• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
hnusně vedro, fuuuuuuuj, máme doma 26 stupnu :confounded:
26. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz
Jo to věřím, my máme doma 25 a je to síla. Ale neboj zítra se má ochladit a v pátek může na horách dokonce i sněžit. Takže si nevybereme
26. kvě 2009 v 15:32  • Odpověz
feb....rozkojit se nepodařilo, dokonce už to moje kojení před každým krmením nestojí za nic. takže dávám emince prso už tak jen jednou denně a jsem ráda, když se přisaje... :unamused:
takže nutrilon to jistí. no co, obrečela jsem to hodně a několikrát, ale už jsem s tím smířená. doufám, že se na mě jednou nebude zlobit kočička moje. dělala jsem co jsem mohla...
26. kvě 2009 v 16:52  • Odpověz
Kaca: já myslím, že si to nebude pamatovat :wink: a navíc si určitě užíváte dost kontaktu jinak, no ne?
26. kvě 2009 v 16:56  • Odpověz
kaci udelalas cos mohla, holt se to nekdy stava no :pensive: zas zdna velka trga to neni, aspon ze to slo chvilku, i to malo je cenne!
26. kvě 2009 v 17:40  • Odpověz
holky včera jsem dala nějaké fotky, kdo chce juknout
26. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz
26. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz
teda majdi, to tvoje video mě dostalooooooo, to je prostě prča. od kdy se daneček takhle krásně nahlas směje????
já jsem hotová z řízeného úsměvu eminky, když se na mě usměje už celkem spolehlivě, ale až se zasměje takhle nahlas, tak si z toho asi lehnu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jáji...tomík je krásnej chlapák
26. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz
Feb super :grinning: :grinning: :grinning:
Jaji Tomík je už taky fešák :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz
kaci takovyhle zachvaty smichu ma od 3m :wink:
26. kvě 2009 ve 23:05  • Odpověz
kaci poprve se usmal asi v polovine 2.mesice, asi 3 tydny na to se zacal smat nahlas, pokazdy se z toho rozskytal :slight_smile:))
26. kvě 2009 ve 23:27  • Odpověz
ahoj holky ...
kde se pořád touláte? u mě nic novýho, jen mě nějak začíná zmáhat chození do práce ... ještěže už mi zbývá do nástupu na MD jen asi 17 pracovních dní :dizzy_face: ale to se pak doma asi budu nudit a vymýšlet ptákoviny :grinning:
27. kvě 2009 v 09:30  •  2 děti  • Odpověz
autor
ahojky ....

už se ti to krátí :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz
bukco - taky myslím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. kvě 2009 v 09:40  •  2 děti  • Odpověz
lufe se zabavis, mne to taky nejdriv pripadalo beznadejny- a to jsem musela LEZET a i tak jsem si nakonec neco vymyslela azabavila se. Kdy nejsi omezena na postel/gauc, da se dela plnoooo veci prece :slight_smile:
27. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz
feb - jj, budu sedět na zahradě a číst si :wink:
27. kvě 2009 v 09:49  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky všem....mám nějaké hoňky...práce je moc a to vedro mi dávalo tento týden dosti zabrat...takže Lufe, začínám to cítit jako ty...kdy přesně Lufe nastupuješ ? Myslím tím v kolikátý dýden ? 32 + 0 se chodí 8 týdnu před TP že ?
27. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz
Ono nám to bude vycházet plus mínus asi tak nějak nastejno že :slight_smile: už se na to také upřímně těším...
27. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz
hasev - mudr mi vypočítal, že nejdřív můžu jít už 22.6., uvažovala jsem, že bych šla i později, ale to teplo posledních dní mě přesvědčilo, že nemá cenu se zbytečně trápit ...
27. kvě 2009 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz
Feb: to je super, jsem z toho taky dostala záchvat smíchu :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
Lufe: já jdu k DR. 4.6. a tak se jí chci také zeptat ale dle mojich výpočtů to také vychází cca na 20-22.6. také jsem uvažovala jít déle, ale mám toho už ted plné kecky :unamused: takže to vidím také tak jak ty :grinning:
27. kvě 2009 v 11:36  • Odpověz
hasev - já jdu teď v pátek na kontrolu, myslím, že se práce bez nás nezboří ...
27. kvě 2009 v 11:57  •  2 děti  • Odpověz
adel...tak co už víš výsledky????
27. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz
ahojte

nevíte někdo něco o beatrice...? dlouho jsem tu nic nečetla, jak se holky mají.... :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=Ggemfn_eD1c

tak tohle byl 1. zachyceny zachvat smichu 3m1t :slight_smile: predtim byl dodt problem aby si nevsimnul kamery- jak je videt na konci. Jakmile zmercil dycky kameru bylo po smichu, to byl ostatne problem i s focenim usmevu...
27. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz
Ahoj holky,
Jaji ne výsledky mi zatím nevolali, už jsem z toho naštvaná. Navíc ani nevím kam volat, když jsem se na netu dívala mají tam milión čísel :frowning2: Počkám do pátku a pak nějaké zkusím nic jiného mi nezbude. Člověk si připlatí aby měl výsledky dřív a oni takto :unamused:
27. kvě 2009 v 15:14  • Odpověz
ahoj holky koukám že novinky zatím nejsou
adel: to mě mrzí že nemáš ještě ty výsledky :angry: to je fakt k naštvání
lufe+hasev: holky celkem vám rozumím že chcete jít na mateřskou dřív. já mám mateřskou vypsanou od 31.5. - to nejzažší datum, ale doma jsem už skoro měsíc - teda moc doma nejsem takže žádný moc odpočívání se nekoná, ale musím říct, že pracovat naplno bych už nezvládla.
feb: super video manža taky nakukoval a byl u toho naměkko :grinning:
jaji: tomík pěkně roste a je mooooc roztomilej.
hlásím pokrok v mé výbavičce- mám látkový plenky (chci látkovat místo papírovek), dokoupila jsem nějaký overalky, máme komodu na přebalovák, polštář s peřinkou. mám slíbenou postýlku s matrací, povlečení no a zbytek jsem si vypsala, takže až mi dojde další výplata :unamused: tak můžu čile nakupovat - i když asi začnu už pomalu teď.
jinak přes den nemám net bo ho má manža s sebou v práci.....
o víkendu se chcem zajet podívat do toho vrchlabí, snad nám to vyjde
a co vy?
27. kvě 2009 v 17:10  • Odpověz
AHoj Delfi jo je to pech, asi tam zítra brnknu sama když nemůžou oni :angry: Tobě už se to krátí co? Toto ale fakt tak strašně letí. :wink:
27. kvě 2009 v 17:56  • Odpověz
adel: no jo zítra tam zavolaj ať ti výsledky laskavě řeknou! dneska co si nazařídíš sama to nemáš :unamused: . jojo už se mi to krátí a začínám být na rozpacích z porodu :sweat_smile: začala jsem pít maliníkový čaj a jíst lněný semínko - btw. nevíte někdo kolik čeho se má jíst??? taky jsem zkoušela masáž hráze-auauauau pipka mě bolela ještě hodinu a bylo to teda pěkně hnusný a nepříjemný. taky nevím jestli jsem to dělala správně...dneska vynechám a budu masírovat až zítra....
letí to hrozně a nějak si nedokážu představit že mates bude mezi námi :grinning: co ty?
27. kvě 2009 v 18:01  • Odpověz
Delfi já teď čekám na ty výsledky. 5.6. mě čekají státnice a pak si snad konečně budu trochu víc užívat toho těhulkování. :slight_smile:
27. kvě 2009 v 18:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.