• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
adel - s těmy výsledkama je to teda naprd ...
delfi - a jaký látkovky sis koupila, jen tak pro inspiraci :wink:
27. kvě 2009 v 18:26  •  2 děti  • Odpověz
adel: jeeeee státnice - to ti teda vůbec nezávidím - jak se ti učí? mě čekaj 17.6. advokátní zkoušky (něco jako státnice) a vůbec se nemůžu donutit učit. když začnu tak mi to zase neleze do hlavy.....
27. kvě 2009 v 18:27  • Odpověz
delfi no jo ty vado tobe se to uz pekne krati :confused: neboooj :slight_smile:
ja lneny seminko nejedla kvuli alergiim, malinik jem pila nak od 35-36tt 1-2 hrnky. Po stedrym dnu jsem se jim dost prolejvala ;))) a hopkala na mici :grinning:
a hraz jsem nemasirovala
s tim ucenim se ti vubec nedivim... je to des se donutit ... jsem zvedava jak se jednou budu ucit na atestaci :confounded:
27. kvě 2009 v 18:49  • Odpověz
feb: no neboj, já se nebojím jen z toho mám takovej divnej pocit že to fakt už je ono a já skutečně budu rodit! :grinning: tak maliník piju 1-2 hrnky taky lněný semínko tak 2 lžičky denně do jogurtu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2009 v 19:07  • Odpověz
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, ale občas sem kliknu a čtu. Moc se tu nepovídá :frowning2: A tak se zaměstnávám jinak. Jsme pořád na chatě, kočárkuju a užívám si "mateřství". Byly jsme na tříměsíční kontrole a už vážíme 5.750 a měříme 60 (to bych řekla, že má víc). A taky máme za sebou první hexu - zatím vše v pořádku. Příště po druhé hexa vakcíně půjdeme na náušničky - myslíte, že je lepší jehla, nebo nástřel?
Sluni - dívala jsem se na Natálku - jak jste to měli s náušničkama? Malá je úžasná.
Dneska dám také nové fotky do albíčka.
To nám ty prckové rostou co? Daník se záchvatem smíchu byl taky super :grinning:
A kdy se všechny sejdeme? To samozřejmě neplatí jen pro maminky, ale i těhulky a netěhulky!
Jinak co se těhulek týká, tak jsem ráda, že jste všechny v pořádku a už se těším na další naše mimíse.
Delfi....už :grinning:
27. kvě 2009 v 19:58  •  1 dítě  • Odpověz
Delfi mě to učení celkem jde protože jsem rozučená ze zkoušek, ale je pravda, že už mě to taky nebaví. Mám strach abych to všechno stihla, ale doufejme, že jo. Dneska mi to celkem šo.
27. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz
beat: no jo už :grinning: teda to to hezky rostete už se těším na fotečky :wink:
adel:tak to se máš, mě to vůbec nejde - pravda už 3 roky jsem se neučila tak mi to tak dobře nejde...aspoň že tobě to jde.
27. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz
ahoj beat...ty jooo už 3 měsíce, to to letí cooo?

delfi...ty to máš taky za pár, další kluk do party, jupíí
27. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz
Delfi jo určitě je to tím, že jsem ještě v učebním procesu. Všichni si ze mě dělají srandu, že budu mít chytré dítě když se tak učím :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz
beat...my náušničky uplně super, malá se jen lekla, jak to cvaklo,ale pak o nich vůbec nevěděla, zkoušela jsem ji na ty ouška kolikrát sáhnout a nic..nekrvácí,nemusí se čistit, jen z toho trošku vytejká ten žlutej hnus,ale to se vždycky opláchne večer ve vaničce:wink: já bych jí píchnout ouška nenechala,mi to přijde hrozně drastický :sweat_smile:
jinak my platili 300,- i s naušničkama, který můžem po 6ti týdnech vyměnit za jakýkoliv, teda v rámci možností, žádná bižu a takový hnusy :wink:
já bych Ti určitě doporučila nastřel., nejsou s tím vůbec problémy, nemusí mít zavázaný ouška,prostě z ordinace jsme vylezly jako princezny a Naty byla spokojená a o ničem doteď vůbec nemá páru :wink:
27. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz
holky mně pichali usi az ve 23 letech asi :slight_smile:)))
28. kvě 2009 v 08:31  • Odpověz
Ahoj holky,
tak mi před chvílí volali z té genetiky. Miminko je zdravé a downův syndom je vyloučený. Já jsem tak ráda jupííííí :slight_smile: Strašně se omlouvali, že nezavolali včera, ale že byli ve Vídni na nějakém kongresu. Hurááá
28. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
adel...supeeeeeeeer a co to bude??
28. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz
ahoj holky
adel - skvělýýýýý, stejný dotaz jako jaji, co to bude?
28. kvě 2009 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz
Holky děkuju. Co to bude? No to nevím. Vím, že z plodovky by to bylo stoprocent, ale my se rozhodli, že si to nenecháme říct :slight_smile:
28. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz
tak to budem napnutý až do října :frowning2: no co aspoň můžem vypsat sázky ...
28. kvě 2009 v 09:49  •  2 děti  • Odpověz
Jo Lufe to teda budeme. Já jsem se Martina ptala jestli to chce vědět on nejdřív že ano a pak že ne, že to bude lepší jako překvapení, tak necháme překvapení.
Jo vypíšeme sázky. Já teda pořád nevím. Někdy se cítím podle pověr na kluka, podle jiných zase na holčičku :slight_smile:
28. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz
adel - jo podle pověr to má každej jinak ... no uvidíme :dizzy_face:
28. kvě 2009 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz
No jasně uvidíme vždyť už to tak moc dlouho není, říjen je za chvíli. :slight_smile:
28. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz
adel...ty jo, to vydržíte?? nedej na pověry, ale na co se cítíš víc?? u mě to platilo já se cejtila od začátku na kluka a koukni, byla jsem překvapená když dr tvrdil holka
28. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz
Ahojky ...
adel : velká gratulace....:slight_smile: teda tak to jsem zvědavá co to bude :slight_smile: já bych to nevydržela chi...
28. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz
adel tak bezva, moc gratuluju :slight_smile:
haha, to je legrace, muzete vedet pohlavi na 100% kdyz mate genetiku a nechcete ;) takyjsem mela takovy kamarady, oba doktori, genetika v obalce a radej si tam zavolali aby v obalce nevideli chromozomy :slight_smile:))
28. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz
Holky já to vydržím jestli mi to teda nenapíšou do výsledku jak píše Feb. Sice docentka říkala, že tam červeně podtrhne aťdo zprávy neuvádějí pohlaví, ale známe to :slight_smile:
28. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz
autor
ahojky ...

adel .. velká gratulace :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 11:29  •  2 děti  • Odpověz
Bukco děkujuuuuuu
28. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz
Adel: a co chceš víc ?
28. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz
Hasev možná o trošičku víc bych chtěla holčičku, ale teď jsem se přesvědčila o tom, že hlavně ať je to zdravé není jen fráze ale fakt.
28. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz
adel moooc gratuluju

beat, sluni...my necháme asi ouška píchnout u mudr., říkala mi, že nám je píchne až bude mít 5 kg a to už bude při kontrole ve 4 měsících mít jistojistě, když ve 2.měsících má cca 3700-3800 g (vážila jsem doma, a trošku ty hodnoty lítaly).
taky se toho bojím, asi tam ani nebudu moct s emi jít...

beat...malá je krásná prdolka, jakej už má rozumnej kukuč

jinak holky maminy, co berete za antiko? já cerazette, ut 14 dní, ale včera jsem začala nějak krvácet :unamused: , tak jsem hledala nějaký info, a prý je to obvyklé. to mě pěkně se*e teda :unamused: vzhledem k tomu, že se emi přisála naposledy před 24 hodinama (a tenhle denní interval už trvá 3 dny), myslím, že je s mým kojením definitivní konec, takže cerazette asi brzy poletí a nechám si napsat něco "lepšího"...
28. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz
kaci s tou atk, ono moc pri kojeni neni na vyber... az prestanes kojit tak si nech zas napsat nakou "klasickou". Po tech atk c se daj brat pri kojeni krvaci /spini skoro kazda zenska, neni to zadnej zazrak
ja nic neberu.
28. kvě 2009 ve 14:27  • Odpověz
kaci...ja beru to same a naprosto v pohodě, ale už si ji nenecham psat a půjdu do těch čípků, protože u nás frekvence skoro nulová tak na co drahou antiko :rolling_eyes:
28. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.