• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
jáji...na světlušku se podívám.

myslím, že jsou to tetra osušky. delvi jsou to takový větší plíny rozměrově i tloušťkou.
21. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz
joo tak já to říkám správně, to manža mě plete, tu mám taky :grinning:
21. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz
Ahojk holky, jdu akorát přidat 3D fota Davídka :slight_smile: máme už cca 1,4 kg a cca 30 cm. Doktor mě starašil, že je velkej a že to bude 4 kg mimi....no prej takhle ale straší všechny ...tak nevím...Jak se Vám to zdá jsem dnes 27+5tt....? Díky :slight_smile: a jdu tam dát fotečky...
21. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz
Je to tam...:slight_smile: já tam vidím Martina chi...řekla bych, že bude po něm :slight_smile:
21. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
Hasev pěkné fotečky. Já se taky těším až zítra uvidím malé a zároveň i bojím, ať už je tohle za mnou.
21. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
hasev - pěkný fotečky :dizzy_face: já našla někde v tabulkách, že pro 28 tt je průměr něco kolem kila a 36 cm ...
adel - a byla jsi na tom NT screeningu? jsem se tě ptala už jednou, tam je určení downa přesnější ... že bys mohla být klidnější ...
21. kvě 2009 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz
hihi pěknéé

hele co je s tou Pajou??? :confused:
21. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz
Lufe já myslela, že jsem tady psala a já si to asi jen myslela :slight_smile: Nebyla protože mi o tom sestřička řekla už pozdě. Takže i to mě štve, že bych mohla být klidnější, ale snažím se být i te´d klidná.
No Paja chodila jednu dobu i do listopadovek, ale už se tam taky neukázala ani nepamatuju
21. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz
adel - aha, no ale stejně myslím, že to bude v poho a zbytečně ty maminy stresujou ...
paja tu opravdu hodně dlouho nebyla ...
21. kvě 2009 v 11:33  •  2 děti  • Odpověz
Lufe taky věřím. Ale stres to je to máš pravdu. Naše mimi si na ten stres už asi muselo zvyknout protože stre před zkouškou, te´d stres s tímto a pokud mě pošlou na odběr plodovky tak další tři dny stresu čekání na výsledky. No uvidíme.
A nemá pája něco nového v albumu?
21. kvě 2009 v 11:44  • Odpověz
autor
ahoj holky ....

hasev .. krásné fotky ...

adel .. já jdu taky zítra .. se bojím i těším
21. kvě 2009 ve 12:31  •  2 děti  • Odpověz
adel - no poslední, co tam má paja, že jde 28.4. na kontrolu a k zubaři ... nestraš s plodovkou ... ale zas bys věděla na čem jste a taky co to bude :wink: mimíse pak jen tak nic nerozhází, když je tak zvyklý ...

zítra bude kontrolní den, taky jsem měla jít zítra, ale mudr je na dovči, tak jdu až za týden ...
21. kvě 2009 ve 12:34  •  2 děti  • Odpověz
autor
lufe .. to teda jo, ale mám fakt strach .. už jenom zase kvůli té bolesti ....

týden jsem měla po neuroložce pokoj a v úterý zase bolest, včera super a dneska zase :confounded:
21. kvě 2009 ve 12:37  •  2 děti  • Odpověz
Díky holky...
Já zace četla průměr cca 1,2 Kg...těžko říci...Já myslela, že mi taky napíšou maminy co mimísky mají :slight_smile: Třeba Feb až se ukáže a Jaja...no stejně tu váhu neovlivním, řekli mi, že si mivezme co chce a že to jídlem neovlivním ...takže...
Adel: budu držet palečky...určitě budeš zítra kidnější, že to budeš mít za sebou hmm :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz
hasev - mamči jsou určo někde venku ... ty tu jsou spíš večer, kdy si zas užívají volno pracující ... jinak já nečekám, že náš malej bude nějakej drobek ...
bukco - asi to bude fakt růstem mimča, když je to tak nepravidelný ...
21. kvě 2009 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz
autor
lufe .. doufám :wink:
21. kvě 2009 ve 12:50  •  2 děti  • Odpověz
Hasev to víš, že budu klidnější. Jsem i ráda, že nemusím čekat ještě dýl, že měli volno za týden co jsem se dozvěděla výsledky.
Lufe no to už bude za chvíli měsíc co se neozvala.
Bukco v kolik zítra jdeš?
21. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
autor
adel .. na 7hod. :grinning:
21. kvě 2009 ve 13:01  •  2 děti  • Odpověz
Tak to jdeš teda brzy. Já jedu na 8 do té Olomouce tak si na Tebe v autě vzpomenu :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz
tak doufám holky, že nás pak dlouho nebudete napínat s tím, jak jste dopadly :wink:
21. kvě 2009 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz
Lufe no já budu doma asi až tak po obědě takže do té doby žádné zprávy nečekejte, ale určo napíšu.
21. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz
já venku byla ale jen hodku, je tam na padnuti a malej dneska ji co 2 hodky asi je mu vedro :sweat_smile:

takže půjdeme až kolem 18té doprovodit tatínka na volejbal

hasev,...ty jo já si snad ani nepamatuju kolik měl ten náš, ale myslím že ve 30tt to bylo něco přes kilo, ale fakt netuším, to už je taaaaaaaaaaak dávno
21. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz
né tak mám napsáno v albu že mel 1430g :slight_smile:)
21. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz
Jaji : díky za info....si mě nejdřív tím 30 tt a 1 kg vyděsila :grinning: sem už myslela že porodím slona :grinning: :grinning: No tak jsme asi tak o 2tt napřed co se týče váhy,když jsi měla ve 30tt cca 1430g... ale on je to taky jen odhad.těch 1400g ...ale asi to nebude žádnej vyhublech chudáček no.... :slight_smile: :slight_smile: tak uvidíme chi....
21. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz
hasev...mě měsíc před porodem říkali že má 3,30kg a já se děsila a nakonec to byla jeho porodní váha :grinning:
21. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz
Jaji: no oni tak straší :slight_smile: se na to ještě zeptám své doktorky, tohle byl cizí Dr. na 3D. No snad to nebude nakonec takovej obr chi
21. kvě 2009 ve 14:11  • Odpověz
Ahoj, tak jsem dneska taky udělala jednu zkoušku a další mě čekají v pondělí.
Adel: gratuluju ti moc a jinak s tím, že nemůžeš mít nic bez komplikací, tak co mám říkat já??? :wink: Ale čaj piju poctivě a ještě navíc mám dva jiné čaje, tak doufám, že se účinek bylinek nijak nevyruší, no, musím si to pojistit.
A volala jsem dneska dr. na výsledky, tak hcg už je nízké, takže všechno v pohodě. Jupíííí!
21. kvě 2009 v 16:22  • Odpověz
Betty gratulace ke zkoušce. No jo já vím, že všichni v životě něco máme. Jsem na Tebe zvědavá doufám, že teď už bude vše OK. A co se týče míchání bylinek tak myslím, že to nemá vliv. Jo hezky si to pojisti. Ale nezapomeň se snažílkovat, to víš, jenom z potí čaje miminko neuděláš :grinning:
21. kvě 2009 v 16:59  • Odpověz
autor
ahojky .. máme po kontrole a jsme ok ... jsme 11+5 podle UTZ a podle MS 12+1, velcí jsme 5cm a příští týden v pátek jdu na downa, tak doufám, že to bude oki !!!
22. kvě 2009 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz
bukco,,,,supeeeeeer, gratuluju, neboj vše bude ok :slight_smile:)

ty jo co asi Adel, myslim na ni :wink:
22. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.