• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
Ty jo, tady je vyloženě nával :grinning: .
Mám problém a otázku: asi není normální, že jsem začala zase špinit :confused: ? Nevíte někdo?
17. kvě 2009 v 15:17  • Odpověz
betty, no ono to ted muze byt dost hormonalne rozhazeny, po kolika dnech to je?
17. kvě 2009 v 16:36  • Odpověz
holky čím čistíte mimísum nosíky? jako myslím, když je vidět, že tam něco mají:slight_smile:. já vždycky vezmu vatovou tyčinku a vyčistím, někdy použiju sterilní mořskou vodu k propláchnutí. jako rýmu naše emi nemá, spíš mi to připadá, jako kdyby jí občas do nosíku vlítlo mlíčko.
18. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz
kaci...jo jo tyčinkou :wink: hele kdyby Tom byl v pohodě, co středa?
18. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
jáji, zrovna jsem ti chttěla napsat, jak teda. středa je pro mě OK. co sluninka, mohla by???
hele a půjdem do ZOO? mám volný vstupenky na tento týden,tak je škoda, aby to propadlo (sponzorujeme tam zvíře), bych ti jednu věnovala :slight_smile:
18. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz
kaci ja mam odsavacku na lux a pred ossavanim mu caknu morskou vodu.. Je to rychle a efektivni, danecek u toho ani neknourne, kdezto tycinku nesnasi, jak se mi to nepovede na poprve, coz je dost casto, tak zacne hlavou mrskat ze strany na stranu a jeci
18. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
feb ale emi nemá rýmu, jen občas slyším při dýchání, že má něco v nosíku... na odsávačku to rozhodně není. vždycky vytáhnu takovej malej kousek a je klid
18. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: konečně nějakej život tady ...
chtěla jsem se zeptat, jestli tady některá máte zkušenosti s těma odsávačkama na baterky ...
18. kvě 2009 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz
kaci danysek taky nema rymu- ale nekdy ma uschlyho holuba docela hluboko,ze to neni moc videt, taky jsem si ze zacatku myslela ze tam nic neni a odsala jsem neco neuveritelnyho :slight_smile:)) furt se mi zdalo ze trochu chropti

lufe nemam, jsem spokojena s tou za 300cca na lux
18. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
feb - no mě se taky zdá, že ta na vysavač je nej, ale ta představa, že v noci budu pravidelně budit celej barák mi nějak nesedí ...
18. kvě 2009 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz
mám taky tu na vysavač ale zatím jsem jí nepoužila...
dala jsem do albíka dvě nové fotečky :dizzy_face:
18. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz
juu, to uz je velka holka! :slight_smile: koukam takypeknej "plesounek" jako nas danecek :slight_smile: je blondacek vid ;)
lufe, je to rychly, takze to moc hluku nenadela, ja teda v noci jeste neodsavala a prije mi, ze kdyz v baraku muze stekat cokl, nebo lidi hazou flasky fdo kontejneru na sklo o pulnoci nebo v 6 rano, proc bych nemohla na 5vterin zapnout lux :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
kaci - krásný fotečky :dizzy_face:
feb - no jo, ale my bydlíme v rodinným baráku s tchánama a tchán má slabý spaní, manža říkal, že by to neřešil, tak tomu asi taky nechám volnej průběh a bude vysavač ...
18. kvě 2009 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz
feb...no má vlásky takový světle hnědý :slight_smile:. blondáček snad ani nemá být po kom :confused: :grinning:
18. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz
lufe to mas muj obdiv, to ja uz bych byla v bohnicich :rolling_eyes:
18. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz
feb - jako že s nima bydlíme? no jsme tam teprv od září, ale je to barák jak kráva, není problém se celej den nepotkat a to je kuchyň pro všechny společná ...
18. kvě 2009 v 11:36  •  2 děti  • Odpověz
no jo, ale az bude malej tak se myslim budete "potkavat" vic nez casto :-P aspon tak by to bylo u nas a ja bych zešílela
18. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz
jo, v tomto směru to bude zajímavý, ale zas si říkám, že aspoň pošlu tchýni s malým na prochajdu a budu mít čas pro sebe ... jako nechceme tam zůstat na furt, říkali jsme si, že tak za rok bysme pořídili nějakej byt v Brně, pokud by se zadařilo, tak i možná nějakej domeček, no ještě uvidíme ... no ale doufám, že k nám moc nepolezou, že to bude probíhat jak dosud, kdy ctí soukromí ...
18. kvě 2009 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz
lufe...já vysávala rýmu o půlnoci a zdi jsou slabé a co jako, měl rýmu přece mu jí tam nenechám :wink:

kaci..klidně můžem, já mám celoroční vstupenku :slight_smile:)) sice tam pak jdeme v neděli na jednu akci ale mě to neva :slight_smile:))
18. kvě 2009 v 11:51  • Odpověz
jáji tomík jde na hexu zítra?
takže ve středu bysme si to potvrdily jo?
18. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz
no zítra jdem k mudře, pokud bude mít v pohodě TBC, což si myslím že už má, tak dostane hexu, snad

mám doma i sirup na teplotu tak snad bude ok
18. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
autor
ahojte holky ...
18. kvě 2009 ve 12:19  •  2 děti  • Odpověz
ahojky:slight_smile: viděla jsem UTZ :dizzy_face: pěknééé
18. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz
ahoj bukco :slight_smile:
jaji - pěkný fotky, počkej až malej za tebou bude na záchod běhat :wink:
18. kvě 2009 ve 12:26  •  2 děti  • Odpověz
lufe...dej pokoj, už teď ho štve že nemůže lézt když je na břiše :grinning:
18. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz
autor
jaji ... to už je tam skoro měsíc :grinning:
18. kvě 2009 ve 12:34  •  2 děti  • Odpověz
jaji - to věřím, jsem viděla dcerku od kámošky, jak se rozčilovala, že jí nejde se pohnout z břicha, skoro bych řekla, že svým způsobem nadávala, ale byla to napohled děsná sranda, jak se snažila :wink:
18. kvě 2009 ve 12:36  •  2 děti  • Odpověz
bukco...faaakt? já nemám moc čas prohlížet alba :slight_smile:) :sweat_smile:

lufe,,,tak ten náš dělá to samé :grinning:
18. kvě 2009 ve 12:36  • Odpověz
autor
jaji jj, Tomák ti dává zabrat :wink:
18. kvě 2009 ve 12:39  •  2 děti  • Odpověz
jaji koukam jak mate plnou postylku hracek :slight_smile: :dizzy_face: to leporelo je pekny
my mame postylku jenom na spani, hraje si vzdycky jinde :dizzy_face:
18. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.