• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
adel: tak držím palečky na zkoušku a neboj mimís bude v pořádku. užívej si bublinek, to mě už dává pořádný kopance, zvlášť teď když klapu na klávesnici u břicha :grinning:
konečně jsme dneska koupili manž. postel a taky přebalovák - teda komodu se šuplíkama a manža mi na to přidělá desku na to přebalování. hurá, ještě to sestavit a můžu začít prát a žehlit - těch pár kousků :sweat_smile:
19. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz
delfi...jak je? dlouho si tu nebyla
19. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz
ahojky, je celkem dobře i když už je to náročný. já nemám přes den čas chodit na net, pořád někde lítám a navíc mám ty advokátní zkoušky takže se občas musím učit....ale průběžně vás čtu takže info mám :dizzy_face: a co ty?
19. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz
no já si užívám, noci jsou na prd, neustále nahazuju dudla jinak je okamžitě vzhůru, dneska dostal hexu a má zvýšenou teplotu no a jeho míry necelých 6kg a 68cm :sweat_smile:
19. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz
Holky děkuju jste hodné. Taky doufám a věřím, že to dobře dopadne, jen mě štve, že mi v životě nemůže jít nic bez komplikacií.
Delfi to věřím, že už je to náročné.
Jaji jdu v pátek na osm.
Betty co Ty piješ poctivě čajíček? :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
jee tak to se mám na co těšit. nejdřív nás mimísové namlsaj s tím spaním a pak se začnou budit :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak míry pěkný - jakou velikost mu dáváš?
19. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz
delfi...no ještě 68 alr overálek už 74 :sweat_smile: no mě nikdy nespal celou noc ale tohle je očistec :confounded:

adel...budu na tebe myslet :wink:
19. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz
jaji ja malymu na noc davam 74 uz dlouho, i dupacky 12-18m, ty mu teda jsou veliky :grinning: ale kdyz nam dojdou dupajdy a jsou v pradle, sahnu po vetsich, na noc je to fuk
19. kvě 2009 ve 22:16  • Odpověz
já zatím ne, ale už je v 68 napresovanej, aby ne když má 68 žeee
19. kvě 2009 ve 22:19  • Odpověz
presne, 68 tada neni danyskovi uz dyl... no on precejenom vic spotrebuje do sirky :grinning:
bodycka snese ale dupajdy ne, to uz ho tahne na chodidylkach
19. kvě 2009 ve 22:20  • Odpověz
no my to ještě zvládnem jak je hubenej ale lepší je ta 74 :grinning:
19. kvě 2009 ve 22:37  • Odpověz
ahoj holky ...
adel - ještě mě napadlo, na tom NT screeningu jsi byla? pokud ano, tak ten je v detekci downa daleko přesnější, takže bych se řídila podle výsledků z NT ...
20. kvě 2009 v 07:31  •  2 děti  • Odpověz
autor
dobré ránko .... vy jste se teda včera rozkecaly ....

adel, držím pěstičky k dnešním zkouškám a samo taky k testům v Olmíku ... uvidíš, dopadnou na jedničku !!!
20. kvě 2009 v 07:54  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky holky...nějak nestíhám tak jsem Vás konečně přišla aspoň pozdravit.

Adel: držím moc palečky....vím jaké toje...Já jsem na tom jako Jaja taky mě na tripl nehnali...byla jsem jen na NT ....každopádně přeju at je vše ok.

Bucka: koukám, že ti pěkně roste bříško :slight_smile: já ho měla taky hodně brzo....sem si až připada zkraje blbě chi..
Holky se přiznám, že nemám ještě žádné foto bříška...sem to ale lempl chi...tímto tempem to ani nestihnu vyfotit, strašně to letí
:grinning:
Ahoj Lufe: jak to jde ?

Feb,Jaji,Kca: Vám ty děti tak rostou :slight_smile: tedáááá

Holky dneska jdem odpolko na 3D se na to těším....
:slight_smile: :slight_smile: Nemohla jsem sehnat volné místo atak nakonec měli v Neratovicích, snad to tam bude ok :slight_smile:

V práci mám fofr. Včera jsem tam prvně měla holku co bude makat za mě. Řeknu Vám, je to vyčerpávající, sem jí vysvětlovala účetní program.Vůbec si neumím představit, jak jí to vše předám :frowning2: Každopádně z toho čím dál víc vychází, že si opravdu nějakou práci, co půjde z dělat z domova nechám. Nejsem si tím 100% jistá, ale spíš bych to chtěla, a věřím, že to nějak s miminkem půjde dohromady. A když ne, seknout s tím můžu vždycky že :slight_smile:
20. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz
ahoj hasev :slight_smile: že se taky ukážeš ... vidím, že zatím vše hravě zvládáš ...
u mě taky celkem v poho, jen mě trápí záda, ale to se snažím cvičením nějak napravovat ... teď jsem si dělala seznam, co máme nakoupený, ale seznam toho, co ještě není, je o dost delší až i manžel protočil panenky ... no věřím, že na mateřské na to bude víc času ... s tou prací uvidíš, jak ti to bude vycházet, přestat se dá vždy a každá kačka navíc se hodí ...
20. kvě 2009 v 08:52  •  2 děti  • Odpověz
Lufe : hravě chi chi chi :slight_smile: bych neřekla, je to už náročnější, ale je to stále celkem v poho... no jo záda, tak ty mě taky bolí v bedrech, ale jen když to přeženu s dom.pracemi a se zahradou. O vík.jsem sázela rajčata a plela sklaku a večer jsem skuhrala :slight_smile: ....cvičení zatím nějka nestíhám, z práce chodím KO a o vík. je dost pohybu doma a na zahradě :slight_smile: Je fakt, že korunky se hodí a taky úplně nevypadnout z procesu taky :slight_smile:
Ty ještě také chodíš do práce že ? Seznam jsem akorát taky revidovala, konečně mám čásek, ráno jsem nejla do kanceláře, jelikož po obědě jdem na ten 3D a tak jsem na dopolko nechtěla jet do Prahy a zase pak zpátky ...něco udělám z domova a pak na to kašlu chi ....Jo ten seznam..no něco už mám a dle seznamu mi chybí věci za cca 18.000,- no to nakoupím asi až budu na mateřské, nebo si vezmu nějakej den dovču a vytáhnu manžu...jeho nakupování vyloženě baví a tak :grinning: :grinning: to bude sranda chi
A co ty už máš něco nového nakoupeno ?
20. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz
no já teď spíš ujížděla na oblečení pro malýho než na nějakej praktickej věcech, jako deky, povlečení a tak, teď to budu muset napravit, ale manžel vyrobil přebalovák a komodu, máme v plánu konečně objednat kočárek ... já do seznamu radši částky zatím nedávala, by se pak protočily panenky i mě :grinning:
a co malej? dává o sobě dostatečně vědět?
20. kvě 2009 v 09:19  •  2 děti  • Odpověz
Lufe : no my kočár máme a to byla si největší položka, ale Martinův táta se prsí, že nám na něj dá a tak :slight_smile: Já jsem také měla období, kdy jsem ujížděla na věcech na na sebe...naštěstí mě to už pustilo. Peřinky a povlečení už mám, nemám postýlku a matraci ....no je toho hodně co uf.... :unamused:
No jo Davídek se mele a mele...už je cítit hodně, jsou to pořádné žďuchance chi... :grinning: A co ten tvůj divoch :slight_smile:
20. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz
no někdy mám pocit, že tam snad pořádá nějakou párty, minule mi tak skákalo břicho, že i manža se divil, co tam dělá ... taky bývá vzhůru tak kolem půl 11 večer, tak doufám, že mu to nezůstane, zato ráno se ozve až dlouho po tom, co vstávám, asi bude po tatínkovi, tomu se taky nikdy nechce vstávat ...
20. kvě 2009 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz
lufe :grinning: danysek byl v brise taky nejaktivnejsi mezi 22-24h a zustalo mu to i po narzeni, nastesti e mi ho to podarilo odnaucit nak ve 2m. Nastesti se zadarilo napoprve a zmena rezimu vysla ;)))
20. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz
feb - tak to se mám na co těšit, no snad to nějak zmáknem ...
20. kvě 2009 v 09:43  •  2 děti  • Odpověz
Holčiny musím se jít oblékt a jedem nakoupit a pak na 3D...dám sem pak fotečku ju :slight_smile: zatím pa pa
20. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz
Ahoj holky,
tak se musím pochlubit, zkoušku jsem zvládla. Vytáhla jsem si dobrou otázku a i když jsme počítali jak důchody tak nemocenskou tak se to dalo zvládnout. Jsem strašně ráda. Te´d ještě aby to v pátek dopadlo dobře a budu nejšťastnější človíček pod sluncem.
20. kvě 2009 v 16:19  • Odpověz
adel super! gratuluju moc a drzim palce na UZ :dizzy_face:
20. kvě 2009 v 17:03  • Odpověz
Feb díky, na ultrazvuk jdu v pátek tak doufám, že bude i mimi OK a že už se budu moc soustředit na učení na státnice a pak si pěkně užívat těhulkování.
20. kvě 2009 v 17:23  • Odpověz
ahoj holky...to je krásný jaro co??? dneska jsem si na prochajdě spálila záda...měla jsem tílko.
prosím doporučte mi nějaký aktivní hračky, co mají vaše děti rády? emy zatím má jen hrací kolotoč a pak samý hrastítka.ráda bych koupila něco co hraje atd. :slight_smile:
20. kvě 2009 v 18:51  • Odpověz
adel: gratuluju ke zkoušce :dizzy_face:
lufe+hasev: to jsme na tom s věcma podobně - včera jsme konečně koupili komodu na přebalovák, zítra jedu do brna nakoupit látkový plínky, kojprdy a koj pyžamo či košili....no taky bych se měla začít zabývat takovýma věcma jako komplet postýlka, povlečení, zavinovačky, deky a drogerie. jo a taky odsávačka mlíka, rýmy, chůvička a pár oblečků a snad to bude všechno....a není ještě ohrádka na hraní a možná lehátko a koupací kyblík, a taky ručníky - mám kupovat ty froté nebo ty tetra osušky????
20. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz
delfi já mám tetra osušky a naprosto jsem s nima spokojená

adel: zapomněla jsem pogratulovat, tak dodatečně gratuluju
20. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz
kaca a ty tetra to jsou takový vícevrstvý plínky že?
20. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz
kaci...Tom mliuje svělušku freddie od Lamaze, šustí a dá se dobře dát do pusinky :grinning:

nejsou to tera osušky?
21. kvě 2009 v 08:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.