• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
je plná hraček ale on si tam nehraje, přes den tam skoro není :grinning:
18. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz
a proc tam ty hracky teda ma? :grinning:
18. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz
má tam akorát 2 plyšáky, které dostal z práce a leporelo a s plyšákama si fakt nehraje :grinning:
18. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz
ja mam plysaky ve skrince v supliku, co by sis s nima hral kdyz nesusti, nedelaj zvuky a tak ze ;) :slight_smile:))
cim min lapacu prachu a roztocu v postylce, tim lip.
18. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz
no my zase nejsme na ten prach tak vysazený :grinning:
18. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz
coz o to, ja taky ne, viz nase dobrodruzne vylety na sraz 8i mimin do rozpadleho statku s kadibudkou a studenou vodou a kde se vari na kamnech :grinning:
ale proste si myslim, ze v posteli cim min "zbytecnosti" tim lip
18. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz
Feb: díky za reakci.
Mám super náladu, protože jsem byla u doktorky a všechno je v pořádku, takže na to opravdu můžeme zase vlítnout :grinning: :grinning: a navíc mám v pořádku i ty výsledky z odběru krve, tak jsem fakt šťastná jako blecha.
Ale snažila se mi ještě jednou nabrat krev, ale netekla a netekla...jsem prostě nervák.
18. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz
jáji tomík je čímdál krásnější :dizzy_face:
my máme v posteli jednoho plyšáka, emi na něj vždycky před usnutím kouká a včera na něj i sahala :dizzy_face:
18. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz
betty gratuluju k výsledkům :slight_smile:

feb a jak jste ten srazík zvládly??? 8 mimin ve statku s kadiboudou a bez vody....
18. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz
betty tak bezva :slight_smile: budeme drzet palce at se brzo zadari :dizzy_face:
kaci my tam mame jednoho takovy latkovyho malho medu nebo co to je, ma plysovou hlavu a zvytek telicka je z latky se dvema uzlikama, tak se to da zuzlat :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz
kacikupodivu to bylo super, ja jsem mela strach hlavne z noci, ze furt nekdo bude jecet a nikdo se nevyspi, ale bylo to fakt supr. Nikdo nekoupal, kdyz se jede na 2 noci tak to povazuju jeste za ok, meli jme s sebou kybl po pripad kdyby se pokadil az za usi, jen jsme ho otirali mokrym perlanem.
18. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz
kaci...děkujiiiiiiii :dizzy_face: však Eminka taky :dizzy_face:
18. kvě 2009 v 15:32  • Odpověz
ahoj, koukám, že jsme se pěkně rozlezly do jiných diskuzí ....
jaji s feb řádí na lednovkách ... aby se člověk něco dozvěděl, tak musí tam ... si přijdu jak detektiv Kolombo ...
sluninka nahodí fota, ale neupozorní, ale jsou moc krásný :dizzy_face:
no a zbytek jsem neviděla ani nevím ...
19. kvě 2009 ve 13:58  •  2 děti  • Odpověz
autor
ahojky lufe ... to víš, na nás zapomínají :frowning2:
19. kvě 2009 ve 14:04  •  2 děti  • Odpověz
ne ne já sem koukám, ale když nikdo nic nepíše :unamused:
19. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz
ja sem taky pravidelne koukam, preklikavam lednovky a nase stare dobre "snazilky" :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 14:52  • Odpověz
Ahoj holky,
teda vy jste toho opravdu nakecaly za tu dobu co jsem tady nebyla, normálně nestíhám dočítat :slight_smile:
Jak se všechny máte?
U mě nic moc. V pátek jsem volala na výsledky triplů a byl nám doporučen velký ultrazvuk v Olomouci tak tam v pátek jedeme. Jsem z toho špatná. Vím, že hodně holkám vycházejí triply špatně, víte jak to je. Každá se o miminko bojíme.
Zítra mám ke všemu zkoušku, no snad si vythnu dobrou otázku i dobrý příklad.
Jedno odreagování jsem ale měla o víkendu. Byla jsem na Slovensku na svatbě kde se ženil přítelův brácha bylo to bezva. Potřebovala jsem se trochu odreagovat a taky se to povedlo.
19. kvě 2009 v 16:35  • Odpověz
Jo a ještě jsem se zapoměla pochlubit, že začínám cítit vždycky večer takové bublinky v bříšku, nebyla jsem si teda jistá jestli to jsou pohyby, ale myslím si, že ano.
19. kvě 2009 v 16:36  • Odpověz
Jo a ještě do třetice :slight_smile: Už mi konečně začíná růst bříško tak až budu mít trochu času určitě ho vyfotím a ukážu vám ho :slight_smile:
19. kvě 2009 v 16:38  • Odpověz
adel no jasne to budou urco pohyby :slight_smile: ja je taky zacala cititt v 18tt :dizzy_face:
neboj, UZ bude ok :dizzy_face:
na zkousku drzim palce, je to des vid soustredit se na uceni... :-P
19. kvě 2009 v 17:22  • Odpověz
ahoj adel ... neboj, UTZ bude v poho, to bude určo něco jak u nás, ty triply jsou fakt hrozně stresující ... bublinky jsou určo pohyby, zítra hodně úspěchů u zkoušky ...
19. kvě 2009 v 17:39  •  2 děti  • Odpověz
adel..držím palečky, toho já byla ušetřena, mě tripple testy nikdo nedělal :wink:
19. kvě 2009 v 17:44  • Odpověz
Lufe Tobě taky vyšly špatně? A jak Ti vyšly?
Jaji jakto že Ti je nedělali?
Feb jo jo je to děs, soustředit se na školu, teď mylset na to aby bylo vše OK, no už ať je aspoň teď ten pátek.
19. kvě 2009 v 18:12  • Odpověz
adel mne vlastne triply taky nedelali, nabirali jen 1 nebo 2 z tech 3 latek co se hodnoti. Myslim ze jenom jednu... teda muj mudr. Ale ve 12tt jsem byla v motole na podrobnym vysetreni, tehdy se za to jeste neplatilo...
19. kvě 2009 v 18:25  • Odpověz
adel a jak to vyslo tobe? mas doma zpravu?
19. kvě 2009 v 18:25  • Odpověz
adel - měla jsem zvýšený AFP, což je zvýšený riziko rozštěpu páteře, ale dle podrobnýho UTZ to nepotvrdili ...
19. kvě 2009 v 18:39  •  2 děti  • Odpověz
adel..nedělali, dělali mi jen NT screening a ten vyšel dobře
19. kvě 2009 v 19:32  • Odpověz
No mě právě hůř vyšel down takže toho se bojím.
19. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
aha, neboj, já myslím že to bude v pořádku, budu na tebe myslet, kdy jdeš?
19. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz
Adel: myslím na tebe jak zítra se zkouškou, tak pak, aby dobře dopadl ten ultrazvuk, ale věřím, že to vyjde dobře, protože ty triply nejsou prý nijak přesné, ale stejně to asi nažene strach...
A gratuluju k pohybům!!!
19. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.