• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
jaji :grinning: jo to je druhej aspekt.
ale jinak fakt co mam kamosky c to braly tak spinily... jaji tak jsi "kazda prvni"
28. kvě 2009 v 15:18  • Odpověz
a já jsem kazda druhá, spinim, ale chut by byla :wink: ,ale na co mi je, když krvácím že :frowning2: :unamused:
28. kvě 2009 v 16:28  • Odpověz
ahojky
adel velká gratulaceeeeee a teda obdivuju že nechcete vědět co to bude, to já jsem nemohla vydržet až mi to řeknou. jinak potvrzuju že na co se cítíš to to bude - já se taky cítila na kluka :wink:
holky nestrašte mě s tou antiko....i když u nás je a bude taky nulová frekvence tak možná nebudu brát nic.
jaji: jaký čípky? co to je?
28. kvě 2009 v 17:50  • Odpověz
Delfi děkuju, dá se to vydržet si to nenechat říct
28. kvě 2009 v 18:56  • Odpověz
delfi...ted nevim zda to napisu dobre, pharmatex
28. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz
kaci ja jsem pri chuti taky byla... ale to musi byt oba ze :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz
jaji, tem globulim bych teda osobne neduverovala...
28. kvě 2009 ve 21:51  • Odpověz
feb...proč??
28. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz
no jako atk to neni zrovna nejspolehlivejsi :sweat_smile:
28. kvě 2009 ve 22:52  • Odpověz
no i kdyz... pouzivani spermicidnich latek je asi stejne ucinne jako prerusovana souloz... ale myslim ze u prerusovane souloze statisticky ucinnost klesa diky tomu ze to chlapum sem tam ujede. Pokud to ma chlap pod kontrolou, tak te metode verim vic nez nakejm globulim. Navic to je urcite naky svinstvo a pro sliznici pochvy to asi tak neni ideal.
28. kvě 2009 ve 22:59  • Odpověz
udáva se ze "pearl index" spermicidních přípravku je 4 - 25 (tj. 4-25 zen ze 100 pouzivajicich rok tuto metodu otehotni)
Přerušovaná soulož 6 - 17
28. kvě 2009 ve 23:01  • Odpověz
autor
ahoj holky .. hlásím, že mám po screeningu ... podle UTZ ok, na krev ještě čekáme .... z minula krev ok, akorát hraniční hodnota toxoplazmy :slight_smile:

feb ... co to znamená???
29. kvě 2009 v 10:36  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky ...
bukca - super, že je utz ok ...
já byla taky na kontrole, seděla jsem v čekárně 45 min na to, aby mi změřili tlak, vyšetřili moč a řekla jsem mudrovi, že nemám žádné potíže :angry: příště jdu 24.6. to bude UTZ, odběr krve ...
29. kvě 2009 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz
AHoj holky,
Bukci super, že je vše OK.
dnes jsou to samé kontroly já dnes taky byla a miminko je v pořádku odběr plodovky mu neublížil tak mám taky radost.
29. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz
tak jak to oslavíme :wink:
29. kvě 2009 v 11:31  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky, dnes je venku ošklivo, tak jsem taky na síti :slight_smile:
Gratulace těhulenky, že jste všechny v pořádku. Tak rychle to uteče a budete mít uzlíky vedle sebe :slight_smile:

ad antikoncepce... taky teď žádnou nepoužívám, frekvence nízká - tak 3 x týdně :grinning: spoléháme na přerušovanou...ostatně jako 5 let před tím a nic se nestalo....Sofi byla plánovaná. Jinak kdyby náhodou něco, tak bude mít sourozence no :grinning: Zrovna jsem tento týden dostala přesně po roce mrchu, takže začínám opět fungovat...už jsem zapomněla jaký to je - no moc se mi po ní nestýskalo :angry:
29. kvě 2009 v 11:36  •  1 dítě  • Odpověz
beat...a ty kojíš?? já to ještě nedostala a to dokrmuju
29. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz
beat 3x tydne??? no to ti zavidim, my zatim 3x od porodu :-P
29. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz
tak to my taky tak 2x týdně...ale ted teda s tím krvácením nám to narušilo.... já nevím co to je, jestli klasická MS nebo jen krvácení díky nestabilní hladině hormonů...
jinak jsem ted u našich, za chvíli odjíždíme na chalupu, zatopíme v kamnech, páč venku je zima. snad se to vybere, zítra očekáváme velkou návštěvu příbuzenstva, tak abychom nemuseli sedět v chalupě...
29. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz
kaci s tim pocasim nevim, kazdopadne kdy nebude prset tak bude kosa, tak 14-15st v pze a oblacno az zatazeno, dest obcasny.
to krvaceni bude urcite z ty atk, to nebude ms
29. kvě 2009 v 15:13  • Odpověz
Feb: s tou nahrávkou Danečka, co si vkládala myslím včera, jsi mi dala, pořád na to myslím a vždycky je mi z toho děsně do smíchu :grinning: ! A manžel byl z toho taky úplně paf, tak na to pořád vzpomínáme, ale co na to chudák pejsek? Omlacuješ ho takhle často? :grinning:
29. kvě 2009 v 18:34  • Odpověz
betty to ho omlacovala moje mamka :slight_smile: jemu to fakt nevadi :slight_smile:))) jemu ani neva kdyz venku zlobi a sekneme ho voditkem pres zadek...
to jsem rada ze se vam to video tak libi :slight_smile:
danielek se smeje vetsinu dne, takze je s nim fakt legrace.
30. kvě 2009 v 00:52  • Odpověz
Jáji já zatím plně kojím a přesto jsem to už dostala :frowning2: A chtěla jsem se zeptat, jak poznáš, že už máš dokrmovat a čím? Naše potvůrka zatím nechce ani sát z lahve, všechny věci od aventu mám zatím na prd.
31. kvě 2009 ve 22:53  •  1 dítě  • Odpověz
beat mam nekolik kamaradek, kterym decka proste z flasky nic nepozrely :( az hlad je pak naucil ;) to vis, pso je prso. Danysek z flasky pil teda v pohode, ale ted 2x naposled prej taky delal trochu fory a nejdriv jen dudlik prevaloval vpusince, ovsem za 20min byl hlad vetsi nez "odpor" k silikonu ;)
31. kvě 2009 ve 23:03  • Odpověz
beat..když jsem měla málo mlíka a on měl hlad, tak prostě flašku vzal, dřív ne, já byla na nervy :grinning: takže neboj, kdyby bylo nejhůř tak si flašku vezme, no a já to poznala tak že mi jedl ani ne po 2 hod a nepřibíral :frowning2:
1. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
Ahoj holky,
jak se máte? Já mám depku z učení. Už mě to nebaví a nemám do toho vůbec chuť :unamused: Snad to přejde, ale stejně zjišťuju, že se vše nenaučím ach jo :frowning2:
1. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
adel rozumim ti vic nez dost... :rolling_eyes: musis to nak doklepat no... mne se kolikrat taky uz tak nechtelo, ze jsem myslela ze se z toho zblaznim.
1. čer 2009 v 11:34  • Odpověz
ahoj holky ....
adel to zvládneš ...
1. čer 2009 v 11:39  •  2 děti  • Odpověz
Feb já vím. Jen mě děsně rozčilují ty nové důchody. Platit to bude až od 1.1.2010, ale my se to musíme učit už teď, děs. :angry:
1. čer 2009 v 11:40  • Odpověz
Adel: musím tě uklidnit a projevit svou spoluúčast - školský zákon nám taky pořád upravují nějakými vyhláškami :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2009 v 15:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.