• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
kaci me nic pri sexu nebolelo, ale vysetreni bylo neprijemny. Kamoska mi rikala ze ten cerazete je svinstvo a ze hodne holek po nem spini... no,ale bohuzel pri kojeni neni moc preparatu na vyber :frowning2: a tenhle je povazovanej za "nejlepsi"

kamoska si manduku pochvaluje, ze proti slunicku pretahne malymu pres hlavu tu "kapucku" a ze super, slunicko na nej nesviti ale zaroven vidi ven...

zda se mi to fajn kompromis mezi nositkama, rozhodne latkovou manduku pouzijes castejc nez krosnu.. si teda myslim

kaci ja jsem se sexem zacit taky chtela, ale h. se do toho moc nehrne... :unamused: zatim od porodu 3x.. :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 ve 22:21  • Odpověz
beat to mi minuly tyden poslala kamoska (to video) je to fakt dojak jak prase... :sweat_smile: :dizzy_face:
11. kvě 2009 ve 22:23  • Odpověz
autor
adel ... bolí mě břicho, ale MUDr. říkal, že to s těhu nebude mít nic společného, že to vypadá, že je to od páteře, tak ať si zajdu tam a pak se uvidí co a jak ...

dneska po 12 hodině tam mám volat, tak pak dám vědět, kdy tam jdu :wink:
12. kvě 2009 v 08:10  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj, omlouvám se,že vstupuju do diskuze,ale prosím,potřebuju radu. Týden mě bolí prsa. Podbřišek. MS jsem měla dostat dnes. Mám divný pocit, protože mě nikdy v životě prsa tak dlouho před Ms nebolela. Pokaždé mě bolelo jen podbřišek v den Ms,ale nikdy ne takhle. Nevím co si mám myslet.... :unamused:
12. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz
autor
mischaa ... a co test?
12. kvě 2009 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
mischaa - no co nějaký testík?

jinak postrádám naše některé spolutěhule - např. paaju ...

holky mě s tím sexem děsíte, to mě zas bude bolet pusa :sweat_smile:
12. kvě 2009 v 08:54  •  2 děti  • Odpověz
děkuju za odezvu!!!!!!!

Bukca,Lufe testík jsem si dělala 5. a 8. den po ovu-to bylo brzo,samo,že negativní...pak už jsem netestovala...no a dnes mám termín Ms,takže jestli nedostanu mršku,tak jdu na gyndu. Mě děsí ty bolesti,nikdy nebyly...já to fakt nechápu...zítra testnu a pak hurá doktor.
12. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz
mischaa - zkus ten test a k doktorovi moc nespěchej, on by tam stejně ještě nic moc neviděl ... a prsa holt budeš muset vydržet, ono během těhu furt něco bolí ...
12. kvě 2009 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz
čau holky - co to tu čtu o sexu po porodu? :rolling_eyes: hmmmm tak to se mám na co těšit, i když teda pravda manžel k mé nelibosti sexu moc nedá (v těhu jen asi 3-4x) - tak to bude ještě horší jo? no co, stejně na to asi nebudu mít myšlenky.....
holky kdy se vám mimísové otočili? ten můj je totiž pořád hlavou nahoře - což by ani tak nevadilo, ale on je ještě ke všemu na šikmo a hlavou vzhůru. je tak už od začátku (min. od 20tt) a vůbec ne nepřetáčí - jako že by průběžně měnil polohu....se bojím, že už tak zůstane když už je tak 10 týdnů. to by byl celkem průšvih bo bych nemohla rodit normálně.....jak to bylo u vás?
12. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz
delfi....já měla malou hlavičkou dolu co si pamatuju :slight_smile: ale nevím, od jakého týdne. prostě jenou mi mudr. řekla, že je hlavičkou dolů a od té doby byla už pořád, určitě to bylo dřív než ve 32 tt.
ale ještě je čas na to, aby se mates otočil správně :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz
Ahoj holky,

uf další zkouška úspěšně za mnou. Ještě jedna a pak státnice, snad už to nějak přežiju.
Bukci aha tak to sice slyším poprve že bolí břicho od páteře, ale když to mudr říká tak to bude pravda. Je bezva, že to není těhu.
Mě teda dneska bolelo břicho když jsem jela domů autobusem z OStravy ze zkoušky, mimiš se asi zlobil, že jsem mu rozhodila pohodlí a přidala mu stres. Ale teď už je to dobré.
12. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz
kaca: no čas na to je, spíš mě znervozňuje, že se tu polohy prostě zatím nezměnil ani jednou. normálně se přece děti různě točí a tak (kol. 20tt) když jsou takhle malý a až potom jak jsou větší tak zaujímaj jednu polohu.... už mě nestresuje že by byl KP - i tak se dá porodit normálně, ale že by zůstal takhle našikmo (vyskytuje se to zhruba u 1-2% dětí) což by byl plánovanej císař :confounded:
12. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz
delfi mne se anysek otocil ve 31-32tt, zrovna na B3 kurzu :slight_smile: neeb jsem tesne pred kurzem byla u mudra a byl hlavou nahoru. Na kurzu mi verka sahla na bricho a konstatovala, ze se uz otocil. Kamosce se prcek pretacel asi az do 37tt, jednou tak pak onak, a to nebyl zadnej drobecek, rika se ze do 35tt zaujme definitivni polohu ale u ni to neplatilo. Tak bud v klidu jeste je casu dost :slight_smile:

delfi ja bych teda KP nerodila... jen kdyby mimi bylo malinky, treba max jako mela kacka. jinak ani nahodou... jenze ta velikost se taky poradne odhadnout neda...
a kdyz tak urcite ne nekde kde se o mimi nemuzou poradne postarat, je tam riziko vyhreznuti pupecniku do porodnich cest, priskrti se a horor je na svete...
12. kvě 2009 ve 14:39  • Odpověz
tak já bych KP nerodila ani malé mimi, bála bych se. o přesnosti UTZ si také myslím své, sice jsem věděla, že ameli bude malá, ale týden před porodem už měla odhad 3 kg, nakonec porodní váhá 2,8 kg...
12. kvě 2009 ve 22:14  • Odpověz
autor
ahojky .. tak jsem včera byla u neurologa a taky se mu zdá vše ok .. jsem na odpis a do šrotu :frowning2:
13. kvě 2009 v 07:34  •  2 děti  • Odpověz
ahoj ... bukco až tak? to není možný ...
13. kvě 2009 v 07:44  •  2 děti  • Odpověz
autor
jj, je to tak :frowning2:
13. kvě 2009 v 08:04  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky
Bukco a jdeš teda na tu nemocenskou Možná si potřebuješ jen odpočinout.
13. kvě 2009 v 08:19  • Odpověz
autor
adel ... nevím, ráda bych, ale zatím mi jí nechce nikdo napsat :frowning2:
13. kvě 2009 v 08:50  •  2 děti  • Odpověz
kaci no jo, s tema odhadama, precejenom je to furt +-500g , coz je dost velky rozptyl...
bukco tvuj gyn ti ji nechce napsat?
13. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz
Bukco jakto že Ti jí nechce nikdo napsat? Přece jste se snažili tak dlouho, jednou mimi odešlo tak běž na gyndu a já myslím, že tam Ti to napíšou ne pokud nemáš teda nějakého praštěného doktora nebo doktorku.
13. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz
autor
adel, můj gyndař totiž o tom, že jednou odešlo neví, protože z CG mi nedali žádné papíry pro mojeho doktora a ani je nechcou vydat ....

feb ... říkal, že z gyn. hlediska je vše ok :unamused: , tak není důvod
13. kvě 2009 v 10:42  •  2 děti  • Odpověz
A co prakticka?
13. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz
bukco...tak to je pěknej debil, řekni že to chceš napsat, on ti to přeci nemůže odmítnout :angry:
13. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz
autor
adel ... to nevím, za ní jsem nebyla

jaji .. uvidím, co mi řekne v pátek !!!
13. kvě 2009 v 11:10  •  2 děti  • Odpověz
Jo bukco přesně jak píše jajinka, řekni třeba, že pracuješ ve stresujícím pracovišti a že nechceš aby to uškodilo miminkovi v dnešní době to gyndaři píšou i normálně. Někdy se sami ptají jestli ženská chce PN nebo ne. Já mám teda super praktickou takže s tím nemám problém (i když teď nevím jak to vyřešíme, ale snad pochopí mojí situaci), no ale myslím, že když řekneš o stresu v práci tak to snad napíše. To by oba museli být fakt magoři.
13. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz
ahojky....bukco tak toho mudra teda nechápu, je to blb...

dneska jdeme na kontrolu na kyčle, tak snad bude vše ok
jinak jsem nateklá, koutek modrej a odřenej... no prostě kdybych ted šla na policajty, že mě martin zmlátil, tak by ho zavřeli :wink: . no ale nezmlátil, je to miláček, to ta moje zatracená osmička.... ach jo. pokud to do zítra nesplaskne a nepřestane bolet, čeká mě zubní znovu. dneska zatím držím bez ibalginu, poslední jsme měla včera v 16 a od tý doby s to dá vydržet.....

ještě že mám tak zlatý miminko a je eminka tááák hodnoučká. ted mi usnula v náručí, položila jsem jí spící na gauč, jen zaknourala... až me dojala, jak je rozkošná
13. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz
Ahoj, mám otázku na Delfi, když si byla po tý revizi, nepamatuješ si, za jak dlouho ti kleslo hcg? Mě totiž pořád bolí prsa, tak se docela bojím, jestli to klesá tak, jak má.
13. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz
holky tety nové fotky emminky v albíčku :dizzy_face:
13. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz
autor
kači .. krásné fotky :grinning:
13. kvě 2009 ve 12:38  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.