23  • Odpověz
betty... to je mi moc líto. :frowning2: brzy se vám určitě zadaří znovu, moc ti to přeju a držíme palečky!

holky zítra mám "prima" den - v 11 jdu na trhání osmičky a v 15 na gyndu na KO po šestinedělí. pořád malinko špiním (tak na jednu slipovku za den), tak se bojím, abych neměla něco jako feb...a nemusela to nějak dál řešit...chjo
10. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz
Betty :frowning2: Nebój hvězdička vám to tam teď připravila, aby se brzo opravdu zadařilo. Držíme palce.
10. kvě 2009 ve 21:42  •  1 dítě  • Odpověz
nové fotky u mě v albíčku :dizzy_face:
10. kvě 2009 ve 22:46  • Odpověz
autor
dobré ránko holky ...

betty, to je mi moc líto ... ta příroda je někdy hodně nespravedlivá :frowning2:

jinak u mě stále vše při strarém ... uvidím, jak to budu dneska v práci zvládat a pokud to bude to samé, jako min. týden, tak zítra a nejpozději v pátek valím na KO ... měla jsem jít příští týden v pátek .... zatím je to ok, ale sedím teprve 20 minut, tak uvidíme
11. kvě 2009 v 07:54  •  2 děti  • Odpověz
hoj holky :slight_smile:
kaci, ta uz vyrostla, uz je videt ze krasne pribira :slight_smile: helejd na kurzu s nama byla holcicka, ktera byla tak malickata, narodila se v terminu jn 2200g, takze lezela ac donosena na nedonosencich, ted v 5m ma jenom 4700g a 67cm, fakt drobinek, ale je moc krasna :slight_smile: maminku ma 152cm, takze odtud vitr vane ;)

bukco bud na sebe opatrna, kdyby te to unavovalo, at te mudrnecha doma, nema cenu nic lamat pres koleno, zvlast v tvem pripade. Klarka nebo viktorek je ted to nejdulezitejsi :dizzy_face:
11. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz
autor
tak jsem to nevydržela a zašla k mudrovi a on mi řekl, že mi nemůže pomoc, že to jedině neurolog .... takže jdu shánět nějakého neurologa
11. kvě 2009 ve 13:39  •  2 děti  • Odpověz
11. kvě 2009 v 16:07  • Odpověz
feb manducu znám, ta je super....ale nemá sluneční clonu, stříšku, pláštěnku atd....
jinak holky zub je venku, ale dalo mi to zabrat,
i doktorovi. Nakonec měl kořen do pravýho úhle, což nebylo na snímku z rentgnu vidět,
protože ten kořen nebyl zannutej do boku ale dopředu. Na křesle jsem seděla hodinu,
doktor střídal jeden nástroj za druhým. Myslela jsem, že tam vypustím duši, jako
moc to nebolelo, ale to páčení, jak mi to tahal a k tomu mi skoro roztrhl koutek,
no fakt děs, a to nejsem žádná srágora. Radši bych šla tisíckrát rodit, než zažít
znovu tohle. Úplně mi tekly i slzy. A to ještě nemám vyhráno, ted to přichází k sobě,takže
ted teprve to bude bolet... už mám v sobě ibalgin a leduju. Bolí půlka pusy, modřina
na rtu...No a ted aby se to dobře hojilo a neudělalo se mi suchý lůžko.
Ještě že byl Martin dopoledne doma, dovezl mě tam a odvezl,
postaral se o Emminku.

taky jsem byla na gyndě, mám za sebou prohlídku po 6 nedělí, předepsanou antiko Cerazete. prohlídka nic moc teda, normálně mě bolelo, když do mě strčila to zrcátko a i ultrazvukovou tyčku... chjo, prý mám trošku dovnitř vrostlou tu jizvičku a ta bolí na dotek. vevnitř to nebolí, jen na tom vchodu. když ale vyšetřovala rukou, tak to nebolelo...tak jsem zvědavá, jak proběhne první styk... bojim bojim. jak jste to měly vy? při prvním vyšetření vás nic nebolelo?a pak při styku?
11. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz
kaci...já nerodila normálně a taky mě vyšetření bolelo jak nevim co, lezla jsem po koze nahoru, hlavně ty zrcadla au au au, antiko mám stejnou a sex bolí
11. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz
Ahoj holky,
tady se nějak nekecá :slight_smile:
Bukco a proč neurolog? Vždyť si říkala, že máš bolení v břichu jestli jsem to dobře pochopila. Nebo jsem zase nedočetla a trápí Tě i něco jiného?
11. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz
jáji tak tos mě nepotěšila, že to bolí i při sexu :unamused:
11. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz
ahoj holky,

tak Káči jsme na tom všechny podobně :wink: Sex ze začátku taky nic moc - i jsem potom krvácela :frowning2: Ale teď už je to čím dál lepší. Ta jizva ze začátku trošku bolí, protože prostě není elastická :frowning2: Ale to bude dobrý - nebój.

Holky normálně tohle musíte vidět - jsem u toho brečela jak želva, ale není to smutný - jen strááááášně dojemný - konec dobrý, všechno dobré :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=zPOayqtX3Ks
11. kvě 2009 ve 21:27  •  1 dítě  • Odpověz
beat...to znám :pensive:

kaci...no mě to teda příjemný není a tak ani nevim co to je sex a díky kojení a antiko mi ani nechybí :confused: :sweat_smile:
11. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz
beat a tu elasticitu jizva získá sama? neob mám nějak masírovat?
jáji...já bych právě už se sexem začít chtěla...
11. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.